Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!!!! narazie uzupełniam tabelkę bo o 13ej mam być u kosmetyczki!!! Wpadnę pewnie jutro do was i coś więcej napiszę, bo plan mam napięty! Tak mój mąż łyka salfazin :) , a ja przestałam łykac witaminy i kwas foliowy :( - leniwa się zrobiłam. a 100krocia jesteś w ciąży????? Gratulacje trzymam mocno kciuki! TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79.......27.....Białystok.......07.02.....13tc_02.1 0.06...luty Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i wkleiłam tabelkę a jej nie poprawiłam....wczoraj dostałam @ - wczesniej o 5 dni!!! Uzupełnię następnym razem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
malenka - wiem, ze beta mowi za siebie, ale laborantka powiedziala, ze jest niska (13,5 dla przypomnienia :-) ), wiec wmowilam sobie, ze sie nie utrzyma i pewnie dostane @. normalnie nadeszlaby jutro - zobaczymy. a jak nie nadejdzie, to w pn powtorz e bete. bardzo sie boje i najchetniej to zamieszkalabym w poczekalni gabinetu mojego gina. malenka- a jak u Ciebie? nie testowalas jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam:) ja już po katorgach:D:D:D jeden egz. do przodu, jeszcze tylko trzy :classic_cool: me-lenka dzięki za kciuki 🌻 monikapie - trzymam kochana kciuki za ciebie i za cibie malenka również:) no teraz idę zrobić porządki, bo bałagan straszny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi pozwół że zapytam do jakiej parcy przyjmujesz dziewczyny? Bo moja siostra szuka pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) zadam wam pytanie, które mnie dręczy od czasu, kiedy dostałam @. czy przez jakiś czas po zabiegu zabezpieczałyście się jakoś? wiem,że nie można tak zaraz zajść w ciążę. trzeba odczekać te kilka miesięcy. sama nie wiem, czy po prostu unikać \"przytulanek\" w dni płodne, czy zażywać jednak hormony? różnie już myślę, bo z jednej strony nie chcę hormonów, bo słyszałam ,że po ich odstawieniu znów trzeba czekać z zajściem w ciążę, a z drugiej strony nie chcę w najbliższych 2 miesiącach być w ciąży. głównie chodzi mi o psychikę. za świeże to wszystko. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Caroline - no to i ja dziekuje za kciukasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? joka............30.........Ełk...........07.02.07......5 tc_13.09....?? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Madzia79......28......Kraków.......06.02.....10tc_23.10. ...stycz/luty Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....29........Lublin.............29.11........9t c_22.09......? rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 EvaWer nie wiem czy już dowiadywałaś się o ten hipoteczny kredyt...ale raczej nie warto obciążać hipoteki na 40tyś, a jeśli tak to kredyt w PLN, duże hipoteczne warto brac w CHF, takie małe nie. Jakoś mi smutno....cały tydzień nie zaglądałam, nie pisałam (bo nie mam gdzie) a nawet nikt nie zauważył, że się odezwałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja mi ginekolog kazala uzywac prezerwatyw do 3@ a pzniej jak chcemy to mozemy probowac. Ja juz sie nie moge doczekac, jakos sie czuje na @ ale jakos jej nie widac a jestem teraz w poniedzialek 4 tygodnie minie jak jestem po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - mysle, ze kazdy zauwazyl.tylko kazda z nas wie, ze ty teraz po W-wie buszujesz :-). mam nadzieje, ze przeszlo Ci przeziebienie. jak dlugo jeszcze bedziesz jezdzila do tej W-wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie mam jeszcze straszny katar i kaszel, ale jest już dużo lepiej!!! A do W-wy będe jeździć jeszcze przez cały luty i może połowę marca :( . I w związku z tym chyba będę jeszcze brała jedno opakowanie tabletek antykoncepcyjnych...bo i tak mnie nie ma w łóżku z mężem :) . Starania zaczniemy w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja