Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Peppetti-> moje gratulacje!!! trzymam za was kciuki!!! u mnie dziś w końcu normalna @,a plamiłam aż od soboty:( chyba naniosę zmiany w tabelce, choć sama nie wiem, jak mam liczyć ten cykl- od plamień, czy od normalnej@ i brzuch mnie pobolewa:( a niech tam... TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....?? monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Peppetti.....30.....ok.Łodzi........08 01....24tc_01.08.06...grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie betty82... cytomegalia -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania ja mam tak samo..im więcej czytam tym mniej się tym wszystkim stresuję, a mochanko nie kojarzy mi się już tylko z zachodzeniem w ciążę:-P Peppetti to teraz musisz bardzo dbać o siebie i umówić się jak najszybciej do gina potweirdzić wiadomość:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dobrze, że zmieniłam w tabelce... a swoją drogą, to zaczynam się martwić tymi plamieniami... przed zabiegiem nic takiego nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, poprawiam się w tabelce. TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIAS TO.. ......@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?........11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin..............23.12.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......27.......Kraków.........12.01.....10tc_23. 10..........?? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? Anula1304...25....Częstochowa.....25.12.....11tc_27.11.0 6... ..marzec 07 betty82......24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....?? monikapie....28....Skierniewice..........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......02.01.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...30.01...9tc_12.08..... .styczeń\'07! Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad Gablis.........25....Poznań........27.11.....8tc_25.09.0 6....grudzień ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..03.01..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie betty82... cytomegalia -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK......MIASTO......OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ......... 25 .......Poznań ...... 3.12.2006 ......11.09.2007r. Peppetti.....30.....ok.Łodzi........14 12 2006.........22.09.2007r. proszę szybko do nas dołączać, tak we dwie to trochę samotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czsami się zdarza w środku cyklu plamić..ale tak minimalnie np 1-2 dni. może to wszystko skutki zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia-> rozmawiałaś może o tym z lekarzem? bo ja ostatnio byłam chyba w październiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti 🌼 ja też łapię fluidki :) Ja i mój mąż zdecydowliśmy się jednak na badanie nasionek. Od maja staramy się i nic. Mało tego jeszcze byłam wspomagana hormonami i też nic. Boję się strasznie bo już dwóch ginów kazało mi iść na badanie drożności jajowodów. Powiedzieli że mogły się zatkać przez ten cholerny zabieg łyżeczkowania........ Normalnie się załamałam 😭 😭 No ale podobno takie rzeczy się zdażają :o Tylko czemu jak zwykle mi? No ale jak trzeba będzie to je zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia->dzięki za info... chyba w tym miesiącu się wybiorę do swojej ginki i zobaczymy co powie na te plamienia... zajrzę tu do Was później, teraz będę się powoli zbierać, bo niedługo mam 1,5 godziny korków... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wzięłam za przepisywanie wykładów męża..biedak nie ma kiedy tego robić..bo i praca i szkoła..na dodatek sesja się zaczęła. Za dużo stresów, więc na zaciążenie w tym cyklu nie liczę w ogóle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się towarzystwo ożywiło!!! Nie ma to jak dobre wieści:) Jesli chodzi o plamienia to ja własnie mam juz drugi dzień takie bardzo minimalne i tylko rano.. a @ ma byc za 2 dni... Powiem o tym ginowi przy najblizszej wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do łapania fluidków🖐️ , chcę ich załapaćjak najwięcej. To ja mam też konkurs dla Was Dorgie Panie. Jak myślicie, kóra bedzie następna??? Można obstawiać na siebie:) Ja myślę, ze male-nka20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 78
Ja to Mania od Marysi Nie wiem dlaczego Cięobstawiłam, może to kobieca intuicja:P :-P :p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ciążarnym z całego serca.Cardzo się ciesze :) http://www.dziecko-info.com/galeria_usg/galeria_usg.shtml to link dla mamus. To są zdjecia innych kobiet wiec nie bierzcie sobie do serca jak wasze będzie troszke inne.U Was na pewno wszystko będzie OK. Ja po zabiegu godzinami ogladałam te zdjęcia i ryczałam. Ale jeszcze nie wszystko stracone. Moze ja swoje też tu dołącze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti, cudowna wiadomość, a za nią serdeczne gratulacje dla Was Obojga. Jestem też ciekawa, czy oprócz testu miałaś jakieś objawy i czy byłaś u gina? Zastanawiam się, czy lekarze serwują od ręki dufaston, czy coś w tym stylu, czy niekoniecznie? Bo jeśli trzeba coś brać to w razie dwóch kreseczek potrzebna jest szybka wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę do domu. Zaraz pewnie wszystkie pokończycie prackę i zacznie się intensywna dyskusja, tylko beze mnie:(. Jutro znowu bede mieć poranną leketurkę 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień w pracy zleciał mi dość szybko. Ale po powrocie tak mi skoczyło ciśnienie, że hej! Nawet nie wiem, czy zdołam o tym napisać. Wciąż analizuje tę sytuację, bo strzeliłam babola, ale równocześnie zostałam nabita w butelkę. Oboje z mężem jesteśmy wsciekli. Jednak staram się nie nakręcać, bo pieniądze nie są aż tak ważne, a napewno nie ważniejsze od zdrowia. Wciąż wzdycham sobie, że może się udało :) , a wtedy stres jest mi niepotrzebny. Póki więc nie mam pewności oddycham głęboko i myślę o ... cudownych rzeczach :) Po ilu dniach można zrobić teścik, bo do @ nie chce mi się czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwciaMarchewcia, poniedziałek może być! :) Mój stan na dziś: waga: 66,5 kg wzrost: ok. 167 nałogi: słodycze i brak ruchu wniosek: więcej pożeram, niż spalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - ale Ty kobieto jesteś niecierpliwa:) Są takie testy które po kilku dniach wykryja ale napewniej będzie jak zrobisz po terminie spodziewanej@... Mania - ja tez w domu nie mam neta i rano w pracy przy kawce czytam wpisy z całego wieczora - bardzo to fajne oprócz tego że nie biorę udziału w żadnym konkursie:( Jeszcze tylko pół godzinki i zmykam do domku. A dzisiaj będę gotować zupę grzybową:) Mój mąż uwielbia zupy - mógłby drugiego dania nie jeść ale zupa to podstawa i ja tak przy nim nauczyłam się gotowąc te zupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pepetti ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D;D:D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D CUDOWNIE!!!!!! Nowy Rok super się zaczyna, oczywiście dlatego bo ma cyferkę 7:):):) Niesamowite, mamy już 2 ciężaróweczki...:):):) oby tak dalej. Wystarczy, że zrobię jeden dzień przerwy od netu, a tu co widzę? same pozytywy, super. A ile stron wyprodukowałyście, szok:D w końcu lidka odezwałaś się, zaczynałam się martwić. ma-lenka, kochana wszystko będzie dobrze. Mi też lekarz kazał długo czekać z kolejną ciążą - 6 mies. A ja dziś mam 24dc i DRUGIEJ PO ZABIEGU @ ni ma (zawsze miałam co 24 - 26 dni). Po zabiegu pierwszą @ DOSTAŁAM PO 30 DNIACH. cZYŻBY SIĘ CYKLE WYDŁUŻYŁY??? Ostatnio kłują mnie jajniki, ale to pewnie na nadchodzący okres. Staram się nie nakręcac, ale jak sobie o was podczytuję zaczynam świrować, czy aby przypadkiem jakoś nie była w ciąży:):) tak chciałabym....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×