Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kurcze - nie kojarzę tych angielskich tytułów, średnio u mnie z językiem. A niekiedy jeszcze tak dziwacznie tłumacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kocham bardziej Johnego Deepa :D w Piratach z Karaibów wygląda i gra obłędnie - chociaż ostatniej części jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie, ale powiem ci ze na drugiej czesci to usnelam i jakos mnie nie zauroczyla. Pierwsza byla fajna...a tej ostatniej tez nie widzialam i jakos mi nie spieszno, wlasnie przez druga. Natomiast ogladam z nim pare dobrych filmow, jeden taki w XiX w w Londynie, o zabojstwach prostytutek. Niezly byl w sumie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet nie wiem co teraz w kinie grają, nie było nas 2 tygodnie, teraz wogóle sie tym nie interesowałam, a dawno nie byliśmy - jakieś 2 miesiące :) aż sobie sprawdzę co jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, ja zmykam. :) Kolorowych snow:) I tez idz spac, bo potem sie dziwisz ze rano nie mozesz wstac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :D wtedy jak sie dziwię to idę spać o 22-23, to naprawdę jest powód do zdziwienia :) może nawet wstanę wczesniej niż zwykle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki :-) karolciu a ja myslałam ze Piła tylko mnie wciągnęła :-) ogladałam wszystkie częsci...hhiihii buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...sufitko to wspaniale,ze samo uparte jajeczko ruszyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komóreczka
a chcialam spytać, autorka tego topiku jestjuż mamusią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)Wczoraj byłam u gina, maleństwo rośnie ma już 3,5 cm, ale niestety nie mogło być jak zwykle wszystko dobrze, bo macica nie chce sie rozciagać i mam za mało wód płodowych dlatego maleństwo nie moze sie poruszac. MAm duzo pić i więcej leżeć. Dzis wyjezdzam na 3 tygodnie z mezem w góry także niestety dopiero się \"usłyszmy\" za 3 tygodnie. Życzę Wam kochane miłych i udanych wakacji - tym które wyjezdzają no i oczywiscie jak przyjade to druga tableka ma się powięszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... ja dopiero wstalam - nie moglam w nocy spac chyba usnelam po drugiej ..u mnie pochmurno - deszczyk padal całą noc teraz tez mży - jest okropnie - buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, no to odpoczywaj w górach, zmiana klimatu dobrze wam zrobi :D będziemy czekac na wiesci po powrocie :) Trini a co ty taka smutna??? Zawsze rano tak dużo pisałaś a dziś ? Nie smutaskuj się, wszędzie pogoda jest do d*** 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki, ale mam do czytania uuuuu:D dianka gratuluje!!!! serdeczniucho!! super!!! martynia udanego wypoczynku zycze, pij, pij ja nie moge wody za bardzo bo mnie mdli ale soczki tez dobre:D i odpoczywaj jak najwiecej:) ojejku surfitka, karolcia horrrory, wrr..nie powiem obejrzalabym od czasu do czasu ale za bardzo przezywam pozniej tzn sny itp..wiec wole nie:) paula pisala o nalesnikach i az mi sie chce:) gorzej z wykonaniem:D tzn na bank nie dzis bo dzis idziemy do lekarza, beda mi meza kluli, mam nadzieje ze jego wyniki beda ok, bo widzicie moja hemoglobina nie wyszla za dobrze i poprosili na badanie tatusia dziecka, mam nadzieje ze bedzie ok i ze to juz koniec zmartwien i stresow z tym zwiazanych. trini, wspolczuje biedulko, ja pomalu zaczynam sie przyzwyczajac do bezsennych nocy, tzn jak lece siku to nie zawsze pozniej moge zasnac i tv idzie w ruch ok 3-4rano.. pozdrawiam serdecznie! a to dla was: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ Pazia/Warszawa...........26.............19.............. ...ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............18...............ok.13-14. 07. 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............10............. .......15.06.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.06.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31.................ok.11.0 6 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok05.07.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 lidka-kitka....................25..............3........ ........ok 01.05.07 Martika-2327.................23............14........... .........28.07.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............61........... ......ok.22.07.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.06.07.07 jadira/Kraków...............34..............8........... . .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.21.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............31............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............27............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............11............ .........30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszedzie ,...nawet i u mnie...a to rzeczywiscie nie nastraja pozytywnie :-( martniu trzymaj sie cieplutko--duzo lez i rozciągaj macice myslami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Pomoga jest MASAKRA jednym slowem tylko lozeczko i TV:) dziewczyny mam pytanko jak wyglada sluz w dni plodne jest go duzo bialy czy jaki?? teraz mam tak ze caly czas mi cos tam "leci" ale jest gesty i biały??