Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość
xxmadziaraxx szczęśliwa bardzo że z mezusie juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eviak jak robiłos kolorek ? ja jdę myc farbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xxmadziaraxx WYSŁAŁAM CI ZAPROSZENIE NA NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi wyszedl ciemne bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja nie oglądam Na Wspólnej :) mój mąż jak słyszy tą melodię gdy zaczyna się film to szybko przełącza na inny kanał, ale YCD oglądałam :) evika idź może na badanie krwi bo to faktycznie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witatajcie! wreszcie skączylam sprzątac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
evika śliczne masz zdjęcia. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xxmadziaraxx a to co pisałaś na poprawe nasienia to jest bez rezecepty mace i spiruline ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tak na chwilke bo zaraz ide spac, jutro mam na 7 do pracy i o 5 muszę wstać:-( Akasiu wysłalam ci fotki, któraś z dziewczyn chciala jeszcze fotki ale nie pamiętam która??? a tutaj taki ruch że nic nie moge znaleźć:-) Ja znowu podziębiona i aż 2 dni nie mialam kataru, kaszel również wrocil tylko słabszy. Niewiem czy jesczze tutaj wpadne ale pewnie tak, w razie czeego to życzę wam wesołych świąt, smacznego jajka, mokrego dyngusa.. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie ! dzięki xxmadziaraxx . ALE LAKARZ POWIEDZIAL ŻE TYLKO JEST ANDRAVIT I NIC WIĘCEJ .TO PROWADZIŁ MNIE W BŁĄD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak przygotowania przed świateczne? ja zabieram się do sałatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiosenka jest też salfazin, skład ma podobny do androvidu ale w większych dawkach i przede wszystkim jest tańszy. ja aż się boję tych świąt, bo znów się będę obżerać i nijak nie potrafię sie ograniczać jak są takie pyszności :P w dodatku przy okazji urządzam urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENKA00
morze pomorz.JAK ŚWIĘTA SPEDZACIE? W DOMU JA JEDEN DZIEŃ W DOMU DRUGI U TEŚCIÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Składam Wam życzenia Wielkanocne🌻 **Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej** Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENKA00
Z calego serca zycze Wam Swiat pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami teczy malowanych kraszanek, niech radosc i szczescie pozostana z Wami, a wiosenne motyle niech tancem ciesza Wasze oczy przez rok caly. Lany poniedzialek niech przyniesie deszcz wszelkiego bogactwa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENKA00
Śmigus! Dyngus! Na uciechę z kubła wodę lej ze śmiechem! Jak nie z kubła, to ze dzbana, śmigus-dyngus dziś od rana. Staropolski to obyczaj, żebyś wiedział i nie krzyczał, gdy w Wielkanoc, w drugie święto, będziesz kurtkę miał zmokniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WESOŁYCH ŚWIĄT Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \ . ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\ ..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../..\....../...____\.//. . . .. . /| ...||.\\..../.../......'((. .. . |\/./_ ...||..\\._ |...'.'-....\\. .| \;. . . - ' ...|.\_.\\........6 \....\\| \: . . ' --. ....\_........6...._..\..\\,. . ' . . --' ..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-' ......\/.....= \......;_ '/.//- ' ......|...........--__ ;// ........,____....-'......| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-..............,-| || ...,-/................/....| \\ (..|.............../_..../.\| ..-\.................\--;. ..... -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......