Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam ponownie!!! Jutro odpisze wszystkim z osobna ,bo dziś brak mi już czasu. Bylismy ze znajomymi w M1 jako pomoc w transporcie i jako doradztwo w zakupach.Kupili piękny telewizor plazmowy LG 36 calowy ,cudo.A ja sobie tylko oko pozawieszałam na ciuszkach,bizuterii i innych fajnych rzeczach eeeeeeehhhhhhhhhhhh,pozostaje powzdychać. Przejde do sedna sprawy badanek; ft3 -----3,63.............4,0-----8,3pmol/l ft4 -----10,37............9,0....20 pmol/l Mam chyba niedoczynność -doradzcie prosze. Termin do endokryn.mam na 13 grudnia,więc zobaczymy co dalej???? Tryni-jaki masz program do obrabiani zdjęć.I czy jest po polsku??? Wyślij jakąs fotkę po obróbce. Voltare-strasznie się ciesze i trzymam kciuki 1000 mocniej niż ostatnio musi się udać❤️ Całuski dla reszty laseczek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - trudno powiedziec balansujesz na granicach norm - w sumie idziesz w kierunku niedoczynnosci ... lub subklinicznej niedoczynności - resztę Ci powie endo bo mi trudno oceniać - szkoda ze nie zrobiłaś sobie tych przeciwciał atpo - to juz bys miala pełen obraz - ale pewnie na to i usg przyjdzie kolej ... nic się nie martw - w razie czego wszystkie parametry ładnie spadają po 2-3 miesiącach brania lekarstw ... do obróbki zdjęć używam tego co mi polecilaś Picasa2 i Photoshopa 7.0 - obydwa są po polsku ... na razie się bawię i jeszcze nie wiele umiem - po prostu eksperymentuję - niekiedy ladnie wychodzi ... ale trzeba nad tym posiedziec ... jak cos porobię to CI na pewno wyślę dziś - robilam zdjęcia dzieciaków - chrześnicy mojego meża i córeczki mojego brata przyrodniego ... jutro Ci może coś podeślę - bo dziś mam oczy na zapałki - także zaraz zmykam do lożeczka ... voltare - Twoje posty dotyczace castoramy i innych tego typu wypraw - czytam mezusiowi - nawet nie wiesz jakie poparcie ma Twój miniek - po prostu solidarnośc plemników :P buziaki dla Wszystkich dziewczynek - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PISZCIE JAK TAM MIKOŁAJKI!!!!!!!!!!!-co pod podusia znalazłyscie🌻 Kolorowych snów ps.Tryni dziekuje za rady❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Foremki Voltare - ale mi przywalilas!!!:) Do specjalistycznej kliniki to ja chodze od roku, Czekam na wyniki no i tego nie da sie przeskoczyc. Jak juz wszystkie splyna to podchodze do IUI, wiec to nie jest tak ze nic nie robie. Wkurza mnie tylko to czekanie. A dola mam od czasu do czasu wiec mi wybaczcie moje marudzenie. Jadirko - wszystko bedzie dobrze :) Pozdrawiam cala reszte:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja pod podusią nic nie znalazłam :) Z mężem na Mikołajki sobie prezentów nie robimy. U nas w rodzinach jest tradycja, że dajemy prezenty dzieciom :) Jadirko - myślę, że powinnaś ft3 powtórzyć. I zobaczyć czy masz tendencję spadkową czy raczej wynik idzie w stronę góry :) Po tych wynikach co teraz przedstawiłaś, to lekka niedoczynność jest. Ale spokojnie 👄 Voltare - trzymam kciuki !!! :) Elizko - odpoczywaj sobie jeśli czujesz taką potrzebę, ale od początku roku proszę się brać do pracy :))) Trinity - widzę, że Ty i jadirka dogadałybyście się z moim mężem :) On też uwielbia eksperymetować ze zdjęciami :) Ale jeszcze bardziej uwielbia je robić :) Musisz sobie sprawić dobry aparacik do pstrykania fotek :) Ja dzisiaj ruszam po 17 na Wrocław ... i strasznie mi się nie chce :( Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce Snieżynki :D Mnie i mezusiowi Mikołaj przyniósł perfumnki i bokserki w mikołajki - nie wiem jak to ten staruszek robi ale facet zna się na rzeczy