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Początkowo śluz jest mętny i lepki, ale stopniowo zmienia się w bardziej rozciągliwy, przejrzysty i śliski. Zwiększa się tez jego ilość. Kobieta czuje mokrość i jakby naoliwienie w przedsionku pochwy. Wreszcie śluz wygląda jak surowe białko jaja kurzego. To właśnie jest śluz płodny\" Z opisu wyzej wynika że teraz masz śluz niepłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu - tak jakos ta pogoda mnie dobija - nie mogłam spac w nocy - kręcilam się i wiercilam - az się sama na siebie zezościłam ze nie moge zasnac - a potem jak juz zasnełam to rano na zegarku było 10.07 - fajne - cos mi się poprzestawialo w organiźmie ... kupiłam sobie wczoraj żel wyszczuplajacy - bo paskudny cellulit zacząl mi się pojawiac na nogach - smaruje rano i wieczorem - musze zaczac sie wiecej ruszać - ale taki leniwiec sie ze mnie zrobil ze szok- mam rower ale i tak nie chce mi sie jezdzic - bo mój miniek zawsze zajęty a samej to wieciej - jakos głupio ... ale zaczelam juz troszke mniej jesc i wczoraj wcale nie jadłam słodyczy - chociaz pod koniec dnia ugryzlam jednego kęsa bounty w ciemnej czekoladzie - pyszny :) nie wiem co to jest ale kocham słodycze i chyba nie zjadlabym obiadu w zamian na troche czegoś słodkiego - okropieństwo - ale nie umiem sie tego wyzbyć - jestem jak narkoman- wciągam wszystko ;) co do książek to lubie czytac - ale wszystko co lekkie i przyjemne - czyli babskie pismidła - czasem jednak pochłonie mnie cos bardziej ambitnego ... do kina chodzimy tak około raz w miesiącu ... czesciej jednak ogladamy cos w domu - maz sciąga z internetu najnowsze ekranizacje filmowe - tylko z czasem krucho by cos wspolnie obejrzec - bo on jest wiecznie zajety ... byliśmy w niedziele na Shreku - przyjemna odskocznia od rzeczywistosci ... zmykam na kawe - bo zaraz usne - to chyba to cisnienie - moglabym dzis przespac caly dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie chce sie samej jeździć na rowerze, a ta pogoda to teraz wogóle nie sprzyja. A słodyczki to ja uwielbiam, codziennie muszę coś zjeść, podobno jak się bierze chrom to zmniejsza się ochota, będę musiała kiedys spróbować, bo niekiedy przesadzam, nikt tyle słodkiego nie ja co ja. Wczoraj kupiłam sobie litr lodów - cafe latte, mniamniuśne - już 1/3 pudełka zjadłam :( A dziś też bym dłużej spała, ale mąż do mnie zadzwonił przed 9, bo właśnie wybierał się na śniadanie. On chyba tak naprawdę nie wie o której ja się z łóżka zwlekam jak on jest w pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
Dziewczyny mam pytanie troche glupie:p czy wyglad spermy nieiwem jej kolor , konsystencj aitp. czy po tym mozna tak na oko stwerdzic czy jest ona "bardziej badz mniej wartosciowa"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu - nie mozna - ;) ufff juz jestem - wlasnie się wziełam za porządki - troszke kuchnią sie zajelam i szafkami ... potem mycie lodówki i gotowanie zupki bo mnie naszło na ogorkową , zrobiłam tez ogórki małosolne ! zaraz pedze do sklepu po pieczywo i wedlinkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
bo taka kumpelka mi powiedzial ze jak jest przezroczysta miejscami to jakas lipna heheh ze im bielsza gesciejsza tym bardziej "wartosciowa" a aja dzisiaj mam taki dzien bola mnie cycuszki i jajniki jak na @ i kluje czasem... ale mialam @ 23.o6 to za syzbko na owu:( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być owu, z obliczeń wynika że masz 14 dc, więc jest to możliwe. A skąd ta koleżanka ma takie wiadomości :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,ze to nieprawda :-) Katio - nie wierz takim bzdurom.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - to ja sprawdziłam co mi jeszcze pozostało w tym roku :D lipiec, sierpień - syn wrzesnień, październik - córka listopad, grudzień - syn :D fajna tabelka, ciekawe kto ja wymyślił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dzis się wkurzyłam i wybrałam sie na badania -chciałam zrobic te związane z tarczyca bo nigdy nie mialam takich robionych. Dzwonie do labolatorium i pytam ile kosztuja Pani grzecznie odpowiedziała ze 85zł.za 5 badan a na fun to taniej bo niektóre za darmo. Zastanawiałam sie dam te 85zeta i będzie spokój ale zaraz mnie tkneło -cholera bule prawie 900zł ZUS-u i mam jeszcze bulic za badania NIe Więc wziełam szanowny tyłeczek i pędze do przychodni do lekarza rodzinnego zeby wydał mi stosowne skierowanie . Pan doktor robił wszystko zeby mnie wkurzyc i zeby nie wydac mi tego skierowania; Ale w końcu dał -bo mu mówie ze mam problemy z zajściem w ciąze - to on wysyła mnie do gina -to mówie ze wszystkie hormony juz robiała i od strony ginekolog to ok wiec teraz chec badac sie pod innym kątem. Ble ble ble i w końcu dał . Wypisał całkiem niezła katrtke , no to siup i pędze do punktu pobran zeby pobrali co można Ale jak to w naszym kraju : Prosze przyjśc w poniedziłek bo juz nie ma pielegniarki i nie ma kto pobrac (a była godzina 10,15 ) - i tym sposobem ide w poniedziałek na badanka. Przynajmniej będe miała jak pojedzimy do kliniki .Papa ide robic łazanki - ulubione jedzonko Miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
akasia po tzn po owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×