--------- WESOŁYCH ŚWIĄT Fajnie, ze zrobil sie tu ruch :) Po swietach postaram sie do was wiecej skrobnac. Poki co buzki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) jajeczka poświęcone, porządki porobione, mazurki upieczone, za sałatki zaraz się biorę ... w sumie u mnie w domku juz swięta ... jak co roku święta spędzamy jeden dzień u jednych rodzicow , drugi u drugich ... ale wiecie chyba mam ochote na zmiany i w przyszłym roku albo zrobimy imprezkę u siebie albo sobie gdzies wyjedziemy ... jezeli oczywiscie będziemy mieli taka możliwosc ... marzy mi się wielkonoc gdzies na Kaszubach lub Kurpiach mam teraz chwilkę dla siebie bo męzuś się ulotnił na motorek ... miałam ochotę z nim się wyrwac ale cały czas dycham i nie chciałabym się przez ta jazdę jeszcze bardziej przeziębić ... karolciu ja też mam dylemat jak to będzie w te swieta ale jak na razie jestem twarda i trochę chudnę ... tylko te pyszności - ehhh ... jak na razie nie jem za wiele i boję się o żołądek bo mi się skurczył ... a wiecie jak to jest u mamusiek ... zjedz to .. zjedz tamto a jak nie to zaraz obraza bo tak się naszykowały ... ale nic nie zamierzam zaprzepascić 3 tygodniowj diety ... już im to powiedziałam wczoraj tez trochę śmigałam po sklepach bo chcialam sobie kupić buty, płaszczyk, bluzeczkę i coś na zajączka dla mojego bratanka ale wiecie co nie wiem czy coś sie ze mna porobiło ale nic ciekawego nie znalazłam ... tylko szpilki zakupiłam i pajaca do spania oraz przytulanke dla bejbusa ... tymczasem zmykam do garów i wszystkim Wam zyczę : Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, koszyczka pełnego, śniadania smacznego, pisanek kolorowych, świąt wesołych i zdrowych, palemki ozdobnej, owieczki modnej. Wesołych Świąt kochane moje 🌻 aha i poprawiam tabelke bo @ przylazła ... ufff ... bo juz myslałam ze będzie problem ... torbiel się nadal trzyma ... moze znacie jakieś zaklęcia by ją przepedzić ? Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32.......(już nie liczę)........ok.30.04 Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. ......08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra...........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.......................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb.......................syn.............????...... .............??????????? Buziaki dla Wszystkich [usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" ............(..(..( .............\..)..)._..-.._ ............__)/.,','........ ..........,"...........,--.... ........,"...@.........'.......\ .......(Y.............(...........;''. ........--.____,.....\..........,..; ........((_.,----'.,---'......_,'_,' ............(((_,-.(((______,- .......o00o.. vVVv..0000_.. o00o... (___).0000._.(_)_..0000.. .Y..|.(_)(_).0000.\| .\| ..\|//.(_).\|.\|/.|/.\| \\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|//.\\|// _.__.__.__.__.__._

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY! U MNIE ZNOWU NIC. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego i udanego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach :) dobrze że już się skończyły bo przytyłabym jeszcze więcej, nic tylko jadłam różne pyszności, jeszcze mam resztki ciast w lodówce i zaraz sie zabieram za nie :P evika - a kim jesteś z zawodu? wiosenko - nie martw sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Święta, świeta i już po... a zrobilo się zimno:-( Ja tam się nie przejadłam, zresztą nigdy w święta nie chodze przejedzona bo jak jest za duzo na stole to niewiem co jeść i dużo nic nie jem ale ja już tak mam od zawsze;-) Ogolnie to czekam żeby sie zrobiło ciepło to na grilla bym pojechała. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! MIŁEGO DNIA evika super masz zawód na pewno znajdziesz prace . U mnie wreszcie robi sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej martyni--iui chyba tez kupie ten 4baby rio- wczoraj mierzyłam do niego hanke i jest ok. Jakies uwagi , opinie na temat jego uzytkowania? i jaki masz kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas też dziś fajnie cieplutko :) evika - ciekawy zawód i teraz na topie, więc napewno znajdziesz pracę wiosenko - a ty czym się zajmujesz? może już pisałaś ale mi umknęło. akasiu - jak się sprawuje nowy pojazd dla Hani? martyniu - a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie kupiłam nowy wozek dla hani i chyba zraz go pojade oddac do sklepu ;p wzięłam baunny-ego i wydaje mi sie za plytki.moja hania ma wieeeelka pupe! 4baby uwazam za najlepszy tylko lekko szorowała nogami po ziemi.(strasznie jej wisiały a na tym podnozku to miala kolana prawie przy brodzie ) A Tobie martyn--iu jak Lenka się miesci w tych spacerówkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×