Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam wszystkim spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, A Nowy Rok 2010 obdaruje pomyślnością i szczęściem. Życzę Wam wszystkim Najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku !!! ´´´´´´´´´´¶ ´´´´´´´´´´¶¶ ´´´´´´´´´¶¶¶ ¶ ¶¶´´´´´¶¶´¶ ´¶¶¶¶¶¶¶¶´´¶ ´´´¶¶´´´´´´¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶ ´´´´´¶¶´¶¶´´´´¶¶¶¶ ´´´´¶¶´´´´´¶¶¶ ´´´¶¶´¶¶¶¶´´¶ ´´¶¶¶¶¶´´¶¶´¶´´´´ ¶ ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶´´ ¶¶ ´´´´´´´´´´´´¶¶´´ ¶¶ ´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶ ´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶´´´´´´´´¶¶¶´´¶¶ ´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶ ´´¶¶¶¶´´¶¶¶¶¶´´´´¶¶¶ ´´´´ ¶¶¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ´´´´´ ¶¶¶¶´´´¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶ ´´´´´´ ¶¶¶¶´¶¶¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶ ´´´´´´´ ¶¶¶´´´´´¶´¶¶¶¶¶¶ ´´´´´ ¶¶´´´´´¶´´´´¶¶ ´´´´ ¶¶´´¶¶¶¶¶¶´´´¶¶¶ ´´ ¶¶¶¶¶¶¶¶´¶¶¶¶´¶¶¶ ´´´ ¶¶¶¶¶ ´´´´´´ ¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶ ´´´´´´´´´´ ¶¶¶¶¶ ¶ ´´´´´´´´´´´´´´´ ¶¶¶ ´´´´´´´´´´´´´´´´´ ¶¶¶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... Radosnych świąt życzy anisik rodziną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba') WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u was slychać?? odezwijcie się dziewczyki jeszcze w starym roku!!!! U nas już lepiej, maly był chory na rotawirusa mimo szczepień, zaraz ja się rozchorowałam, miałam coś w płucach po mnie znowu mały podłapał grype. na szczęście jest już dobrze i wszyscy zdrowi. pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziulku ciesze się,że jesteście już zdrowi. Jak widać forum padło- może rzec prawie na dobre:( Mam nadzieję,że moje kartki świąteczne doszły Wam na e-maila,dlatego już na forum życzeń postanowiłam nie składać. Napisałybyście jak minęły Wam święta???Brakuje mi rytualnego wysyłania zdjęć z Wigilii i pogaduszek jak i gdzie upłynął Wam ten świąteczny czas. Dla mnie ta Wigilia była smutna i pełna nostalgii i wspomnień,wiecie z jakiego powodu.Byliśmy u teściów,w pierwszy dzień świąt u przyjaciółki w szpitalu,a w drugi dzień u znajomych.Brzuchol bolał mnie z przejedzenia,ale już po świętach , przed nami Nowy Roczek. aska.jb-GRATULUJE ślicznego synka!!!!!!!!!!!!:) Całuje Was wszystkie👄 jeszcze w starym roku i nasze maluszki👄. Oby w Nowym Roku topik ożył na nowo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadirko ja dziękuje za kartke do mnie oczywiście doszla. Probowałam odsyłać ale wkońcu niewiem czy odeslałam bo tak źle się czulam przez antybiotyki że poprostu niewiedziałam na jakim świecie żyje. U mnie wigilia była w domu, pierwszy dzien świąt u rodziny i 2 w domu. aska ja tez gratuluje, skrobnij tu chociaż 2 słowa... Piszcie dziewczyny gdzie idziecie na sylwestra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dziekuje ogromnie za gratulacje:) 11.12 urodzilam synka - Kubusia - niestety przez cc, ale najwazniejsze ze synek zdrowy i dobrze sie rozwija. W trakcie porodu okazalo sie ze maly zle wstawil sie glowka, a w dodatku byl owiniety pepowina, wiec nie specjalnie mialam wybor. Przy porodzie wazyl 3085 i mial 52 cm, takze byl