Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Moja szła w zeszłym roku do komunii a teraz w sobotke mamy rocznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
u nas rocznicówka jest zawsze w Boże Ciało więc w tym roku przypada 22maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po ostatnich doniesieniach o babci Helenie chyba najstarszej internautce powinno zniknąć to 70 na końcu:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka :-) Już po komunii....dałam radę...nawet 20 osób nakarmiłam... Jeszcze nawet biały tydzien odbębniłyśmy z Zuzią...do rocznicy mamy z głowy! Pozdrawiam Wszystkie gorąco 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
podnosze topik bo upada może ktoś mi pomoże,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tak nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
nareszcie jakaś przyjazna osoba,ja wiem że nic na siłę ale jest mnustwo ludzi ,którzy poprostu chcą pogadac i błąkają się po internecie otwieraja nowe fora a wystarczy zajżec tu,pozdrawiam.Marketa dzięki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Dzieki dobra duszyczko, cóż o sobie niewiele moge napisac,jestem z kujaw ,od 10 lat szczęsliwą mamą bliźniaczek,kobietą ciut po 30,męza mam w domu tylko od swięta,niestety takie czasy ze rodziny rozstają sie w pogoni za pracą.Pozdrawiam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witaj,szkoda ze miałas taki fatalny dzień,ja dzis mam podobny,ale cóż jakos musimy sie trzymac. Moje córy są jednojajowe wiec jest masa zabawnych sytyacji z tego powodu. Z tego co piszesz wynika ze jestesmy wielbicielkami zwierzat,mam psa bernardyna,jest fantastyczny,kotka i rybkę bojownika,mieliśmy jeszcze świnke morska ale dziewczynki podarowały ją dzadkowi hihihi. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Teraz mam chwilkę wiec wpadam zeby sie przywitac,oczywiscie zapraszam na kawke poranną. Moje córki mają po 10lat,w tym roku szły do komunii rocznicowej. Mam wrażenie ze zbyt szybko wymykają mi się z domu,jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyc.Całymi dniami ich nie ma,rano szkoła,potem kółka zainteresowań,wpadają szybko na obiad, ,odrabiają lekcje i już je gdzieś gna. Ale cóż takie życie........ Pozdrawiam, życząc wszystkiego dobrego,znikam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Ale cieplutko!pogoda super,jestem w trakcie odnawiania ogrodu,pracy mnustwo ale myśle ze waro.Mieszkam blisko parku wiec przyjemnie bedzie posiedziec w ogrodzie przy kawce,czy grilu,słuchajac spiewu ptakow i szumu drzew.......ale się rozmarzyłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
czemu nie bardzo kusząca propozycja,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki,dzieki ale już otrzymałam zaproszenie,to miłe ze pomyślałyście o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Witam :) Nie odzywałam się ostatnio bo u mnie wiele zmian Jestem w ciazy, narazie jestem jednak bardziej przerażona bo okazało się że to ciąża trojacza, wcześniej miała być bliźniacza. Mam nadzieję, że to ostateczna wersja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam,zaproszenie przyjęłam od siostry,wiec chyba jestenm troszke usprawiedliwiona co? Dalio,moje gratulacje,sama jestem mamą bliźniaczek wiec jeśli bedziesz potrzebowała rady,możesz na mnie liczyc.Jest również taka strona poswiecona przyszłym i obecnym mamusią trojaczków i bliżniaków,można tam uzyskac wiele cennych rad i wskazówek zapraszam,jęśli jesteś zainteresowana wystarczy w gogle wpisac "WSZYSTKO O BLIŹNIAKACH", pozdrawiam zycze miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo nie przepraszaj bo nie ma za co! Pogoda moż i sliczna,ale te meszki,poprostu koszmar,tak mnie pocięły ze mam ich serdecznie dosc. Macie jakies skuteczne metody odstraszania tych natrętów,tylko nie propnujcie mi olejku goździkowego,bo mnie nie pomaga.Uściski dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
To dopiero 2 m. Widziałam już serduszka. Dolegliwości nie mam. Strasznie się boję, lekarze straszą, że ciąża wysokiego ryzyka, że mogę nie donosić nawet do 32 tyg. Nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
będzie dobrze, ja urodziłam w 31tyg.siłami natury,córeczki ważyły 1450 jedna i 1400 druga,poprostu kruszyny,wyrosły na sliczne panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam bardzo cieplutko,burza? oj strasznie sie jej boje zwłaszcza jak jestem sama,a ten weekendzik to kolejny bez męża,no cóż takie zycie! Marketo widze ze trzymamy jakos dzielnie ten topik oby tak dalej,dzieki ze sie odzywasz. Dallio jesteśmy z Toba badz dzielna,masz nasze wsparcie. Pozdrawiam,życze pomimo zmartwień i kłopotów dnia codziennego,wszystkiego co najlepsze na przekór złu tego swiata,a co mi tam,buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej,dzis mam nie zbyt dobry dzień,meszki mnie pogryzły wygladam jak po gali boksu.Do tego komp troche mi sie buntuje i odmawia posłuszeństwa,ale jakoś sie trzymam. Niedługo wraca mój mąż to moze poprawi mi humorek.A teraz zmykam,do miłego poklikania pa. Marketo,nie masz czasami wrażenia ze wokól nas jest wielu samotnych tak jak my ,ale wstydza się do tego przyznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,u nas burzy nie było ale jest dziś nieco chłodniej,wieje przyjazny wiaterek,jest troszkę pochmurno,ale przyjemnie.Pozdrawiam do miłego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,właśnie zrobiłam pranie,ogarnęlam poranny bałagan,dzieci w szkole,maż w pracy a ja mam chwile na poranna kawe. A co tam u Was słychac? czy pogoda nadal piekna,Marketo mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze,troche się niepokoje ze się nie odzywasz.Dallio,daj znac co u ciebie jak mozesz. Pozdrawiam,trzymajcie sie zdrowo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie też się ochłodziło. Czuje się dobrze, nie mam żadnych dolegliwości, tylko dużo śpię. Ciągle pracuję, ale niedługo mam urlop a co po urlopie to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo,to nieprawda ze nie mozesz pomóc swojej kolezance,jestes przy niej wspierasz ją dobry słowem,to napewno dla niej wiele znaczy.Chciałabym miec przy sobie kogos takiego jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Widze ze dziś też tu pusto,szkoda.To ja też znikam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,życze wszystkim miłej niedzieli,pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Mój mąż ogląda mecze, ja nie. W ten weekend musiałam trochę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam serdecznie,Marketo pytasz o meszki jeszcze są i chyba nie tak łatwo ustąpią. Dallio oszczędzaj się.Pozdrawiam miłego dzionka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×