Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość m.p
dopóki mialam torbiele na jajnikach ,nie moglam miec dzieci, odkąd sie samoistnie wchlonęly, od razu zaszlam w pierwszą, a potem w druga ciążę. Żadnej nie planowalam! Samo wyszlo. Odpuśćcie sobie starania. Pozwólcie życiu toczyć dalej, a los z czasem przyniesie to, co jest Wam pisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_ka
No cóż faktycznie-wstyd...To z wrażenia...W takim razie 02.03...Pardon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_ka
Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------26-----------???-------------- ---ok.20.02.2009 karolcia_26---------------28------------33-------------- ------5.02.2009 Trinity /k.Łowicza-------31------------30----------------ok. 17.02.2008 Jadira/k.Krakowa........35.......z nadzieja ,że sie uda............... Błękit_ka/Szczecin.......29.............5............... .. ok 02.03.2009 olcia21.....................21............28............ .. ...ok 17.01.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare---------------------31-------------25----------- ---------05.05.2009 martika2428...............25..............9............ .. .......28.08.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007 pazia/wawa.................syn..........Adrian.......... .....02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja właśnie też pooglądałam sobie na NK fotki malucha - słodziak! Olawd - gratulacje 🌻🌻🌻 jak dojdziesz do formy - pisz nam natychmiast co i jak!;) Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ale tu dziś - to znaczy wczoraj :-) był ruch , no normalnie nie da sie wcisnac z postem :-) :-) :-) A tak wogóle to nie chce mi się spać i nie mam co robic to siedze na necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzis tez widzę duzy ruch:) u nas już lepiej już krostki nie wychodzą nowe a na starych pomału robią się strupki,ze mną lepiej , guzka prawie już nie ma, załatwiłam tez dentyste w tym tygodniu:), w piątek ten idę na zabieg przełożyłam o tydzien wcześniej bo @ juz miałam (az 1 dzień trwała!!) jadirko dużo zdrówka dla Ciebie i twojej rodzinki, jak tata? wiesz mi się juz nawet nie chce pisac na temat tych szpitali bo to szkoda słów olawd jeszcze raz gratuluję -urodziłas w ten dzień na który ja miałam termin 30 stycznia:) synuś śliczny:) justynka a ty co w nocy szalejesz?:) akasiu gratuluję, ze wszystko pozaliczałas , a z tymi ksiezami to tez lepiej nie pisac, wiadomo ze zdarzają się z powołania ale większośc niestety to szkoda gadac, ja juz drugi rok nie wpuszczam księdza bo w tamtym byłąm w szpitalu a w tym dzien po szpitalu i to z ospa więc sobie odpuściłam, chociaż w tej parafi do któej anleżę od 3 lat jest bardzo fajny ksiądz i to naprawde jest jeden własnie z tych wyjatków:) Błęktina -przykro mi bardzo ze @ przyszła:(, co do wrózb to ja bardzo lubię dwa razy dawno byłam u profesjonalnej wrózki ale nic mi sie nie sprawdziło;) justynko ja tez nigdy nie słyszałam ze z dzieckiem do chrztu nie mozna wyjsc?to jakas bzdura haha paziu wiesz ja tez chciałąm szczepic na pneumokoki jak mała bedzie miała rok bo wtedy płacisz 200 zł a tak ja płaciłam 1200 za same pneumokoki, ale chciałam dać mała do złobka i dlatego zaszczepiłam od razu no ale ze do żłobka nie oddałam to moja strata , teraz chce jeszcze szczepic na meningokoki bo po roczku to tez tylko jedna dawka zamiast czterech olcia dpbrze ze w pracy ci sie podoba no i ze ludzie ok, ja pamietam zawsze przejmowałam sie tym zeby inni byli ok, bo cieżko się pracuje jak wokól są niemili ludzie volatre nie denerwuj sie na męża, po co dzidzie stresowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
