Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

peppetti duuuuzo zdróka uśmiechu spełnenia marzen no i oczywiście zdrowego dzidziusia......:):):)❤️❤️🌼 co do konkursu na drugie imie to nie bede podawała propozycji bo......niewiem czy powinnam to napisac bo nie chce nikogo urazic ale mnie się imie Matylda nie podoba:( sorki... celavie ja tu czekam na Ciebie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Peppetti dużo zdrówka dla Ciebie i dla dzidzi i oby Ci syn po meblach więcej nie rysował. Joka a jak ty się całujesz z tym aparatem na zębach? Bo to mnie nurtuje. Całe szczcście ze ja nie mam i nie miałam problemów z krzywym uzębieniem bo niewiem cz bym zniosła teraz aparat. Moj synalek nosi ale tylko na noc i 3 godziny w dzien na górną paszczękę. Balbinka a jaka płeć jesli można wiedzieć, bo chyba nie napisałas?! Sylwusia dokładnie wiem o czym piszesz i co czujesz - ja i kazda z tego topicu przeżywała dokładnie to samo. Mocno Cię przytulam i pozdrawiam życząc dużo siły w przetrwaniu tych najgorszych dni. Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, wszystkiego najlepszego!!!! Joka, ja ten aparat miałam na studiach. Prawie dwa lata się męczyłam, ale jest (w porównaniu z tym co było) cudnie. Evawer, co do całowania z aparatem, to sama byłam bardzo ciekawa jak to jest. Mój mąż (wtedy narzeczony) jak tylko wyszłam od lekarza, to od razu zaczął mnie całować, żeby sprawdzić czy się w ogóle da. Da się, ale po wizytach u ortodonty bardzo mnie bolały zęby, więc trzeba było uważać. Ja do całowania robiłam trochę większy dziubek ;) i jakoś szło :) Sylwiuszka, bardzo mi orzykro z powodu tego co się stało, ale na pewno będziesz miała w nas oparcie... Balbinka, dobrze, że już jest w porządku. Na pewno tak będzie do samego końca, bo Twoja dzidzia się, jak widać, nie poddaje. Całuję Was mocno i idę coś sprzątać, bo jak się okazało u nas jest w tym roku śniadanie. Więc roboty mnie czeka od groma i ciut ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Peppetti S🌻T🌻O🌻 L🌻A🌻T🌻 :), pociechy z tego małego łobuziaka i tego, abyś już wkrótce w swoich ramionach tuliła drugie śliczniutkie, pulchniutkie, różowiótkie, a przede wszystkim zdrowiutkie :) szczęście :) Sylwusia na tym topiku jak na żadnym innym znajdziesz zrozumienie! balbinko przepraszam, że nie zauważyłam, że Cię nie ma :(, ale jest nas tutaj tak bardzo dużo, że ja niestety nie pamiętam wszystkich :( Na całe szczęscie super dobrze, że wszystko u Was ok :). No i kochana zdradź nam płeć :) Dawna Justy - Anna na drugie to był mój pomysł :), aczkolwiek jeszcze podoba mi się Matylda Marta :) No, ale kochana to Wy musicie zdecydować :) Pozdrawiam i ściskam mocniusio :) PS. coś mnie na zdrobnienia dziś naszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - przykro mi, że nikt o Ciebie nie pytał, ale to sie niestety dzieje i dziać bedzie bo jest tu nas duzo i nie zawsze kazda z każdą koresponduje Cudownie, że z Twoim maluszkiem wszystko w pożądku zdradzisz nam płeć ?? My z mężem jutro rano jedziemy na święta do rodziców (wziełam na jutro wolne), chyba jeszcze długo sami nie będziemy szykowlai świąt ...........dopóki rodzice będą żyli to napewno :) a szykującym życze udanych i smaczniutkich potraw i zadowolenie z konsumpcji :D Nie wiem czy jutro zdążę jeszcze do Was zajrzeć dlatego już teraz składam Wam życzenia świąteczne: Radosnych chwil Słońca, uśmiechu, wesołości Smacznych jejeczek Mokrych kurteczek A przede wszystkim świadomego, głębokiego przeżycia Zmartwychwstania - Ono da nam siłe ! Dla Peppetti, DawnejJusty, maleńkiej, niuusi,monikapie i Balbinki i 100kroci mało dokuczliwego okresu ciężarnego i porodu ŁATWEGO - BEZPROBLEMOWEGO!!! Dla - Madzi79, Madusi3. CELICY, EvyWer, joki, marty77, mozzarelli, gawit, rudi26, Lidki, Mani, betty82, aletki, Agapki, Caroline, asi b, Asiulki29,ewki-marchewki, takiejja, Celavi, Oli,AniBiałystok- zachodzenia aż po kosmos przyjemnego :D zajścia pozytywnego i jeszcze tylko raz testu kupowanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy, jeżeli byś mogła spytać byłabym wdzięczna. Pepeti wszystkiego naj!!! Trzymajcie się dziewczyny i Wesołego Alleluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepetii - sto lat sto lat! :) jestem juz na 290 stronie juz was doganiam! :) a tiki słodko caly czas z uporem przekręca moj \"pseudonim artystyczny\" na tym forum ;) pozdrawaiam cię tiki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - kosmiczne zachodzenie - nie pogardzę ;) DZIĘKI! Peppetti - Spełnienia marzeń ukrytych pod puchową poduchą, namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej śwince, wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem, komety Haleya z jasnym warkoczem anielskich przyjaciół. I maleńkiego cudu we wrześniu!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 Balbinka-2 nie zapomniałam, pamiętam nadal! ❤️ Teraz najlepiej, jak potrafię się modlić, to właśnie śpiewem. Bardzo się cieszę, że u Ciebie dobrze, że skończyło się na panice - mam nadzieję, że tak będzie nadal, że do października potoczy się już bezproblemowo! Ściskam Cię mocno! sylwiuszka24 - ❤️ mam nadzieję, że poczujesz się tu u nas, jak w gronie sprawdzonych przyjaciół - ja tak właśnie się czuję. Celavie - gdzie jesteś? Tęsknimy ❤️ Mozzarella - czy mogłabyś napisać parę zdań o tych objawach odrobaczenia? Z góry dziękuję! Buziaczki 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczynki już teraz życzę Wam: Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kielbasy swieconej, duzo krzanu do niej, baby polukrzonej, kukielki pieconej, Zmartwychwstanio w dusy i Wiesny... po usy!!! Niech moc Chrystusa Zmartwychwstałego napełnia radością i nadzieją zatroskane serca. Niech Duch Święty niesie ową moc! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek!!! Alekto - niezłe masz tempo - czytaj czytaj - musisz byc przeciez na bieżąco:) Asiulka a skąd masz takie ładne góralskie życzenia - az mi sie miło na serduszku zrobiło - ach Ci Górale ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze poprawiam tabelkę bo moja @ niestety sie pojawiła... NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania78.......28........Lublin............20.01...7tc_ 13.09.........sty/luty07 EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....? betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........04.04....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_23...23.......ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11. 06. ....kwie07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Daga_p_11....30.......Częstochowa....???........7tydz_17 .12.06..mar 07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Cęstochowa...20.03.....11tc_27 .11.06 .....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania78........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11....NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti 100lat wszystkiego najpiekniejszego!! Poza tym nic wiecej nie napisze,bo dół mnie znowu dopadł...juz nie mam siły sama do siebie...Wiem,ze przejdzie,ale wiem ,ze wróci znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania78.......28........Lublin............20.01...7tc_ 13.09.........sty/luty07 EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........04.04....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_23...23.......ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11. 06. ....kwie07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Daga_p_11....30.......Częstochowa....???........7tydz_17 .12.06..mar 07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Cęstochowa...20.03.....11tc_27 .11.06 .....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania78........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11....NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 Wpadlam tylko się przywitac i lece do marketu na zakupy :) dobrego dnia kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie życzenia świąteczne dla nas zamieściłam na blogu. Duużo szczęścia Wam życzę. Dziękuję też za wczorajszą lawinę życzeń urodzinowych. :) I za przemiłe słowa pod adresem mojego urwisa. :) A.. i piękna tabelka teraz jest :) Taka równiutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja chciałam Wam wszystkim złożyć życzenia świąteczne. Niech ten radosny czas Świąt napełni Was wszystkie nadzieją na lepsze, da dużo siły i optymizmu. Wesołego Alleluja 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie dziewczynki:) Skacze zajączek po lesie i życzenia Wam niesie przez pisanki podskakuje, Alleluja wykrzykuje. Po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa... Życę Wam i Waszym dzieciaczkom duuużo, duuużo szczęscia, radościi spokoju na te święta oraz na co dzień. Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego... WESOŁEGO ALLELUJA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiuszka24
Dziewczyny nie znamy się za długo ale chciałabym dołączyć się do życzeń radosnych Swiąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i miłości najbliższych, pogody w sercu, słoneczka każdego dnia i aby Zmartwychwstały Chrystus błogosławił wszystkim ludziom na ziemi. "Ciężarówkom" :-)- łagodnego przechodzenia stanu błogosławionego, szybkich porodów i zdrowych dzieciaków. Planującym - szybkiej realizacji planów i żeby wszystkie dziewczyny znalazły się w V części Waszej tabelki. Wesołego zająca, co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana, co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku. I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...... to co ja przeżyłam. dopiero dochodze do siebie.... wczoraj obudziłam sie i zobaczyłam plame krwi...potem brązową na papierze toaletowym...telefon do gina nakaz leżenia i wizyta na 14.... myślałam że do tej wizyty umre. ale jest 14 wchodze do gina i usg.... boże nigdy nie zapomne jego miny i słów ze nie jest dobrze. powiedział że zrobił sie krwiak i ze nie ma zarodka i podejrzewa puste jajo płodowe. i od razu wysłał mnie do szpitala na obserwacje. przyjeli mnie i od razu skazali. dziś zabieg, myślałam ze umre. rano obchód lekarz pyta czy rozumiem ze bede miala zabieg czy sie na niego zgadzam. płakałam jak nie wiem. o 11 usg.... i dziewczyny lekarz mówi ze ciąża żywa i że wszystko w porzadku. nawet pokazał mi serdunio....płakałam tak ze chyba cały szpital mnie słyszał...tylko tym razem ze szczescia. lekarz wział mnie za reke i powiedział ze bedzie dobrze. wypisał do domu z nakazem leżenia. dziewczyny ja myslalam ze tego nie przezyje. mój rafał juz jest w drodze do polski. koniec ze studiami. wyprowadzam sie do szwecji i to jak najszybciej. nie chce juz byc sama tutaj. dostałam od boga druga szanse a tak go w nocy przeklinałam. moja dzidzia ma sie dobrze i to pozwala mi życ. jednak te świeta beda cudowne choc spedzone w łózku.. wielkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Forumkowiczki Ja jestem sobie u rodziców i rozkoszuje się wiejskimi klimatami i ciszą. Peppeti spóźnione życzenia