Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość sips
Marketo ciesze się że wypoczełaś,a te pyszne trunki,przeglądałam stronke i chyba sie skusze. A jesli chodzi o klopoty z sasiadka,no cóż każdy ma jakies problemy i troski dnia codziennego,musimy sobie jakoś z tym wszystkim radzic nie ma innej opcji pozdrowionka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam, dzis pogoda ładna mam nadzieje ze jutro tez tak bedzie:) To prawda Marketo,czasami wystarczy zmienic jedna małą rzecz a wszystko wyglada zupełnie inaczej.....ciekawe prawda? Tak niewiele moze dac człowiekowi radosc i to jest właśnie piekne ze umiemy dostrzegac to jeszcze. Pozdrawiam miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
wiem,wiem Marketo ze trzeba sie rejestrowac itd. ale milo że mi zwrócilas na to uwage,to dobrze swiadczy o Tobie jestes naprawde miła.Myślałam o kupnie w sklepie mój szwagier czasami ma słożbowe wyjady do Czech wiec musze sie do niego ślicznie uśmiechnac moze zadziała i przywiezie mi pyszne winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,no i pogoda zawidla,pada jest zimno Wiesz Marketo bardzo chciała bym usiąśc z kims i przy lampce wina poprostu sobie porozmawiac tak od serca,mam wrazenie ze ostatnio zycie mi tak szybko ucieka,a ja jestem gzdzieś w tyle,zupełnie sama.....przepraszam chyba ta pogoda tak na mnie dzieła pozdrawiam do miłego poklikania pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,ale noc burza za burzą na szczęście niec sie nie stalo,tak Marketo widziałam w wiadomosciach straszne,jaką tragedie przeżywają ci ludzie aż strach sobie wyobrazic........,mówią że wojna jest potrzebna aby zniszczyc ludzi ja jestem innego zdania........ Wczoraj mialam spotkanie rodzinne,było bardzo milo i humorek mi sie poprawił,dzis też spodziewam sie gości więc zmykam szybciutko do kuchni przygotowac cos pysznego :) pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj kochana Marketo jeszcze dobrze nie zaczełam czarowac w kuchni i dostałam telefon że rodzinka nie dojedzie :( trudno się dziwic taka pogoda,że każdy chyba woli zostac w domu, Mam nadzieje ze tak jak piszesz jutro sie wypogodzi,bo nawet niemożna wyjśc na ulice,dziś wybrałam sie na zakupy i jakis szalony kierowca tak mnie ochlapał ze niezostalo na mnie suchej nitki,rozzłosciłam sie zwłaszcza ze do sklepu mam dwa kroki i czekałam aż deszcz przestanie padac zeby nie moknac,ale teraz mam wrazenie ze lepiej było zmoknac niż zostac zachlapaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,u nas niestety cały czas pada,już mam dosc tej pogody,ale pewnie nie ja jedyna,tak Marketo ja też ogladałam film o którym piszesz i jesli o mnie chodzi to myśle że mogli by sobie go teraz darowac,może się myle ale w obecnej sytuacji obejżenie takiego filmu,potęguje strach.... jeśli chodzi o moje ubrania po wczorajszej przygodzie to,dzięki,są uprane nic im się nie stalo powaznego na szczęście Pozdrawiam i zycze spokojnego dnia i aby wreszcie sloneczko przypomnialo sobie o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,widze Marketo ze czesto bywasz w Czechach,musisz miec tam miłych znajomych ze Cię tam tak ciągnie,to fantastycznie miec takie swoje miejsce,gdzie mozna oderwac sie od codzienych trosk. Ja wczoraj i dzis prawie cały dzień spędzilam w ogrodzie,koszac trawe i pilac chwasty,bardzo to lubie,mam wtedy mnustwo czasu na przemyślenia w ciszy wsłuchujac sie w