Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Czesc!!!!!!!!!!! U nas dzis jest bardzo brzydko i pada deszcz, jeszcze jutro ma padac brrrrrrrr...a ja musze smigac na 2 do pracy, a jak mi sie nie chce:) Lenko je rowniez zycze Ci wszystkiego najlepszego , duzo zdrowka i spelnienia najskrytszych marzen🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Dla wszystkich zycze milego dnia i przesylam po 👄 i do uslyszonka pewnie jutro, albo jeszcze dzis zagladne do Was:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko wszystkiego najlepszego, dużo zdrowka, miłości ale przedewszystkim maluszka pod serduszkiem 🌻 🌻 Wysłalam wam zdjęcie z dzisiaj byle jakie ale już dawno się nie pokazywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,walsnie papusiam obiadek :-) hanutek spi (chwilke) Paziu ja mam te i jestem suuuupperr zadowolona http://www.allegro.pl/item434952961_tiny_love_mata_%5E%5Esloneczny_ogrod%5E%5E_gratisy.html#photo karuzele tez mam tiny love--i to prawda,ze rozwija dziecko.Przede wszystkim zmusza do wyciagania raczek,co w pierwszych miesiacach jest bardzo trudne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karuzela taka : http://www.allegro.pl/item419327354_tiny_love_karuzela_swiatelka_i_dzwiek.html dostałam ją od znajomej,ale w ogole nie bylam z niej zadowolona,poniewaz zabawki nie byly zwieszone na rownym poziomie (tak jak widac na zdjeciu) tylko schodkowo.Ta najniższa praktycznie przechodzila po buzi dziecka.I jak zlapala za misiaka i ciagnela go w sowja strone to paląk sie wyginal i lecial na glowke,Jedyne co ciekawe to pozytywka...mozart,bach i elementy muzyki natury..świetne do usypiania ;-) Lenko 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 martyn--iu udanej wizyty,a raczej znosnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu też jest bardzo fajna ta twoja mata:-) Ja jeszcze czatuje na muzyczny ogródek 5w1 little tikes myśle że też jest fajna zabaweczka:-) Hehe nakupuje teraz a później nie będe miała co kupić, no, ale co zrobić jak od zawsze o takich zakupach marzyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczko, wszystkiego najlepszego !!! Spelnienia marzen, a szczegolnie tego najwiekszego :D 🌻🌻🌻 Paziu, Ninka tez ma matke z tej serii, z zyrafka, tylko kwadratowa. Ale przyzwyczaila sie do lezenia w kojcu, w ktoym ma palaki i tam wieszam jej rozne zabawki i jakos bardziej jej to pasuje, albo mi bo mam ja wyzej ;) I tez nie dostalam zdjec :( Akasiu, nie moge sie napatrzyc na twoja lale, przesliczna !!!! karolcia, Martyniu - trzymam kciuki za wyniki badan. Pozdrawiam was serdecznie, buziolki i zyczenia zdrowia i spelnienia marzen dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę :P odebrałam wyniki badań, TSH mi wzrosło, chyba przyzwyczaiłam się do dawki i napewno dr mi zwiększy, mam teraz 3,22; a wczesniej było 1,12 :( pozatym większych nieprawidłowości nie ma, oprócz OB - mam 15 a norma do 12; tylko wiecie o czym świadczy podwyższone???? hemoglobina tyci poniżej normy, żelazo ok, cukier ok, cholesterol ok :) Lenko - i ja przyłączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego 👄 :) a jutro Katia ma :D ta co sie nie odzywa po powrocie znad morza :P co do mat i karuzelek nie wiedziałabym którą wybrać, wszystkie mi się podobają. Acha jeszcze z ostatniej chwili, przyjaciółka poprosiła bym została chrzestną jej córeczki :) ucieszyłam sie i prawie popłakałam, nie spodziewałam się :) zgodziłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Surfitko - twoja Ninka to prawdziwa królewna :) Paziu, właśnie ja też nie mam fotki. acha i dzis miałam okropny sen, śniło mi się że synek znajomych wpadł do jeziora i sie topił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, podwyzszone OB swiadczy o jakims stanie zapalnym w organizmie..np moze byc podwyzszone od bolacego zeba :) A ty masz niewiele podniesione, wiec sie nie martw. No i gratulacje z okazji bycia mama chrzestna. Jest to ogromny zaszczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a wydawalo mi się że wszystkim powysyłalam:-( Surfitko ja nie będe miała kojca bo nie mam miejsca w pokoju i właśnie ta mata jest prostokątna więc moge ją sobie włożyć do łóżeczka;-) jakby co i już:-) Gratuluje Karolciu będziesz miala przyszywaną córeczke:-) i podaj mi odrazu maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia, super