hej kochane Martyniu nikt nic nie pisze bo pewnie nie ma co :-) Dziewczyny macie moze pomysl na roczek dzis dostalam zaproszeie na przyszla niedziele i nie mam zadnego pomyslu bo konia na biegunach juz ma lale z wozkiem tez ciuchow od diabla 0 pomyslow myslalam o jakims jezdziku lub bujawce ale sama nie wiem pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) olcia jak to nie ma o czym pisac o wszytskim;) olciu mogę napisac ci co moja malutka dostałą na roczek moze jakis pomysł ci wpadnie, nie wiem ile chcesz wydac ale taki rowerek co ja kupiłam (pisałam o nim wczesniej) to fajny prezent tylko koszt ok 150 zł ja dostałam własnie go od rodziców na roczek (tylko nie zamawiaj na allegro)plus złotą brenzoletkę, od siostry dostałam cała torbę slicznych firmowych ciuchów i (kolejne) złote kolczyki,niestety druga babcia i chrzesny nie kupił nic, tak to jest jak sie nie robiło imprezy przez te szpitale to i do dziecka nie chce sie przyjsc, chrzesny to jeszcze pal diabli ale \"babusia\" to śmiechu warte, hha ale nuda jestem uziemiona jeszcze pewnie w tym tyg przez tą ospe pozniej przyjdzie mama to ide na spacer sama, ale dzis u nas zimny wiatr brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie też dzisiaj wiatr wieje jak opętany! A do tego pada śnieg - wszystko to razem daje taką mieszankę wybuchową, że się nie chce ani nosa za drzwi wystawić, a niestety musiałam - zaliczyłam już sklep i drobne zakupy. Ale teraz to już mnie nikt ani nic nie zmusi do powtórki. Zrobiłam sobie właśnie inkę z mlekiem i mam wolne - no przynajmniej do pory obiadowej. A ja też mam roczek niedługo - tylko u chłopczyka, no i też już od kilku dni siedzę na allegro i szukam. Pomysł niby mam, ale nie mam pojęcia, czy młody jeszcze takiej zabawki nie ma. Muszę jakoś delikatnie podpytać;) akasiu - jak załatwisz z tym chrztem w innej parafii, to daj znać jakim sposobem. U mnie z bierzmowaniem i zaświadczeniami wprawdzie problemu by nie było, ale my już postanowienie podjęliśmy, że chrztu w naszej parafii robić nie będziemy. I też chodzi o księdza, mam nadzieję, że nie zagrzeje on zbyt długo miejsca w naszej parafii! 😠 Nie chcę tutaj na niego najeżdżać, ale robi wszystko, żeby wszystkich ludzi poodpychać od Kościoła! Jeszcze nie wiem jak to zrobić, ale musimy załatwić to jakoś tak, aby ochrzcić małą w innym kościele i nie potrzebować zaświadczenia od tego ...... I załatwię to nawet jakbym miała w tej sprawie pisać prośbę do samego biskupa! To już zwykły menel spod budki z piwem z naszej wiochy ma w sobie więcej kultury i jest mniej chamski od niego! I pijackie, bo pijackie, ale ma swoje zasady - a ten nie ma ich za grosz! Tyle narzekania! 😠 I jak po kolędzie? pazia - u moich teściów też kolęda jest co 2 lata. Chyba w większości większych miast tak jest - inaczej by nie wyrobili;) Jadira - pisz co tam u taty! Mam nadzieję, że przebrniecie przez to wszystko jakoś w miarę spokojnie... ciekawe kiedy nasza narciara Karolcia wraca z zimowych wojaży;) buziaki dla wszystkich obecnych i nieobecnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) od wczoraj wieczorem już jestem :P Było cudownie, dużo śnieżku, mało ludzi na stoku, wyjeździliśmy się maxymalnie. Trafiliśmy na tanie noclegi, okazało się że w całym domku byliśmy sami, bo akurat nikt nie dojechał; więc mieliśmy super swobodę :) a wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę objazdową po białce, bukowinie i przejazdem w zakopanem; wczoraj była cudna pogoda, słonko świeciło. Potem powybieram kilka fotek i wam puszczę :) Martyniu, dobrze że już operacja twoja coraz bliżej no i że ospa u Lenki się kończy. Wszystkiego dobrego 🌻 Olawd - gratulacje 👄 Jadirko - jak się czujecie? powodzenia na operacji taty. Justynko - dobrze że się odezwałaś, a do wróżki też bym poszła ale tak na żywo; tylko też troszkę się boję czy mi powie coś czego wiedzieć nie chcę :P Voltare - to teraz ty na 1 miejscu w tabeli :) ciekawe komu się uda spaść do ciebie, życzę tego sobie