Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

kruca nie dziala 😠 musicie skopiowac i usunas przerwe miedzy galerie a przecinkiem i powinno byc ok o ile Wam sie chce w ogole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> Dzis mam wiecej czasu bo syn idzie na 9 a m. mial isc do pracy ale zaspal:-P Musze Wam powiedziec,ze jestem dumna a m. zrobil synowi biureczko pierwsza klasa no ale ile sie trzeba bylo nagadac....wiem tylko ja. Dzis mam zamiar doglebnie posprzatac salon,troche bedzie mnie to kosztowac wysilku ale nie mozna zmarnowac takiej cudownej pogody,firany beda suche w momencie ,tylko to prasowanie😠 Czy macie jakis pomysl na obiad?Bo u mnie brak weny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) Patyczak najważniejsze że jestes zadowolona z M a skoro biureczko pierwsza klasa to tylko pogratulowac umiejętności M ;) chyba wszyscy faceci tak maja trzeba sie nagadac,naprosic,a ile dziękowac jak już coś zrobią koszmar....jak małe dzieci Jeśli chodzi o obiady to mam ten sam problem zwłaszcza że moje córki to niejadki,człowiek się nastoi przy tych garach a one podziubiom i już najedzone Marketo Patyczak buziaczki dla Was i miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiadek dzis walnelam kotleta,ryz i salatke z pomidorow :-D to jedno z bezpiecznych dan wszyscy zjedza. Rece mam przy kostkach a nogi mi wchodza do du... :-P co to za urlop 😠 Marketa pewno laduje akumulatory i robi sobie holywodzki usmiech,zabki jak perelki ;-) :-P Sips jak tam twoje kamienie i te inne sprawy? ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo sto lat dla mamy 🌼 wybacz nam troszke plotkowałyśmy o Tobie,ale tylko ciut,ciut. Musze uciekac bo dziś mąż wraca,odezwe sie w wolnej chwili.pozdrawiam buźka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No no to Sips chyba Cie szybko nie zobaczymy;-) powitaniom nie bedzie konca.Te oficjalne i te mniej oficjale ;-) :-P Tylko prosze bez szalenstw tak aby starczylo Ci sily na skrobniecie malutkiego posta :-D Ja dzis dalej sprzatalam ,zostaly mi jeszcze tylko okna w kuchni i bedzie jako tako;-) Rano musialam zajac sie ogrodkiem bo straszna susza :-( a malin jest bardzo duzo i trzeba podlewac.Posadzilam juz tulipany i mam zamiar kupic jeszcze wiecej bo wiosna jest cudownie gdy kwitna przed domem. Marketo kiedy wybierasz sie do Suchej?Moze jutro bo jest tam zjazd starych parowozow i jakies imprezki. Pedze do kapieli,zakupilam jakies ekstra maseczki i chce zobaczyc efekty.Mam nadzieje,ze beda widoczne golym okiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł a Wy gdzie? kawa stygnie \\_/> \\_/> \\_/> pogoda bedzie dzis letnia juz slonce zaglada przez moje czysciutkie okna :-P i tak sie zastanawiam co by tu robic... jutro musze gdzies wybyc z meskim towarzystwem bo mnie jeszcze tesciowa nawiedzi ;-) :-P syn jak wrocil wczoraj ze szkoly to pyta-kiedy beda ferie zimowe :-o mam nadzieje ze w tym pytaniu chodzilo mu kiedy bedzie zima ;-) lece wlaczyc praleczka bo nie mozna przegapic takiej okazji,cieplo wiaterek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam :) pogoda dzis taka śliczna że aż chce się życ,moje dziewczyny wybyły na prube,mąż tez gdzies sie zapodział wiec mam chwile na kawke z Wami ;) Patyczak,nawet w sobote tak wczesnie zrywsz sie na nogi,chyba z Cibie ranny ptaszek,przyznaje że ja też lubie wstawac wczesnie zwłaszcza jak jest tak pięknie na dworze. No widze że synkowi podoba się w szkole skoro pyta o ferie :( ja jeszcze nie słyszałam podobnych pytań więc chyba jest dobrze ;) Marketo Patyczak