glosy przyrody...chyba jestem romantyczką :) byłam wczoraj u lekarza,przyszły moje wyniki badań wykryto u mnie bakterie,która powoduje powstawanie raka,we wrzesniu ide na operacyjne usuniecie szyjki macicy do tego czasu musze brac antybiotyk,tak więc nie jest aż tak źle. pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Witam :) Sips współczuję :( Ostatnio czuję się już znacznie lepiej. W ostatni weekend byliśmy nad zalewem. Zmiana otoczenia dobrze mi zrobiła, w domu mało co mi smakuje a tam wszystko jadłam. W sobotę była ładna pogoda, mąż się kąpał, ja się bałam. W poniedziałek wracam do pracy, nie wiem jednak na jak długo. Mimo, że ne ma przeciwskazań do pracy to lekarz zaleca wcześniejsze zwolnienie, chyba go posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) Marketo,dzieki staram sie myślec pozytywnie ale wiesz jak to jest,czasami człowiek ma taki dzień że trudno sobie poradzic ze złymi myslami,ale......staram się ;) Dalio witaj dawno Cie tu niebyło,ciesze sie ze wypoczelaś,a jesli chodzi o prace to chyba lekarz ma racje,może warto go faktycznie posłuchac,ale to już Twoja decyzja ja bym skorzystała z wypoczynku bo przed Tobą ciężka praca, pozdrawiam,dużo zdrówka zycze wszystkim pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj Marketo ten remont ciągnie sie w niskończonosc,mąż musiał pojechac w trase bo urlop mu sie skończył,jak przyjezdza na jeden lub dwa dni niewiele moze zrobic,zostały tylko prace wykończeniowe wiec troche sama staram sie podciagnac,wczoraj odmalowałam kaloryfery,chccialam tez przykleic kasetony,ale musiałam sie poddac bo jak trzymam rece do góry to robi mi sie słabo,trudno remont sie przeciągnie ,ale zdrowie jest ważniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej :) cisza bo wszyscy albo zapracowani,albo zabiegani :) Marketo czy to u was taka tradycja z tyki kołaczykami? nie słyszałam o czymś takim,a przyznaje ze bardzo lubie poznawac takie zwyczaje. Wiesz jest mi bardzo miło kiedy tak sie o mnie troszczysz,powiem szczerze ze nawet się wzruszylam ze ktos tak naprawde obcy (bo przecież znamy się tylko z tego forum),ofiaruje mi tyle ciepła,jestes wyjątkową osobą,bardzo Ci za to dziękuje Marketo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,dzieki Marketo jesli to nie kłopot to bardzo prosze,interesują mnie takie sprawy z góry dzieki 🌼 pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🖐️ Czytam was od jakiegos czasu i postanowilam sie przylaczyc,jesli mozna oczywiscie.Wlasnie popijam poranna kawke \\_/> wiec zapraszam. Jestem reprezentantka poludnia tak bardziej szczegolowo to woj.slaskiego. Przekroczylam juz magiczny wiek 30 lat :-D i zdazylam sie dorobic meza i syna(7 lat) Pozdrawiam kolezanki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej :) Marketo oki rozumie,napiszesz w wolnej chwili,to tylko moja zwykła ciekawosc wiec moge poczekac ;),mam nadzieje że mialas spokojną noc i wypoczełaś,bo u nas niestety noc burzowa wiec troche niedospałam. Patyczak 🌼 witam w naszych skromnych progach,mam nadzieje ze wypijemy nie jedną wirtualną kawke razem,pozdrawiam i życze wszystkim miłego dzionka,buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo ,śliczne dzieki,to bardzo piękny zwyczaj i fantastycznie ze zachowal się do dziś,w czasach kiedy tak odbiegamy od tradycji. Witam wszystkich w ten słoneczny niedzielny poranek :) mam nadzieje ze taka ładna pogoda bedzie z