rozwiazanie. W sumie dla mnie schodzenie do poziomu podlogi z malenstwem dwumiesecznym bylo troszke uciazliwe, zwlaszcza ze jeszcze nie podniesie go pod raczki po prostu. Karolcia, dziekuje za komplement w imieniu Ninki :) Ty tez bedziesz wkrotce miala takie slodkie malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu zdjecie dostalam:) Slicznie wygladasz i brzuszek juz tez spory, glaskanko brzusia:) Surfitko buziaki dla Ciebie i Ninki👄 Zmykam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Marto ale wyszłam jakbym piła z tydzień;-) Surfitko tobie już też wysłalam, to co ja sobie teraz wymyślam to jest teoria ale zobaczymy jak się sprawdzą moje pomysly w praktyce:-) Karolciu do ciebie nie mam maila albo nie moge znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to ciekawe co to za stan zapalny, chyba pójde skonsultować wyniki :) paziu musisz mieć mój mail :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ja dzisiaj na nogach od samego rana:) Pewnie za to później padnę jak kawka, ale póki co mam takiego \"pałera\", że już byłam z rana w sklepie po chleb (mężuś w pracy, więc niestety trzeba było ruszyć tyłek z domu:P ) i zaraz chociaż z grubsza sprzątnę to co lżejsze, a resztę K. będzie kończył jak wróci. Jeszcze wypadało by mi zrobić porządek w papierach:O Jakiś czas temu zrobiłam, ale ostatnio nie chciało mi się jakoś specjalnie i wszystko co przychodziło, rachunki, jakieś pisma pakowałam do jednej teczki - no i trzeba by to w końcu jakoś posegregować do porządku. pazia - zdjęcia super, ciąża widać Ci służy;) martynia - tak się właśnie zastanawiałam, czemu tak nagle ucichłaś, a dopiero potem doczytałam, że jedziecie dzisiaj w odwiedziny - pewnie cały wczorajszy wieczór zszedł na przygotowania;) Wracajcie i pochwal się kurteczką;) Mam nadzieję, że sensacje żołądkowe opuściły już Lenkę na dobre ❤️ justynka24 - u mnie w pracy jeszcze nie wiedzą - co tam będę chłopom paplać tak od razu?:P Nie no - żartuję - nie chciałam zapeszać i się przedwcześnie cieszyć, po prostu ciągle jeszcze ciężko mi w to wszystko uwierzyć:) A co do samopoczucia, to ja jestem baaardzo nudną \"ciężarówką\":P:P:P Bo żadnych \"atrakcji\" - tylko praca i sen - coraz dłuższy zresztą:P Od mięcha mnie odrzuca, więc go póki co po prostu unikam, bo mija się z celem jedzenie go tylko po to, aby za chwilę wylądować w toalecie:P Śmierdzi mi i nie mogę nawet na nie patrzeć, więc póki co koncentruję się na czym innym i liczę na to, że to wkrótce minie:P Marta24 - ja już od kilku dni jeżdżę w kurtce do pracy - i tak macie tam super, że tak długo Wam pogoda dopisuje:) akasia - i jak sobie radzicie bez męża?;) Lenko - spóźnione życzenia urodzinowe! 🌻 życzę Ci abyś jak najkrócej czekała na swoje wymarzone szczęście 😘. Ola - psiak imponujący!:) karolcia - a Tobie gratuluję zostania chrzestną:) Sama byłam już 2 razy i za każdym razem jest to takie samo wielkie wzruszenia ❤️ Botanika - witaj i pisz z nami. Tak już jest - jednym cykl reguluje się szybciej innym dłużej. Moja koleżanka brała tabsy 10 lat i dopiero w ubiegłym roku zdecydowali się na 2 dziecko - i udało się w 3 cyklu po odstawieniu... Tak że reguły nie ma - ludzkiego organizmu nie da się jednoznacznie opisać. A narazie rzeczywicie postaraj się mierzyć regularnie tempkę - być może to nie jest tak, że nie masz owulacji tylko może jest ona nieco przesunięta. A może masz po prostu dłuższe cykle i rzeczywiście duphaston wzięty zbyt szybko ją blokuje... Musisz chociaż trochę poobserwować swój organizm i może umówić się z ginem na więcej niż jedną wizytę z USG w okolicach owulki - będziecie mogli wówczas poobserwować co się tam wewnątrz dzieje... Buziaki dla wszystkich! 😘 właściwie to powinnam zmienić już tabelkę;) Trinity /k.Łowicza.........31..............30..................ok. 20.10.08 Lenka_27.....................29.....o.d 9 lat NIC...................12.09.08 Karolcia_26.................28...............29......... ............28.09.08 Marta24/USA................25..............17........... ........ .07.10.08 Justynka24..................25..............???......... . ... .......25.10.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ............10.08.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Botanika/Poznań...........22.............2.............. ...........22.09.