Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

kukusiu zgodnie z prawem muszą ci przyjać te spodnie na wymiane lub do zwrotu jesli tylko masz paragon - w terminie 7 dni:) martt- przykro mi kochana ale moze jeszcze nie wszytsko stracone trzymam kciuki, kurcze tak bardzo bym chciałą zeby się Wam wszytskim udało ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przed chwila byłam w sklepie i bylam swiadkiem sytuacji ... która mnie wzburzyła ... przyszła pani w ciazy - kolejka była niesamowicie długa - ja sama stałam ze 15 minut zamim ona przyszła - ta pani sie nie spytala czy moze wejsć w kolejke po bułeczkę ale nie zrobiła nic takiego co mogłoby oburzyc stojacych ludzi - te komentarze - ze się wepchneła i to ze jest w ciązy a ma po 40 -stce ze musiała spełnic swoja zachciankę itp. kurcze nie wiedzialam ze społeczeństwo jest tak wredne ... kiedys słuchałam w radiu Zet audycji Janusza Wajsa - poruszał ten sam temat - wszędzie pełno znieczulicy - to okropne - ze ludzie nie maja wcale serca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini masz rację - niestety tak jest :-( wredne ludziska są i już ! Kukus martyn--ia ma rację - przyjmą Ci bez problemu w ciągu 7 dni :-) chociaż większość sklepów ma dłuższe terimy na oddawanie ciuszków i butów ;-) a ja to uwielbiam- bo jak się coś nie spodoba to zawsze można odnieść :-P Karolciu Bukowina Tatrzańska to nasze miejsce :-D jest przecudnie - zresztą chyba juz pisałam o tym rok temu.Bylismy tam na sylwestra...na nartach oczywiscie malo zjerzdzalismy bo nawet tam sniegiem nie obsypalo.Jednakże co roku jezdzimy - a czasami nawet dwa.;-) a gdzie się zatrzymujecie ? na którym z wierchów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
tak szczerze do bólu czy rozwodka w wieku 23-24 lat dokladnie.... ja znajdzie jeszcze kogos kto mnie zechche:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia100- współczuje Ci , choć nie wiem co teraz się stałobo ,przeszłam wiele zresztą wiesz i wiem co przezywasz. Ale jak ja paskuda znalazłam swojego faceta,to ty nie znajdziesz. Boże jak bym miała twój wygląd to bym się cieszyła jak nie wiem co,UWIERZ W SIEBIE BO NIC CI NIE BRAKUJE!!!!!! Wysłałam Wam dziewczyny zdjęcia Katii100-same zobaczcie czy niemam racji.Nic dodać nic ujać super laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia może jeszcze nie wszystko stracone ? Łatwo sie mówi ze sie rozstajemy ale gorzej to zrealizowac .Musicie tylko ochłonąc z emocji i będzie dobrze , głowa do góry. Jak ze zdjęc wyglada to jestes osoba pewną siebie, silną, przebojową kobietą taka kobieta nigdy nie bedzie sama. :) Mąz szybciutko wróci do Ciebie bo nie znajdzie drugiej takiej.Mówie Ci będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze naszej Matt maż ma na imię Andrzej,wiec dla niego i innych solenizantów;życzenia W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym serce marzy.Dużo,zdrowia,miłości i spełnienia największego Wspólnego marzenia,slicznego i zdrowego dzidziusia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff oddałam te ochydne pory. nawet nie musiałam dzisiaj bo do 28 dni można. były paskudne jak na moją figurę bo zwężane do dołu, a mi źle w takich bo mam ogromne biodra i uda. niewiem co mnie na nie naszło, ale chyba te lustra są tam bajerowane bo wyglądałam dosyć fajnie, a w domu to tragedia.. na szczęście mam to z główy. ale w związku z tym