nami do końca dnia a może i dłużej ;) pozdrawiam i do miłego poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Wczoraj ze znajomymi urządziliśmy sobie odkładanego z powodu pogody grilla,wiec wieczór upłynął milo i przyjemnie.Jedyny mankament to zimna noc:-( ale na cieple nie ma chyba już co liczyć. W nocy padało ale za to teraz jest piękna słoneczną pogoda:-) Mam zamiar po południu wybrać sie gdzieś na łono natury w końcu trzeba chwytać promienie słońca,bo już jesień czuć. Marketa wiem ze masz blisko do Czech ja w sumie tez. Zycze wam milej i spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Patyczak dobrze ze wczoraj skorzystałas z pogody i urzadziliscie tego odkładanego grila,bo dziś by chyba sie nie udało,pogoda niestety zaczyna sie psuc a jeśli chodzi o jesień to i ta bywa piękna,te kolorowe liśie ich szelest pod stopami ... Marketo,tak to prawda,szkoda ze zapominamy o tych zwyczajach,takie piękne a odchodzą w zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka jest \\_/> a Was nie ma:-( Ale sie wczoraj usmialm ogladajc Sopot,ile to lat temu bylam dzieckiem i szalalam za Tymi gwiazdami az starch liczyc:-P Ja jeszcze dzis i jutro do pracy i zaczne zasluzony urlop:-)Przyda mi sie bo moj syn idzie do pierwszej klasy i jakos musze to przezyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,chyba przegapilam kawke sorki,ale mam dzis troche urzędowych spraw do załatwienia i biegam od okienka do okienka :( no prosze patyczak urlopik zaczynasz:),ale w takich okolicznosciach to faktycznie przyda się,nie martw sie jakos przeżyjesz tem wrzesień,ja mam to już za sobą moje gwiazdy zaczynają czwartą klase,oj jak ten czas szybko leci a niedawno były takie malutkie ;) pozdrawiam do miłego pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo,biore antybiotyk,ale bardzo źle się po nim czyje,na szczęście do 9 września już niedalekobo właśnie na ten dzień mam zaplanowaną operaje,niestety musze za nią zapłacic 400zł.lekarz tak motał ze wreszcie zapytałam ile to będzie kosztowac,zdrowie jest dla mnie ważniejsze od pieniędzy ale złoszcze sie kiedy musze płacic za cos co powinnam miec zrobione za darmo,no cóż takie czasy,oczywiscie po operacji będe miała kolejne badania,ale jestem dobrej myśli,dzięki za dobre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze to proponuje Wam jakas delikatna herbatke \\_/>za chwile to trzeba bedzie pic cos rozgrzewajaceg:-P Urzedowe sparawy mowice ja zawsze wysylam meza jakos lepiej te Panie urzedniczki reaguja na meski gatunek :-D :-P Marketo mieszkam bardzo blisko Bielska i Kęt.Kawczka ciasteczko nie ma sprawy:-) W zeszlym roku tez bylam w Suchej,zaliczylam Karczme ,zjadlam pyszne lody posiedzilam w parku kolo zamku.... Spis rozumiem Cie,wkurza mnie to, place skaldke a jak ide na jakies badanie to musze jeszcze raz placic[ zly] Zycze Ci duuuuzo zdrowia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki przyda sie zdrówko,nigdy go zawiele nie ma :) widze że Ty i Marketa macie te same scieżki w Cieszynie zastanawiam sie ile razy sie spotkałyście,bo to jest możliwe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips myslisz ze takie zadziwiajace zbiegi okolicznosci sie zdarzaja? Ale kto wie mnie w dzisiejszych czasach nic nie zaskoczy :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz na nogach z kawusia \\_/> Marketo powiem Ci na uszko ze studiowalam w Cieszynie i nie zapomne nigdy