Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

taki sluz Trini to na ciaze wyglada ale nie chce Cie nakrecac bo kazdy reaguje inaczej.Czekaj spokojnie jeszcze dwa dni :-) a pozniej tescik.Ja zmykam na zajęcia....a co do słodyczy to ich nigdy nie jadłam a moj rekord to bylo chyba 1,5 roku- zero :-) od kiedy jem te wszystkie leki a zwlaszcza progesteron to musze sie cukierkami zapychac...oj...jakie to zycie zagmatwane :-) ale nie ma tego zlego - co nas nie zniszy to wzmocni.:-) czekam na ten wstretny, paskudny ,obrzydliwy ,niechciany @@ !!!! i niech juz nie przylazi wiecej do nas !!! :-) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martyniu - chcialam dodac ze na moich wynikah testosteron jest w max.3,9 nmol/l a ja mam 1.67 - z tego co wiem to kobiety i po 5 maja ,wiec sie nie zalamuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki akasiu ale norma zależy od tego w jakim laboratorium się robi badania bo kazde ma inne współczynniki, więc nie zabardzo mozna porównywać te normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu, zazdroszcze takiej obojętności do słodyczy, u mnie dzień bez słodyczy jest dniem straconym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uciekam bo jade do kolezanki, która ma małego maluszka:) zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam do domku - bylam na zakupach - bo dzis dzień wypłaty - marne grosiki - ale zawsze cos tam jest ... wpadlam do Rossmana - kupić podpaski - bo w domu zero - chcialam odstraszyc podla @ - ale chyba nici - nadal nic - ale brzuszek juz troszke zaczyna mnie podolewać :( takze kochane - nadzieja maleje prawie do zera - no 1% sobie zostawiam - tak na wszelki wypadek - mykam skarbulki - bo robię naleśniczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz w domku - dzisiaj szybciej :-) ale widze,ze tu pustki jakies nastały ...moj ukochany wraca poznym wieczorem,a ja zle sie czuje,wiec zasiadam przed kompikiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie brazowa woda...:-( tak bym chciala w tym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Lenka nic na siłę. Może rzeczywiście jak to któras z dziewczyn radziła spróbuj z nim zagadać na luźne tematy, ale tez musisz uważać, bo to głupi wiek i nic nigdy nie wiadomo. Czasami takiemu nastolatkowi po prostu sie cos odwidzi i sam do ciebie zacznie zagadywać Bądź dobrej myśli.A z tymi objawami ciąży to bt\\ywa naprawdę różnie. Z tego co pamiętam Diana miała plamienia, a ja nic. Tylko cycuchy mnie bolą. Czasami naprawdę mam wrażenie, że mi sie na tych testach odwidziało. Powiem szczerze, że ja też załapałam doła na maksa, ale to chyba dzisiaj taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Martyniu, nie ma co sie zalamywac. Ja tez mialam powyzej normy a udalo sie zbic :) A jak ci wyszlo LH? Kukusiu, ja wcale smutna nie jestem. Po prostu nie wierze w kuracje ktora juz przechodzilam bezskutecznie, chce sprobowac czegos nowego. Chociaz boje sie troche bo ten zastrzyk w nastepnym cyklu bedzie w brzuch. Chyba sie nam zrobil czas okresowy ;) Trynitko, ja zawsze tak mialam po duphastonie. Od razu czerowona krew, lecz z przerwami. Teraz ( bez wspomagania) mam zawsze brazowe brudzenia zanim sie rozkreci. Juz mnie dzis brzuszek zaczyna pobolewac po tym zastrzyku, wiec wkrotce pewnie wroci @ skoro zrobila sobie wakacje ;) Czytam was tak dziewczyny i stwierdzam, ze naprawde niektore z nas los doswiadcza przykro. Ale miejmy nadzieje ze to co dobre jeszcze przed nami. :) Lenka, rozumiem twoje obawy, chociaz nie jestem w twojej sytuacji. ale jakos dasz rade zaprzyjaznic sie z chlopakiem. Moze potrzebujecie wiecej czasu. Na razie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu współczuję ci że tak długo musisz sie starać. ja od lipca , ale niestety z przerwami i to mnie bardzo dołuje. Dzisiejszy teścik owulacyjny znów negatywny.dzień cyklu 11 więc narazie spoko, niczym sie niestresuje. wręcz przeciwnie szykuje sie na przyjazd mojego ukochanego skarbeczka. chyba go zjem na wstępie bo taka jestem ztęskniona 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️👄 ❤️ 👄 ❤️👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, co do słodyczy to również jestem fanką :D a mój mąż to mi kupuje ptasie mleczko waniliowe bo wie że je uwielbiam jak nic innego. tzn, najbardziej uwielbiam jego, ale mleczko też :O Trini też myśle jak akasia, poczekaj 2 dni i rób test. chyba że ta beznadziejna @ znów cie dopadnie. oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!!!!! Jauż po pracy. Dziś dół totalny. Mam dość swojej pracy i tych pier....... klientów naszego supermarketu. Chciałabym zmienic ale jakoś mi to nie idzie. Myślalam ze jak zrobie sobie coś dobrego to