się już wykurowałam:-P monikape narazie czekam..jutro albo w pon mam mieć @ zobaczymy co z tego wyjdzie..narazie nie czuje się na @:-P ale za to podświadomie czuję, żedostanę, poza tym nna prawej piersi wyszła mi jakaś żyła..i piersi stwardniały:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje z ewą-marchewą, bo przeglądałam wpisy i jakoś jej nie zauwazyłam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to haotycznie napisałam:-P miałam na mysli, że raz wszystko wskazuje na ciążę a za chwilę na @:-P zmykam do kuzyna na kawkę..nacieszyć oczy ich 4 miesięczną córcią:-) miłego dnia życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ali-cja my też niestety używamy gumek:(:( lidzia ja też jestem wiecznie chora i powiem ci, że lekarz w końcu powiedział, że nie ma sensu faszerować mnie antybiotykami, więc przepisał mi sinupret - lek sekretolityczny, mogą je nawet zażywać kobitki przy nadziei. Jest poprawa, widzę to, że mój organizm już się oczyszcza, poza tym jest łagodny i bezpieczny. A z tego co pamiętam, ty też chyba borykasz się od dawna z choróbskiem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie lubię prezerwatyw!:(:( akurat wchodzę powoli w dni płodne, ale złapało mnie straszne przeziębienie i i tak z upojnych nocy \"nici\" :( zima w tym roku bardzo dziwna.pewnie dlatego dużo ludzi wokół mnie choruje. ostatnie przeziębienie miałam kilka lat temu. zawsze jak się coś zaczynało, to brałam szybciutko 5 rutinoscorbinów, za parę godzin to samo i na drugi dzień byłam zdrowa. teraz to jest poważniej. profilaktyka nie pomogła:( . niestety muszę pracować i każde wyjście z domu nasila złe samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ali-cja - pij herbatę z lipy i baardzo dużo herbaty z cytryną. Pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję ciągle herbatę z miodem i cytryną. z lipy nie próbowałam, ale dzięki,że napisałaś. kupię dziś lipę. faktycznie , gdzieś kiedyś słyszałam,że to dobre na przeziębienie.:) najgorszy jest katar. trzeba przetrwać : tydzień lub 7 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Lidka - na wiosne bedzie Wam aura sprzyjac dodatkowo :-) a dzidzius bylby na gwiazdke. fajnie. malenka - czyli @ nam wypada dokladnie tak samo. a jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja sie oczywiscie dowiadywałam , bo jakżeby nie skoro juz zapłaciłam część kasy. Otóż w CHF wychodzi o połowę mniej odsetek - na dzien kiedy mi obliczała 15 tys. a wz łotówkach 30tys. . Poza tym raty sa mniejsze w CHF. Pani mi w banku powiedziała że 80% ludzi bierze kredyt w CHF. Z tym że w złotówkach nie trzeba przeliczać i bezp[ośrednio mi by z konta brali. A w tych CHF to trzeba przeliczać.A wiadomo że różnie moze stac w przyszłości CHF. A powiedz mi jeszcze bo mam przykład w malejących ratach i stałych przy różnym kapitale stałym i różnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. wyskoczyła mi opryszczka i to akurat przed zebraniami z rodzicami. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica ja miałam robiona cytologię w zeszłym roku i też mam napisane rozpoznanie cytologiczne II. Ale mnie lekarka słowem nie powiedziała ze to cos nie w porządku. Jak odbierałam powiedziała \"tutaj wszystko jest dobrze\". To tyle w kwestii cytologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cytologii ginekologicznej najszerzej przyjęta była, a w Polsce nadal stosowana klasyfikacja Papanicolau. Współczesna interpretacja tego podziału jest następująca: * Grupa I - w rozmazie stwierdza się prawidłowe komórki powierzchownych warstw nabłonka wielowarstwowego płaskiego tarczy szyjki macicy, komórki gruczołowe z kanału szyjki oraz pojedyncze komórki zapalne. * Grupa II - w rozmazie obok komórek stwierdzanych w grupie I-szej widać liczne komórki zapalne, komórki nabłonkowe wykazujące