urodzinowe, przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, sczęsliwego rowzwiązania, spełnienia marzeń i czego sobie tylko życzysz. A Wam moje drogie życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych i również dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, a zwłaszcza tego jednego. Balbinko bardzo sie ciesze, ze u Ciebie wszystko w porządku, dzidzia na zdjęciu jest śliczna. Święta wielkanocne to jednocześnie sutne i radosne święta W niedzile wielkanocną miałabym termin porodu, jednocześnie niedziela jest dniem radosnym dla nas, gdyż obchodzimy zmartwystanie Jezusa- jest swiętem nowego życia ech......Ale mam przemyślenia Natomiast w poniedziałek 30 urodziny mojego męża. Mamy dla niego niespodziankę w postaci tortu. No i znowu z jednej strony się ciesze, bo to urodziny w rodzinnym gronie ale zdrugiej mógłby mieć najswpanialszy prezent na świecie a nie jakiś tam tort. Już nie smucę. Trzymajcie się. Chyba nie będe mieć już dostępu do netu, bo bedzie za dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia ❤️ Ci lekarze to powinni chyba zrezygnowac z bycia lekarzami jak wystawiaja takie nieprawidłowe diagnozy. Całe szczęście, ze wszystko dobrze się skończyło leż plackiem i spokojnych Świąt:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti Spóźnione, ale szczere życzenia samych radosnych chwil z ukochanym Maluszkiem :) Joaśka Pelaśka Ta moja koleżanka napisała, że jeśli chodzi o antykoagulant toczniowy, to wynik jest albo dodatni, albo wątpliwy, albo ujemny, ale niestety, nie bardzo wiem, kiedy jest jaki. Wiem tylko, że diagnostyka w kierunku antykoagulantu przebiega trójetapowo. Czy ten antykoagulant miałaś oznaczany w związku z podejrzeniem zespołu antyfosfolipidowego? Jeśli tak, to powinnaś mieć jeszcze zrobione inne oznaczenia. A co do przeciwciał przeciwko fosfatydyloserynie - napisała, że w Polsce nie mają one znaczenia (wspomniała coś o Szwecji??). A żeby potwierdzić zespół, antykoagulant trzeba wykryć co najmniej 2 razy w odstępie 12 tygodni. Balbinka Matko, nawet nie chcę myśleć, co przeżyłaś... :(:(:( Leż plackiem, dbaj o siebie i Dzidzię - trzymam kciuki, mocno mocno... Kochane Cudownych, rodzinnych, pogodnych Świąt Wam wszystkim życzę. Jak najwięcej wspaniałych chwil, dużo słonka i pogody ducha :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunniusia ale przezyłaś ❤️ ahhh ci lekarze..brrrrr,cąłuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, Celica, głowa do góry!!! Jak tam Twoja szkoła? Niuuusia, cieszę się, że wszystko jest w porządku. Koleżanka mi opowiadała o znajowej, której lekarz w ok. 16 tc powiedzial, że ciąża obumarła. Kazał jej czekać na samoistne poronienie. Przeżyła szok, czekała aż się zacznie, a poronienia nie było. Po około miesiącu poszła do innego lekarza, a ten jej powiedział, że wszystko jest ok, że dziecko żyje i ma się dobrze. Co wy na to???? Asiulka, objawy zarobaczenia wg mojej ginki to: rozszerzone źrenice, spuchnięty język i dziąsła przy żuchwie, wzdęcia, zgagi, zaparcia, albo rozwolnienia, nagromadzenie wody w organiźmie, która daje wrażenie nadwagi, puchnięcie kostek u nóg i wypryski na twarzy. Ale wiecie, ja z niej rezygnuję, bo jak byłam u niej we wtorek, to okazało się, że ona ma fioła na punkcie robali i toksyn. Oczywiście, że nie szkodzi się odtoksycznić! Ale ja juz nie mam żadnych z tych objawów. Zaczynamy starania! :) A ta ginka na każde moje pytanie lub stwierdzenie, że ja mam inne objawy niż ona mówi, a mąż inne ma coś innego do powiedzenia, zawsze jakieś wytłumaczenie. Poza tym w tzw. międzyczasie byłam u dentystki, którą znam od lat i ona mi mówiła, że nie mam spuchniętego języka