zrobi mi sie lepiej ale po co gotować tylko dla siebie????????? Bez sensu!!!! nawet nikt nie powie jakie to dobre :/ Wczoraj wszystko sobie policzyłam 3,04 powinnam dostać @, na wtorek wzielam sobie juz wolne i ide zrobić badania na prolaktyne to bedzie 4 dc. Zobacze czy coś sie poprawiło po bromergonie jesli nie to bede musiala zwiekszyć dawke a wtedy chyba bede spała cale dnie a głowa mi wybuchnie wwwrrrrrr aż nie chce mi sie o tym myslec-- a i zwolnie sie chyba z pracy bo nie wyrobie :(, i zamowilam 35 szt testów na owulacje. A co sobie bede załować??? Chce sprawdzić czy zeczywiscie mam owulacje np co 3 miesiace jak mola gin w sumie powinnam była to zrobić wczesniej ale dopiero od was dowiedzialam sie ze w ogole testy na owulacje istnieją. Sufitka jesli chodzi o testy to jestem zmieszana. Owszem widzialam test w ktorym bylo napisane ze takie osoby jak ja ktore maja cykl co 29 dni to musza robic od 11 dc ale wiekszosc innych testów pisze ze takie osoby musza zaczac robić od 9dc. I teraz juz sama nie wiem :/?????????? Co ty o tym myslisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, ja bym policzyla tak. Faza lut. trwa z reg. 14 dni wiec dl. cyklu - 14 dni = dzien owulacji - 3- 4 dni, wychodzi 11 d . c . Moze sie zdazyc owulacja wczesniej, ale kochac sie trzeba caly czas. Testy nie powoduja owulacji tylko ja wykrywaja ( znaczy sie wykrywaja pik LH ). A jak zaczniesz za wczesnie to ci moze zabraknac. Chociaz zdarzaja sie cykle z krotsza faza i ta owulacja jest jeszcze pozniej. Dobrze oprocz testow mierzyc tez tempke lub chodzic na monitoring. Powozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja też mam ostatnio zróżnicowane cykle ale wcześniej miałam co 28. i robie testy od 9 dc bo stwierdziłam że przecież 2 dni i dwa testy mnie niezbawią a jakby czasem było wcześniej??? też wcześniej nic niewiedziałam o testach, wogóle to właściwie o niczym, tu sie wszystkiego nauczyłam , od was. jak rozmawiam o mojej wiedzy z koleżanką która ma dzidzie ( i wie że ja mam z tym problem) to mnie podziwia bo ona niema zielonego pojęcia o czym ja wogóle mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja gin mi powiedziała że faza po owulacji trwa 12 dni. no i bądź tu mądrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidko ... ja tez zawsze zaczynłam robic od 9dc / a robiłam je w zeszłym roku wtedy jeszcze cykle miałam 27-29 dniowe/... tam w pudełku jest tabelka i jest napisane - od krórego dnia cylku sie robi tesciki - wszystko w zaleznosci od długosci cyklu ... Kukusia sobie więc sprawdzi - ja tez tak robiłam ... zawsze wychodziło mi kiedy zuzywałam ostatni paseczek ... pik LH u mnie - chyba okaże sie juz jutro - na razie tylko niewielkie plamienia beżowe :( ... to pozwala mi się psychicznie nastawic na to cos pewnie jest nieuniknione ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - powinna trwac 12-14 - zeby fasolek ladnie się zagnieżdził ... u mnie ostatnio faza lutealna trwała 9-10 ... do tego plamienia brazowe przed @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faza po owulacji trwa 12-16 w zaleznosci od osobowosci :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez łudze sie nadzieją ale mam jej niewiele - wdziełam profilaktycznie sobie nospe - jest rozkurzowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam trzy duze jabłka i brzuch mi pęka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakby czasem było coś to wolno jeść nospe? ty może nie ryzykuj narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za info zaczne robić chyba od 9-go zamowiłam 35 wiec starczy mi na pewno ciekawe czy w ogole bede miala :/ Trini mam nadzieje ze sie mylisz i te plamienie nie oznaczaja zblizajacej sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna - w ulotce jest napisane ze można ja stosowac w zagrażajacym poronieniu - moja dobra znajoma brala ja codziennie razem z duphastonem przez pierwsze 2 miesiące ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini jak nie teraz to nastepnym razem-do wakacji sie uda :-) ja tam jestem zdeterminowana i wiem,ze pojde bezwzglednie na operację w czerwcu tylko moj mis ma wielkie obawy - wcale i to wcale nie chce by mi otwierali moj piekny brzuszek no ale coz...wiec jesli teraz nie zachodze to niech czas szybciej leci :-) oby do przodu ///na kolejne szanse...;-) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidko - bardzo chce sie mylic - oj jak chce - ale pewnie nici - nastrajam się pesymistycznie specjalnie zeby potem nie ryczeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno na zagrozone ciaze procz nospy bierze sie jeszcze magnez bo on tez dziala rozkurczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×