Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

To pa martyn--iu i jak wrócisz to szybko do nas zdać nam relacje co u ciebie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Muszę sobie zaczernić nicka.. tylk ocoś mi nie wychodzi może ktoś ma taki sam.. nie wiem poprubuję jeszcze.. A co do wątku rozmowy.. Ja też wolę morze.. Ostatnio nawet mieliśmy poważny zamiar przenieść się do Gdańska..Ale póki co oboje mamy tu pracę no i mój Skarb studia.. Chyba zostaniemy.. ;-) przy rodzicach zawsze troche łatwiej. Częściej odwiedzą to i lodówkę uzupłnią jak czegoś zabraknie. Trochę staraja się nam pomagać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka27
Hmm. mam nadzieję , że nieee ma wpływu :-) I moja dzidzia nie urodzi się z wąsikami.. hihi.. Wiecie co, naprawdę mi lepiej odkąd tu do Was zaglądam.. humor mi wraca.. Jak to dobrze..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :) Lenka O to chodzi, aby zachować dobry nastrój, mimo wszystkich niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i niedługo jeszcze uda ci się zaciążyć. Zresztą wszystkie nie długo będziemy chodziły z brzucholami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ planuję od lutego iść do szkoły pouczyć się Architektury wnętrz, a szkoła trwa rok, mój K. stwierdził: \"no co Ty ! z bębnem będziesz chodziła?\", hihii, różne są określenia, ale to mnie rozbawiło, gdyż jednak Misio zakodował sobie w główce, że w przyszłym roku będzie \"bęben\" - to pocieszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym się dowiedziała że jestem w ciąży to chybabym zwariowała ze szczęścia, dziure w suficie bym zrobiła :-) Kurcze ale chyba nic z tego bo mnie tak lekko brzuch pobolewa @ a może to przez luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiatam do garów.. Wynalazłąm świetny przepis na ciasto i muszę go wypróbować, no i mam zaproszenie do rodziców mojego Słonka, a nie chcę iść z pustą ręką. Tak chyba będzie milej. Trudne to dla mnie. Staram się być naturalna ale mam stresa przed wizytami u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym zrobiła dziurę w suficie :-D Ech.. Dzidzia..To moje największe pragnienie.. Troszkę barzdiej chciałabym żeby to byłą dziewczynka..ale ichłopaczek mnie zadowoli - widomo.. A najbardziej to i jedno i drugie..Może być ciąża bliźniacza - nie będę się gniewać Panie Boże :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisalyście ...jestem u tesciow takze nie pisalam dopiero teraz usiadłam na chwilke do kompka ... mnie zaczol znowu bolec troche jejniczek ten od owu ... do tego delikatne skurcze ... też się martwie ze przyjdzie @ ..w sumie jeszcze 10 dni ... ale te wsłuchwianie się w organizm sprawia ze wariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj trinity ja zaraz też spadam bo mój A. przyjdzie i będziemy obiad jedli a ja taka głodna jestem że hoho chyba konia z kopytami zjem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..co do dziury w suficie ...to ja ze szczesci tez bym zawriowała..a potem balabym się bo u mnie w pracy taka nerwówka że mogłabym ja stracić :( ale na razie nie mysle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..trinity27 może zajmij się czymś. ja ostatnio ciągle coś pichcę. Mam stos przepisów dzis kupiłam kolejną książeczkę.. Paziulku robie sernik na zimno z serka homo z pomarańczami robionymi w dzemiksie i okładam to petitkami.. na dole suche a nagórze z czekoladą.. mmmm ciekawe jak będzie smakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trinity27 Słuchajcie, kiedy powinnam zacząć przyjmować kwas foliowy? Czy np Folik mogę sama sobie kupić w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja jutro mam wolny dzionek ... dla odstresowania jedziemy z kitkiem do W-wy na zakupy ... musimy kupić sobie pare gazetów do lazienki ... ale tak przy okazji polazimy po sklepach ..moze naciągne na coś swojego męzusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam bardzo smaczne. Ja robiłam tak na dole herbatniki i 3 rodzaje warstw też z serkami homo. a na górze galaretka z owocami np. truskawki itp. Bardzo pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i co do pracy.. Echhh wiem jak to jest trinity27 u mnie też jest ostatnio coraz gorsza atmosfera. Jak mi się uda z dzidzią to chyba zmykam na zwolnienie i nic mnie nie obchodzi tylko zdrowie mojego maleństwa.. To buziaki Kofane Słonka. Nie wiem czy uda mi się dziś jeszcze zajrzeć, ale jutro napewno dam znać co nowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa możesz nawet od teraz ja np. biore kwas firmy puritns pride jest o wiele tańszy od foliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik i inne rzeczy mozna kupic z powodzeniem w każdej aptece bez recepty ..ja kupiłam sobie kwas foliowy 100 szt. za 12 zł ... nie mam go pod ręka by podac firmę ale tej samej co Prenatal ... i biore juz od 2 lat nie zaszkodzi..a nawet pomoze jeżeli bajbusek niespodziewanie pojawi się na świecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez biore ten kwas co Pazia ..bo to kuracja na przeszło 3 mieś ..a cena o wiele niższa ..bo folik kosztuje ok.7 zł...także zaoszczędzisz troche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanieńkie na razie spadam bo tescie powiedza że jestem niekulturalna ..może wpadne jeszcze do was poźniej ..a na razie buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu -- Mój Skarb to tak nie bardzo przepada za ciastami.. Ale te serniki na zimno to i owszem zjada.. ;-) Echhh.. Strasznie go kocham.. mógłby już wrócić z tej pracy.. O tym też moze kiedyś porozmawiamy trzeba troche obgadać te nasze cuda :-D.. Aaale to kiedyś.. jak nam się zachce :-) Teraz naprawdę uciekam buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój K. z drugiego kompa wszedł na forum i podczytuje moje posty... ! Małpa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i co do Kwasu Foliowego : Ja też kupiłąm ten co Pazia..:-) Ale narazie przyjmuję tylko Prenatal to chyba nie będę brać jednocześnie, bo kwas jest już w jego składzie i to w większej dawce.. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też wczoraj mi przez ramię zaglądał.. Ciekawski :-) :-* Nie moge się z Wami rozstać.. echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×