do tego ma dobry gust, no i doskonale zna rozmiary, miniek w galotkach wyglada bombowo :D wczoraj zamawialiśmy sobie telefony - kurcze wiecie ten co mi sie podobał i tak długo marudziłam mezowi - została na razie wstrzymany i nie wiadomo czy powróci na rynek - bo okazało się ze wyszla partia z wadliwym oprogramowaniem :( jestem nie pocieszona - bo chcialam miec takie fajny babski telefonik z klapką a ta nokia 6131 - super wyglada - do tego ma całkiem dobre parametry ... dziewczynki a może Wy mi cos podpowiecie ? może któras z Was ma motorolkę KRZR K1 ? ciekawa jestem jak się ona sprawuje ? lub polecicie jakies fajny telefonik ? mój maz wybrał sobie Sony Ericssona K550i lecz on jest taki meski i nie bardzo mi pasi by miec taki sam ... Buziaki dla naszych mamusiek : Dianeczki, Paulisi, Justynki M. naszych ciężaróweczek : Ansiczka, Martyni, Akasi, Kukusi, Destination, Ksenieczki i Surfitki .... i pozostałych dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt - na razie nasz aparacik nam wystarcza - mamy Canona Power Shot-a A95 - nie jestesmy zapaleńcami fotografii - z tego aparatu wychodza całkiem ładne zdjęcia - jednak masz rację czasm brakuje mocy aparatu bardziej profesjonalnego - marzy nam się takie ale jeszcze nie teraz - do Egiptu jednak zabraliśmy aparat mojego braciszka - bo robi ładniejsze zdjęcia plenerowe i ma większy zoom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Może wy mi odpowiecie, bo póki co nikt na mojego posta nie odp. I przepraszam, że zawracam Wam głowę. mam problem w tym miesiącu z temperaturką. Wiecie może co może oznaczać na 1 dzień przed miesiączką wzrost temperaturki a nie spadek ? Zawsze miałam tak, że temperatura zaczęła mi się obniżać już na 3 dni przed miesiączką czyli, np: 3 dni przed miałam-36,78 2 dni przed miałam- 36,76 1 dzień przed- 36,4 W tym miesiącu mam jakoś dziwnie 3 dni przed miałam-36,78 2 dni przed miałam- 36,76 1 dzień przed-36,87 (mierzyłam 2 razy ,bo nie uwierzyłam jak zobaczyłam) Może mi ktoś podpowiedzieć czym może być ten skok spowodowany ? dzięki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam że się wczoraj nieodezwałam ale sprzątałam a potem już byłam padnięta Z dzidzią wszystko dobrze, ale tak skakała że w dalszym ciągu nie widać było płci aha, no i ułożona miednicowo, ale gin powiedział żeby się tym na razie nie martwić. ale wiecie że ja jestem panikara no i się martwię żeby się obróciła. Była też koleżanka która ma termin miesiąc po mnie i jej dzidzia już jest główką na dół. Martyniu a ty jak masz???? Wiem że Dianka tak miała. Niepiszę więcej bo idę do porządków. Do potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie był dzis Mikołaj chociaż prosiłam meża ze w tym roku nie robimy prezentów bo ja jestem uziemiona w domu, powiedział dobrze kochanie, ale rano cos mnie gniotło w głowe, patrze a tam malutkie czerwone pudełeczko pod poduszką a w srodku kolczyki i pierscionek:) Bardziej niz sliczny prezent wzruszyłam sie niespodizanką i to pod poduszką bo zawsze jakoś tak sobie normlanie dawalismy prezenty:) Eiza mi tez się wydaje ze 160 tysięcy na domek to mało, no ale jeśli macie taką okazję w tej cenie wybudować to super:) jadira według mnie twoje wyniki są ok ja miałam podobne i moj endokrynolog powiedział ze zawsze jest lepiej jak są wyniki przy tych nizszych parametrach norm niz w srodku czy przy końcówce:) volatre ❤️ Trini ciesze sie ze i Tobie Mikołaj sprawił miłą niepsodzianke:) kukusiu dziękuję u mnie bez zmian leze i licze dni do końca grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - ale Ci mąż zrobił piękną niespodziankę :) super :) Limka - poczekaj do jutra, zmierz sobie jak ma się pojawić miesiączka, to będzie spadek. Jeden dzień przed nic jeszcze nie oznacza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Pamietacie mnie jeszcze ???? :-) :-) Długo nie pisałam , bo nie miałam dostepu do internetu , teraz powoli staram się nadrobić te 2 miesiące. Pozdrawiam gorąco !!