dalej mam problem z ciuszkami na święta bo nic niekupiłam bo we wszystkim mi nieładnie. Martyniu kochana ja nie dostałam zdjęcia wózeczka, prześlij mi jeszcze. Całą resztę pozdrawiam, muszę poczytać zaległości Katia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - martynia nikomu nie wysyłala zdjec wóżeczka - chyba ze się mylę ... fajnie ze oddałaś spodnie bez problemu! u mnie dziś fajny humorek odwiedził mnie mój kumpel - mieszka w Irlandi ale zawsze jak jest w Polsce to dzwoni do mnie - to znajomosc z zamierzchłych czasów - nawet kiedyś sie w nim kochałam jak miałam 16 lat :P ... a więc spedziłam fajne popołudnie - pojechaliśmy sobie na pizzę do ślicznej knajpki , porozmawialimy i wróciłam spedem do domku - bo ,musiałam szybciutko obiadek zrobic dla minia ehh czasem tak fajonie się gdzieś wymknac na chwilke i posiedzieć w innym miejscu niż domek - dziewczynki chyba muszę zacząć szukac pracy bo zaczyna mi się w domu nudzić ... dla męza Martt i innych Andrzejów - wszystkiego naj i gorace całuski 👄 do nas dziś przychodzi brat mojego męża na piwko ... a jutro jedziemy z miniem do W-wy na pierwsze zakupy śiąteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni -udanych zakupów:) Kukusiau-dobrze,że udało się zwrócić spodnie.Ja mam ten sam problem co ty jesli chodzi o figure. Ale na pewno uda Ci się coś kupic,bo aż tak źle z nami nie jest:) Ja właśnie dostałam @ My jutro jedziemy na imieninki tato mojego K.to Andrzej. Kupiliśmy ładną koszule i kwiaty. Co do wyjazdów na narty to ja jestem noga ,K.by posiusował,ale sprzętu brak.Ja jak Martynia jestem zmarzluch,choć naprawdę chętnie bym się gdzieś wybrała. Dziś miałam jechać po odbiór badań to nici z tego bo kasy brak na paliwo .Wogóle nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam-to naprawdę musiało być dawno.A o wyjsciu gdzieś nawet nie myśle.No chyba do sklepu po coś do jedzenia,bo to kupić trzeba. Mam wynik z TSH ---4.01 uiU/ml 0.4 - 4.0 H Moze coś mi podpowiecie???? Miłego wieczorku Wam wszystkim życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadiro, to niedobrze z TSH, musisz zbić, jak ja (4,17), a Trini już sie wzieła za to. Najlepiej przy zajściu w ciążę mieć 1-1,5. Ja po świętach dopiero dopcham się do endo, to będę coś łykać. Katia, jak nie ma już wyjścia to trudno. Ale mówie Ci, mąż sie opamięta, ale będzie za późno. Napewno kogoś spotkasz, niezła laska z Ciebie :) Kukusia, ja też muszę mieć rozszerzane spodnie, w zwężanych jak kretynka wyglądam - grube uda, chude łydki i to dlatego. Napewno coś kupisz jeszcze :) Martt, jeszcze dużo czasu do @, moze to tylko plamienia a @ nie będzie :D Przekaż życzenia dla męża. Akasiu, nie wiem jeszcze dokładnie gdzie nas rzuci, bo to koleżanka załatwiła miejsca w jakimś nowo otwartym pensjonacie, porobie foty to wam wyśle. Elizko - trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - niby norma jest do 4.0 lub 4.2 zalezy w jakim labolatroim czasem widziałam nawet do 5.0 ale jestes blisko dolej granicy normy w sumie lekarze się tym nie przejmuja ale ja chyba radziłabym CI sie temu przyjzeć bliżej może zbadaj ft4 i ? i przeciwciała atpo ... tak samo miala karolcia ok. 4.2 - jej juz nawet wyszly niewielkie przeciwciała tarczycy ... a tu juz zaczynaja sie schodki - i albo niedoczynnośc albo Hasi ... karolcia zapisała się na grudzień do endo a co na to nasza akasia ona dłużej sie leczy na tarczycę ... może jakies rady ? ja chyba bym wybrała się do endo ale najpierw by sprawdziła atpo i ft4 wtedy zobaczysz jak bedzie! TSH :wzrost ... wzrost ft4 :spadek ... bez zmian diagnoza : niedoczynnosć TSH: wzrost ft4 : bez zmian - diagnoza: subkliniczna niedoczynność – uważna obserwacja w ciąży ! Tsh : bez zmian ft4 : spadek - jeśli dodatkowo T3 jest podwyższone lub w normie może to oznaczać niedobór jodu. Niedobór hormonów tarczycy w istotnym stopniu zmniejsza płodność. W łagodnej niedoczynności tarczycy ciąża jest możliwa, ale wiąże się z ryzykiem poronienia i porodu przedwczesnego. Ponadto niedobór hormonów tarczycy matki może mieć niekorzystny wpływ na funkcję rozwijającej się tarczycy dziecka i co najważniejsze na rozwój jego centralnego układu nerwowego. Niedoczynność tarczycy (wysokie TSH) sprzyja pośrednio nadprodukcji prolaktyny, co dodatkowo niekorzystnie wpływa na płodność. Najczęstszą przyczyną zaburzeń funkcji tarczycy u młodych kobiet są choroby o podłożu autoimmunologicznym. Sposobem wykluczenia albo potwierdzenia tej przyczyny są badania na obecność przeciwciał antymikrosomalnych, inaczej antyperoksydazowych (a-TPO) oraz antytyreoglobulinowych (a-TG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam sobie test owu - LH - kreski sa prawie takiego samego koloru - jejku - wiele bym dala aby to był test ciążowy z pozytywnym wynikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki :) Mój mąż baaaaardzo serdecznie Wam dziękuje za życzonka :) Jest bardzo rad :) Jadriko - @ wredna niech spada !!! Karolciu - niestety to przed @ Już zaczęłam mieć nawet śluz przedmiesiączkowy :( Eh ... kiedy nam się w końcu uda nie wiem :( Trini ja też sobie czasem wyobrażałam, jak robiłam test LH, że to ciążowy ... a jakiej firmy masz testy ?? z apteki czy przez neta kupione ?? kwiatek dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mart - ja kupuje testy owu w aptece - innym nie ufam - nazywaja się domowe testy owulacyjne LH test firmy PTH Hydrex ... ja tez sobie dziś wyobrazilam jak to byłoby cudowne gdyby to był wynik tesu ciażowego :) zmykam do łożeczka kochane moje - bo wlasne obejrzeliśmy Wladcę pierscieni ... meżuś nastawia się na kolejny filna bo jest : Pitch Black ale ja juz wymiękam i ide \"spaćku\" dobranoc kochane moje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Słonka:) Dzisiaj ja pierwsza - wyprawiłam K. do roboty i wyobraźcie sobie że już nawet zdążyłam kuchnię i pokój stołowy do porządku doprowadzić;) Zaraz biegnę kończyć, ale najpierw jak już udało mi się tutaj wejść to spróbuję coś naskrobać;) Z moimi \"lewymi\" badaniami narazie luzuję. Nie będę szaleć, bo się okazuje, że zrobić je u mnie na kasę chorych graniczy z cudem. W tym miesiącu podejdę spokojnie do ins. i poczekam na jej efekt. Wszystko stanie się jasne przed świętami i ponieważ z racji świąt kolejny monitoring w okolicach owulki i podejście nie będą możliwe, więc wówczas dorobię to co będzie jeszcze potrzebne z badań:) martt - spóźnienia życzenia dla mężusia! (czuję się usprawiedliwiona:P, bo wczoraj miałam problemy z kafe) a Ty się słonko nie martw - może zanikną te cholerne plamienia, a jak nie zanikną, to stawaj do grudniowej kolejki - może razem poczekamy w niej na jakąś bożonarodzeniową niespodziankę 🌻 katia - bez nerwów - nie musi być jeszcze tak całkiem źle! Początki i docieranie są zawsze trudne. U nas na początku małżeństwa