Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość izballinka
Moja kawka dopiero się robi,pospałam dłużej :D:D Patyczak-ja też tylko czpki i szliki:) Ostatnio w jakiejś gazecie wypatrzyłm sposób na odnowienie starego parapetu.Robi się mozaikę z maleńkich kafelek.Aż żałuję ,że mam plastikowe parapety i chyba u mnie nie da się tego zrobić.Ale pięknie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izbellinka
To wyżej to ja tylko nick źle wpisałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabellinka wiadomo ze Ty to Ty ja po czcionce poznaje :-P U nas dzis nie pada na szczescie,nawet moge powiedziec,ze jest przyjemnie tak swiezo. Wpadne pozniej na jakas druga kawke bo jakis obiad musze strzelic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam juz internet w pracy tylko klawiatura do dup...ciezko chodzi. I znow cholera pada 😠 Marketa ja mam z tesciowa spokoj z dwoch powodow Pierwszy wyjechala na zbior winogron do Austrii Drugi od pewnego czasu nie utrzymujemy ze soba kontaktow :-) maz jedynie telefoniczne.To dluzsza historia...I powiem Wam szczerze jestem zadowolona. Kupilam piekny moherek moze cos zrobie rzecz jasna czapeczka albo szalik:--P A reszta gdzie?Grzejecie sie czy ciezko pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pada,leje 😠 jednym slowem dzien do du....Dziecie odprawilam do szkoly,nadrabiaja 10.11. Mam tyle roboty tylko nic mi sie nie chce 😭Dzis zegnam lato w swoich szufladach... Marketo odbieram Katowice tylko szczerze mowiac nie ogladam tv bo albo syn cos oglada albo maz ja juz do grafika sie nie wcisne :-P A moherki fajna sprawa,juz wiem dlaczego takie popularne one sa prze mile i prze cieplutkie:-D Tylko na ta aure przydaloby sie cos foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,przykro mi ze u Was tak deszczowo,u mnie nie jest pięknie przyznaje,ale chociaż niepada to już coś i mam nadzieje ze wreszcie doczekamy sie złotej jesieni,podobno cały październik ma by pięknie....poczekamy,zobaczymy...i tak niemamy nic do stracenia prawda!? Pozdrawiam i życze spokojnego dnia buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,spałam prawie do południa :D Ale rozpusta:D Ale tylko dlatego,że do ok 2.00 pracowałam,i dziś jestem jak pałamana. I tyle samo roboty co wczoraj :( Nie chce mi się robić :( Marketa: Biedne kocisko pewnie teraz ma koszmary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️widze że odezwałam sie w samą pore :) zdążyłam przed Twoją reprymendą Marketo ;),ale musze sie przyznac ze bardzo lubie kiedy tak piszesz bo to oznacza ze choc troszke tęsknisz za moimi bazgrołkami😘 jeśli chodzo o zaczernienie sie to...niestety zmusila mnie pewna okolicznosc,poprostu jest sporo podszywaczy :( Marketo jak zwykle jestes kochana,martwisz sie o nas wszystkie,nawet o moją córke,dzięki powiem szczerze że dziewczynki rozmawiaja ze sobą ,są dla siebie mile,sama nie wiem jak to odebrac,może to jakis podstęp,trudno wyczuc,a może niepotrzebnie sie martwie.... Moje kochane koleżanki u Was pada!!! to zapraszam na Kujawy tu świeci slońce,naprawde. Temat teściowej pozwole sobie ominąc bez komentarza Izabelinka,czasami trzeba sobie troszke pospac,to żadna rozpusta i nie musisz się usprawiedliwiac🌼 Trzymajcie sie cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🌻 ❤️ Czy w tym niebie zapomnieli zakrecic kran 😠 Oj widze,ze same mulatki-wszystkie zaczernione;-) Ja dzis zmarnowalam dzien-powiedzmy-jakos nie mialam natchnienia na nic.Ugotowalam obiad,popracowalam z synem i tak zlecialo. Czy Wy to czytalyscie Sips juz ktorys raz nas zaprasza ;-)chyba w koncu zrobimy jej nalot :-P Market-koteczek przeszedl chrzest bojowy,teraz juz nic nie bedzie mu straszne. Dawaj ten link-nie wazne czy smaczne czy nie,poczytac zawsze mozna. Jesli chodzi o tesciowa-nie znioslabym ciaglych wizyt-dlatego postanowilismmy sie budowac ,mamy wlasny dom i nikt mi nie huczy za uszami,poza mezem oczywiscie:-P Izabellinka-ty to sowa jestes 2 w nocy to dla mnie srodek nocy!!Dlatego to blogie lenistwo do poludnia jak najbardziej zasluzone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips przez pewiem czas nie rozstawalam sie z tym kawalkiem :-D Widze ze w duszy gra nam to samo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde! to super! bardzo mi sie podoba ten kawałek,pozdrawiam wszystkie przyjazne dusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie juz konserwujecie :-P ale polecam maseczki firmy Eveline-odkrykam niedawno takie saszetki z 1,50 ja mam na 2 razy.Dla mnie bomba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale dzis pospalam :-P wszystko przez ta pogode :-( a wiec moje drogie kawunia \\_/> i male ciasteczko ;-) Marketo z tego co pamietam to w tv juz lecialy jakis czas temu nowe odcinki \"Szpitala....