i czerwonych dziąseł. Dowiedziałam się też, że można stwierdzić obecność pasożytów poprzez badanie krwi na immunoglobuliny dodatnie (czy ujemne- juz nie pamiętam). Rezygnuję z tej ginki, bo kto wydaje jakiekolwiek diagnozy bez badań??? Ale nieprzyjemne objawy zatoksycznienia zniknęły i to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale namachałam! A tak w ogóle, to z racji tego, że pewnie nie będę miała za dużo czasu, żeby tu zaglądać, to chciałam Wam wszystkim życzyć wesołych świąt. Ciepełka, radości o spokoju, spełnienia marzeń i przede wszystkim zdrowia. I przesyłam świąteczne całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście moje słowa o leżeniu były skierowane do Niuuusi :( Mam dzisiaj baaaardzo zły dzień po baaaaardzo kiepskiej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...ja mojego lekarza nie obwiniam nadal mu ufam. kiedy robił mi wczoraj usg powiedział ze to sa tylko jego przypuszczenia a na obserwacje skieruje mnie dla mojego wlasnego dobra gdyby przypuszczenia sie potwierdziły moglabym dostac krwotoku. dzidzi nie widział bo zakrył go krwaik. mówił mi ze on podejrzewa ze tak moze byc. ze dzidzia jest za krwaikiem schowana i jej nie widac. i tak tez było. dzis po krwiaku ani sladu ta krew to byl wlasnie ten krwiak. dlatego lekarz mi mówil ze jakby tylko chcieli mi robic zabieg mam do niego dzwonic i sie nie dac. zrszta rano sam do mnie zadzwonil zapytac co i jak on naprawde nie zrobil nic zlego. gorzej byłoby gdyby mnie puscił do domu a byłoby źle. to w szpitalu wszyscy byli nastawieni na zabieg ale ja specjalnie zjadłam sniadanie. no a po usg cieszyl sie cały oddział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiuszka24
Mozzarella, przeczytała to co napisałaś o tych dwóch lekarzach i zaczynam się zastanawiać, czy dobrze zrobiłam zgadzając się na zabieg, potwierdził to wprawdzie drugi lekarz ale może jednak warto było poczekać. Boże sama nie wiem, dochodzę do wniosku, że to chyba jednak za wcześnie być tu z Wami. Powinnam tu wrócić chyba dopiero jak zajdę w ciąże a z drugiej strony tu mogę się wygadać bo Wy to przeżyłyście i mnie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiuszka jak juz pisałam wczesniej ja zdecydowała bym sie na zabieg.W moim przypadku tez czekali az sama poronie ale lekarz mi wytłumaczył ze mozna czekac ale to jest coraz wieksze ryzyko i zgodziłam sie sama tylko ze ja byłam w 11 tygodniu wiec samo na pewno by sie nie oczysciło:( decyzje musisz podjac sama .....ale wiem ze lepiej miec zabieg i bedzie po wszystkim niz czekac na poronienie,widok tego krwotoku na pewno zostanie Ci w głowie do konca zycia....brrrrr jakakolwiek decyzje podejmiesz my bedziemy Cie wspierały❤️ niuusiu po prostu nie wiem co napisać,brak mi słów.....w którum szpitalu byłas,na PCK?? mimo wszystko ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczyło i słuchaj swojego lekarza jesli mu ufasz ,dr.Ziebinski to wspaniały fachowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi tak byłam na pck. ziębińskiego nie było bo miał urlop ale powiedział ze on jest moim opiekunem i wrazie czego mam po niego dzwonic a on sie zjawi. naprawde jest cudownym czlowiekiem przekonałam sie o tym juz drugi raz. ja tkwie w łóżku ale wiem ze dla dzidzi moge w nim spedzic nawet całe 9 miesiecy. dziewczyny wiecie co jest straszne??? ze ja nie mialam wogóle nadziei. ja byłam pewna ze to juz koniec....wogóle nie dopusczałam do siebie mysli ze ta dzidzia tam jest tylko zrobiła taki numer.... moje szczescie nie zna granic.... teraz czekam tylko na misia juz jest na promie i z samego rana juz bedzie przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×