Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

jadirko - zadnej tabletki nie zażywasz - chyba ze chcesz zbadać prolaktyne pod obciażeniem ... co do tarczycy my z akasią juz mamy postawiona diagnozę i bierzemy euthyrox w celu normalizacji Tsh - napisałam ci bardzo obszernie na temat tarczycy ... popatrz sobie na to \\post z 30.11 godz. 19.51\\ ... nie wiem co Ci moge więcej doradzić ... na pewno zbadaj sobie ft4 i przeciwciała atpo ... a potem w razie czego do endo ... zmykam bo miniuś - robi nastrój :P i chyba się cos szykuje ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Może się uda tak szybciutko... Jadirko dziękuj za przekazanie pozdrowień;) Tryni - no ja mam z mężem to samo! Obecnie jest zachwycony, bo jutro jedziemy do kliniki, a po klinice oczywiście do castoramy, bo po pierwsze - potrzebujemy ( MY potrzebujemy:P ) komplet śrubokrętów elektrycznych z izolacją, po drugie - potrzebujemy (też MY) szlifierkę taką stołową, bo przecież (tutaj cytat) \"sama mówiłaś, żeby się przydało nożyczki poostrzyć\" - tak więc szlifierka jest NAM do tego akurat celu po prostu niezbędna!:P A przy okazji jeszcze pewnie jeszcze się okaże, że potrzebujeMY masę innych warsztatowych szpargałów! Nie wiem jak go od tego pomysłu z castoramą odwieść, bo ja akurat potrzebuję jutro po klinice zaliczyć jeszcze dentystę - póki mam wolne, chcę sobie tam wszystko posprawdzać, bo jakby inseminacja wypaliła, to bałabym się, że w razie czego nawet tabletki przeciwbólowej, ani znieczulenia nie będę mogła tak od razu dostać. martt - jak imprezka? Udana? I ob spełniły się Wam wszystkie złożone męzowi życzenia!:) Buziaki dla wszystkich - miłego wieczorka! (PS.Ciekawe czy uda się wysłać tego posta...:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foremki! Wiem, że nikt nie chce ze mną gadać bo i po co. W końcu nie jestem ani w trakcie ani po. Wszystkim tym którym się udało szczerze gratuluję, a tym którym się nie udało wspułczuję. Ja sama straciłam już nadzieję nawet na to że kiedykolwiek zajdę a co dopiero że będę mamą, że przytulę do serca swoje maleństwo. I jest mi z tym cholernie źle Mam 36 lat na karku i moje szanse są coraz mniejsze. jestem 3 m-ce po laparo i NIC (znowu @). Nie mam już sził, nadzieji nie mam nic. Przepraszam za te moje żale ale poczułam taką potrzebę żeby sie wypłakać choćby wirtualnie. Pozdrawiam Was serdecznie i za każdą z osobna trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tą tabelkę Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............32.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchass nie smuc się wkońcu sie uda , głowa do góry My wszystkie tu czekamy na ten cud Sama wiem ze dobrze jest się wypłakac bo zwasze dziewczynki na forum umieja pocieszyc i doradzic. PS Byłam z miskiem na nartach na JAworzynie Ale było czrdersko i na dodatek super promocje a jak sie jeździ w sezonie co weekend to cieszą zniżki :P KArolcia polecma ten stok jeśdziliśmy na okrągło brak kolejek do gondoli Tak dobrze i dużo to dawno się nie najexdziłam:P ISama byłam zdziwiona ze wyczymałam to tępo jak na pierwszy raz w sezonie A teraz spadm bo JOU Can dance juz leci Papa O i tabelkę poprawię Tabelka nr 1 starające się : NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............32.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychass-niewolno Ci pisac , że nie nikt nie chce z tobą gadać. Ja zawsze z tobą porozmawiam i możesz na mnie liczyć,zresztą znasz mnie i znamy się dłużej zanim weszłaś na to forum. Dziel się z nami smutkami i radościami ,a zobaczysz jak dziewczyny Cię tu na duchu podniosą i dodadzą pałera. Dziś niedziela to nas tu mało,ale jak jutro przeczytają co tu napisałaś to dadza Ci do wiwatu. I wiesz ja też mam swoje lata i nie dam się tak łatwo,jeśli kobiety 40 letnie rodzą to my też urodzimy.I to wszystkie,po kolei!!!!!!!!!!!!!! Matt-dziękuje za fotki .Urocze te maluchy.Mój K.zachwycał się niemi jak i jakością zdjęć i kolorami .Jaki macie aparat ,że takie super fotki Wam wychodzą.I widać ,że imprezka udana,życzenia muszą się spełnić:) Tryni -dziękuje za rade- sorki,ze was zamęczam.Macie mnie juz dość. Więc znikam. Miłej i spokojnej nocy życze Wszystkim bez wyjątków.