Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość trinity_27
Plemniczku ja dziewczynkom wysyłalam ze swojej skrzynki zdjecia i ladnie poprzechodziły - nie wiem o co chodzi ze Tobie wróciło- moze ma za dużą pojemnośc ? ciekawa jestem bardzo jak wygladasz - okropnie rozbudzileś moja wyobraźnie ;) jak chcesz moge ci przesłać swoje zdjęcie ... u mnie zimno - chyba bedzie mróz - rzeczywiscie po rannej zawieruszce - poźniej na niebie zagościło piekne słonko ale teraz mrozek szczypie w policzki ... własnie zrobilam sobię mietę i popijam ..szykuje się na urodzinki - idziemy dziś z moim mińkiem do naszej znajomej - kupilam jaj piekną filizanke z porcelany - także za chwile zmykam - moze zajrze jescze poźniym wieczorkiem ale nie obiecuję .... całuje Was kochani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
moja skrzynka tez jest na o2 - także moze zrobiles bląd w nazwie e-mail .... trinity_27@tlen.pl - przypomnnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj trinity oj
ales tyt naiwna! Nic dziwnego, że cie kiedys jakis zonkoś skołował! ale sie usmiałam!!!! Wysle ci plemniczku moje zdjęcie! Może powiesz o tym męzowi, ucieszy się!!!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Co tam u was??? U mnie w Wawie strasznie zimno popołudniu się zrobiło i mogłaby już zawitać wiosna bo strasznie marzne. Pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie! Jestem studentką V psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Piszę pracę magisterską o tym, jak kobiety przechodzą przez proces diagnozy i leczenia niepłodności. W związku z tym chce zaprosić Panią do wzięcia udziału w moim badaniu. Prośbę kieruje do Pań mających problem z zajściem w ciąże( w przypadku, gdy przyczyna leży po stronie kobiety , lub jest w trakcie diagnozy). Przygotowane przeze mnie badanie składa się z dwóch części. Dziś proszę o wypełnienie części A. Wypełnienie jej zajmie około 10 minut. Za około 2 miesiące poproszę Panią o wypełnienie części B. Badanie jest anonimowe chodzi jedynie o zebranie danych statystycznych do mojej pracy magisterskiej. Jednak proszę o wpisanie adresu e-mail w celu przypomnienia po upływie odpowiedniego czasu o wypełnieniu części B. Ankiety znajdują się na stronie : http://www.moja-ankieta.yoyo.pl/ Serdecznie dziękuję za udział w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) egzamin nie był taki straszny :-) ...jutro sie okaże.U mnie deszcz i plucha-do poludnia,a teraz tafla lodu na jezdni i chodniku. Mój m.jutro juz do pracki idzie,mam nadzieje,że chorobowe wiruski opuszcza nasz dom na dobre. Plemniku zdjecie przeslij wszystkim ! Paziu trzymam kciuki na 5.02.:-) prawdopodobnie pregnyl w tym miesiacu nie zadziałal :-( :-( czekam na @ pewnie przyjdzie pod koniec tygodnia.:-( buzialki dla wszystki-pozdrowionka moje kochaniutkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu a dlaczego pregnyl nie zadziałał? skąd wiesz? Ile pęcherzyków po clo miałaś? No, u mnie jeszcze tydzień do hsg. Jak sobie o tym pomyśle to już mnie brzuch boli. Ale pocieszam się tym że to trwa jakieś 15min. 15min najdłuższe w moim życiu;-). Troche wam pewnie pomarudze przez tydzień ale boooję się:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
i co Paziulku idziesz bez znieczulenia/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, sysiu ide na żywca ale może dogadam się z lekarzem żeby mi dali jakieś domiejscowe ( jeżeli będzie można) a przed badaniem wezme ze 3 nospy forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
słyszałam że można jeszcze na głupiego jasia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
czeka z niecierpliwoscią na twoja opinię bo ja bede znając życie następną na99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, w sumie to się ciesze że ide pierwsza bo będę miała to wszystko za sobą i mam nadzieje (to chyba najbardziej) że laparoskopia nie będzie potrzebna. A i obiecuje że napisze wszystko dokładnie, to co zapamiętam(mam nadzieje że wogóle coś zapamiętam bo ze strachu mogę zapomnieć;-) ) co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki dziweczynki ... juz jestem ... wrócilam z urodzinek - ale się objadłam :) co do tej osoby która napisała o mojej naiwności - to mozliwe ze czasem jestem za bardzo niaiwna i niekiedy zawierane przeze mnie znajomosci są niewypałem ale piszac do plemnika - ze przeslę mu swoje zdjęcie - nie mialam nic złego na mysli - po prostu - wszytkie tu na forum wymieniałyśmy sie zdjeciami i Plemnik w sumie należy już do naszego grona - także ?? sory ale nie mialam na mysli zaczecia kolejnego romansu poza plecami swojego