dosyc drobniutki, ale rosnie nam jak na drozdzach. Na dzisiejszej wizycie kontrolnej wazyl juz 3500:) Na samym poczatku mielismy spory problem w karmieniu piersia, bo okazalo sie ze mam plaskie brodawki i maly zupelnie nie umial zalapac piersi. On krzyczal a ja sie strasznie denerwowalam. Ale po pierwszym tygodniu ze wsparciem mojej mamy dalismy rade:) Kuba jest tak grzeczny ze prawie nie odczuwamy tego ze mamy dzidziusia w domu - je, spi, robi kupki i placze tylko wtedy jak jest glodny. Moze to sie jeszcze zmieni ale na razie jestem zachwycona. Pierwsza Wigilia z naszym maluchem byla najwspanialsza jaka mielismy do tej pory:) Sylwestra z wiadomych wzgledow spedzamy w domu, ale wcale nie zaluje - uwielbiam kazda chwile spedzana z synkiem. Kochane zycze Wam spelnienia marzen w Nowym Roku, staraczkom wielkich brzuszkow w 2010 roku (i to wcale nie z przejedzenia), a mamusiom zdrowych i radosnych dzieciaczkow. Jadirko dla Ciebie specjalne ucalowania, usciski i zyczenia - spelnienia w zyciu, radosci z kazdej chwili spedzonej z rodzina, zdrowka i pogody ducha:* Jezei podasz mi swojego maila to wysle Ci wiecej zdjec synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________•(----)• _________•(------)• ______•(-)_(-)(-)(-)_(-)• ____•(-)(-)_____ ___(-)(-)• __•(-)(-)______XII____(-)(-)• _•(-)(-)______\_|______(-)(-)• •(-)(-)________\|__ _____(-)(-)• •(-)(-)_IX______O____III_(-)(-)• •(-)(-)_______2010______(-)(-)• _•(-)(-)_______________(-)(-)• ___•(-)(-)_____VI____ (-)(-)• _____•(-)(-)________(-)(-)• _______•(-)_(-)(-)(-)_(-)• ________•(-------)• _____•(---)(_____)(---)• ___ •(---)_________(---)• ...Mija 2009 rok..... Lecz coś po nim pozostanie--wspomnienia i marzenia... ….Szczęście i te dni gorsze...słowa raniące i te kojące.... Uśmiech igrający ze łzami... A ja życzę Wam ..Aby te wspomnienia,które pozostaną w pamięci w Nowym Roku były inne … ze spełnionymi marzeniami i mnóstwem dobrych dni , słowami płynącymi z serca... które uszczęśliwią wspomnienia masą Miłości i Przyjaźni.... Niech Wam zdrowie dopisuje Radość, miłość i szacunek w Waszym życiu króluje Nie pozwalajcie pomiatać i rządzić sobą Boś szacowną jest osobą:) [każda z Was razem i z osobna,jesteście po prostu wyjątkowe&&] SZCZĘŚLIWEGO 2010 ROKU:)**** „Życie jest piękne i pełne nadziei, obyśmy tylko serce dla siebie zawsze mieli”…. ♥♥ życzy Jadira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ! Widze ze słabo ten nasz topik działa - niestety jakoś tak się podziało ze wywiał nas st ad ale mam nadzieję ze przyjaźnie pozostana i będa nadal utrzymywane ... Martyniu odezwij się czasem do mnie - jak tam Leniusia i Twoje zdrówko ... Asiu - gartuluje syneczka - pamiętam jak napisałas nam ze jesteś w ciązy a tu już nmaluszek na świecie ... u mnie jakoś leci .. mam tyle pracy ze dosłownie tonę w papierach ... do domu wracam późno i tak naprawde to zostaje mi czas tylko na spanie bo co innego pozostaje po meczacym dniu jak się wraco ok. 20-stej ... tenat in-vitro na razie w fazie przemysleń ... myslę ze jednak się jakoś do tego zbierzemmy ... mój maz trochę chorował nie mógl porobic różnych badań i tak jakoś od swiąt do nowego roku a i teraz jakoś mu nie po drodze - ehhh - ale ja się za to wezme mówię Wam świąta mineły b. spokojnie - rodzinnie ... Sylewester spędzilismy ze znajomymi na balu - było super wyhulałam się za wszystkie czasy ... ale mineły dni laby i trzeba wrocic do rzeczywistości ... mampostanowienia noworoczne ... mam nadziję ze w tym roku cos sie spełni ... z forma ostatnio strasznie u mnie kiepsko ... przytyło mi się i musze troszke zrzucić bo wszuystkie ubrania za cisne - masaKRA ... kochane moje zaglądaajcie tu od czasu do czasu i wspisujcie się ... voltare nawet nie wiem co u Ciebie slychac - nie wiem czy piszesz u Justynki bo nawet tam nie mam czasu zajrzec ... pozdrawiam Was serdecznie - Wielgachne BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra !!!!!!!! co tu siędzieje ?? a myślałam,ze to tylko ja przestałam pisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cozzzzz
widac każdy tak mysli i po forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wałsnie akasiu masakra ... myslałam ze zaczniemy za soba tesknic i pisac ... a tu nic ... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Co tam u Was? Odzywajcie się. Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaczki🌻 Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini --- ja tam tesknie !!!! A może by kto do mnie napisał,albo zadzwonił??????????????? hę ?? czekam z utesknieniem ;-D zakonczyłam własnie I semestr ze srednia 4.46 ;p hania rozrabia jak trzeba ;-) mówi wszystko ;-) a raczej rozmawia i prowadzi 'dorosłe ' konwersacje ;-D chodzimy do alergologa (nic to nie daje) i ciągle jakies badania ... ostatnio miałysmy chlorki w pocie na mukowiscydoze na szczescie Ok.uuff całuje i czekam na odzew p.s moj maz ma w przyszłym tyg.40-tke i nie mam pomysłu na prezent !!!!!!!!!!!! pamietam te stare dobre czasy jak zawsze cos poradziłyscie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Akasiu ja tez tęsknię,za pisaniem ,wymianą zdjęć,po prostu choćby popisać o pierdołach ,ale zawsze to była jakaś odskocznia. Akasiu ja nieraz pisałam do Ciebie teraz kolej na Ciebie kochana. Gratuluje,zaliczenia 1 semestru,piękny wynik. A Hanusia rośnie na sliczną pannę,a te jej oczy powalają. Co do prezentu,oj to musi być coś wyjątkowego na tak okrągła 40-kę i przy okazji Walentynki. Może coś ruszy kobietki -Przełamiecie się i coś skrobniecie????????? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka! To i ja się wreszcie zmobilizuję, bo żal, żeby tak całkiem wszystko tutaj padło. Kurczę, chyba jestem słabo zorganizowaną mamą:P Nie mam na nic czasu. Wracam po pracy to latam jak kot z pęcherzem-obiad, gary, obiad na drugi dzień, jakieś pranie, sprzątanie i już wieczór. To oczywiście wszystko w tak zwanym "międzyczasie" podczas opieki nad Anią, bo mężuś w tym czasie albo w pracy, albo odsypia pracę i opiekę nad małą. Przynajmniej tyle, że nie mogę na niego narzekać, bo sprawdza się jako tatuś;) Troszkę czasem marudzi, że brak mu już pomysłów na kolejne zabawy, ale w sumie młoda sama mu te pomysły podsuwa. Z nowych umiejętności to od kilku dni woła "mama" i "baba". Z tym, że: "mama"=mama "baba"=tata, babcia, dziadek, ciocia, wujek - czyli cała reszta to "baby":P No i łobuz z niej straszny - posadzę ją na podłogę, a ta się popatrzy na mnie, zawadiacki uśmiech i długa (na brzuchu) do przodu. Jak udaję, że zaczynam ją gonić to nabiera takiego