zmiany zwyrodnieniowe oraz komórki pochodzące z procesów regeneracyjnych. Grupa ta obejmuje bardzo szerokie spektrum zmian i dlatego winno się okreslić charakter zmiany na podstawie stwierdzonego obrazu morfologicznego, np. zapalenie czy proces regeneracyjny (reparacyjny). W przypadku zapalenia wprawny cytolog potrafi określić czynnik wywołujący zapalenie. W większości takich przypadków należy zaproponować badanie kontrolne po przeprowadzeniu leczenia przeciwzapalnego. W grupie II-giej nie stwierdza się komórek dysplastycznych czy nowotworowych. Grupa II-ga bardzo często występuje u pacjentek z nadżerką. * Grupa III - W rozmazie widać komórki z cechami dysplazji. Ponieważ określenie to obejmuje szerokie spektrum zmian, a ponadto w zależności od ich nasilenia i wieku pacjentki postępowanie lecznicze jest zróżnicowane, cytolog powinien każdorazowo określić jakiemu nasileniu dysplazji odpowiada stwierdzony obraz cytologiczny - małemu, średniemu czy dużemu. Jest to istotne między innymi dlatego, że zmiany o charakterze dysplazji małego stopnia są niekiedy wynikiem silnego odczynu zapalnego i mogą się cofnąć bez śladu po leczeniu przeciwzapalnym. Dalsze postępowanie diagnostyczne (np. pobranie wycinków z szyjki macicy) i lecznicze (np. elektrokonizacja szyjki) wdraża się wówczas, gdy zmiany utrzymują się przez kilka miesięcy mimo zastosowanego leczenia. * Grupa IV - w rozmazie stwierdza się komórki o cechach raka płaskonabłonkowego przedinwazyjnego. * Grupa V - w rozmazie stwierdza się komórki nowotworowe odpowiadające rakowi płaskonabłonkowemu naciekającemu szyjki macicy lub innemu nowotworowi złośliwemu szyjki lub trzonu macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dołka...no może doła.... płacze, myśle....to wszystko mnie przerasta.... żona przyjaciea mojego misia jest w 4 miesiacu ciązy....i to przykre ae kamien spad mi z serca jak mi miś dzis powiedział ze za 3 tyg wracaja do irlandii boo ona tam chce rodzić....nie przezyabym spotkania z nia...tego jestem pewna... chce...juz sama nie wiem czego,fixuje i to konkretnie.... ogadam komedie głupiego Hitcha i becze jakby to conajmniej meodramat byl...a ja juz tak nie chce!!! chce iśc do przodu z podniesiona głowa a nie ciągle zapatrzona w przeszłość, w to co tak cholernie boli i nie puszcza.....ma ktoś na to recepte??jak sie z tego wyeczyc?? w życiu bym nawet nie przypuszczała ze ja mam w sobie tyle łez.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia kochanie ja sie starm mocno trzymac , pracuję, zajmuję sie kupnem mieszkania i myslę że wszytko toczy sie normalnie. Ale dzisiaj gadałm z kolezanka która zwierzyła mi sie ze planują ciaże . I ja jej powiedziałam ze ja poroniłam i jak to głosno komus powiedziałam to czułam juz łzy w oczach. A ona mnie tak za reke przytrzymała i mówi : jejku jak ty to spokojnie mówisz. Niuuusia z tym sie nie da życ spokojnie ale trzeba jakoś do przodu. ty jestes młodziutka , zobaczysz jeszcze bedziesz miec parkę. Ja jasnowidz ci to mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana...ja nie wyobrażam sobie powiedziec komuś głośno PORONIŁAM. ostatnio rozmawiałam na gadu z kolega na ten temat i juz sie poryczałam. a dziś rycze w każdej wolnej chwili (czyt. cały dzień) i juz mam tego dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia ja tez milcze i w zasadzie w pracy wie dosłownie kilka (3) osoby. Ale ja juz nie wytrzymuje. W pracy jedna jest w ciazy, kuzynka męża w ciąży, kolegi żona w ciazy a teraz przed chwila dowiedziałam sie że moja kumpela z pracy wlasnie zaszła w styczniu. Ja sie chyba zabiję. Jestem zrozpaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja ostatnio w pracy mialam taki moment ze w koejce do mnie stały 3 brzuchatki....jedna za druga....chciałam wstac i po prostu wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×