też tak całkiem kolorowo nie było - oboje lubimy jak mamy rację:P - to tak delikatnie mówiąc;) Nim podjęliście decyzję o wspólnym życiu - na pewno trochę zdążyliście się poznać - nie wierzę, że po kilku miesiącach Twój mąż potrafiłby z tego wszystkiego ot tak sobie zrezygnować... A jeżeli życie pokaże, że jest inaczej - nie martw się - nie jesteś pierwszą kobietą w podobnej sytuacji 🌻. Jesteś piękną i wartościową dziewczyną i tego się trzymaj - nie pozwól nikomu wmówić sobie, że jest inaczej! Jest wielu wartościowych facetów, którzy oddaliby wiele, mając przy swoim boku taką dziewczynę jak Ty. Trzymaj się!:) jadirka - nie jesteś żadna paskuda!;) Fajna laska z Ciebie, a te zdjęcia sprzed kilkunastu lat - super! Michaś słodki - nie miałam okazji Ci tego wcześniej napisać:) Co do hormonów tarczycowych - to fakt - w tej dziedzinie ekspertem jest akasia i tryni - ja się nie wypowiadam bo jestem w te dziedzinie absolutnie zielona. kukusia - zdążysz jeszcze kupić sobie jakiś fajny ciuch! A ja od jakiegoś czasu, jak szukam czegoś \"innego\" z ciuchów to robimy sobie z miśkiem niedzielny wypad na Dworzec Świebodzki do Wrocławia - tam w każdą niedzielę robi się mega-targowisko, na którym kupisz dosłownie wszystko - czasem za połowę ceny, którą za podobny ciuch trzeba by było wydać w sklepie. A wybór taki, że w jeden dzień się wszystkiego nawet oblecieć nie da. No tyle, że trzeba dobrze mierzyć, bo ze zwrotem może być problem;) karolcia - wyjazd na narty jest super - pod warunkiem, że lubi się zimę:D Ja, to tak jak większość tutaj obecnych dziewczyn wolę przyjemne ciepełko;) A z zimowych sportów to skłaniam się ku aerobikowi albo basenowi :P - czyli tym dyscyplinom, przy których nie leciało by mi z nosa;) W życiu nie jeździłam na nartach - tylko kiedyś jak byłam młodsza to na łyżwach - ale potem zjadły mi je osy (dosłownie - łyżwy stały latem zapakowane w szafce na balkonie, a te gady jakoś się do nich dostały i zrobiły sobie w nich gniazdo;) ) tryni - ja już przestałam robić te cholerne testy. Nie potrafiłam przy nich być całkiem spontaniczna - nie potrafiłam wyluzować - to tak jak by mi ktoś kazał przytulać się z K. \"na zawołanie\". A ze znalezieniem pracy to niegłupi pomysł - może pozwoli Ci sie na chwilę oderwać od uciążliwych myśli. Byle tylko udało Ci się znaleźć taką, w której będziesz miała sympatyczniejszą atmosferę niż w poprzednim miejscu pracy 🌻 Eliza - a za Ciebie nadal trzymam kciuki - tym razem za podjęcie kolejnej decyzji umożliwiającej kolejny krok naprzód:) akasia, martynia - głaskanko 🖐️ dla brzuchalków:) dla całej reszty po buziaku 😘 i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha voltare ...ja nie robię tych testów co miesiąć - teraz podeszłam do nich po dłuzszej przerwie - tarczyca inaczej pracuje - do tego zaczełam je robić od 12 dc i już za drugim razem dwie prawie takie same krechy także - już wiecej nie bede robić ... reszta zostanie na kiedyś - może na wcale - a sexik i tak uprawiamy spontanicznie o ile miniuś nie jest za bardzo zmeczony ale zawsze staram się go odpowiednio zrelaksować :P ... zmykam już bo zaraz wyjezdzamy .... bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) ale brzydko na dworze ciemni i leje deszcz:( Martt ode mnie też spóźnine życzonka dla meza 🌻 kukusiu nie wysłałam zdjeć nikomu pisałam wczesniej czyżbyś niedokłąadnie nas czytała haha:) Trini zycze Ci aby tak