Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

A u nas właśnie leje. A jak wsadzałam pranie do pralki to wyglądało słoneczko i ja głupia dałam się na to nabrać:( Oj ale sobie wieczór załatwiłam - idę w takim razie poprasować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamiętam jak suszyłam kiedys buty suszarką do włosów :) wyprałam sobie, pogoda się popsuła, wiec szybko nie wyschły a potem były mi potrzebne, najpierw napychałam do nich gazety, a potem suszarka. Dałam rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyyy karolcia - a ile Ci to czasu zajęło? Ty wiesz ile ja bym musiała tą suszarką machać,żeby tyle dżinsu wysuszyć:P? Prędzej by mi poszło rozpalanie w centralnym i ogrzanie całego domu razem z kaloryferami, a na kaloryferach to już szybciutko... Boziu - stara ja a głuuuuupiaaa! A mówiłam mu wtedy, żeby sobie kupił 2 pary takich samych!!!!!!!!!!!!!!! Idę, bo już mi żelazko pstryknęło, że jest gotowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę mi to zajęło, suszyłam cały wieczór, więc miały jeszcze noc by dojść do siebie :) ale dzinsy żelazkiem będzie szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takiego problemu , bo mam grzejnik na prąd w domu - także jai tylko potrzebuję coś wysuszyc to raz , dwa i jest suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam awaryjną sytuację to nie nalewam wody do zelazka i puszczam duzo pary na mokre ubranie--przejezdzam rozgrzana stopka i jest gotowe ;-) a buty tragicznie się suszy suszrka do wlosów--wiem cos o tym bo probowalam tak z butami narciarskimi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka - jesteś genialna!!!! Ja też mam grzejnik na prąd - nawet nie taki mały- tylko stoi za szafą i o nim zapomniałam. Lecę wyciągać! Bo z tym żelazkiem, to prawie jak z suszarką - trzeba robić co jakiś czas przerwy, żeby nie przedobrzyć w drugą stronę i czegoś nie zjarać - i w ten sposób można sobie głaskać do.................. No. Wracam do mojego suszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane🌻 Wpadlam tylko sie przywitac....:P U mnie @ ciag dalszy , czyli trwa!!!!! Wlasnie jem obiadek i zaraz jakis deserek zjem.... Milego dnia kochane i duza buzka dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marto :D Nie martw się, u mnie z @ to samo :( Ja zaraz włączam film Maybe Baby - znów sobie poryczę, ale jestem sama to mogę do woli. To narazie PAA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marta - oststnio mało tu do nas zaglądasz :-( Kaorolciu - co taki taki humor kiepski , nie ma co niepotrzebnie dołować , lepiej jakąs komedyjkę oglądnij , żeby sie pośmiać a nie ryczeć !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor nie taki kiepski, ale chciałam sobie juz kiedys jeszcze raz obejrzeć ten film, a dziś mam okazję. No odpalam projektor i mnie nie ma na 2 godzinki, papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 - nie zagladalam ostatnio bo za bardzo nie mialam czasu, poniewaz jak zapewne wiesz w sobote bylo wesele mojego brata , wiec przygotowan bylo do groma....:P A po weselu trzeba bylo odespac....:D Jak wlanczalam komputer to tylko po to zeby poczytac co napisalyscie i zmykalam.....❤️ Ale juz wszystko wrocilo do normy ,wiec bede czesciej zagladac.... Bezemnie mialyscie troszke spokoju , a teraz znowu sie mnie nie opedzicie.....hihihihhi:D Zmykam na kawke,,,, a pewnie pozniej tu zajrze czyli do pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam az mi sie oczy zrobiły okrągłe jak spodki - tyle tego nadrukowałiście - ale przynajminiej ciekawe wszystko- od kosmetykow do ksiązek ... ja tez sie maluje - lubie delikatny makiaż - kupuje dobre podklady MaxFactor - a niekiedy jak jest cieplo uzywam tych lekkich nivea lub Vichy ... oczy zawsze mam wytuszowane lubię miec gestwine rzęs -ale nie przesadzam by nie wygladac jak barbi ... preferuje jasne kolory bezu, rózu pastelowego i brazu na usta błyszczyk - jasny i delikatny ... uwielbiam miec pomalowane paznokcie -ręce francuski pedicure, stopy lubię miec pomalowane na zdecydowany kolor - czerwony, bordo, oberżyna, lub tradycyjny francuz - sama doszlam do prerfekcji i robie to doskonale - nakładam tez sobie rózne cekinki - robie wzorki - myslalam kiedys o tym by zrobić kurs na to by zajmowac sie paznokaciami - bo podobno mam \"fifa\'\' Jadiro - co do prezentu to faktycznie z kosmetykami bywa różnie - ja uwielbiam je dostawac ale jeszcze bardziej je sobie kupowac - cere mam wrażliwą także - czasem prezenty sa do ponownego wydania - np, mamie lub tesciowej ... a może cos takiego jak swieczki - teraz jest ich cała gama - piekne - na super podstawkach - kolorowe lub bardziej stonowane , z zatopionymi owocami, kawą i laskami cynamonu - ja zawsze się z nich ciesze i sa ozdoba mojego mieszkanka ... zmykam kochane bo jestem zmeczona - bylismy z kitkiem pomagac tesciom przy rwaniu wisienek ... pa pa buziaki akasiu - jak bedzesz pisać do justi - to tez lapie się na tego e-mila ;) dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty mały boberku :-D a ja już zmykusiam....pooglądac tv .....