Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość Dallia
miała być jedna łapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka :-D U mnie wszystko w porządku, tylko brak czaaaasu!!! 🌻Pozdrowionka dla Was!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
to tak jak i u mnie. juz nie moge sie doczekac przerwy majowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane... U mnie 1 komunia Zuzi juz 11 maja....jakies spotkania itp. Kuba chodzi na treningi piłki nożnej...nawet nie mam okazji zobaczyć jak mu idzie. Mam na tę chwilę dwie pracki...i jak narazie nic się nie zmieni...trza jakoś ciągnąć... Zuzia 28 maja wyjeżdża na zieloną szkołę...do Władysławowa... I komunia i wyjazd...ponad siły! Ręcę opadają...:-( W miarę możliwości będę do Was zaglądać!!! 🌻Pozdrawiam serdecznie😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Benita35 witaj :) Własnie zbieram się do pracy, tez mam, dwie :) i często troche nadgodzin cóż takie czasy, więc ciągle zajęta. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-latek 36 jeden mąż jedna córka 10lat,siedze w domku ,nie pracuję ale po tych bezrobotnych 10ciu latach zaczynam sie pomalutku za praca rozgladać (chociaż mój wewnętrzny leń mówi że nie chce mu sie wcale pracować):D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam mam naimię Mirka jestem 34 letnią mamą bliźniaczek,mieszkam w kujawsko-pomorskim,moge się do Was przyłaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wprawdzie nowa ale myślę że kazdy moze sie przyłączyć:D chyba że się mylę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki, ale cos tu strasznie cicho wszyscy na wiosennym spacerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Benita to jesteśmy z tego samego rejonu :) Sips witaj :) Im więcej nas tym lepiej, może sie w końcu topik rozkreci Marketa przykro mi z powodu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
o przepraszam ja jestem i rano i wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
ja po południu lub wieczorem zagldam, zalezy jak mam czas u mnie dzis słonecznie :) chyba wyciągne męża na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
tak pogoda dzis bardzo ładna prawdziwa wiosna NARESZCIE !!!ciekawe jak długo potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
na kujawach pogoda super można sie opalac,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam,poniedzialek zaczął się nie najgorzej,pogoda bardzo ładna,żadnych niemilych niespodzianek więc może byc,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda cudna ale cóż z tego jak ja siedze sobie w domku-jak zwykle zresztą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
to faktycznie nie zazdroszcze ,siedziec w domu w taką pogode to musi byc okropne,ja mam działkę i jak tylko jest taka piekna pogoda staram się spędzac na niej jak najwięcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Ja po pracy miałam troche spraw do załatwienia, wystałam sie w banku, straszne kolejki, później pobiegałam po aptekach, w końcu i tak zostawiłam recepte, jutro lek ma być. Padam ze zmęczenia. Jezcze 2 dni pracy i dłuższy weekend, odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim:-) Widzę,że Nasz topik się rozkręcił:-D Witam wszystkie nowe kobietki🌻 🌻Marketko...do komunii idzie Zuzia,Kuba był 2 lata temu...za to okazało się,że oboje jadą na zieloną szkołę,nad morze...bagatela \"tylko\" po 537zł - na 5 dni.😘 🌻Dallio...ja już z jednej pracy zrezygnowałam....zdrowie nawala[czyt.kręgosłup siada]...nie daję rady! 😘 Ja teraz mam przedkomunijna gorączkę...od poniedziałku zaczynają się próby,skupienie dla rodziców,w piatek pierwsza spowiedź....nie mam pojęcia jak to można pogodzić z pracą i przygotowywaniem przyjęcia:-( Do tego moja Zuzia nie ma nic do ubrania prócz alby i pelerynki...zostało mi to na ostatni tydzień :-( Miłego dłuuugiego wypoczynku!!! :-D 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,moje dziewczynki szły do komunii w zeszłym roku,wiem dobrze co to znaczy,życze wiele wytrwałości i sprytu aby wszystko opanowac na czas,powodzenia,pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×