Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

własnie robię obiadek przy uzyciu nowego mixera ... bardzo fajny sprzęcik ... nic nie trzeba robic tylko składniki do miski i samo się kręci :) a co tu tak cichutko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) A u mnie dzisiaj śliczna pogoda:) Aż chce się żyć:) Tryni - dziękuję Ci za maila - ale super!:D Widziałam taki robot kiedyś na prezentacji w markecie - robił wrażenie, a zwłaszcza to, co się udało przy jego pomocy wyczarować;) I tak mi się przypomniało wówczas opowiadanie jednego ze starszych współpracowników - jak to jeszcze nie było w dziale kompów i właśnie pojawiła się perspektywa ich zakupów. Niektórzy - zwłaszcza ci starsi nie mieli pojęcia jak to będzie no i ktoś im to dobitnie wytłumaczył: wystarczy wcisnąć \"enter\" i od razu wszystko samo wychodzi:P:D I to mi się zawsze kojarzy jak widzę takie roboty;) - wrzucasz wszystko do środa, wciskasz \"enter\" i wyskakuje gotowe:P karolcia - aleś się szybko uwinęła z egzaminami!:P Mój chrześniak nawet względnie zadowolony - mówi, że nie było tak strasznie;) jadirka - mam nadzieję, że Michasiowi też dobrze poszło i że jest z siebie zadowolony:) Jak widać nie taki diabeł straszny!:P katia - nie wiem o co chodzi, ale pamiętaj, że bez względu na wszystko po burzy zawsze wychodzi słońce! Głowa do góry i przed siebie! anisik - dziękuję za fotki Oleńki:) - mała księżniczka:) martt - trzymam zatem kciuki za udane starcie ze spółdzielnią 🌻 Buziaczki dla całej reszty! 😘😘😘 a u mnie od trzech dni ciągną się jakieś plamienia... właściwie do @ jeszcze 2 dni, ale podejrzewam że w związku z powyższym zjawi się szybciej. A niech jej będzie - tym razem ryczeć nie będę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki ... wczoraj wieczorkiem juz nie mialam czasu by zajrzec ... po przyjsciu meza z pracy pojechaliśmy kupic grzejnik do małego pokoju bo niebawem remont i zbieramy wszystkie potrzebne materiały i inne duperelki ... potem poszlismy do sasiadow na male piwko i tak minął wieczorek ... karolciu - na obiadek nie było nic specjalnego - zwykle placuszki z jabłkiem ... czasem czuję ze mnie wena twórcza opuszcza po prostu nie wiem co gotowac by było szybko i smacznie a do tego rożnorodnie ... dzisiaj robie rybe i ryzyk ... jakaś suróweczkę do tego albo warzywka gotowane ... jezeli bedziecie wiedzialy cos o akasi to dajcie znac bardzo się martwię czy wszystko u niej w porzadku ... Elizo a Ty juz zdrowa kochanie ... ? zmykam na razie myszki moje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona33
Cześć kobietki!!! U mnie pogoda taka sobie,mogłaby już przyjść prawdziwa wiosna ze słoneczkiem... Szukam dziewczyny pracy,którą mogę wykonywać w domu,mam internet, moze któraś z Was coś wie??? Pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć skarby!!! Tryni jestem i sie melduje. Martt-🌻 Zmartwiona-niestety nie pomogę ci w tym temacie. Voltare-Misiek twierdzi,ze test spoko-ale po tym *spoko* różnie bywa. karolcia26-🌻 Katia100-głowa do góry i wszystko będzie dobrze🌻 Strasznie martwię sie o nasza Akasię-zresztą nie tylko ja Wszystkie sie martwimy:( Całuski dla Wszystkich nie wymienionych 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.04.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24....................04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23....................04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18................ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............11.................. .19.04.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24..................ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.....................02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok.26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73...................ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27.................... 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............33................