samo wyszedł ci tes ale ciazowy:) uciekam do łóżeczka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! U nas dziś pogoda taka sobie,ale nie jest tak źle. Voltare-dziękuje za twoje słowa zawsze podtrzymujesz mnie na duchu,Matt też. Trzymam kciuki za Ciebie by tym razem się udało🌻🌻 Co do tarczycy to prośbe kieruje do Akasi i Tryni morze mi pomogą i powiedza jakie jeszcze badanko zrobić by iść od razu z tym do lekarza. Ciekawe jak tam Dianka daje rade z przygotowaniami do chrztu????? Dla wszystkich naszych maluszków tych w brzusiach też 🌻❤️ kwiat]❤️ i dużo 👄 Zmykam ogladnać ;NA Wspólnej: Udanego i spokojnego weekendu dla Was Wszystkich Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia te co Voltare jak kogoś pominęłam to piszcie. Paula76-co ta u Was.Wielki👄dla małej i troche mniejszy dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nas dzisiaj pogoda beznadziejna !!! Pada i zimno jest :( Ja całyy zień przygotowywałam się do imprezy męża na jtro. Zamarynowałam karkówkę, upiekłam 2 ciasta (a nie piekę prawie nigdy :) ). Bedę mieć jeszcze bigosik od mamy i rybkę w warzywkach. Jutro zrobię jeszcze 2 sałatki. Mam nadzieję, że starczy :) Posprzątałam mieszkanie całe i jestem padnięta. Właśnie z wanny wyszłam. Wiecie co zauważyłam, sorki za taką szczerość, ale zaczęły mi się łuszczyć brodawki na piersiach, wiecie może od czego to się może dziać ?? Ani nie bolą, ani nie swędzą do tego. Nic z nich nie wycieka, po prostu się łuszczą. Nie wiem czy mam się marwtić, czy to raczej normalne ? :) Pozdrawiam Was kochane : Jadirka, Voltare, Martyn-ia, Trinity, Karolcia, Akasia, Dianka, Martika 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słonka ... nie odzywalam sie juz wczoraj - bo jak wrócilismy to juz byłam tak padnieta ze tylko zrobiłam jedzonko i do wyrka ... nie wiem czy nasz wypad mozna uznać za udany - troszkę obkupiliśmy naszych najbliższych - ale tylko tak zgrubsza - w sklepach niby pełno towarów - ale w większości to same buble - ja jednak robię zakupy z rozmysłem i dlatego mamy jeszcze sporo do załatwienia ... jutro bede u lekarza w Warszawie to wsąpie do galerii i księgarni - może tam cos fajnego znajdę - bo w sumie oprócz taty mojego mińka to każdemu wypadałoby coś dokupić ... wczoraj nastawiliśmy się na luksusowe kawy, herbaty i słodycze - mamy już niezłą kupkę - wszystko w super puszeczkach i opakowaniach - sama bym chciała takie dostać :P tacie minia kupiliśmy narzedzia, a mamie patelnię Tefalu ... mój miniek też dokonał zakupu narzędzi dla siebie - oj voltare - gdybyś go widziala jak buszuje po półkach sklepowych w Castoramie albo Leroy Merlin - pewnie byś się uśmiala bo zachowywal się jak dziecko :D ehh CI nasi mężczyźni - dosłownie az dech zapiera - a w dziale z zabawkami dla chłopcow - tam gdzie są zabawki mechaniczne - wczoraj przylapalam męza jak bawi się sterowanym pojazdem - chyba czołgiem .... tylko dla chrześnicy meza nie mamy nic - planowalam jej kupic pościel disney\'a w Kubusiową ale nie było - a dziś się dowiedzialam od jej mamy ze właśnie taką jej zamowili na allegro takze musze szukac coś inego - dlatego porozgladam się w księgarni bo mala lubi : muminki, pipi , dzieci z bulerbyn itp. opowieści skandynawskich autorów ... zmykam na kawusię ... życzę wszystkim udanego dnia ! buziole dla wszystkich : naszym mamusiek, zaciążonych i oczekujących 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martt