Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

widzisz satinelle bo to jest tak:) my jestesmy takie fajne ze faceci sie nas boja;) tzn oniesmielamy ich:D stad nasza samotnosc;) ehhh jak to ciezko byc fajna laska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ci stanczyk nie wierze:> ale niech ci bedzie;) jako szefowa (buhhehe) pozwalam ci zostac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik---> nie filozofuj chłopcze, dobrze?.....dziewczyny tu casting rozpiały......pokazałbyś się jakoś:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasia...kurcze...Ty to masz chyba rację:D I to jest dość uniwersalne...bo czy mam faceta czy nie....zawsze jakoś tak mi się kolacze w głowie \"jak to ciążko być fajną laską\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
rusałka83 Pochodzę z mazowieckiego , wybacz że tak powiem, jeżeli Twój rocznik jest '83 to powiem wprost , za młoda jesteś dla mnie , raczej wspólny język szybciej znajdę z satinelle , tak myślę i nie gniewaj się proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze sie nie gniewam, a rocznik sie zgadza:-) No coz.... life is brutal, ale rozmawiac chyba mozemy?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rusałko i nie wiem o co stańczykowi chodzi... papla :P:P:P:P i to niby ma być chłop ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasia---> \"a j? a ja?\" Przecież to my tu mamy casting a nie panowie:D Nadal jest afera---> a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle chyba jestem odrobinę starszy od Ciebie Kwiatuszku ale pochwal się proszę , czy nadal w WINNICY mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejdzie sie bez fotek:) wyglad nie jest najwazniejszy (chociaz nikt mi nie powie ze nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×