Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Witam :) Marketo staram się zawsze zaglądnąć na topik :) to już chyba uzależnienie :D wczoraj kupiłam sobie rolety do pokoju oczywiście korzystając z tego że miałam męża w domu od razu je założyliśmy jestem bardzo zadowolona wyglądają super :D czeka mnie jeszcze remont pokoju dziewczynek trzeba tam wymienić okno,założyć panele na podłogę więc wiele pracy jeszcze mnie czeka :( jak tylko mąż będzie miał parę dni wolnego zaraz bierzemy się do dzieła :D pozdrawiam i życzę spokojnego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo , u mnie kociol troche, stad moja nieobecnosc ;) za to pogode tez mam piekna :) Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura: - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę. - Jedną, szefie. - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował? - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów. Szefa zatkało. - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?! - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby... - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy? - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę. - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?! - Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby... POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapinkol jest nieziemski-wypatruje juz majowego weekendu:-D Nie mam zadnej imprezki i moge cos zaplanowac,tylko pytanie czy sens planowac. Pogoda bajeczna,wszystko kwitnie na maksa,ciekawe czy owocow bedzie z tego duzo. Trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marketo sila bedzie,w koncu jestem goralka z powerem;-) tylko plany juz szlag trafil.M. bedzie realizowal zamowienie i nici z planu,wlasnie wczoraj mi to uswiadomil 😠 W ramach rekompensaty chcial nas gdzies zabrac w ten weekend tyle tylko ze ja mam inne plany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam 29 lat 😭 😭 😭 miłego dnia ale nie dla mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie kolejny piękny dzionek :D ale przyznam ze faktycznie przydał by się deszcz Patyczak ja tez jestem za tym abyś troszkę zwolniła praca nie zając nie ucieknie :D wiem wiem łatwo powiedzieć :D Marketo przyjdzie czas i na remont nadejdą jeszcze cieplejsze dni to z malowaniem uwiniesz się raz dwa :D trzeba myśleć pozytywnie a wszystko będzie dobrze :D pozdrawiam Was wiosennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Oj Marketo wykrakalas-zimno sie jakos zrobilo,wybralam sie na rowerze do pracy i troszku zmarzlam Dogadac no tak -ja wole na spokojnie gdzies wyjechac a m.niby tez chce ale tylko na 2 dni a ja bym wolala tak na luzie,wiec chyba zostaniemy w domu i bedziemy wyjezdzac popoludniami w koncu nie wazne gdzie byle by byc razem. Pogode zapowiadaja sloneczna wiec to mi wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ciesze się ze wróciło do Was ciepełko :D jeśli chodzi o \"zagony\" rozumie ze to działeczka :D ja nasiałam u siebie kwiatów przeróżnych np.pierwszy raz wysiałam kwiatki o nazwie Liatria kłosowa na zdjęciu wygląda przepięknie,albo Rezeda wonna,Niecierpek balsamina,werbena ,jestem ogromnie ciekawa jakie będą one wyglądać w ogrodzie,a możne miałyście już takie roślinki ???? i możecie mi coś podpowiedzieć :) pozdrawiam i życzę spokojnego dzionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Sips alez bedzie piekny ogrod jak to wszystko zacznie kwitnac:-) szczerze mowiac ja to raczej sadze takie pospolite kwiaty,nie szaleje z egzotykami;-) Jednak jakos marnie widze to kielkowanie strasznie zimno w nocy u mnie byl tylko 1 stopien :-( i odrobina deszczu by sie przydala. dzis tez czeka mnie ogrod-bo ostatnio zabraklo mezowi sily i ochoty do skoszenia i skosil pol ogrodu 😠 Trzymajcie sie cieplutko ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten wietrzny poniedziałek czy u Was tez tak hula wiatr ????? rozwiesiłam pranie a po paru minutach zbierałam je u sąsiadki mam nadzieje że taka pogoda nie potrwa długo,przyznam że przydało by sie trochę deszczu posadziłam w ogrodzie daturę i jak by ja tak zrosił deszcz to bym sie nie pogniewała :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że post nie dojdzie."Błąd wczytywania strony"....:( Ale jest,całe szczęście.:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo dracena jest piękna tez mi się marzy :) ale wiem że ma ogromne wymagania nie wiem czy uda mi się ją wyhodować :( jednak znając mój upór kiedyś zaryzykuje :D jeśli chodzi o mandarynkę to tez mam spore drzewko ma 6 lat nie wiem czy doczekam się aż zaowocuje :D przyznam sie