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............32.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na chwilkę by sprawdzic czy mój pościk został umieszczony - bo kafe naprawde cały dzień sie wiesza - ale jest ... voltare - ale się uśmialam czytajać Twoja wypowiedz tak ze ją przeczytałam swojemu miniowi - a on mowi ze popiera tą wyprawę do castoramy bo wczoraj widział świetne śrubokrety elektryczne i wogóle wiele fajowych rzeczy - także już dał Twojemu męzusiowi zielone swiatło i chyba nici z Twojego dentysty :P mychass - co to za smutki - zobaczysz wszystko się ułozy - Tylko musisz cześciej mieć swojego kitka przy sobie - bo jak on tak często wyjezdza to pewnie trudno Wam utrafić ten właściwy czas - mówię CI uszki do góry - mroź te nasienie albo rob coś innego - zobaczysz uda się na pewno - nasza Kukusia tez tak miała - jak jej \"kochanie\" z mezem nabrało regularnosci - to zaraz zaszła w ciąze ! Tobie tez się uda i nie mów ze nie ma dla Ciebie nadzieji - bo dostaniesz wirtualnego klapsa :P super ze You can dance wygral Maciek - stawialam wlaśnie na niego :) zmykam myszeczki - bo musze się przygotować - jutro rano jade do gina - sprawdzić - czy bakcylki juz sobie poszły do diabła ! dobranoc kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jadirka :) Poczekaj spróbuję napisać ten skomplikowany typ aparatu i obiektywu :) Aparat: Canon EOS 40 D Obiektyw: Canon 24-105 L f4 Lampa: Canon Speedlite 430EX Jakiś kosmos, Andrzej mi dyktował :) Imprezka się udała, maluchy urocze, ale zaraz jak poszły to się smutno znowu mi zrobiło z wiadomych względów :( Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchass - nie smuć się. Wszytskie tutaj czekamy na cud i miejmy nadzieję, że nam się uda. Mój mąż powtarza, że najważniejsze to nie tracić nadziei. Wiem,że łatwo się mówi i ja też często tracę nadzieję. Ale poddać się nie można :* Voltare, trinity, karolcia, martika 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) justynko dziękuje za zdjecia uroczego Adrianka:) mychass głowa do góry i nie trać nadziei trzeba wierzyć w swoje szczescie!!!:) ELiza fajnie ze wypd się udał:) NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ Pazia/Warszawa...........26.............24.............. .....ok 17.12.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............24......................15 .1 2 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......... 20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37........................ 8.12.07 karolcia_26...................27 ...........18 ........................ 7.12.07 Eliza333/Kraków............30.............14............ ..... .ok.28.11.07 Marta 24/USA................24..............6..................... . 28.11.07 voltare ........................30.............67................... .. 19.12.07 Justynka24....................24.............24......... . ......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............14.......... . ......ok.28.12.07 Katia100/Gliwice............23..............11.......... .......ok.30.11.07 Martika-2327/cz-wa.......23.............16.............. ........15.10.07 Martt/Głogów ..............26...............4...................ok 07.12 .07 mychass/Kraków............35..............73............ .....ok 02.12.07 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu anisik/Wrocław............28............37............. .......23.12.2007 Martynia/Legnica..........26............33.............. ...28-30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26............22.............. .......03.04.2008 kukusia .......................25...........20.................... 08.04.2008 destination25/białystok......25.........16.............. .......17.04.2008 Ksenia ............................28.........15................... 23. 05.2008 Surfitka/Kraków...........27..............11........... ........13.06 .2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn.........Adrian................. ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn .... córeczka...Natalka....................22.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No martynia nawet bardzo blisko :)))) Trzeba się kiedyś spotkać :) Słuchajcie u mnie w pracy jakaś afera. Przed chwilą zadzwoniłą sekretarka szefa i powiedziała, że jest spotkanie z nim o 10:00. Zawezwał wszytskich pracowników. Będzie zbiorowe opierdzielanie. Nigdy tak nie robił, więc sprawa chyba musi być poważna. Każdy chodzi w strachu teraz. Jak wrócę ze spotkania, to dam wam znać o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam wszystkim za słowa otuchy i pocieszenia, mam nadzieję że będzie lepiej. Dziękuję Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc słuchajcie, Szef powiedział, że bardzo prosi nam wszystkich o przemyślenie jeszcze raz wypełnienia naszych wniosków o bony bo mogło się stać tak że ktoś nieprawidłowo je wypełnił a on zdaje sobie sprawę z tego ze nie może od nas żądać potwierdzenia tego co napisaliśmy i że puste wnioski będą leżały w rektoracie i jeśli ktoś zdecyduje się na zmianę może przyjść i wsiąść te wnioski i na nowo wypełnić czeka do środy do 16 i do tego czasu nie wyciąga żadnych konsekwencji a po 16 w środę jak ktoś tego nie zrobi nie może tego gwarantować i powiedział, że chciałby abyśmy dotrwali w niezmienionym składzie jeszcze przez 1,5 roku dopóki on będzie rektorem. Bo byly przypadki, że pewne osoby oszukały w wysokosci zarobków współmałżonka. Ale się porobiło co ? Ale ja się cieszę, bo naprawde niektórzy w tym roku przegięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj pisałam wieczorem ale mi niewysłało i przepadło to co napisałam. Mychass 🌻 nie smuć się. Trini i jak po wieczorze zaplanowanym przez męża????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P Czytam i oczom nie wierze, mój mąż jest jednak normalny jeśli chodzi o godziny spędzone w castoramie i leroy merlin :D tylko dlaczego ja mam to znosić, a jak on idzie za mną po ciuchy to już w 1 sklepie wymięka i muszę chodzić z koleżanką :P a ostatnio nawet oglądał zdalnie sterowany helikopter i chciał go kupić, puszczał by sobie na polach na spacerze - jak to określił :D Jadira, mam nadzieje ze coś pomogłam smsem w sprawie badań :) Martt dobrze że imprezka sie udała, ale dużo nagotowałaś i napiekłaś :) Trini fajne pomysły na prezenty, chyba wiem o jakiej filiżance piszesz, widziałam takie w naszym mieście w kilku sklepach, są piękne. Martyniu. Dobrze że bóle przeszły i miejmy nadzieję ze juz nie będą cie nachodzić do stycznia. Elizko, tak się zastanawiałam czy pojechałaś na narty, skoro u nas padał deszcz, dobrze ze sie wyszalałaś. Ja się boję 1 razu, pewnie będą zakwasy :P Mychass to nieprawda ze nikt z toba nie gada 🌻 szkoda że sie nie udało, no ale jak pisałaś nie było okazji. Może w święta będziesz częściej sie widzieć z mężem i się poszczęści. Voltare to powodzenia w castoramie, te godziny spędzone z samą sobą, brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytania :) moze rzeczywiscie lepiej sie zgubić w takiej sytuacji, iść sobie na jakieś bardziej kobiecy dział. Kukusia kiedy znów uderzasz na zakupy ciuchów??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki babolki! ale jestem padnięta i to na własne żądanie - po wizycie u gina - wybralam sie do galerii na zwiady - obeszłam cały H&M, reserved i empik ... do tego zachciało mi się jeszcze pojsc na złote tarasy i obejść je prawie w całości ... wszystko byłoby oki - gdybym cos fajnego kupiła ale tylko zakupiłam - chrześnicy meża ksiażkę z serii Muminki , błyszczyk i szczotkę do włosów ze snoopy\'m a mojej mamie kubeczek niestety nie taki ręcznie malowany jak mam w domu ale też ładny - kupiłam go w Flo - ma ciekawy motyw kwiatowy w kolorze turkusu i brązu do tego jest przykrywka-spodeczek ... myslę ze powinien mamci się podobać ... wizytownika oczywiścienie nie kupilam - bo te tańsze były strasznie badziewiaste a porządne - to już za drogie na prezent mikołajkowy ...także jutro chyba pójde i kupię miniowi bokserki