buziole dla Was miłego dnia życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy gdzie 😭 dychac sie nie da :-( wszystkie okna otwarte a przeciagu brak,jutro ma byc powtorka z rozrywki,lubie cieplo ale jak patrze na ogrodek to mi sie plakac chce wszystko takie oklapniete i zaczyna schnac,czy u nas nie moze byc normalnie tylko takie jakies anomalia jakie macie plany na jutro...moze cos podpowiecie bo nie mam koncepcji co robic po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,od rana cielutko i słonecznie,tak Patyczak masz racje te pogodowe anomalie są okropne,wieczorem aż trudno zasnąc,albo zimno jak diabli albo gorąco że brak powietrza. Co do planów na dzisiejszy dzień to ja musze przygotowac pare smakołyków mężowi w trase,poprasowac ubrania i pomachac mu na pożegnanie,niestety czekają mnie kolejne samotne noce :( Pozdrawiam i życze miłej niedzieli pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski 🌻 Dzis caly dzien spedzilam za miedza czyli w Czechach.Pojechalam do Aqua parku we Frydku Mistku.Wygrzalam kosci,meska czesc towarzystwa wyszalala sie w basench i wszyscy zadowoleni wrocili do domu. Jutro wracamy do kieratu czyli jedni szkola inni praca a jeszcze inni urlopik :-P Marketo tulipaniki jak najbardziej i wszystkie inne cebulowe,ja mam zamiar dokupic jeszce bo teraz wlasnie zaczyna sie sezon,nawet widzialm w Auchanie i chyba po nie uderze.Ja sadze juz od dosc dawna i gryzonie omijaja je szerokim lukiem i niech tak pozostanie. Sips przestan juz sciskac tego meza i siadz z nami przy kawce moze byc herbaka. Padam 💤i ide spac 😴 odezwe sie jutro macie to pewne jak w szwajcarskim banku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam Was dziewczyny z samego rana i zapraszam na kawe,mąż niestety juz daleko więc bardzo licze na Wasze towarzystwo. Marketo zgadzam sie z Patyczakiem na tulipany i wszelkie kwietki cebulowe to jest właściewa pora,sadze je od kilku lat i jestem pewna że wiosna rozkwitną przepieknie. Kurcze,dziewczyny troche Wam zazdroszcze tych Czech,wyskoczyc tak na chwile do "naszych braci" fajna sprawa. No cóż przeprowadzac sie juz niebede mam za soba cztery zmiany miejsca zamieszkania i najwyższy czas osiąśc na stałe :) Pozdrawiam i życze miłego dnia,Marketo Tobie najbardziej bo widze że pech bardzo Cię lubi,trzymajcie się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pada pada i jeszcze raz pada.Z jednej strony dobrze bo susza byla okropna ale z drugiej jakis smetny dzien sie dzis zapowiada,chyba druga kawe musze wypic i myslec o obiedzie.Zaliczylam juz targ wiec cos kurczakowo-warzywne bedzie. Hmmm chyba wezme sie za prasowanie,czego nie cierpie-jest ktos chetny? Sips to znow jestes \"slomiana wdowa\";-) a tak na marginesie jaka czesc Polski reprezentujesz bo niedoczytalam. Marketa pewno szaleje po Czechach a jutro bedzie szalec pewno z diabelkiem z Suchej. ❤️🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oj u nas też pada i pada,u nas czyli ma Kujawach. Postanowiłam dziś troszke poleniuchowac,ale tylko do czasu aż dziewczyny przyjda ze szkoły bo potem lekcji niewidac końca, Patyczak jesli masz cos do prasowania to dawj bardzo chetnie Ci pomoge,kiedys takie zajęcie mnie dobijało,ale cos mi sie odwidziało i ostatnio bardzo lubie prasowac ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ale to bardzo
miły i normalny topik i wiek mi jak najbardziej koleżanek odpowiada:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ale to bardzo