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Pazia/Warszawa..............27...........28............ ........26.12.2008 olawd/uk.................... .28............24..................... 23.01.2009 Voltare ......................31..............9..................... 05.05.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... . ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ............10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka............. . …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka….Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Voltare, masz rację, chłopom nie musisz od razu się chwalić i tak jak zobaczą brzuch to pewnie sami sie domyślą; wcześniej nie ma po co im mówić :P A odnośnie chrztu, to co teraz można kupić, coprawda jestem już chrzestną, ale 5 lat temu pewnie były inne prezenty :) proszę piszcie jak macie jakieś pomysły i doświadczenia. Pamiętał że jakiś czas temu pisałyście o srebrnej pamiątce z grawerem, gdzie coś takiego mogę dostać? ide troche ogarnąć dom :) paa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pogoda u mnie dzisiaj znów sprzyja, piękne słonko:-) Voltare ja tez sie zaraz biore za sprzątanie. Dzisiaj miałam piękny sen, śnił mi się synek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, piękny to musiał byc sen :) Katia dziś ma urodziny, nie wiem czy jeszcze nas czyta ??? Wszystkiego najlepszego, dużo miłości i spełnienia marzeń 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu jak dla dziewczynki to ja bym stawiała na jakiś ladny łancuszek, kolczyki coś co będzie mogla kiedyś zalożyć a i będzie pamiątką z chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - nie no - bez przesady - przecież normalne, że powiem im zanim brzuch będzie widać:D Ja dla mojego małego na chrzciny ostatnio kupiłam srebrną pamiatkę na allegro - znalazłam takiego sprzedawcę, który robi od razu grawer i wygrawerował mi przy okazji imię, datę i godzinę urodzin :) Tylko, że to zwykle trochę trwa - ja czekałam blisko 2 tygodnie, ze względu na ilość zamówień. Bałam się nawet, że nie zdąży dojść na czas. Do tego, żeby maluch nie był poszkodowany dostał zabawkę interaktywną Fishera, z czego był i jest bardzo zadowolony bo ją uwielbia, no i kaskę - z tym, że to najbliższa mi rodzina, a on słodziak jak nie wiem, więc gdybym mogła dałabym mu niemal tyle co własnemu dziecku:D A dla dziewczynki rzeczywiście łańcuszek albo kolczyki to dobry pomysł:) (dla chłopaka to nie jestem pewna:P akurat moje 2 przykłady - mój mąż to dopiero zaczął nosić łańcuszek, który dostał symbolicznie od rodziców na ślub, a mój brat nie lubi tego typu ozdób, a już na pewno nie złotych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam za podpowiedzi, właśnie myślałam o takiej pamiątce, zabawce i np. kolczykach :) a voltarko, napisz mi ile kaski dałaś, możesz na gg :) bo ja wogóle się nie orientuję. A czy coś jeszcze przychodzi wam do głowy, co jeszcze muszę kupić, bo gdzieś czytałam ze chrzestni kupują świecę i szatkę? Ale to może spytam wprost koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pisałam Wam w zeszłym tygodniu że @ brak , na dziś sprawy mają się tak 51 dzień cyklu i dalej nic czasami jakieś pobolewania brzucha, nabrzmiałe piersi, jajniki bolą jakby raz prawy raz lewy a w dodatku bardzo silnie sie przeziębiłam, leżę i zdycham bo nie chcę aplikować sobie żadnych leków bo nie wiem na czym stoję. w zeszłą niedzielę robiłam test i wynik był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 Serdecznie dziękuję Wam za życzenia.. ostatnio szczególnie odczuwam upływajacy czas. Jestem zmęczona. Dzień jest za krótki. Brakuje mi dla wszystkich i na wszystko czasu. Nie wiem czy to ja taka rozwlekła jestem czy poprostu za duzo obowiazków na siebie biorę. Z takim podejściem do trudno będzie mi zajść w upragnioną ciażę. Cóz wszystko w rękach najwyższego... Pozatym, że urodzinki z racji starań mojego ukochanego były bardzo udane ;-), to martwię się o moich rodziców. Mama ostatnio gorzej sie czuje.. Nie wiem co się dzieje.. Cóż - życie.. poprostu. Wiem, że nie tylko ja mam jakieś tam problemy. Dlatego już nie smęcę. Raz jeszcze pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku. 👄 ps. Z braku czasu niestety nie nadrobię w najbliższym czasie czytania...dlatego nie nawiazuję do ostatnich wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×