tempa, że aż dziw i tylko co chwila się ogląda, czy aby na pewno ją gonię i dalej ucieka z dzikim piskiem, robi kosi kosi, bije brawo, pokazuje jak sroczka kaszkę warzyła i piszczy jak wypatrzy przez okno jakieś auto - tylko nie chce robić papa, ale może załapie z czasem. Akasia - gratuluję egzaminów i średniej (kujonie:P), Hania rośnie Wam na śliczną Pannę;) Co do alergii to nie znam się na tym, wiem tylko, że koleżanka po 2 latach walki z wiatrakami robiła gdzieś jakieś profesjonalne testy alergologiczne i dopiero wówczas została postawiona odpowiednia diagnoza. Zresztą nieco odmienna od diagnozy wcześniejszego alergologa... Co do prezentów, to ja mam zawsze ten sam problem, że miesiąc wcześniej siedzę na allegro i błądzę w poszukiwaniu pomysłów. Potem albo coś kupuję, albo przynajmniej wiem mniej więcej co bym dla M. chciała. U mojego M. w tym roku też okrągła rocznica urodzin (tylko może troszkę mniej okrągła jak u Twojego męża) - 35:) Też by się zdało jakąś niespodziankę opracować;) jadirka - a u Ciebie coś drgnęło? Mam na myśli tajne plany, o których wcześniej wspominałaś. Mam nadzieję, że wszystko układa się po Twojej myśli. W kwestii zdrowia również:) Tryni, karolcia - a jak wygląda realizacja Waszych noworocznych postanowień?;) Karolcia - jak tam po zimie - wiem, że w Waszych okolicach wyglądało to mało ciekawie - u rodzinki blisko 2 tygodnie na wiosce światła nie mieli... Jak plany wakacyjne? Zwykle o tej porze chyba już zaczynałyście się za czymś rozglądać... Justynka - a Ciebie też widzę, że zaglądasz na Naszą Klasę, miło by było, jakbyś i tutaj wpadła:) martyniu - a co słychać u Was? Mam nadzieję, że uporałyście się z problemami zdrowotnymi u Lenki (i Twoimi również). Dobra - pomilczałyście sobie i fajnie, ale teraz napiszcie coś od czasu do czasu:P Pozdrowionka dla całej reszty i buziaki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i ogromne gratulacje dla wszystkich mamuś, które tymi mamusiami zostały w międzyczasie, które się do nas nie odzywają, ale wiem, że czasem podczytują, a którym jeszcze nie zdążyłam oficjalnie tutaj pogratulować... No nie będę wymieniać po kolei, szkoda że nie chcecie pochwalić się tutaj dziewczynom, że Wasz upór nie poszedł na marne i się opłaciło;) Dobranoc!💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żadna nie podpowiedziała jaki prezent lub pomysł na prezent ........eeeeehhhhhhhhhh hahh - chciałam kupić bagażnik samochodowy (box + stelaż ) ale wychodzi 1.700 a to za dużo,jak na moje biedne stypendium kujona ;-) myśle,tez o karnecie na mecze zuzlowe przez caly sezon?? hm..........? a zostało mi tylko 4 dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira kochana tylko się na mnie nie obrażaj !!!!!!!!!! nadstawiam pupe na klapsa !! prawda,ze pisałas i chyba coś mi się zapomniało odpisac raz ,,,,ale wstyd !!! wybacz mi i nie przestawaj do mnie pisac !!