tylko juz pusty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wszystko odpowiada to zapraszamy :-) rano serwujemy kawke:parzona,rozpuszczalna,biala,capuccino,z kardamonem i zbozowa jesli ktos lubi ewentualnie herbatke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musze zaczac pic melise bo dzis wydarlam sie na syna :-( mial klopot z rozroznianiem spolglosek i samoglosek.Moze jakies medytacje bylyby wskazane na wyciszenie. Marketo tylko nie zapomij o jakiejs pamiatce z podrozy ;-) Dzis posiedze dluzej bo upatrzylam na Allego buty(dzis konczy sie aukcja) i mam na nie wieeelka ochote,akurat takie potrzebuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo miłego wypoczynku i niezapomnij o nas :D,może kiedyś...skorzystam z Twojego zaproszenia kto wie.... Patyczak,melisa jak najbardziej inaczej się nie da początki zawsze bywają trudne....tak mi sie przypomniało jak uczyłam moje dziewczyny pisac,jena z córek pisze prawą ręką więc wszystko było ładnie i pięknie,wziełam jej rączke i uczyłam pisac literki...ale druga leworęczna,wyobraźcie sobie jak to śmiesznie wyglądało hihi,moje literki to do piero były kulfony hihi Nowicjuszy zapraszamu jak najbardziej zawsze znajdzie się miłe słowo a do tego kawka i ciacho co nie dziewczyny! Pozdrawiam i życze miłego słonecznego dnia buźka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaspalam dzis i ledwo zdazylismy do szkoly. Wczoraj padalo a dzis juz swieci slonko :-D i tak powinno byc.Machne jeszcze tylko okna w kuchni moge powiedziec,ze plan zostal wykonany :-D Sips moj syn jest leworeczny wiec te literki sa jakie sa.Pisze lewa reka a wszystkie inne czynnosci robi prawa,taki zakrecony troszke ;-) Marketo butu przeszly mi kolo nosa 😭 ale nic straconego sa juz wystawione ponownie wiec zaczynam polowanie a jak nie te to inne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
troche sie dziś zabiegalam,pogoda śliczna wiec pożadkuje działke,kurcze jak to zielcho pięknie rosnie :( raz pada raz słoneczko dogrzewa a chwasty pną sie jak oszalałe, a tu jeszcze dwa wypracowania do sprawdzenia ,oj witaj szkoło pozdrawiam i uciekam bo dziecko mnie zaraz zamęczy pytaniami z techniki.....miłego wieczoru pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ja odnosze wrazenie ze chwasty rosna znacznie szybciej niz kwiaty,warzywa i inne rosliny.Wlasnie walcze z jakas koniczynka,wyglada jak normalna koniczyna tylko ze drobniejsza.Caly skalniak opanowala 😠. No tak-witaj szkolo-czasmi odnosze wrazenie,ze to haslo w duzej mierze tyczy sie bardziej rodzicow niz dzieci. Jak to mowila Marketa jaki poniedzialek taki caly tydzien.Wczoraj wpadlam do kolezanki na kawke,po drodze spotkalam inna i bylam dzis u niej na kawce.Cale szczescie ,ze mieszka blisko mnie i nie zdazylam nikogo spotakac po drodze bo jutro znow bym pewno wypalila z domu :-P a M.tylko krzywo patrzy bo mam zaleglosci w firmie.Ale co tam spreze sie jutro i wszystko nadrobie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
🖐️ cos mi ostatnio czasu bakuje na wszystko,tak jakos zapędziłam sie że niemoge zię zatrzymac,nagle tyle spraw do załatwienia,czy ta szkoła naprawde tak dezorganizuje czas?mam nadzieje że to chwilowe i wpadne wreszcie w rytm, Patyczak znów na kawce gdzieś????? Pozdrawiam miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oj dzis zadne kawki ani wizyty nie wchodzily w gre :-( musialam nadrobic zaleglosci i jak tylko syna odstawialm do szkoly pracowalam. I niestety jutro czeka mnie to samo-nawet mame poprosilam aby ugotowala wiecej na obiad tak abym nie musiala tego robic.Dzis jeszcze jechalam z synem do logopedy,niby tylko na