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............30...................14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja już nie śpie. Choć ma dzisiaj na 10;00 do pracy, to zazwyczaj wstaję wcześniej. Lubię sobie rano posiedzieć przy kawusiu i dobudzić się :) Co innego jak ma się na 8:00, to wtedy każda minuta snu jest ważna :) Miłego dzionka i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam LAseczki ,Dzięki za info na poczcie :)Pozdrawiam :) :) A ja szybko do pracy , tak więc zagladne wieczorkiem .Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki ... szaro-buro za oknem a ja spię na stojąco ... wczoraj wieczorej był u nas majster i dał nam listę potrzebnych materiałaów do remontu by kupic - także po niedzilei zaczynamy ten cały cyrk ... w sumie nie moge się już doczekać by zobaczyć efekty pracy ale ten bałagan - o zgrozo to najgosze co może być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego mam problem z wyborem kolorów - chce trochę zmienić tonacje ... ale nie wiem które farby są najlepsze ... niby Beckersa bo są ekologiczne i antyalergiczne ...ale za to kosmicznie drogie wiec chyba sobie je odpuszczę ... ogólnie chyba pozostaniemy przy Dulux-ie w kuchni morska trawa a w pokoiku waniliowy budyń ... ehhh ja to się mam po prostu mam fioła na punkcie kolorów i trudno mi dogodzić ... a może Wy kochane coś podpowiecie ? macie jakieś doświadczenia z farbami i mozecie coś polecic albo odradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo.... a co tu dzisiaj taka cisza i pustki... :/ trini co to kolorow to w jkim kolorze bedziesz miala meble kuchenne blat i kafelki?? a co od pokoi to podoba mi sie zestawienie ze np 3 sniany jasne np. pastelowa orchidea ( dulux) a jedna sciana czekoladowa ciemny. teraz juz wyszly z mody zyw ekolory wm ieszkaniu ma byc pastelowo a przy maly metrazu im jasniej tym optycznie wieksze meiszkanko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ... kurcze gdzie sie podziewacie ? karolina ...marta 1983 - miałyscie pisac na topiku ... :P pokemonowa tez znikneła ... lenka, sysia, pazia, marta24, olawd, mychasek , madziarek co z Wami ? ... forum pustoszeje - ja tak się nie bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu ... mebli na razie nie zmieniamy - sa w kolorze olchy ... kafelki tak sobie mysle ze bedą ze 2-3 tony jasniejsze ... wymysliłam sobie ze będzie pasowac tu morska trawa Dulux-a teraz mam pistację ale chce trochę zmienić - moze to niewielka zmiana ale zawsze cos innego na scianie zreszta bardzo lubię odcienie zieleni a w kuchni wyjątkowo mi to pasuje :D co do małego pokoju mam teraz na ścianie pastelowa orchideę i chce ciut ciemniej ... zastanawiałam się nad budyniem waniliowym Dulux Once ale to jednowarstwowa farba do tego nie zmywalna węc szukam czegoś innego ta magnolia jest ładna ale starsznie podobna do orchidei wiec nie wiem czy to cos zmieni ... jeszcze jest biała czekolada i ja rozważam - ale pokretas ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skarby!!!! Nie mogłam dostać sie na forum wyskakiwał jakiś błąd. Tryni-ciężko doradzić na odległość jak nie widzi sie wystroju mieszkanka . Wiem,ze masz bardzo dobry gust i mieszkanie będzie piękne po zakończeniu remontu. Katia100-🌻 Co do naszych koleżanek piszcie ,bo już to forum nie tętni życiem jak kiedyś.... Destination 25-jeśli nas czytasz odezwij się !!!!!!!!!!!!!! Co u Ciebie?????Urodziłaś już? Dianko-👄 Martyniu-co u Was???Ściskam Was mocno. Marrt,Martika,Voltare-🌻 Dla pozostałych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trini, dulux jest dobry, ja nie narzekam, choć nie znam innych. W kuchni mam 2 kolorki - pole kukurydzy i tropikalna cytryna, ładnie się komponują, a jedna jest zmywalna więc daliśmy ją w okolicach zlewu, przy piecu itp. napewno nie jest to modne rozwiazanie ale podoba mi się, meble mamy stare, a to dlatego, że nic pewnego z tym mieszkaniem, nie wiemy czy tu będziemy mieszkać czy gdzie indziej :) W pokoju też mamy z duluxa 2 kolorki, żółty i niebieski, to jeszcze przed ślubem malowaliśmy i też już niemodnie :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie baby jedne dlaczego tu wieje takimi pustakmi ? myslałam ze jak przyjadę to poczytam sobie trochę a tu tylko dwa wpisy ... bylismy z minkiem oglądać motorki bo przymierzamy się do zakupu ... ładne bestyjki tylko na razie jeszcze się wstrzymujemy - wszystko musi mieć swoje miejsce i czas ... karolciu to u Ciebie w domku cieplutko i słoneczkie skoro takie ciepłe kolorki masz ... ja w dużym pokoju mam cos na w podobie miodowego i słonecznego pocałunku ... ale to nie farba tylko tynk - wyszedł nam bardzo ładnie ... ale połozylismy go tylko na jednej ścianie także w przyszłym roku pomyslimy tez o odświeżeniu tego pomieszczenia ... zmykam zrobić sobie cos lekkiego do przekąszenia bo padam z godu ... w sumienie powinnam już nic jesc ale co mi tam ... voltare a Ty gdzie sie podziewasz ? zmykam ... spokojnej nocki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tryni - jestem, jestem. Wczoraj narobiliśmy się z mężusiem - przywieźli nam drewno na opał na zimę i trzeba to było jakoś poukładać. Czasem to mam nerwy na to palenie i mam chęci na przeprowadzkę gdzieś gdzie będzie trzeba o tym myśleć, ale z drugiej strony jak przychodzą pierwsze jesienne wieczory - zimne i deszczowe - to tak milusio jest rozhuśtać w centralnym i pośmigać po domku w krótkim rękawku bez względu na to co się dzieje za oknem:) Podobnie jest teraz na wiosnę. A pamiętam jak mieszkaliśmy jeszcze u rodziców - zanim zaczął się sezon grzewczy to myślałam że zwariuję! Ja jestem generalnie ciepłolubna i nienawidzę siedzieć taka poobwijana kołdrą albo kocami! Co do kolorków to ja Ci niestety nie doradzę - u nas jest to na zasadzie takiej, że idziemy - coś się nam podoba albo nie - krótka decyzja i już. Nie pamiętam nazw, ani nic bo rzadko zwracam uwagę na firmę. Ale bardziej podobają mi się jasne, pastelowe kolorki. Buziaki 😘 dla wszystkich! Kolorowych snów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek moje drogie- juz piatek i to taki słoneczy:) Mam tylko nadzieje ze przes sobote i niedziele tez tak ładnie będzie :) W końcu musze posmogac na moto -Własnie Tryniu a jake moto chcecie kupic -chyba jakiegos turystyka skoro macie jeździc razem,My pośmigalismy klika lat tyrystykiem było super bo dupka nie bolała i inne plecaczki kwiczały juz po 100km, ale mój miskiek kupujac moto myslał rózwniez o mnie .Ale od kiedu ja jezdże na swoim to musiał zamienic swój na cos ostrzejszego Wrr. A tak poza tym to mam trochę kiepski nastrój , może dziwnie to zabrzmi ale coraz bardziej mysle o adopcji. Sprawdzałam na necie i sie przestraszyłam ile jest załatwian i ile czasu to zajmuje.Wiem jest to bardzo trudna decyzja i może dlatego to tyle trwa zeby dorosnac do tego i miec pewnosc.Żeby przypadkiem nie zrobic komus krzywdy. Pozdrawiam i miełgo dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dopiero zbieram się do pracy :) choć wolę oczywiście rano iść, bo tak to czas mi szybko leci i rano nic nie zrobie; u nas narazie słonka nie widać, gęste chmury, ale ciepło ponad 15 st. Pochwale wam się jakie butki dostałam od męża na ur. http://www.bata.pl/artykul/67326 :) :D Zbieram sie do pracy, a potem jeszcze jadę do Ikei :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Tak dawno mnie nie było ze nie wiem o czym pisać ale pierw byłam u mamy gdzie nie było dostępu do netu a teraz pomału przygotowujemy się do \"wielkiego dnia\",robimy ostatnie zakupy,mamy mały remont w mieszkaniu i tak czas jakoś szybko leci,mam nadzieje że zdążymy...... Dziś jedziemy obejrzeć wózeczki:-) Dziekuje Wam za info o naszych mamusiach- mam nadzieje ze wszystko ok u nich:-) Uaktualniam tabelke: Tabelka nr.1-starające się: NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........27.............28.............. ...ok 20.04.08 Trinity /k.Łowicza.........31..............27................ok.24.0 4.08 Lenka/Ostrołęka...........30..............24............ ........04.04.