Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość sips
Witam,powoli sprawa sie wyjasnia,ale znajac realja naszego kochanego kraju,to jeszcze potrwa,oczywiście zezwolenia na budowe nie dostali,więc już wszystko jest jasne. Służebnosc w księdze wieczystej zapisana więc nie maja nic do gadania.Ale wojna trwa dostałam list z poguszkami,że jeśli nie zapłace miesięcznie 200zł. za kożystanie z drogi założą mi sprawe że nachodze sąsiadke,dręcze ją, strasze itd.Trafił on oczywiście na komende. A czym się naraziłam?sąsiadka ma 72lata mieszka sama od 4lat pomagałam jej,prałam,sprzątałam,odśnieżałamitd.za friko,wreszcie powiedziałam dosc,przecież ona ma dzieci,no i zaczęło się...... No ale dośc nie będe Was zanudzac,poprostu szlag mnie trafia.... Trzymajcie się,pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo bardzo Ci dziekuje za wsparcie,dzieki że mi tak podpowiadasz oczywiscie policja skierowała sprawe do sadu Grodzkiego,mam nadzieje,ze odpowiednio ich tam potraktuja. Jeszcze raz serdeczne dzieki. Jeśli chodzi o pogode to u nas przechodza burze,jak jest burza to leje jak z cebra,potem wychodzi słońce i tak dopieka ze trudno wytrzymac. Marketo badz ostrozna z tą farbą żebyś się nie zatruła,powodzonka zycze na trudne dni, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj moja kochana Marketo,nie przemęczaj się,oczy Cie pieką a Ty dzielnie malujesz,widze ze pracowita kobieta z ciebie,no to nie przeszkadzam zmykam, pa,chyba ze masz dodatkowy pędzelek to chetnie Ci pomoge i tak sobie malujac będziemy sobie plotkowac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,Marketo nie poddawaj sie moze znajdziesz jeszcze taką wymarzoną przyjaciółke od serca,zawsze trzeba miec nadzieje.Marzenia sie spelniają tylko trzeba mocno w nie wierzyc,tego Ci zycze z całego serca,a wszystkim poprostu milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witaj Dallio fajnie ze się odezwałaś,życze dużo zdrowia dla Ciebie i maluszków trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
mnie by sie dziś przydała taka przyjaciólka od serca i to bardzo,szkoda gadac co za zycie,kobiety dbajcie o siebie,wasze zdrowie,bo kto wie co przyniesie jutrzejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich,tak Marketo dopadło mnie to czego każda kobieta boi sie najbardziej,czekam na wyniki badań i jak tylko przyjda rozpoczynam leczenie,długa droga przedemną ale jestem dobrej myśli,pozdrawiam,życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo, oczywiscie o przerwie uprzedze,jeszcze raz serdeczne dzieki za dobre słowa i maila,jak się zbiore na odwage to napisze,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
wpadam tylko na chwile zeby powiedziec dobranoc,nadciąga burza i pewnnie już dzis nie odezwe sie,trzymajcie się cieplutko i spokojnej nocy życze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,co słychac,pogoda troche kaprysna,zastanawiam sie czy będzie jeszcze lato takie prawdziwe,tego roku,czy zaświeci słoneczko zebysmy mogły sie poopalac i wyskoczyc nad jeziorko? pozdrawiam,miłego dnia zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
U nas natomiast zaczyna padac, mam nadzieje ze co do weekendu się nie mylisz Marketo,życze smacznego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,Marketo masz racje,odechciewa sie życ ,latem taka pogoda??? ja rozumie ze czasem popada ale bez przesady ,mój maż przełozył urlop bo stwierdził ze to nie jest odpowiednia pogoda na remont i znów wszystko sie przeciągnie ach ta pogoda,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,tak remont zaplanowalismy juz dawno,wszystko jest kupione,nie ma sensu odkładac,mój maż wszystko zorganizował tak zebym nic nie musiala robic.... wiele razem przeszlismy,nie raz bywało cięzko,ale musze przyznac ze teraz stanał na wysokości zadania,jestem z niego dumna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Dzięki,dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam bardzo serdecznie,u nas tez narazie bez burz i deszczu słoneczko przypieka bardzo mono,jest pięknie.Pozdrawiam,miłego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,poniedziałek bardzo pracowity,mam w domu czteroletnią siostrzenice wiec biegam z nia na plac zabaw robie babki z piasku,takie maluchy to prawdziwy skarb......pozdrawiam i zycze spokojnej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ja tylko na chwilke bo zaraz mała sie obudzi.Marketo,dzięki za troske to miłe,czuje sie dobrze tylko strasznie mnie denerwuje to czekanie na wyniki,pytałam wczoraj lekarza ale powiedział ze nie wczesniej jak za trzy tygodnie,to cała wiecznosc..... Pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,no tak Marketo troche nas tu mało,ale mysle ze to tylko przez czas wakacji i urlopów....no musze uciekac dzis wchodzi ekipa remontowa musze ich choc nakarmic pożądnie jak nic innego nie moge zrobic,pozdrawiam i zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj Marketo z tym remontem to ciężko jak ......zrywamy tynki,wymieniamy okna,kladziemy nowa podłoge,troche tego jest.A jesli chodzi o robotników to po pierwsze bardzo trudno kogoś znaleźc,a po drugie są bardzo wymagajacy,ale jakos wszystko powoli idzie do przodu i to jest najwazniejsze. Pozdrawiam,miłego dzionka zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj masz racje Marketo z fachowcami trzeba ostrożnie bo jak nie to zaraz marudza,albo poprostu odstawiaja fuszerke.Wieczorem moze napisze wiecej bo musze uciekac,pozdrawiam trzymaj sie cieplutko i wesoło pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Czesc, u nas od rana deszcz, nareszcie,troche tak niesmialo pada ale zawsze to coś,odrazu inne powietrze aż milo. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,pozdrawiam i uciekam bo u nas dzis straszne burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam u nas znów strasznie wieje i przechodzą burze, taka pogoda okropnie wpływa na mój humor,chodze wsciekła jak osa,rozstawiam wszystkich po kątach,mam nadzieje że to szybko minie bo niewiem jak długo wytrzymaja ze mną domownicy. Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,humor troszke mi sie poprawil,ale to jeszcze daleko do doskonałosci hihi,prace remontowe dobiegają końca,jeszcze tylko kasetony na sufit,panele na sciany i podloge,no i oczywiscie wszystkie wykończenia,już widac efekty,więc jest dobrze. Jutro robimy sobie małą przerwe,musimy wyruszyc po podręczniki bo rok szkolny tuż tuż,a musimy jeszcze dokupic pare książek,zeszytów i pare innych drobiazgów. Marketo czy my tu zostałyśmy same? gdzie sie wszyscy podziewają? Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,tak ten wypadek strasznie mnie poruszył,taka tragedia,tyle ludzi ucierpiało,szkoda słow........ U nas od rana padało a potem wyszlo slonko i tak parno sie zrobilo ze niebylo czym oddychac,mysle ze rozwinie sie z tego burza wiec mowie dobranoc bo pewnie zabiorą światlo jak zwykle w czasie burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj te zakupy,ile biegania szkoda słów zeby w jednej ksiegarni nie kupic wszystkiego tylko biegac po kilku,jeszcze zostały mi do kupienia 4 podręczniki i to by bylo na tyle,dziewczyny do nowego roku szkolnego prawie goowe! Pytasz Marketo jak sie czuje? no cóż powiem szczerze ze dobrze,choc trohe zjadają mnie nerwy ile można czeka za wynikami,coraz czesciej zastanawiam sie czy ten lekarz czasami sie nie pomylił,może powinnam isc do innego? Pozdrawiam i zycze szybkiego i pomyslnego załatwienia spraw,które masz do załatwienia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] Jak mija niedziela?Ja jestem w domu jakby sama,W.cały dzień siedzi przed TV,oglada olimpiadę.:O Nawet nie ma do kogo się odezwać.Wczoraj było tak samo,ale z innego powodu.Szkoda słów!:( Tak,teraz trzeba się nabiegać,żeby kupić podręczniki.Nie dają wszystkich do księgarń,tylko jedną kupisz tu,a drugą tam......... Teraz chyba jeszcze nie ma kolejek?Prawdziwy szał zacznie się tuż przed początkiem roku.:D Nie chciałabym stać w nich. Kurcze,nie wiem,co Ci doradzić...Może jednak poczekaj na te wyniki i z nimi idź do innego lekarza.Na konsultację.Chociaż,z drugiej strony,jeśli uważasz,że lekarz się z czymś pomylił to idź do innego,nie czekając na nic. Wiesz,teraz sezon urlopowy,znacznie dłużej się na wszystko czeka.Ich nie obchodzi,że ktoś czeka na te wyniki,że się denerwuje itd.......Najgorsze jest to,że niejednokrotnie taka zwłoka źle wpływa na dalsze leczenie.:( Ale,nie martw się,wszystko bedzie dobrze,zobaczysz.:) Najważniejsze,że dobrze się czujesz,to jest bardzo duży plus. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,Marketo dzięki za słowa otuchy,fajnie usłyszec cos miłego zwłaszcza w taki dzień jak dzis,chyba mamy podobnie też jestem sama dziewczyny biegają z koleżankami,przeciez musza kozystac z ladnej pogody nie będą siedziec w domu i mnie pilnowac,sąsiedzi wyjechali na mazury,o tej drugiej sąsiadce wole nie wspominac,ulice strasznie dziś puste,choc pogoda bardzo ładna,oj mam dzis chyba fatalny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,oj Marketo sprawa z sasiadka jeszcze cały czas aktualna,zwłaszcza teraz kiedy trwa remont i trzeba częściej wjechac zmateriałami budowlanymi,co ta kobieta wyprawia na szczęscie mamy policje w pożądku i radza sobie z nia doskonale,sprawy w sadzie nie założyłam bo i po co,prawnik doradził mi że to ona ma problem, bo wlasnie przeprowdza sprawy spadkowe i mają z tym klopoty,coś z podzialem działki nie wiem dokladnie,ale gdybym to ja założyła sprawe to bym im bardzo pomogla i chyba na to liczą,ja prawnie dojazd mam i tylko decyzją sądu mogą mi go zamknac choc to mało realne bo to jedyna możliwa droga,więc czekam na jej ruch.Cały czas straszy mnie sądem to może sie doczekam. Mam nadzieje że wizyta u znajomych wprawila Cie w miły nastrój pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×