tych podrozy na uczelnie w ogromnym scisku i do tego ja z wielkim gigantycznym plecakiem i jakie byly klopoty aby wysiasc przed UŚ. A czy firma \"DAS\" jeszcze istnieje? Sips nie ma nic lepszego jak maly poprawiacz humoru w postaci zakupow,wiem wiem ze to w sumie na krotka mete ale zawsze cos.Ja upatrzylam sobie fajne buty w poniedzialek ale nie moglam ich kupic bo bylam na zakupach z moja mama(a do butow mam slabosc)i ona rzecz jasna a po co ci to ....ale nic straconego jade jutro z synem do logopedy wiec jak beda to kupie:-P :-D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam bardzo serdecznie,patyczak jak zwykle ranny ptaszek :) ja tez wstaje wczesnie ale zanim ogarne dom,zrobie zakupy to Wy juz po pierwszej kawce :) a jeśli chodzi o zakupy to tez tak mam bardzo mi poprawiają humorek,ale tylko wtedy kiedy kupie cos dla kogoś nie dla siebie tak jakoś mam pozdrawiam i życze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo zycze wielkiej wygranej,mnie sie nie udało moze Ty masz większe szczęscie :) mnie dzis opanowała mania sprzatania,pogoda ładna więc piore,latam ze sciereczką,odkurzam itd.oczywiscie wszystko w graniach rozsadku,troche dokucz mi ból brzucha,antybiotyk który dostałam jest bardzo silny,ale musze się czyms zajac,bo takie siedzenie bez zajecia mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam z herbatka wspomagajaca odchudzanie\\_/> :-P Mowicie ranny ptaszek jakos juz tak mam ze, rano lubie wstawac nawet jak do pracy mam na 13(a zawsze tak mam) to pobudka jest o 6.Sniadanko, kawusia i powoli sie rozkrecam za to wieczorem szybko jetsem w lozeczku. Marketo powiem szczerze,ze lata ktore spedzilam w Cieszynie wspominam milo i cieplo.Juz pare razy zbierama sie na wycieczke sentymentalna ale jeszcze nie zdarzylam(chyba mam cos z sojki :-P ) Sips to dobrze ze szukasz sobie zajecia,ja np.jak jest cos nie tak to dostaje takiego powera do pracy,ze sama siebie nie poznaje.Najgorsze jest siedzenie i myslenie ale to tez kwestia charakteru. Nie daj sie!!!🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo akurat taka mam prace.Wkurza mnie 😠 to bo czas do poludnia tak szybko biegnie a potem jak wroce z pracy po 19 to biegnie jeszcze szybciej.Tylko w wakacje pracuje troszke w innym systemie.Ale co zrobic... 😡 Powiadasz buraczki-to zostawiam na glowie mojej mamy :-P ma wyprobowane przepisy na buraczki z papryka i z marchewka.Chociaz w zeszym roku szalala z ogorkami i z cukinia.Takie przepisy z kurkuma i musztarda cos do wedlinki na ostro ja takie lubie. Moj M.tez wczesnie wstaje,jak polezy dluzej to wszystko go boli a ja mu na to-to ze starosci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawunia \\_/> Dzis nieco pozniej ale wiecie w koncu mam urlop.Plany mam wielkie-postanowilam doprowadzic dom do porzadku,wyrzucic szpargaly,ubrania w ktorych sie juz nie chodzi i rzec jasna mycie okien.Ale na ile ten plan zrealizuje....Do tego jeszcze M. (zajmuje sie kowalstwem artystycznym) sciga mnie do pracy,zawsze Mu powtarzam ,ze powinnam sie sklonowac:-P Po poludniu wizyta u logopedy z synem. Marketo nie wazne jakie buraczki w zimie wszystko smakuje wysmienicie.Ja jesli chodzi o przetwory na zime to nie jestem specjalistka. Lubie robic salatki takie na teraz-rozbisz i jesz:-) Tak tak sa takie ksiazki i filmy do ktorych sie wraca i wraca.... Sips daj znak zycia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×