cornette albo atlantica takie iscie mikolajowe - z reniferkami albo mikołajami - czywiście czerwone :P i tak złaziłam się niestety - az mnie nogi bolą - kitus się pyta czy robimy dziś małe \"bara bara\" a ja jestem taka padnięta ze szok wypilam juz sobie kawkę ale i tak oczy na zapałki - zmykam - moze się przęspię troszkę to mi przejszie ... kukusiu - nastrój był ... chyba z 20 swieczek i czerwone winko - reszta przyszła sama :P pozdrawiam wszystkie królewny z tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co tu tak pusto gdzie Wy się podziewacie?Oj trinity to faktycznie się nachodziłas po tych tarasach, też się kiedys musze tamw ybrać, moj maż ostatnio był i bardzo mu się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie myszki ... właśnie co tu tak pusto - dziewczynki meldowac się :P wiesz martyniu - mi się złote tarasy tak średnio podobają - najbardziej lubie jeżdzic do Arkadii - ale tam na wyprawę samemu za daleko ... aha - byłam wczoraj w C&A kurcze poprzeceniali tyle ciuszkow dziecięcych - tych dla bobaskow : body, kaftaniki , sposzki i czapeczki - wszystko po 9,90 - super bawełna i śliczne wzory - takie słodziutkie ze szok ... zmykam na kawusię .... na rozie kochane moje ... voltare - trzymam kciuki za CIebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) przepraszam ze nie pisałam ale mialam duz zajec. Od marca zaczynam budowe naszego nowego domku wiec rzeba powoli zalatwiac wszysto. Projekt juz wybrany działka jest tylko pozwolenia zalatwic i ruszamy. Od piatku w weekendy jestesmy u rodzicow bo tam obok sie budujemy. Poza tym u mnie narazie rzerwa w starankach, nie spieszy mi sie tak bardzo wiec ie poszlam na stymulacje, poprostu nie robim nic tylko sie relaxujemy :) i powiem wam ze nawet jestem z ego powodu zadowolona:) Swieta coraz blizej, powoli chodze za prezenami no i musze dla Minka jakiegos mikolaja niespodzianke prygotowac, duuuzą ruzge :) Trzymam kciuki za staraczki, bardzo mocno wierze ze sie uda Za nasze juz ciezarne takze mdle sie aby wszystko było ok i zeby zdrowiutenkie dzieciaki przyszły szczesliwie na swiat. Pozdrowienia dla wszystkich kolezanek i dziekuje same wiecie za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTIKA fajnie ze budujesz domek:) a co do staranek to moze teraz sie uda jak daliscie na luz:) a tak wogóle to gdzie wy sie podziewacie Dianka, Kseńka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu a co tam u Ciebie, coraz blizej knca jestes jak sie dzidzia miew?? daje mocno wkosc?? no ja wrzucilam na luz bo czemu akurat teraz musze miecdziecko a nie np za rok, to nie wyscigi a presja sama powoduje psychiczne blokady.Towarzystwa dzieciaczkow mi nie brakuje, czasem to nawet jestes padnieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieki martika u mnie bez zmian tzn nie wstaje z łóżka no i wieczny ból ale już tylko do końca grudnia bo na początku stycznia mam cesarke:)A moze Ci sie tak ułozy że zaczniecie budować domek i uda się tez i z maluszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matika-2327
ja podchodze do tego tak ze jak bedzie teraz to dobrze, jak bedzie pozniej to jeszcze lepiej.Przed nami wlasnieeraz duzo pracy do konca wakacji chcialabym zeby juz był przykryty dachem i wstawione okna a pozna jesienia Misiek bedzie konczył w srodku, juz nie moge sie doczekac. A co do mnie to kurcze nie zapeszam ale kłuje mnie lewy jajnik ten w na ktory w tym miesiacu przypada owulacja a przeciez ne była stymulowana , cs czuje ze ze mna leiej, ulozy sie wzystko :) ja w to wierze. No a Tobie juz nie duzozostalo, juz niedlugo bedzisz przytulac calowac :) cudowana sprawa a co t dzisiaj ake pustki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem - ale na chwilkę ... na równoległym topiku - przybyło kolejne dzidzi - urodzia się mała Natalka ! Martiko - dobrze ze się odezwalaś - zastanawialam się co u CIebie ... może to ze troszke odpuścisz bedzie dla CIebie lekarstwem ... w końcu jesteście młodzi - a nowe cele pomogą zapomniec i wtedy pewnie wszystko się ułorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×