Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość Dallia
Hej! Dawno tu nie zaglądałam, ale widzę, że topik wciąż żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie tu zajrzałam i zapisuję się do waszego grona 30-stkę skończyłam parę lat temu.Pozdrawiam wszystkich na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Witaj Marzena, jesteś w moim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie śniegu jeszcze nie ma, ale zimno. Musimy wymienic juz opony, bo czeka nas w tym. tyg. daleka podróż, a o tej porze roku to juz wszystko może sie zdarzyć. Raz tak zaskoczyła nas zima podczas podróży i o mało nie zaliczyliśmy stłuczki a później nie wylądowalismy w rowie. Straszne przeżycia i teraz to zawsze pilnuje, żeby opony były zmienione wcześniej. Nie ma co ryzykować. Siedzę sobie dziś w domku, jeszcze nie przyzwyczaiłam się do niskich temperatur. Jeszcze nie jestem zdecydowana w sprawie wyborów, zobaczymy jutro. Mam nadzieję, że topik się rozkręci. Zimą większość wolnego czasu spędzam w domu, więc będe tu zagladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki :-D Ja też tu zaglądam....cieszę się,że w końcu coś się dzieje! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Chętnie bym się napiła cos mocniejszego bo w ponurym nastroju jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka:-D Ja jestem w euforii...nawet kiepska pogoda nie zniszczy mi humoru! 🌻Marketko...nie zmienię pracy....żyjemy tam jak rodzina...miałam wielkie wsparcie w pracy,gdy onkolog stwierdził u mnie guza...na szczęście wczorajsze badanie nie potwierdziło tej diagnozy,...ale przez cały tydzień żyłam w zawieszeniu!😘 Ja wczoraj piłam na całego z radości!!! Przyjaciółka wyciągnęła mnie z domu....więc nie zaglądałam na topik...napiły byśmy się razem! Trzymajcie się kochane, nie dawajcie się jesiennej depresji! Pzdrawiam gorąco😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Lena :) 🌻 pewnie swoje przeżyłaś, dobrze, że wszystko sie wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczynki! 🌻Dallio...bardzo dziękuję😘 🌻Marketko...nie miałam kacorka, ale te ostatnie popijanie wychodzi mi bokiem! Najpierw przed snem wypijałam piwko,żeby móc zasnąć jak nie wiedziałam co ze mną będzie, a potem,gdy już wiedziałam,że nic jednak mi nie jest to popijałam z radości! Zbyt duzo i zbyt często jak dla mnie! Trza się teraz opanować! 😘 Pozdrowionka 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! ponury nastrój narazie zniknął, odpoczywam, bo miałam pracowity tydzień, chyba zrobie sobie drinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! Głosowałam, oczywiście! U mnie 🌻Marketko wszystko w porządeczku! Pozdrowionka 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:-) [kwiaMarketko...My nie pracujemy w święta...niedziele też zawsze mamy wolne...ale z tego obrotu sprawy cieszę się ze względu na wszystkich innych [pracowałam w sklepie Zabka} wiem co to znaczy pracować świątek, piątek...!!! U mnie teraz leje...niestety a ja bez sumienia...dzieci do szkoły na tę pogodę wysłałam! Miłego dzionka 😘 i 🌻 dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! My dzis po południu wrócilismy, trochę zmęczona jestem. Jest u mnie siostra. Jutro wyjeżdża. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
ja niedziele spędzam samotnie, bo maz musiał wyjechac na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
szybko mi zlecial ten weekend, momo, że dłuzszy, my pojechaliśmy na cmentarz do mojej rodzinki i przy okazji przenocowaliśmy u rodziców, wczoraj odwiedziła mnie siostra, dzis raczej nigdzie nie wyjdę, bo pogoda nie zachęca do spacerów, jutro znów do pracy i na nic czasu znów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnis 6
a ja skonczyłam 55 lat i mimo tego ,że mam pogodne usposobienie ten miesiac listopad mnie trochę dołuje. Odwiedziłam cmentarz w swojej rodzinnej miejscowości i stwierdziłam, że pare swieżych grobów to mój rocznik i troche młodszy. Co mnie może jeszcze spotkać. Samotność, choroba......... a potem no cóz. Staram się uśmiechać mimo wszystko ,może jeszcze zaswieci słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
witaj adnis :) niestety nie pocieszę Cię, bo sama mam kiepski okres w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
niestety :( ale nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnis 6
A mnie sie nastrój poprawił. Dzisiaj otrzymałam zatwierdzone skierowanie do sanatorium do Ciechocinka . Wyjadę, poznam nowych ludzi . Och chce mi sie znowu życ. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Agnis miłego wypoczynku :) a u mnie coraz gorzej, jakoś nie moge się pozbierać, pogodzić z niektórymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
wrócił juz dawno, wspiera mnie, bardzo pomaga, bez niego nie dałabym rady zapisałam nas na zabawę andrzejkową, musimy jakoś odreagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
nie chcę tu pisać na forum, napisze Ci w mailu, jeśli chcesz wiedzieć, ale nie teraz, bo tragicznie mi działa internet, zgłosiłam usterkę. ale maja przyjechac dopiero w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Samopoczucie takie sobie. U mnie strasznie zimno. jedziemy dziś do mojej siostry w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Wszystkiego dobrego w dniu św Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Cześć!!!! Ostatnio zabiegana jestem. Nie mogę doczekać się swiąt, wreszcie się wyśpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Wreszcie weekend. Jutro śpię do bólu :) Dzis zakupiliśmy większą choinkę, bo do tej pory mieliśmy taką małą i trochę ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka dziewczynki! Nie miałam jakiś czas neta i stąd moje milczenie! Ale już mam i będę pisać! Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×