pol godziny a nie bylo mnie 1,5. Marketa pewno kumuluje pozytywna enegie,ciekaw co z nia zrobi jak wroci? A teraz cos do poczytania z przymruzeniem oka ;-) Nowy mężczyzna w domu to radość dla kobiety, ale i nowe obowiązki. Nie można zapominać o tym, że często nie znamy rodowodu, ani nawet poprzedniej właścicielki naszego nowego pupila. Nie wiemy, jak był traktowany i jakie ma nawyki. Na wszelki wypadek nie należy wykonywać zbyt gwałtownych ruchów, lepiej też unikać podnoszenia głosu, bo może się skulić, schować za szafę i trzeba będzie włączyć odkurzacz żeby go wypłoszyć. Dlatego już od progu przemawiamy do niego łagodnym, acz stanowczym głosem. Układamy na kanapie, głaszczemy po głowie (ostrożnie, bo może nieprzyzwyczajony) i pozwalamy mu zatrzymać paletko, by czuł zapach z poprzedniego domu. Pierwsza noc jest zazwyczaj najtrudniejsza, ponieważ może pochlipywać i piszczeć, ale musimy wykazać się konsekwencją i nie brać go od razu do swojego łóżka, żeby się nie przyzwyczaił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,Patyczak ten tekścik super,bardzo fajnie to ujęte,podoba mi się. Widze że ostatnio nie tylko ja taka zabiegana :) Pozdrawiam i milego dnia zycze,uciekam bo obowiazki wzywają pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawunia \\_/> i to taka pozadna bo jakos jesiennie i przytlaczajaco jest na zewnatrz.Zreszta wieczorami tez juz robi sie szybko ciemno :-(. Moje kawkowanie sprawilo ze musialm przez dwa dni troszku sie sprezyc ale jest tez dobra strona dzis mam luzik :-D Trzeba jednak dom ogarnac bo kolezanka ma wpasc rzecz jasna na kawke. I jeszcze wizyta w szkole,dotarly w koncu szalona mundurki tylo miara brana nie wiem z kogo.Syn wyglada jakby mial mundurek po starszym bracie 😠 rekaw trzeba 3 razy odwijac aby byl dobry.P.Giertych chetnie bym porozmawiala z Panem o tej sprawie 😡 Sips macie tez szalone mundurki? Marketa-hmmm na ile ona wyjechala? 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,kawka bardzo chetnie bo mnie złosc zalewa,chba sie zaraz rozpłacze :-O moją córke wczoraj pobiła koleżanka zadzwoniłam do mamy tej dziewczynki,porozmawiałam obdukcje cisnęłam do kosza i naiwnie myślałam że tak będzie najlepiej,pocichu,bez rozgłosu :( po co psuc komuś opinie,każdy ma w życiu gorszy dzień.......i co dziś zostałam wezwana do szkoły,okazuje się że że mama tej dziewczynki była bardzo sprytna bo od rana zgłosiła wychowawcy że posądzam niesłusznie jej dziecko... moja córcia dostała polecenie od wychowawcy że ma omijac koleżanki,które jej dokuczają...tak szkoła walczy z przemocą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips Ty wez wyszukaj ta obdukcje i marsz z tym do szkoly!!Musisz byc dwa razy sprytniejsza od tej przebieglej mamusi!!A swoja droga po co te wszystkie kamery w tych szkolach,jak przyjdzie co do czego to ofiara zostaje na koncu sprawca calego zamieszania i to ona ma przechlapane 😠Zreszta nie ukrywajmy cale te programy do walki z przemoca w szkole sa psu na bude!! A ja czuje sie cora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> I tak lubie od rana swieci slonce a wczoraj padalo wiec podlewanie mialam z glowy.Za to dzis koszenie trawniczka :-( Musze wam powiedziec ze w tym roku pierwszy raz osadzilam sloneczniki ozdobne i kwitna,ze dech w piersiach zapiera. Mam tez jedna dynie mam nadzieje ze do hallowen nabierze odpowiednich ksztaltow;-) Sips jak tam cora?Co slychac w sprawie? Rzecz jasna wszyscy mile widziani nie wazne w jakim wieku:-D wiec zapraszamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×