i wszystkim staraczkom :) Olcia - fajna praca, super że jesteś zadowolona. Błękitko - a gdzie chcecie wyjechać? Ja mam chyba jakąś fobię przed zmianą miejsca pobytu, kiedyś mąż miał propozycję pracy w warszawie, prawie się rozchorowałam od myślenia co teraz będzie; no i zostaliśmy :) akasiu, praca też pójdzie jak z płatka :) dobrze że się trzymacie i nie dajecie chorobom. ja myślę że troszkę sie w górach wymroziliśmy i się nie pochorujemy :) a z kukusią to super sprawa :) Trini - pracusiu odzywaj się częściej 👄 idę sie doprowadzić do porzadku bo w pizamie siedzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka85
Hej, dziewczyny, może poradzicie mi coś. Od kilku dni nie mam na nic siły , zawroty głowy, bóle podbrzusza.Ostatni @ miałam 29 grudnia i do dziś nic. Staramy się z mężem o dzidzię. Dziś byłam na beta hCG ale na wynik muszę czekać do środy, bo w moim labolatorium jest tak,że takie badania robią tylko w środy. Myślicie,że jestem w ciąży? Nie zniosę dłużej tej niepewności, tak bardzo pragniemy mieć dziecko a staramy się już rok. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu fotki extra, ale wam fajnie :-) ja jeszcze musze poczekac do lata na jakiś odpoczynek;-) A właśnie martyniiu albo akasiu wy byłyście chyba nad morzem z dziecmi moge prosić o jakieś godne polecenia miejscowości i namiary na jakis pensjonat albo coś. Bo my chyba będziemy jechać do krynicy ale moze będzie gdzieś jakieś fajniejsze miejsce. Voltare tak apropo inki ja kawy ogólnie wogóle nie pije a w szpitalu tak mi posmakowała inka że teraz codziennie ja pije z duzą iloscią mleka. Martyniu myśle że już u was zła passa się skończyła ze zdrowiem:-) A z tym @ to masz nieźle. Kurde ja wciaż się zastanawiam nad tymi antykami bo co można brać innego. A wkładki niechce bo mam nawroty grzybicy i ona mogłaby ją jeszcze pogorszyc a o gumkach to nie chce nawet słyszeć zresztą maż też. Z drugiej strony wiem ze nie ejst łatwo zajść ale wiadomo jak to u mnie teraz będzie....:-p Olciu ja też ci nie pomoge z wyborem prezentu, tez z pewnościa bym nie wiedziała co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu, z antykoncepcją to nie pomogę, ale też miałabym dylemat, bo po cesarce trzeba jednak ze 2 lata uważać. Nie zastanawiałam się nad tym, od kilku lat nic nie stosujemy i dla mnie to jest naturalne, także nie pomogę. Kamcia, a test robiłaś? nie pozostaje ci nic innego jak tylko poczekac do środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia21
Hej ja dzis lazilam z mezem po sklepach i nic nie ma ciekawego nie wpadlo w oko jedynie stolik dzieciecy do ktorego wlewa sie wode i po nacisnieciu jakiegos elementu robi sie fontanna kosztowalo 68 zl ale gdzie w domu woda siostra by mnie zabila hahaha tym bardziej jak mala sie kapie w wannie to lazienka zalana :-) Zobaczymy w pracy dzie dzis niezle podk....m mialam takiego klijenta ze powiedzial ze jestem pusta bo mamy np 10 nr i musimy z tych nr znalezc wlasciciela firmy wiec dzwonimy pod kazdy a ten na mnie z dupy ze jak moge dzwonic do niego skoro nie jest wlascicielem firmy ze jestem pusta bo nie patrze gdzie dzwonie itp.myslalam ze ze zlosci rozwale doslownie tel. Jadirko jak czuje sie tata po operacji z tego co pamnitam to dzis mnial miec Karolcia26 mam nadzieje ze sie wyjezdzilas na nartach za wszystkie czasy moze przyslesz zdjecia na email-a happymario@onet.euzreszta nie tylko ty karolciu :-) Martyniu jak tak u Lenki samopoczucie i ogolnie jak sie czuje Dla calej reszty gorace buziaki :-) Jak ktoras moze to niech zaznaczy w tabeli @ na 18.02. :-( z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Karolciu - super,że wyjazd Wam sie udał , zdjęcia też fajne - kurde na zadjęciach to nawet lubie zimie - bo na zywo zdecydowanie wole lato :-) :-). Ja tam wogóle na uprawiam żadnych sportów zimowych, narty i