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim obecnym!!! Voltare-to ta twoja córcia ,mała żartownisia,takie mamie gonione zabawy urządza-ale z drugiej strony jak się patrzy jak taki szkrab się cieszy to serce rośnie z radości.A mama i baba to tez duży postęp-super poczytać jak nasze topikowe maluchy rosną i ucza się to coraz nowszych rzeczy. Co do twojej organizacji-nie tylko ty masz z tym problem ja też jak wpadam do domu od 8 do 19 to nie wiem w co ręce włożyć ,a co dopiero przy małym dziecku.Staram się nadrabiać pranie ,sprzątanie i prasowanie w sobotę i wstyd się przyznać i w niedzielę. A jeśli chodzi o moje plany i nową pracę,narazie spaliły na panewce,bo przyjaciółka ,która miała to organizować nieźle się pochorowała i w Wigilię trafiła do szpitala ,gdzie spędziła cały miesiąc.Rekonwalestencja -potrwa. Akasiu-kochana ja i gniewanie to nie w moim stylu-to tylko taki mały żarcik,wybacz.Co do prezentu pojęcia nie mam.Akasiu -proszę o jakieś zdjątka ze świąt,a jak spędziliście sylwestra.???? Z okazji jutrzejszego Święta Zakochanych ; ❤️❤️❤️Życzenia Wzajemnej Miłości Wam Życzę ,Zrozumienia i Oby Walentynki Trwały dla Was Calutki Rok!!!!❤️❤️❤️ Oddzywajcie się dziewczyny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niedzielnie:) Dzisiaj to chyba z racji walentynek żadna nie zajrzy tutaj - wszystkie spędzają czas ze swoimi ukochanymi;) A mój mężuś wczoraj siedział do 3 w nocy na kompie a teraz padł. Takie mam Walentynki:P No a tak serio to przynajmniej mam chwilę dla siebie (młoda też śpi):) jadira - heh a ja myślałam, że tylko mi czasem trafiają się "robocze niedziele":P Do niedawna miałam wyrzuty sumienia, że piorę czasem w niedziele, ale potem wytłumaczyłam to sobie tak, że przy dzisiejszej technice to przecież to żadna robota - wrzucam pranie do pralki, potem rozwieszam i koniec. To już przy niedzielnym obiedzie mi nieraz więcej czasu schodzi, niż przy tym praniu:P No cóż - nie będę przecież robić składowiska szmat do prania w łazience;) Szkoda, że plany nie wypaliły. No ale może koleżanka wkrótce dojdzie do siebie i spróbujecie planować od nowa:) A może nasze "walentynki" odezwą się chociaż z racji dzisiejszego święta i pochwalą się jak spędzają dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Voltare,ani wczoraj ,ani dziś nikt tu nie zawitał-SZKODA:( Co do niedzielnego prania ,ja mam tą sama wymówkę(to pralka za mnie pierze nie ja!!!) Nawiązując do Walentynek ja też spędziłam ten dzień sama ehhh.... Pozdrawiam nieobecne z nadzieją,że się znów topik rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Jadira- no ja mam dobre chęci, ale sama sobie przecież relacji zdawać nie będę:P A dziewczyny jak już zajrzą to tylko wspomną, że nikt nie zagląda i uciekają z powrotem. No cóż - ja sobie chyba też odpuszczam:O Wolę ten czas spędzić z dzieckiem, niż sprawdzać codziennie czy ktoś tutaj zagląda i ze smutkiem stwierdzać każdorazowo, że niestety nie. Sama rzadziej zaglądam niż kiedyś, ale zaglądam. Marna to wymówka, że w ciągu miesiąca nie znajdzie się 15 minut na przesłanie chociażby zwykłych pozdrowień. Że niby nie ma o czym pisać? Hmmm a kiedyś miałyśmy tworząc po kilka stron dziennie? Tak nagle stałyśmy się tak nudne i zalatane, że już nie mamy dla siebie czasu? Nie mam zamiaru już nikogo namawiać do powrotu. Rzucanie grochem o ścianę wiadomo jaki efekt przynosi:( Ze smutkiem stwierdzam, że to co tak szumnie określałyśmy tutaj na topiku przyjaźnią - okazało się jedynie zbyt górnolotnym określeniem bez pokrycia w rzeczywistości. Jadira - z Tobą mam kontakt i mam nadzieję, że uda nam się o sobie nie zapomnieć. A co do innych dziewczyn - mam nadzieję, że chociaż wpadną pochwalić się swoimi skarbami kiedy już uda się im ich doczekać. No. To do usłyszenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ PASKUDKI ;) Ja zaglądam i czytam i b.b. tesknię ... ciesze ze cioutke forum się ruszyło i mam nadzieję ze to nie chwilowe ... jestem teraz w pracy i nie moge za b. pisac ale w domu wieczorkiem coś do Was skrobnę ... tymczasem zmykam i przesyłam mega bużki pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my bylismy w niedziele na urodzinach mojej kuzynki córki (9-latki) --Nawet impreza się udała :-) przyjemnie. Kupiłam karnet na zuzel na caly sezon.+ dwa bilety do filharmonii na 200 lat rocznicy urodzin Chopina.No i jeszcze muszę temu ancymonowi jakies urodziny wyprwic dla gosci,az racji tego ze jeszcze sie nie przeprowadzilismy na wieksze mieszkanie to chyba podzile to na dwie tury ,,,,ah nie wiem .Głowię się jeszcze jak to wszytsko zgrac. Poza tym boję się tych zboczeńców co po zielonej i okolicach grasują.W miescie to juz mega histeria jest,i akurat u Nas musiał się taki debil trafic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:) widzę, że coś zaczęło się dziać na forum, moze jakoś uda się uratować to wszystko, mam nadzieję, ze bedzie jak dawniej, czekam na wpisy wszytskich KArocliu o Tobie też piszę!!!! u nas jak zawsze pod górę, ja nie mam na nic czasu, miałam miec operację kręgosłupa, ale lekarze nie chcą się podjac bo piersiowego generalnie nie operują bo tam jest rdzeń, codziennie biegam na akupunkture, bo nie moge byc wieczenie na zastrzykach przeciwbólowych i na zabiegi i chyba tak do kona zycia bo mam kilka kręgów skruszonych i guzy na kręgosłupie i jak wspomiałam tej częsci boja się zoperować, z malutką róznie jutro jedziemy do kliniki to zdam relację(o ile forum przetrwa:) jadirko dziękuje za życzenia na walentynki, przepraszam, ale z tego wszystkiego zapomniałam Ci odpisać a jak Twój kręgosłup, zrobiłaś badanka? Trini, Karolcia? jak Wasze staranka? czy coś się ruszyło, robicie jakies badania itp? akasia myślę, że prezent fajny kupiłaś:) voltare nim się nie obejrzysz to Anulce będzie się buzka nie zamykała:) tak więc mam cichą nadzieję, że wpisy bedą się pojawiać coraz częściej:)całuję i buziaczki dla niewymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) przepraszam ze dopiero dzis ale wczoraj nie miałam siły już usiaść do kompa ... przez tą zime pociągi kursuja tragicznie zamiast 50 minut w jedna stronę czesto jeżdzi się po 2 ... 2,5 godz ... czesto marznać na peronie ... już mi się nawet o tym pisac nie chce bo to temat rzeka ... a jak już przyjadę do domu to tak padnęta jestem ze niewiele ni siły i czasu zostaje na cokolwiek ... ogólnie u mnie bz. jednak z tendencja spadkową ... moze nie będe pisac o szczegółach na forum ale przystąpienie do programu tkwi w zawieszeniu ... mój maz musi poddać sie leczeniu ... myslę ze koło kwietnia będzie wiadomo jakie sa tego efekty ... do tego mi się coś pochrzaniło z cyklem i czekam juz na @ 38 dzień ... robiłam dwa testy i negatywne także - jak same widzicie nie ma powodów do radosci ... ciesze sie jednak ze zaczełyście znowu pisać ... tymczasem zmykam ... pozdrawiam Was wszystkie i całuje mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×