ale z Ciebie gospocha :D - ja sie jescze nigdy nie podjełam marynowania i pieczenia karkówki - pozdziwiam - życzę udanej imprezki ! co do \"cycuszków\" może po prostu masz za sucha skore i musisz ją cześciej nawilizac - przecież naskórek zmienia nam się co klilkanascie dni ... buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Trinity dobry ten two mąż- uśmiałam się:) Martt mi też się brodawki łuszczą ale to chyba dlatego ze mi wycieka z piersi siara i to chyba od tych wkładek, ale polecam maść z firmy\" AA Ja i mama\" na brodawki su6tkowe naprawde super nawilza i koi:) Ta maść jest tez poprostu na zwykłe pekanie i łuszczenie brodawek. U mnie dzis pogoda śliczna słoneczko swieci,ale wczoraj maiałam ciezki dzień bo od 11 do wieczora miałam skurcze i ból okropny w dole nie pojechałam do szpitala bo by pewnie mnie zostawili ale dziś juz na szczescie przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Pisze w imieniu Voltare,kompik jej się wiesz i nie może się dostać na forum. Prosiła bym w jej imieniu pozdrowiła Was wszystkie i życzyła super spędzonej niedzieli🌻.A ona nadal będzie próbować dotrzeć do nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trini mój mąż jak jest w takich sklepach to wogóle niepamięta że jest ze mną i ciągle muszę go gdzieś szukać bo nierozmawia ze mną tylko skupia się na tym wszystkim. Martyniu dobrze że ci przeszło, uważaj na siebie, bo wypadałoby żebyś dotrzymała dzidzie do nowego roku. A co do wózeczka to doczytałam o nim później, bo wcześniej miałam te nerwy na spodnie i nieczytałam was tylko pisałam nyście mi pomogły w tej sprawie. Nieszkodzi, poczekamy jeszcze na foty. Mi się wczoraj bardzo komp wieszał i niemogłam nic napisać. A dziś znów niedziela, ale ten czas leci szybko. Martt ja ci niepomogę co do brodawek bo niemiałam tego problemu. pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkim wiesza się wejściena forum ... ostatnio ciągle sa problemy z kafe ... szukam dzis w necie ramek do zdjęc - takich podwojnych - najprostszych jakich się da - nie ma nic ciekawego - tak samo jak kubeczków - chcialam kupic swojej mami - taki ze spodeczkiem - ręcznie malowany z lavendą - ja kupiłam sobie w rękodziele artystycznym ale teraz ich tam nie ma ... jeszcze poszukam - ale wątpie chyba na żywca trzeba bedzie sie rozejrzec ... wymysliam sobie ze dam kilka naszych najnowszych zdjęć do obróbki u fotografa - przepusci je przez jakieś specjalne filtry - zeby były ładniejsze - i dodam je do prezentów gwiazdkowych ... braciszek na razie nie oddal mi aparatu ale juz go molestuję i ma mi przyniesc w następnym tygodniu ... także dostaniecie fotki pod koniec tygodnia ! jadirko - dzięki za zdjęcia - fajnie CI z bobaskiem na rekach - wszystko bym dala ze takie uczucie radości i milości macierzyńskiej ! pozdrawia i idę kończyć układać włoski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu - ja wczoraj ze trzy razy dzwoniłam do męza bo mi gdzieś znikał pomiedzy połkami z narzędziami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę swoja prośbę z poprzedniego postu ,może mi coś doradzicie. Co do tarczycy to prośbę kieruje do Akasi i Tryni morze mi pomogą i powiedza jakie jeszcze badanko zrobić by iść od razu z tym do lekarza. Wiem,że jakąś tabletke się zażywa tylko nie wiem czy to przed tym badaniem???? Pomóżcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×