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................08.02.08 Karolcia_26.................28...............23......... ...........04.05.08 Eliza333/Kraków...........31..............18............ ....ok.26.04.08 Marta24/USA................25..............11........... ....... .19.04.08 Voltare ......................31..............71.................... 10.04.08 Justynka24..................25.............24........... .......ok.24.03.08 Jadira/Kraków..............35.............17........... ......ok.20.04.08 Katia100/Gliwice...........24.............17......... ........ok.08.04.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. .......02.04.08 Martt/Głogów ..............27...............9.................ok.26.04 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. .....ok ??.04.08 olawd/uk.....................29..............27......... ........... 14.04.08 pokemonowa/grudziadz...31.............26................ .....09.03.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45........... ..........20.04.08 kkarolina/tęcza..............28...........9............. ..........25.04.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu akasia/ZielonaGóra...........26............39........... .. .....03.04.2008 kukusia .........................26............38................... 08.04.2008 destination25/białystok.....26............37............ . .....17.04.2008 Ksenia ..........................29............35................. . 23. 05.2008 Surfitka/Kraków..............28............32........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21...........9.....................13.11. 2008 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... .....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka................ ..20.01.2008 Uściski dla Was wszystkich i postaram się częściej zaglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce kochane babolki :) karolciu - buciki sliczne - uwielbiam tą firme zawsze musze się u nich na cos skusic jak jestem w W-wie .. mój kitek też ma kilka par od nich ... jest bardzo zadowolony ... , my tez ostatnio buszowalismy po Ikei - jest troche wyprzedazy - zresztą lubię ten sklep w przeciwności do mojego meza - za dużo chyba chodzenia i ogladania ale dwa razy do roku udaje mi się go namowic na wyprawę ... Elizo nie smutaskuj się maleńka - ja tez mam czasem takie dni ze jakoś mi się nie chce wierzyć w to ze niebawem bede w ciazy i wogole popadam w jakies zwatpienie ... wtedy podobnie jak Ty czytam o adopcji - myslę jednak ze musimy byc bardziej cierpliwe ... na pewno nam się uda - tylko musimy w to goraco wierzyc ... co do motorkow o tak chcemy coś bardziej turystycznego ... nie zalezy nam na jakims b. szybkim sprzecie : wczoraj ogladaliśmy Kawasaki Z 750 S i Suzuki Bandit 650 S ... w sumie mi się bardziej podoba Bandzior i chyba się na niego zdecydujemy do ma wygodniejszą kanape dla pasazera ... ogólne na pierwszy tego typu motor to i tak jakaś zmina potem jezeli bedziemy potrzebowac czegoś szybszego to pomyslimy moze o Fazerze Fz1 lub Yamaha FJR ale na razie jesteśmy za ciency bo to drogie motorki ... Ksenieczko jak to dobrze ze sie odezwalaś - teraz Ty nastepna w kolejce ... zobaczysz jak ten czas szybko minie ... a jakie wózeczki bierzecie pod uwage trojkołowce tez ? dbaj o sibie kochanie i zagladaj do nas czesciej ... zmykam kochane - dzis tez czeka nas bieganie po sklepach ... zaraz szykuje obiadek, potem idę do Urzedu Skarbowego wieczorkiem idziemy na basen i tak minie dzionek ... całuski dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jesteście nienormalne
żyjecie tym , chcecie zmarnować sobie życie, wasza średnia wieku ok. 26 lat, dziewczyny jesteście niedojrzałe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jak mija dzień ? U mnie spokojnie, tylko zimno i deszcz pada. Śpiąca coś jestem. Cieszę sie, że już weekend, bo będę mogła sobie wreszcie odpocząć. Szukam powoli miejsca na wakacje. W tym roku z mężem chyba pojedziemy w góry :) A wy jakie macie plany ? Ta opowiedź wyżej, pozostawiam to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×