te sprawy :-) , ale to pewnie dlatego , ze nie lubie zimna i w zimie najchetniej nie ruszałbym się z domu. Olcia - to przechlapane z ta praca ale, w takich sytuacjiach najlepiej olewać takich durnych ludzi i sie nie przejmować !!!! Pazia - fajna fotka na NK - duzy juz ten twój chłopaczek :-) , ty tez ładnie wyglądasz :-) Martyniu - no własnie jak sie czujecie z Leną ??? Jadirko - co z twoim tatą ??? - czekamy tu na jakies informację ... Marta 24 - nie wim czy nas jeszcze czytasz , bo ostatnio nie widziała żadnych twoich wpisó w a widze,ze na NK czesto jesteś - odezwij sie do Nas co u ciebie !!! Pozdrowionka !!!!!!:-) A tak wogóle pozdrowionka dla całej reszty. No nic, spadam , bo i tak ikogo nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziękuje dziewczyny za koment. na nk i tutaj.Adrian rośnie lecz ja tego nie widze. A ja nadal walcze z kg. ale co tam... w sobote ide do fryyzjera wiec moze lepiej się troszke poczuje. A teraz śmigamy do ortopedy sprawdzić bioderka. Miłego dnia, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności!!! Wracam pomalutku do świata żywych,zapytacie-Jak To?... Jak Wam pisałam dopadła mnie grypa wczoraj mi dopiero popuściło,a tak temperatura do 40s.,byłam po prostu nieżywa,wszystko mnie bolało,zażywałam antybiotyk,ibuprom razy 2 tabl.bo jedna nic nie dawała,a po dwóch przechodziło na 4 godz.i od nowa-----okropność. Mówię Wam zaczęłam sie już załamywać,ze coś jest nie tak,ale na szczęście jest lepiej,temp.spadła do 38s.i kaszel straszny mnie męczy. Synek już bez gorączki,ale do końca tygodnia zostanie w domu,bo po antybiotyku niech sie pomału zahartuje na nowo,a póki co jest osłabiony. Tato miał dziś operacje -wszystko poszło dobrze,ale smuci mnie to ,ze nie mogę być przy nim i się nim opiekować.A do tej pory tak było. Ale nic nie poradzę siła wyższa. 🌻:)Chciałam podziękować za trzymanie kciuków,Voltare,Akasiu,Justynko,Martyn-iu,Paziu,Karolciu,Olciu,Martt. Jesteście kochane i na prawde macie wielkie serca🌻:)🌻 Olwad-GRATULUJE!!!!tobie i mężowi pięknego synka!!!!!!!!! Czekamy na relacje z porodu????? Karorlciu26-dziękuje za piękne zdjęcia,są piękne,Wy szczęśliwi,zima przepiękna jak z bajki . Chrzestna mojego syna ,a moja przyjaciółka w niedzielę urodziła swoje drugie bejbi ,ma 3 letniego chłopca,a teraz mała Karolinkę-strasznie się ucieszyłam,a w głębi serca trochę mi szkoda,ze ja tak nie mogę. Ale i tak bardzo się cieszę jej szczęściem. To tyle kochane,zmykam do łóżeczka.Przepraszam,że nie piszę do każdej,ale muszę wszystko nadrobić. Całuje Wasze bużki i ściskam maluszki.👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj byłam w odwiedzinkach to nie mogłam nic pisać, ale dziś już w domku :) Jadirko, dobrze że już lepiej sie czujesz; a tata napewno zrozumie że gdyby nie choroba byłabyś przy nim :) żona napewno się nim dobrze zaopiekowała :) Paziu jakie ty masz jeszcze kilogramy, wyglądasz super :) a nawet jeśli kilka zostało to do wiosny daleko i napewno zrzucisz. Olcia, ja własnie nie widzę siebie w takiej pracy, jestem za wrażliwa, żeby byle kto mnie obrażał, przejmowałabym się potem. Ale są osoby którym to zwisa i robią swoje, mam nadzieję ze taka jesteś :) A @ przylazła do mnie 2 dni przed czasem, nawet nie dała mi szansy żeby snuć sobie nadzieję; może i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoclia przykro mi z powodu@;( zdjęcia sliczne ja tez myslałam ze zimy nie lubię, ale te zdjecia mnie urzekły:) jadirka nic się nie przejmuj, najważniejsze ze operacja się udałą i ze wszytsko jest w porządku, karolcia ma racje na pewno zonka zadba o tatę:)duzo zdrówka dla was wszystkich olcia ja tez jestem chyba za wrazliwa ale czasem za pyskata i nie wiem czy bym umiała się powstrzymac i cos nie odburknąć;) paziu jak u ortopedy? witaj justynka:) paziu ja byłam nad morze tydzien u koelzanki a