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff - prawie dosuszyłam:) Reszta \"dojdzie\" przez noc. W każdym razie powinna dojść - a najwyżej rano dokończę:) Karolcia - Ty beksio malutka;) Ciebie to samą w domku zostawić, to zaraz sobie potrafisz wynaleźć \"odpowiednie\" zajęcie;P Zmykam do łóżeczka, bo śpiąca już jestem jak nie wiem! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, a co to za filmik? Moze sobie wypozycze by sobie poryczec :p A powiem wam tylko na dobranoc, ze gadalam z moim ginem i powiedzial mi ze mam najprawdopodobniej owulacje. Jestem w lekkim szoku, bo odpuscilam wszystko. Nie mierze tempki, nie obserwuje sie, nawet z seksikiem krucho...A on 3 czynniki wskazuja na to ze to okres owulacyjny. Endometrium ( 12 mm), hormonki ( podobno idealne) i jajo. Bo jak dla niego jakby byla cytska bylby znacznie wyzszy poziom estrogenow. I mam sie nie martwic bo nawet jak nie peknie to jest czynny, czyli nie wymaga zadnych operacji. No ale niezla mi te moje jajaniczki niespodzianke zgotowaly. A to plamienie to rzeczyiscie musial moj organizm potraktowac jako @, bo nawet endo zmalalo wtedy. I dlatego to wszystko. A najfajniejsze to to, ze jajo uroslo samo, bez zadnych stymulacji. Meformina jednak robi swoje :) Moze ty Akasiu powinnas sprobowac metformine. Ja tez nie mam insulinooporonosci, a jednak ja biore. Pozdrawiam. A ksiazki dobrej to juz dawno nie przeczytalam. tak to juz jest na obczyznie. W PL zawsze cos do reki wpadlo :) Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam Maybe Baby - to taki film o nas, para stara sie o dzidzię ale im sie nie udaje. Nawet spisałam sobie najbardziej wzruszający fragment - monolog tej kobiety, ja czuję to samo, ale w filmie to było tak \"ładnie\" ujęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Surficiu, to gratuluję, dobre wieści gin Ci przekazał :D nie pozostaje wam nic innego jak brac sie do roboty, życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pojdzie bede go miec w sobote :) Juz sobie zamowilam. A na takie szybkie suszenie mam zaplanowany zakup suszarki :) Ale tez susze zelazkiem, a w zagieciach, gdzie jest poczworna warstwa materialu suszarka :) Ale ja do moich klakow to zawsze kupuje najmocniejsza suszarke, zeby nie stac przed lustrem pol godziny. kidys na praktykach pozyczylam od kolezanki - 3 razy zdazyla sie przegrzac, zanim wysuszylam moje wlosy. :p Wiec i suszenie jeansow idzie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, ciaza to raczej wykluczona, ale liczy sie sam fakt !!! Nawet nie wiem czy on peknie. Ale grunt ze urosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu, a znasz jakies jeszcze inne ladne filmy godne polecenia? Bo mnie ostatnio bardzo sie podobal \"Notebook\" i \"Step-up\". Ale one raczej nie do plakania, chociaz na tym pierwszym lza sie zakrecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów chop :) życie potrafi nas zaskakiwać, a co do filmu to zapas chusteczek najlepiej mieć pod ręką, chociaż ja w 2 momentach beczałam najbardziej. Kto by pomyślał, że jak oglądałam ten film dobrych parę lat temu to nie myślałam wtedy, że mogę mieć z fabułą coś wspólnego. eehhh i w taki oto sposób życie mnie zaskoczyło. Ojej ale zbudowałam zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Step-up - przepiękny, mnie sie bardzo podobał :P a Notebook nie słyszałam. Podobał mi sie np Deja vu, a wogóle to ostatnio oglądaliśmy Lost - Zagubieni, wciągnęło nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym lubimy takie trochę straszniejsze filmy: Piła, Sześcian, Hannibal - ten ostatni, Touristas itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie tlumaczenie w Pl zrobili dla tego romansu..Ale jest przepiekny, o prawdziwej milosci :) Moze Byc "Pamietnik", "Notatnik", "Dziennik" lub cos w tym stylu, bo to nie chodzi o komputer. Natomiast Deja vu tez ogladalam i zaskoczyl mnie oryginalnoscia :) Ale jakos bardziej podobal mi sie Kolekcjoner. Moze dlatego ze wczesniej ksiazke czytalam. Co do ekranizacji ksiazek. Jeszcze nie widzialam lepszej niz ksiazka. Ale warunek - najpierw trzeba przeczytac ksiazke, to potem film jest blady.. Kod da Vinci przeczytalam \"na raz\", a film ogladalm na kilka razy, bo taki nudny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horrorki - ostatni - The Messenger. Niezly. Tez ogladam, ale nie za wiele. :) W pl czesciej - 13 duchow, ghost ship.... No i z romansidel moj najlepszy stary "Spacer w chmurach - moge zawsze ogladac. Zreszta jak kazdy z Keanu Reveers :D No moze oprocz Matrixa II i III .Natomiast "Domek nad jeziorem" uroczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pomyślałam że chodzi o komputer, to nie mogę skojarzyć tego filmu. Kolekcjoner też był fajny :) a o Kodzie pisałam wczesniej - poszlismy najpierw na film, podobał mi się; ale później długo nie dałam rady czytać książki bo widziałam te sceny z filmu. Wogóle R.Langdon wtedy wyglądał mi w wyobraźni jak Tom Hanks a wczesniej jak czytałam Anioły i Demony to inaczej - i głupio tak :) Acha - Wyznania gejszy, też mi sie ten film podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×