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko24 oczywiście ze CIę pamiętamy - wiesz dobrze ze wysylajac e-mile dziewczynkom - Ciebie rowniez nie pomijałam :) ... co tam u Ciebie ? pracujesz ? napisz więcej - bo troszke CIe nie bylo ... kukusiu - Twoje maleństwo ma jeszcze czas się obrocic - nic się nie stresuj ... oszczędzaj sie tez w porządkach - bo wiesz czasem warto sobie cos odpuscic niż sobie zaszkodzić ! martyniu - Twój mąz zrobil CI prawdziwie romantyczną niespodzinkę - mój niestety jest realistą - czasem się zloszczę bo chcialabym abym mnie czymś mile zaskoczył ale on nic nie chce się zminic - te perfumki to tez sobie sama zamawiałam przyszly wczoraj kurierem - ale i tak go kocham najbardziej na świecie :) limko 1 - niestety w tempkach to ja CI nie pomoge - nigdy sobie nie mierzylam - także się nie orientuje - musisz czekać - pewnie niebawem wszystko się okarze - ciekawa jestem czy chcesz by @ się nie pojawila czy odwrotnie ... matyniu eliza pisala o stanie surowym - zamkniętym - także dopiero poźniej zacznie się jazda - bo wykończeniowka to sa dopiero koszty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Trynitko - no wkońcu ktoś sie odezwał na topiu :-) Tak- pracuję w biurze , o szczegułach napisze kiedys w mailu , bo nie chce tak na kaffe. Dzękuję bardzo , za wszystkie twoje maile - faktycznie nazbierało ich sie strasznie dużo przez ten cały czas. Tak pozatym to postaremu , bez zmian . Mam jeszcze wielką prosbe - niech ktoś podeśle mi zdjecia akasi i kukusi - bo strasznie mnie ciekawi jak wygladaja !!!! acha - gorące pozdrowienia dla Jadiry - która przesyłała mi sms-y co sie u was dzieję !!! 👄 i [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym żeby się nie pojawiła. Ale znowu nie chcę złudnie się łudzić i nastawiać, że to ciąża. Jak myślicie ? Czy dzisiaj mogę zrobić test ? Czy czekać do jutra ? Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyno ja mam tylko jedno zdjecie akasi z brzusiem - chyba ze chcesz bez ... kukusię miałam jedna z brzuchalkiem ale przypadkowo mi skasowało także tez poprosze żeby mi ktos przesał ... bez brzuszka mam kilka - także napisz co CIe interesuje to CI powysyłam :) super ze pracujesz ... napisz nam e-maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limko - moze poczekaj kilka dni - ja w tamtym miesiacu tez tak mialam spoźniała mi się @ bo zawsze miałam ok. 26 dc ... i tez miałam nadzieje - jednak za bardzo się nakreciłam - bo poźniej rozczarowanie było wielkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez brzuszka też jakieś mam - prześlij mi choć to jedno a ktoś moze mi podeślę więcej. Dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
czesc wszystkim to znowu ja ja załozyłam nowy temat dotyczacy chromatyny plemnikowej ale nikt tam mi nie odpisał prosze jesli maz którejs z was miał z chromatyna problemy prosze napiszcie bardzo mi na tym zalezy bo maz ma z tym problem za wszystkie wpisy z góry bardzo dziekjuz pisałam o tym w innych tematach ale mi nikt nie odisuje nie złoscie sie na mnie ze wszedzie zasmiecam moim peoblemen ale juz niemam siły sama z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mój mezulek pomimo ze ma problem z plemniczkami - to nie miał badania chromatyny - po prostu jego androlog nie