\" jakos tylul byl 25 lat pozniej czy jakos tak.Czy to sa jeszcze nowsze odcinki? Dzis za namowa kolezanki na obiad robe gulasz miesno-warzywny z plackami ziemniaczanymi.A jutro bedzie gulasz z kluseczkami :-) Ale sie usmialam z tego topiku.Niesmaczne to to bylo,dobrze ze juz bylam po sniadaniu i sama sobie robie kanapki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.U mnie dziś ohydna pogoda,deszcz pada.Też sobie pospałam :D Po przeczytaniu tego topiku czuję duży niesmak.Ludzie to mają pomysły... Idę robić kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas od rana niestety pada :( jeśli chodzi o topik z tego linku to myśle że to prowokacja...wierzyc mi sie niechce, no nic musze uciekac bo jade do siostry,ma chore dzieciaczki musze jej troche pomuc,niech sobie dziewczyna odpocznie.. Pozdrawiam i życze spokojnej niedzieli pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam,ze jak sie chce cos zmyslnego na obiad wymyslic to pol dnia trzeba spedzic przy garach.Najpierw jak sie przygotowuje a potem jak sie zmywa.Ale jest tez dobra strona,jutro odpada gotowanie :-P. A Wy wszystkie gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domciu na kafe :D:D:D Zrobiłam sobie piękne paznokcie i od razu mi się humor poprawił :D Obiadu niedzielnego nie było,bo chęci zabrakło :D Zjadłyśmy coś na szybko i leniuchowałyśmy :D W końcu niedziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,dziś pierwszy dzień jesieni mam nadzieje że takiej pięknej,złotej..... Pozdrawiam i miłego dnia życze 🌼 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz w pracy i mam cieplo:-) a nawet goraco. Marketo z tymi piecykmai i piecami to czasami urwanie glowy.Moi rodzice wywalili piec gazowy i zakupili weglowy.Kopci sie im niemilosiernie.W sobote zapalil sie im wegiel w podajniku...pelno dymu...szok Jakas dzieciarnie sie mi zwalila :-P musze uciekac odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to z Wami jest ja juz zdazylam wrocic z pracy a tu cisza.... Izabellinka pewno oszczedza te swoje ekstra paznokietki,co by sie na klawiaturze nie zniszczyly :-P ;-) Marketo chyba nie oszcedzasz na internecie z powodu piecyka ;-) chyba ze tesciowa znow Cie nawiedzila :-D Sips pewno nabiera sil po odwiedzinach u siostry,dzieciaki cie wykonczyly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Patyczak :D:D:D Wczoraj coś pisałam ale nie tu ,bo nie było Was :) Wcześnie też ,się położyłam.Cały dzień latałam po mieście,jak wyszłam po 9.00 to wróciłam po 20.00.Byłam z córką na plastyce.Ale niestety moje zajęcia,o których pisałam jeszcze się nie zaczęły. Ale umnie pada:( Pogoda okropna,a ja znów muszę wyjść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo ciesze się że próba generalna piecyka zakończyła się sukcesem,prosze Cię nienarażaj sie więcej aż tak. Musze przyznac że masz cierpliwośc do robienia tych przetworów,ale z taką pomocą ...no no tylko pozazdrościc prawda dziewczyny? Patyczak powiem Ci sczerze że po każdej wizycie u siostry musze naprwde nabrac dużo sił na następną,ma niepełnosprawną córeczke to moja chsześniaczka,30września będzie obchodzic roczek a biedulka nawet sama nie siada...no cóż takie życie... Izabelinko cierpliwości zajęcia napewno niedługo się zaczną.....oj dusza artysty widze bardzo niespokojna :) Dziewczyny ściskam Was bardzo mocno,tule do serducha w ten brzydki jesienny dzień,trzymajcie sie zdrowo i wesolo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzis nie mialam dostepu do netu w domu i w pracy:-( Marketo-jak nie bede miec salateczki do niedzielnego obiadu zglaszam sie do Ciebie;-) Sips przykro mi,ze kruszynka jest chora mysle ze rehabilitacja jest wskazana w kazdym przypadku,mnie to sie kroi serce jak widze takie niewinne istoty ktore musza tak cierpiec.Siostrze zycze duzo sily tej fizycznej ale przede wszystkim psychicznej.Dobrze ze ma Ciebie ❤️ Izabellinka pociagne cie za jezyk:-P zdradz jakie to cuda robisz,kto wie czy nie uderzymy do Ciebie jak bedziemy szukac prezentu.:-D Wlasnie instaluje Tlen co by byc blizej swiata;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wielkie dzieki takie słowa naprawde dodaja sil,jesteście kochane,ciesze sie że Was poznałam..... Patyczak a może zdecydujesz sie na skypa ja już mam zapewniam że też zbliża do świata :D pozdrawiam i spokojnej nocy życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips-skype juz troche czasu zbliza mnie do swiata,z kolezanka ze szkolnej lawki lubimy czasami takie pogaduchy,dlugie pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz pociągnąć mnie za język :D:D:D Drobiazgi typu pamiątki np,aniołki. Ale boli mnie brzuch,chyba się przejadłam śledzikami :( Ale taki pyszne były,mniam :) Marketa: Twój piecyk mnie przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> mam wiadomosc hit-u mnie pada 😠 😡 Izabellinka wiedzilam ze nie mam pytac,bo mam jeszcze wieksza ciekawosc a to dlatego ze do aniolow mam slabosc,uwielbiam!!! A moze by ktoras wstala:-P bo pice kawy w pojedynke jakos mi nie sluzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×