że ostatnie kilka dni nie klikałam w link obiecuję poprawę :) mam nadzieje że Twoje emocje w związku z wkurzeniem się na W szybko opadną i wróci domowa mila atmosfera :) pozdrawiam i dzieki że sie odzywasz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Wiatr wial ale tylko rano potem bylo przyjemnie i bardzo cieplo.chyba za cieplo bo ziemia strasznie wysuszona-zapowiadaja deszcz ale czy bedzie?? Draceny powiadacie-chyba tylko one mnie lubia bo rosna jak szalone ;-) Mam w domu jedna taka strasznie stara ale piekna i juz dorobila sie dwojki dzieciktore tez niezle sobie radza. Chociaz podobno nie powinno sie miec w domu kwiatow o ostro zakonczonych lisciach bo dobre fluidy sa \"szarpane\";-) Marketo w drzewko klikam-mam w zakladkach i co rano robie klik:-D Nie drecz W za dlugo nie badz jedza;-) Sips jak juz ci wszystko zakwitnie to zlocik u Ciebie powinien sie odbyc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karminadal masz racje z tymi facetami,mamy pecha jak sie jeden przyczepil to nie moze sie odczepic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :D ale dziś pięknie wreszcie przestał wiać ten okropny wiatr ale chyba muszę odtańczyć jakiś taniec deszczu bo chyba wszystkie kwiatki mi po usychają jak tak dalej pójdzie :( przed wczoraj miałam okropny dzień wiec wczoraj się nie odzywałam ,powiem tylko tyle że bardzo zawiodłam się na mojej koleżance :( ech szkoda ze tak trudno o prawdziwą przyjaźń :( pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Pozdrawiam :) 🌻 nie mam czasu ostatnio pisać, ale podczytuję od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :-) Pogoda cudowna :-) sloneczko sloneczko jeszcze raz sloneczko ale moglo by popadac bo to co posadzone jest w kiepskiej formie :-( Weekendzik zapowiada sie w rodzinnym milym gronie:-) czyli zyc nie umierac:-) Marketo jak tam wybaczylas juz W. Sips tak to jest z tymi przyjaciolkami,rzadko sie zdarza zeby przyjazn trwala i trwala w nienaruszonym stanie.A jak ktos zawiedzie to potem trudno odbudowac relacje i zaufanie. Daliia 🌻 w wolnej chwili skrobnij cos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka :D Dallio pozdrawiam 🌼 odzywaj się częściej jak tylko znajdziesz chwilkę :D Marketo klikam na drzewko :D może choć ono pięknie wyrośnie bo jak tak sobie patrze na te moje roślinki w ogrodzie to płakać mi się chce :( niby podlewam je codziennie ale to nie to samo co deszcz :( może gdyby ta woda stała w beczkach przez cały dzień to było by inaczej ale taka kranówa nie sprzyja kwiatkom :( Patyczak zazdroszczę Ci trochę tego rodzinnego weekendu ja nie wiem czy mój mąż zdąży dojechać :( pozdrawiam miłego dzionka życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :-) Marketo drzewko podlane doslownie i w przenosni;-) Nie wiem jak u Was ale u mnie wczoraj troszke padalo,malo bo malo ale dobre i tyle.Odswiezylo sie i,zmylo troszke ten kurz a przede wszystkim zrosilo roslinki. Sips mam nadzieje ze maz dojechal ❤️ i spedzicie to wolne razem. Dallia jak znajdziesz ociupinke czasu to skrobnij cos:-) Trzymajcie sie cieplutko ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pierwszy- majowy dzień :D ja również podlałam Twoje drzewko Marketo ale tylko wirtualnie :( niestety u nas nie spadła nawet kropelka deszczu :( Patyczak :D niestety mąż nie dojechał :( wiec humorek mam nie najlepszy Dallia pozdrawiam :D życzę wszystkim wspaniałego weekendu :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D pogoda przepiękna sprzyja grillowaniu :D więc weekendzik mija bardzo fajnie,wczoraj wieczorem (o 23 h) wróciłam z Suwałk byłam u znajomych ale nawet z stamtąd klikałam aby drzewko rosło :) musimy o nie dbać :D Marketo z tym netem to już tak czasami bywa ale najważniejsze że już wszystko jest dobrze :D pozdrawiam i życzę spokojnego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwałki są bardzo piękne ale trochę daleko o demnie 400km :O osobiście jednak polecam Augustów te jezioro,ten krajobraz zakochałam sie w tym widoku,tylko portfel strasznie ucierpiał ceny naprawdę wysokie ale raz na jakiś czas chyba można sobie pozwolić w końcu nie sama pracą żyje człowiek :D Marketo bardzo Ci współczuje jeśli chodzi o zatoki ja osobiście nie wiem co to znaczy ale jak widzę kiedy mój mąż cierpi to mogę sobie wyobrazić jaki to musi być ból ciesze się ze dziś czujesz się lepiej :D a teraz zaczynam taniec deszczu zachmurzenie jest więc są szanse.....mam nadzieje pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) co tu tak cichutko ???? Marketo 🖐️ Patyczak 🖐️ Dallia 🖐️ pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×