Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

No wiecie co, przez 24 godziny nikt się nie odezwał :( ja przez te ferie jakaś niepozbierana jestem w pracy, robię 5 rzeczy naraz, i dzieci jakoś przybyło :) nie wiem za co się zabrac :) mam nadzieje ze wkrótce to minie. a wy nie spać tylko odzywać się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że nie piszę,ale tata jest w krytycznym stanie. Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jadirko trzymaj się musi być dobrze🌻 i zdrówka dla taty... Karolciu rzeczywiście dużo wpisów pzrybyło przez cały dzień:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro, duzo zdrowia dla taty !!! Trzymaj sie. Pazia, widzialam zdjecia na nk. Maly sliczny i ty tez uroczo wygladasz :) Ola, gratuluje synka :) cudowny maluszek. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane,dużo dają mi wasze słowa i wsparcie. Właśnie w takich chwilach wychodzi kto jest twoim przyjacielem,choć się nie znamy osobiście to za przyjaciółki Was uważam. Muszę się czymś zająć ,bo zwarjuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) wybaczcie ze sie nei dozywałam ale u mnie znowu młyn jadirko tzrymaj sie ciepło kochana , nie wiem co Ci powiedziec, badź dzielna wszytsko bedzie dobrze -musi byc, a na co twój tata miał operacje , nie wiem moze pisałas ale nie pamietam, oczywiscie jesli nie chcesz to nie pisz❤️ ja w poniedziałek byłam w szpitalu cały dzien powyjmowała mi z nosa jakies skrzepy, włókniaki na zywca szok, znowu dostałam worek leków i w piatek mam znów byc w szpitalu, narazie nie oddycham nosem, moze wkrótce sie doczekam, mała od wczoraj ma 38 non stop, nie wiem mam nadzieje ze tym razem to zęby teściowa jest do soboty, juz tez mam dosyc!!!! karolciu pomału sie wdrożysz oby do wakacji:) trzymam kciuki za usg mam nadzieje ze niedługo Ci się uda poczuć w brzuszku maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za błędy ale w nocy nie spałam do tego mnie boli gardło i ledwo patrze na oczy(tak zawsze jest na co zwalić haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadira - trzymam kciuki za tatę - oby jak najszybciej wracał do zdrowia! Tobie również życzę dużo sił i cierpliwości i jak najmniej stresów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co jest juz zadna nie bedzie pisac? poobrazałyscie sie czy leniuchujecie? u nas coraz gorzej mała ma 40 stopni podaje jej paracetamol i czekam do jutra zobacze co sie bedzie działo, aj urwanie głowy volatre a jak ty sie czujesz brzuszek coraz większy prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - ja bynajmniej nie leniuchuję - od dwóch dni piszę pracę domową dla mojego chrześniaka - wiem - baaaaardzooooo to niepedagogicznie i w ogóle, ale zważywszy na to, że przez całe ferie zakuwał zamiast odpoczywać, to niech mu będzie - zwłaszcza, że jest to praca czysto odtwórcza - więc zbytnio nie straci nie przykładając do niej palca - a i ja mnie to niewiele kosztuje - ot jedynie \"trochę\" czasu i poszperania w necie... Jak skończę obiecuję się bardziej udzielać.. Wolę siedzieć z Wami niż przy książkach, ale już mu obiecałam, to niech ma!:P I współczuję Wam znów tego nawrotu gorączki :O szkoda gadać - już się Wam pewnie pomysły kończą co do tego cóż to może być... Mam nadzieję, że to nie żadna kolejna \"rewelacja\" wymagająca jakichś szczególnych lekarskich interwencji... Trzymajcie się! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj voltare dzieki dzwoniłam do kliniki musze zrobic rano posiew bo moze to byc jakis kolejny nawrót ja juz nic nie rozumiem to po co ta cała operacja:( rano kazali mi wezwac jeszcze pediatre niech ją dla pewnosci zbada i osłucha, a ty kochana jak napiszesz to musisz sie udzielać wiecej bo juz niedługo czas Ci na to nie bedzie pozwalał:) a co z resztą dziewczynek? jadirko jak się trzymasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikogo nie ma to tez juz ide wezwałam jednak dzisiaj pediatre prywatnie bo mała ma równo 40 cały czas płacze o ludzie, dam znac Wam ale pewnie juz jutro co i jak buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu duzo zdrowia dla Lenusi. Biedule wy jedne, umeczycie sie z tymi chorobskami. Zeby w koncu sie wam to skonczylo !!! Duzo, duzo zdrowia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak to czytam to aż mi smutno, martyniu u was znów jakaś gorączka, może tym razem mała grypę złapała, w końcu epidemia, tak czy inaczej życzę szybkiego powrotu do zdrówka, może do jutra troszkę zelzy; dobrze że z twoim noskiem lepiej :) jadirko - przykro mi z powodu taty, a to po operacji jakieś powikłania czy inna sprawa??? również życzę zdrówka 👄 Voltare, w tych szkołach to niekiedy przesadzają z materiałem, nie idzie wyrobić; pamiętam jak moja siostra chodziła do gimnazjum a potem liceum, cały czas nos w książkach, nawet w soboty się uczyła, by niedzielne popołudnia mieć chwilkę dla siebie; także nic złego nie robisz, popieram :) ja dziś byłam u siorki dlatego tak późno zasiadam do kompa, a zaraz kąpiel i do spania, bo cos sie nie wyspałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, surfitko, mnie się otworzył ten super śmiech Ninki, co załączyłas linka :) wesolutka ta twoja córcia, napewno po mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiecie co ja chyba oszaleje wczoraj na wizycie lekarza w domu normalnie myslałam ze zwariuje, napisze wam maila bo nie chce opisywac tu co sie zdarzyło, ale to pozniej bo lece po wyniki małej, nadal ma 40 st do tego orange tak mnie wkurwił ze nie moge, za kazdym razem jak zmieniam abonament lub rezygnuje z umowy zawsze są problemy, zawsze wysyłałam dowód nadania bo oczywiscie twierdzą ze z niczego nie rezygnowałam i było po problemik a teraz w listopadzie wysyłałam rezygnacje z jednego telefonu i wziełam na karte i mieli mi go wyłączyc jutro a twierdza ze ja nie wysłałam zadnego pisma, wcale sie tym nie zdziwiłam bo NIGDY nie było z nim tak zebym nie musiała czegos reklamowac, ale cały dom przekopałam i nie mam dowodu nadania:( ludzie teraz mam 3 telefony bo tamte mieli wyłaczyc i co kurwa bede płacic 3 abonamenty? chyba zwariuje lece na poczte moze oni gdzies mają zapisane to ze wysyłałam poleconym pozniej sie odezwe bo kurwica mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no co jest z Wami akasia, jadirka, Trini, karolcia, voltare, pazia, olawd i cała niewymieniona reszta, gdzi wy sie podziewacie piszie cos jadirko jak tam u Ciebie? akasiu jak Hania? ja odebrałam wyniki z moczu są złe jest duzo leukocytów, ale musze czekac do jutra na posiew na poczcie byłam nic sie nie da zrobic pozostaje mi płacic pewnie jeszcze 2 miesiace bo jak jutro wypowiem umowe to muszeczekac dwa okresy rozliczniowe ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz jestem :) Martyniu, to nie ciekawie z badaniami, oby to nic poważnego :) a akcja z telefonem mnie nie dziwi, oni chyba licza na to ze ludzie nie trzymają dowodów wysyłki; a gdy ktos ma, to od razu by napisali że do nich nie doszło :P ja tam jestem ostrożna i skanuję zawsze co się da, wysyłam za potwierdzeniem odbioru itp... coś dzis cisza na forum!!! jadirko - co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz karolciu a ja jestem taki roztrzepaniec ze zawsze wsyztskie dowody wpłaty i umowy wyrzucam albo gubię i juz którys raz mam nauczke bo mimo dalszych poszukiwac zapadło sie pod ziemię, albo dawno jest na wysypisku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie cos :) u nas masakryczna pogoda, pochmurno, śnieg pada, ale jakoś tak ponuro; jak zwykle nic mi sie nie chce; ja to naprawdę mam jakąś deprechę, siedzę i nic nie robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie karolciu ja tez nie wiem czemu nikt nie pisze, przeciez pogoda nie sprzyja spacerom, to gdzie wszysyc, trzymam kciuki za twoje usg daj szybko znac jutro co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaX
po ilu dniach działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Skończyłam referat;) Od jutra będę miała pewnie trochę więcej czasu, chociaż planujemy z mężem małe przemeblowanie, więc pewnie przynajmniej do południa będę miała zajęcie - mam kilka koncepcji i trzeba je będzie przetestować;) Martyniu - brak słów:O Odpisałam:) Tabelka nr 1: staraczki NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilośc starań......data następnej @ Justynka------------------26-----------???-------------- ---ok.20.02.2009 karolcia_26---------------28------------34-------------- ------1.03.2009 Trinity /k.Łowicza-------31------------30----------------ok. 17.02.2008 Jadira/k.Krakowa........35.......z nadzieja ,że sie uda............... Błękit_ka/Szczecin.......29.............5............... .. ok 02.03.2009 olcia21.....................21............29............ .. ...ok 18.02.2009 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu voltare---------------------31-------------29----------- ---------05.05.2009 martika2428...............25..............9............ .. .......28.08.09 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię--------------------Data ur. martyn--ia/dolny śląsk------ córka--------- Lena----------------- 10.01.08 akasia/ZielonaGóra....córeczka..Hanna Maria.. ...........07.04.2008 Surfitka/Krakow/NY........córka.........Nina ...............16.06.2008 anisik2/Wrocław ..........córka.......Aleksandra.........10. 12.2007 pazia/wawa.................syn..........Adrian.......... .....02.01.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie jutro za mnie kciuki :) troszkę się denerwuję, jak tylko będę mogła, napiszę wieczorem co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka 26
Cześć Dziewuszki..byłam...zniknęłam..potem znowu byłam...i tak w kółko...ale odwiedzam Was...myślę i pamiętam...i wiecie co...chyba dopiszę się do listy...bo zaczynam starania z mężem...no właśnie....boję się..boję że znowu będzie ciężko...ale nie chcę aby Dawid był jedynakiem... Dziewczynki moje kochane...całuję WAs pozdrawiam serdecznie z Olsztyna...Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziękuje wam z a miłe maile, u nas tragedia, odebrałam wyniki z posiewu, pani powiedziała ze posiew bardzo zły jest kilka rodzaju bakteri i pałeczek, kazała szybko jechac do kliniki, krew tez okropna, zaraz jade odebrac jescze jeden wynik i dzownię do wrocławia a miało byc tak pięknie dianko witaj fajnie ze zaczynacie sie starac volatre to teraz czekamy na więcej wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×