drugi tydzien w normlanych hotelu, nie było tam zadnych specjalnych wygód dla dzieci ale hotel nad samym morzem takze nie narzekam:) jutro albo w piątek przyjezdz teściowa, wow! słabo mi haha, zresztą i tak mnie nie bedzie bo bede w szpitalu a moja mama bedzie z mała tazke mam ją gdzies, dam jej prezenty które miali dostac na gwiazdkę, ale nie pojechalismy z wiadomych powodów, dopiero jej pewnie mina zrzednie, zaraz pewnie bedzie sie tłumaczyc och och ja dla was tez mam tylko w domu taaaaaaaa nie nawidze jej!a w poniedizałek siostra marcina robi sobie u nas ferie kilkudniowe uffffffffffffff.........ani chwili spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------26-----------???-------------- ---ok.20.02.2009 karolcia_26---------------28------------34-------------- ------1.03.2009 Trinity /k.Łowicza-------31------------30----------------ok. 17.02.2008 Jadira/k.Krakowa........35.......z nadzieja ,że sie uda............... Błękit_ka/Szczecin.......29.............5............... .. ok 02.03.2009 olcia21.....................21............29............ .. ...ok 18.02.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare---------------------31-------------25----------- ---------05.05.2009 martika2428...............25..............9............ .. .......28.08.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007 pazia/wawa.................syn..........Adrian.......... .....02.01.2009 zmieniam u siebie i olci, jak prosiła :( martyniu, masz z tą teściową, kurde, tak nam się trafiło :P moja nie lepsza, kiedys przywiozła 2 wina tylko, wiadomo że jakieś taniochy za 3-4 euro; po czym jechaliśmy do wujka stwierdziła że nic dla niego nie ma i zabrała nam jedno wino i dała swemu bratu, ehh książkę możnaby napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko 🌻 super że i u was powoli wszyscy zdrowieją a i najważźniejsze ze z tatą wszystko dobrze. martyniu i karolciu uśmiałam się o waszych przygodach. Martyniu moze i lepiej że nie dostaniecie prezentów od mikołaja- teściowej bo znowu by z czymś świetnym wypaliła. A twoja karolciu teściowa to ekonomiczna miała prezent dla was9na chwilke0 i zrobiła z niego dla nastepnej osoby;-) U nas dobrze, malutki zdrowy, bioderka prawidłowe. Teraz przyzwyczail się zasypiać u mnie na rękach jak z nim tancze po pokoju przy muzyce;-) normalnie mały terrorysta, wszystko na nas wymusza. W dzień ciężko mi coś zrobić bo musze przy nim siedzieć bo jak nie czuje mnie w pobliżu to od razu w płacz- w ryk. Ale i tak jest kochany najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale tu ruch:) paziu super ze u lekarza wszytsko k, a jak ci se jezdzi nowym wózeczkiem? kiedys jak byłas w ciąży to ci pisałam ze moja kolezanka ma deltima i strasznie narzeka ze ciężki ja jutro ide na zabieg-trzymajcie za mnie kciuki bo z moim szcześciem to różnie bywa haha...jakos jeszcze nie czuję strachu, moze jutro mnie ogarnie jak wejde do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, martyniu jednak ten nowy wozek stoi bo stwierdziłam ze jest za malutki na tego typu wozek ale myśle że już od marca jak będzie tak ok.10 C na plusie to już zaczne jeżdzic ale jest fajny bo leciutki. A tego deltima to w cholere sprzedam pewnie na jesieni bo fotelik do samochodu nam sie przyda. Dzisiaj byliśmy na pobraniu krwi morfologia i żelazo, ze względu ze miałam niedokristość w ciąży i mamy inna grupe krwi zobaczymy jak wyjdą. A mam pytanie ile dziecko po m-cu powinno przesypiać bo mój się budzi co 3h na jedzenie i zaczynam się martwić bo jest coraz grubszy zebym mu krzywdy nie zrobiła a z drugiej strony jak mu nie dam jeść to pzrecież w nieboglosy będzie się darł. Już mu daje mniejsze porcje ale on by i tak ciągle tylko jadł i jadł:-( Martyniu ja trzymam kciuki, zobaczysz będzie wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×