meza !muszę cię rozczarować ! mój mąż wie ze pisze na tym forum i niekiedy czyta to co napisałam - nie mam więc nic do ukrycia! a czy to jakaiś zonkiś mnie wykołował = nie tobie osądzac ta całą sytuacje ! bez komantarza! Takze plemniku - dla satysfakcji - mozesz powysylać wszystkim dziwczynkom z forum swoje zdjecie - by ta osoba która to pisala miala radochą ze mnożą się w internecie romanse pozamałrzeńskie! Bardzo kocham swojego męża i naprawdę - nie chcialbym miec z nim dziecka - gdybym po prostu nie czuła ze moje zycie osobiste jest w pełni poukladane! troche się rozpisałam ale musialam ... Paziulku - mnie tez pewnie czeka to hsg i tez strasznie się boje - dzis 24 dc - piersi troszke bola, bole brzuszka ustały a jeżeli już to są w nocy - myslę ze ten cykl znowu mam glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity oby @ nie przylazła do ciebie. W sumie póki nie ma @ jest nadzieja. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ... ummm ... czy jest takowa ?? już ja powoli tracę :( myślę ze czeka mnie jeszcze długo droga :( ale nie poddam sie żeby nie wiem co ... zmykam myszki jestem juz spiaca ... zaraz robię kanapeczki miniowi do pracy i ide do łóżaczka - przesyłam buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) Paziu pregnyl zadzialal - pecherzyk byl odpowiednich rozmiarow i pekl - z tym,ze biore teraz koncowke duphastonu i juz mam niewielkie plamienia,dlatego napewno dostane @ :-( no ale jeszcze kolejne proby przede mna a pozniej badanko :-) jakos to bedzie,przeciez w koncu sie uda :-) musze uciekac pozniej sie jeszcze odezwe. A PO ile tab.duphastonu bierzecie 10 czy 12 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryniu.myrsnałem fotkę do akasi może sie podzieli z tobą.a co tam za małpisko skrytykowało ciebie ???.że co ???,że zdjęcia nie można komus przesłac to zaraz o zdradę posadzac.i straszyc meżusiem ,i odwoływac się do moralnosci.pozdrawiam wszystkie \"staraczki\"wasz tajemniczy \"Plemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plemnika
jak juz porozsyłasz te "swoje"zdjęcia" to cała tajeniczość stracisz, no chyba że to prawdziwe zdjęcia porządnego plemniczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniczku ja też
chce cię zobaczyć!! Proszę, błagam!!! kasia473@gazeta.pl jak mi się spodobasz, to może skorzystam z twoich usług;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRINITY_27
Plemniczku kochamy jesteś - dzieki - wcale nie musze miec Twojego zdjecia - przeciez to Ty w sumie pierwszy chciałes je do mnie wysłac ;) a ja byłam ciekawa - jak kazda kobietka - także akasiu jezeli mozesz to powysyłaj je nam wszystkim - by ktos sobie nie pomyslał ze tylko mi na tym zależy ;) buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) przesłalam zdjecie plemnika wszystkim forumowiczkom ;) egzamin wczorajszy zaliczony....uuuffff bo na 70 osob zdało tylko 14 w tym ja :-) jestem z siebie dumna.Teraz mam tydzien spokoju to sie za prace troszke wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia473
a ja nie dostałam:(:( dlaczego???!!! akasiu, podeśliij mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recenzja jest taka Plemniku -ze nie pasują CI te wąsy i broda - niestety :( mam nadzieję ze to trik graficzny - jeżeli nie - postaraj się coś z tym zrobic - bo wygladasz poważnie - za poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! przede wszytskim akasiu gratuluję zdania egzaminu!!! U mnei nic nowego dziś mam 9dc w czwartek czeka mnie wizyta u gina. a tak wogóle to ostatnio nic mi się nie chce, śnieg stopniał, jest straszna chlapa, brr, niech już nadejdzie ta wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja się fatalnie czuje - w pracy nie moglam wysiedzieć - cały czas kreci mi sie w głowie - do tego cycuchy bola :( pewnie @ tuz za rogiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje martyn--iu :-) trinity ma racje-plemniku broda i wąsy do lamusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia473
akasiu, dzieki za zdjęcie!:) plemniczku, zdecydowanie brda i wąsy do skrócenia maszynką tak na 1-2 i będzie ok. No i ta fryzura - włosy też do skrcenia i będzie zdecydowanie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak dzisiaj pusciutko?? martyn--iu jak przeziębionko,przeszło juz ? cieplutko sie ubiaraj ,bo ta pogoda zdradliwa jest /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia
Witam. Czy mogę się podłączyć pod dyskusję? Chyba mam ten sam problem. Staraliśmy się z mężem już 6 razy i nic.Załamana jestem. Czy macie jakąś rade, żeby o tym nie myśleć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×