Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

mini klub miłośników zwierząt-2

Polecane posty

Emmi --> nie za wcześnie na strzyżenie Kai, bo co roku ją w tym czasie obcinam :D Shirusia --> moja poprzednia sunia kiedy ją uśpiliśmy z powodu raka miał już 13 lat, a za kilka dni skończyłaby 14 :( może wzrok miała słaby, ale węch za to doskonały :D 🌻 z okazji Świąt życzę Wam i Waszym pupilom zdrowia, miłości, pyszności na stołach, oczywiście smacznego jajka i mokrego poniedziałku ❤️ http://republika.pl/blog_rd_797587/1557943/tr/wielkanocne_zyczenia1.jpg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zdrowych, radosnych, pełnych nadziei i miłości Swiąt smacznego jajka i rozkicanego zajączka lubiącym wodę - mokrego poniedziałku nie lubiącym wody- suchego poniedziałku :) oraz samych szczęsliwych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, a także wsród znajomych i zwierzaków ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) pomarańczko//:) No świnki morskie są cool, jak to mawia mój syn :D A co u szczeniaków? Co po niektóre zaczynają szczekać, łażą już po budzie, zaczynają same jeść. Czas leci nawet i w psim świecie ;) pozdrawiam wszystkich 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmawiałam z kimś o tym topiku i tak z sentymentu do niego zajrzałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dawno mnie nie było... :D ktoś jeszcze tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×