widzial takej potrzeby - także nie moge CI pomóc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolusia - chetnie nawiąże z Tobą kontakt e-mil - zawsze co dwie głowy to nie jedna - skoro Twoj mężulek sie leczy to pewnie jestes obeznana :) jeżeli masz ochote to pisz do mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skarbeńki !!!!!!!!!!!!!!!! Martyn-iu /ale szcęściara z Ciebie ,ze masz takiego męża musi cię bardzo kochac. Doradzcie mi dziewczynki to zrobić jeszcze raz to tf3???? i za ile dni????? Justynko 24-super,że jesteś znów z nami ,fotki ci wysłałam . Gratuluje!!!!pracki:) pisz jak tylko mozesz. Pozdrawiam Wszystkie kolezanki i 10000 Mikołajkowych 👄 przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skarbeńki !!!!!!!!!!!!!!!! Martyn-iu /ale szcęściara z Ciebie ,ze masz takiego męża musi cię bardzo kochac. Doradzcie mi dziewczynki to zrobić jeszcze raz to tf3???? i za ile dni????? Justynko 24-super,że jesteś znów z nami ,fotki ci wysłałam . Gratuluje!!!!pracki:) pisz jak tylko mozesz. Pozdrawiam Wszystkie kolezanki i 10000 Mikołajkowych 👄 przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skarbeńki !!!!!!!!!!!!!!!! Martyn-iu /ale szcęściara z Ciebie ,ze masz takiego męża musi cię bardzo kochac. Doradzcie mi dziewczynki to zrobić jeszcze raz to tf3???? i za ile dni????? Justynko 24-super,że jesteś znów z nami ,fotki ci wysłałam . Gratuluje!!!!pracki:) pisz jak tylko mozesz. Pozdrawiam Wszystkie kolezanki i 10000 Mikołajkowych 👄 przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
Witam dziewczynki!!! Melduję się jeszcze w całości. Jestem prawie tydzien po odstawieniu leków przeciwskurczowych i do dzisiaj w nocy nic się nie działo. Ale w nocy strasznie mnie bolał krzyz, tak jak na @. Już my slałam, ze się zaczyna. Trochę spanikowałam,bo torba jeszcze nie do końca spakowana:)Ale w sumie przeszło, więc to chyba fałszywy alarm:)Wg mojego lekarza w tym tygodniu nie urodzę. Tak więc czekam. Proszę trzymajcie kciuki! Pozdrawiam Was wszystkie papa:):):) NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............38............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie skopjowało,coś się to kafe zawiesza. Anisik-skarbie ,ale będziecie mieć prezent na Swięta,a my RADOSNA nowinę.Ja trzymam mocno kciukasy ,oby wszystko poszło dobrze i w miare szybko i bezboleśnie. Czekamy na wiadomosci [kwiat[❤️🌻❤️ z niecierpliwością!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przedtem niemogłam wejść na tą stronkę ani nic napisać. A też chciałam Martyni pozazdrościć prezenciku :) Ja narazie nic niedostałam bo mąż w pracy ale dzwonił i mówił że Mikołaj zostawił u niego prezent dla mnie i dla dzidziusia i mu kazał nam go dostarczyć, bo on osobiście się bardzo spieszył :) Aha i niepozwolił mojemu mężowi otwierać prezentów, bo ma być niespodzianka. No i niewiem co jest w środku... Ale muszę się pochwalić że na rocznicę ślubu dostałam od męża pierścionek złoty. Anasik trzymam kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, znów nic :( Następny miesiąc staranek NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.02.01.08 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............5...................ok 02.01 .08 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............38............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Justynko miło Cię znów widzieć :) Jadirko ja powtarzałam ft3 po 5 dniach, ale nie wiem jak twój lekarz by Ci kazał. Lepiej się jego zapytaj, bo po co mają Ciebie znów niepotrzebnie kłóć. Zmykam na zajęcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×