Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Witajcie Martwię się co stało się z Celavie - nie zajrzała tutaj chyba od dwóch dni. To do Niej nie podobne. Lidka Nie rozumiem dlaczego Balbinka chce od nas odejść. To, że nikt nie zauważył Jej kilkudniowej nieobecności jest tylko dowodem na to, że nie zagląda tu codziennie. Widzicie - nie ma Celavie i wszystkie się martwimy. BO ONA jest TU CODZIENNIE!! A odnośnie loli - było spięcie - ktoś powiedział otwarcie i dobitnie co myśli o załamaniu loli (spowodowanym przyjściem spóźniającej się @). A daga... poszła za lolą... Nie warto wracać do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Zdrowych i spokojnych Swiat!!! Dół trzymał mnie cała dobe.Ryczałam przez cała noc.Teraz juz mi oddało,ale czuje sie jeszcze podle... mozzarella,jeszce duzo mam do zrobienia z moja szkoła :) Chociaz musze powiedziec,ze najwazniesze juz mam,samochody i plac manewrowy no i krzesła :) A jezscze musze kupic stoliki ,rzutnik,tablice,2 kompy ,wyposazyc biuro i pełno duperelkow jeszcze,ze konca nie widac na mojej liscie rzeczy do zrobienia :) niuuusia!!!!az mi sie płakac zachciało jak to przeczytałam!Trzymaj sie kochana i zycze ci wszystkiego najlepszego w Szwecji u boku twojego Misia! A studia jeszcze skonczysz,moze nawet nie jedne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Też nie piszę codziennie, ale staram się codziennie czytać:) i nawet jeżeli nikt nie zauważy mojej nieobecności- to nie mam zamiaru się obrażać:) bo sama wiem dobrze, ze też niezawsze komentuję wszystkie wypowiedzi, nie zawsze mam czas, żeby każdej z Was napisać coś mądrego, coś od serca... ale wiem, ze nie mam zamiaru nigdzie wybywać, zmieniać topiku- co to, to nie;) U mnie przygotowania świąteczne już zakończone:) Zdrowia, szczęścia, pomyślności w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych i Świąt wesołych no i zdrowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno- nie wiem jak Wy, ale ja byłaby za tym, zeby wypisać z tabelki dziewczyny, które nadają na nas na tym topiku lutowym, czy jakoś tak... zajrzałam tam, bo Mozarella podała nazwę, i naprawdę jestem zniesmaczona:( oczywiście mamy demokrację, i wolność słowa, nikt nikogo nie zamierza na siłę tu u nas trzymać, ale chyba wszystkie jesteśmy już dorosłe, i jeżeli zmieniamy temat (z takich, czy innych powodów) to chyba niezbyt dobrze świadczy o nas pisanie takich komentarzy o poprzednim topiku?? wnioski nasuwają się same: za moment będzie \"lepszy\" kolejny topik, a temu staremu znów \"trzeba będzie\" obsmarować tyłek:( dziecinada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Agapko krzepliwość krwi można zbadać w każdym momencie, nie ma na to jakiś ustalonych terminów :) Mnie właśnie lekarz wysłał na krzepliwość, bo gdyby ona była zła to mogłoby to świadczyć o zespole antyfosfolipidowym,a że krzepliwość wyszła dobra to na te drugie badania nie chce mnie wysłać, aczkolwiek ja je zrobię prywatnie! Dziewczynki jeszcze raz Wesołych Świąt :) i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu. Odnosnie tabelki - loli juz dawno tam nie ma, daga wyglada ze nie bedzie tu zagladac - wiec mozemy ja usunac, a balbinka - poczekajmy, zobaczymy co zycie przyniesie. Jeszcze wczoraj tu byla... jest w ciazy.... jest impulsywna...... Dziewczyny - jaki ja dostalam cudny prezent na urodziny! Moja kruszynka dala mi o sobie znac!!!!! W swoje urodzinki po raz pierwszy poczulam ruchy mojego malenstwa... tak sie ciesze :) :) CELICA - kochana, jak Ci pomoc? Tak nie lubie tych naszych dolow.. jestesmy takie bezradne.... Balbinka-2 - nie wiem czy to jeszcze przeczytasz... zdjecie Twojego malenstwa cudne... myslalam, ze moze fajnie by bylo wrzucic ta fotke na naszego bloga..... ale teraz to juz nie wiem co myslec..... niuuusia - niuuusia , przezylas horror! Gdy czytalam Twoj wpis to serce mi zamarlo. Dobrze, ze wszystko skonczylo sie pomyslnie... teraz duzo lez i odpoczywaj! mozzarella - ach z tymi lekarzami to mamy urwanie glowy! Pewnie, jak nie ufasz to szybko zmieniaj. Nie mozemy miec zadnych watpliwosci! Dawna Justy - kiepska noc, zly dzien... mam nadzieje, ze spowodowane tylko zlym samopoczuciem, ze nic zlego sie nie dzialo.... sylwiuszka24 - zostan zostan! jak sama nazwa topiku mowi - tu sa planujace i starajace sie.... zaciazonych jest na razie garstka.. :( Jak masz zle chwile to wyzal sie, wyplacz.... wysluchamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti -> ale super:) wyobrażam sobie jak się ucieszyłaś:) gratuluję! Dobra, idę pod prysznic i spać... kończy mi się powoli @ wierzę, że ten cykl będzie owocny... ;) dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuusia a ty gdzie do tej szwecji wyjezdzasz? bo moj mąż byl w sztokholmie przez parę miesięcy - podobno przepiekne miasto... :) zwane Wenecją Północy... :) a martwi mnie jeszcze jedna rzecz czy aby podróż tobie i dzidzi nie zaszkodzi? poza tym popieram decyzje jestescie juz rodzina czekacie na wasze dziecko wiec uwazam z cala stanowczoscia ze powinnisci przezywac te radosc wspolnie - studia nie zajac nie uciekną a te najpiekniejsze miesiace oczekiwania na wasz cud nigdy sie juz nie powtorza! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie śpię, a rano do kościoła wstaję! Ale przyjechał do naszych znajomych ich kuzyn i już dziś zaczęli Święta :) Wiecie takie w polskim stylu ;). Posiedziałam troszkę z chłopakami, a teraz będę szykować się do łóżeczka :) Dobrej nocy i kurde po raz kolejny Wesołych Świat :) PS. dziękuję Wam za to, że jesteście!To dzięki Wam przetrwałam ten straszny dla mnie czas i to dwa razy!Nie zawiodłyście mnie i wiem, że absolutnie tego nie zrobicie! Ściskam mocno 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh skleroza nie boli :) Zapomniałam napisać peppetti, że musi być przeszczęśliwa :) To chyba cudowne uczucie poczuć ruchy swojego maleństwa, zwłaszcza jak sie na nie tak bardzo czeka :) Gratuluję peppetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Dziwicie się, że niezagladam... No cóz piszę z lolą wiecie gdzie...A czemu niezaglądam? Po co? Wpadłam kilka razy i zero reakcji. Czy byłam i pisałam czy nie wam to było obojetne. Nieoskarżam Was o nic. Może porostu niedopasowałyśmy się, a może chwilka nieodpowiednia była. Oszczędzę Wam czasu i zaraz wkleję tabelkę. Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To \"coś\" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć... PS Dzisiaj zajżałam z powodu wypowiedzi jednej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekleiłam tabelkę od Rudi. Jeśli coś jest nieaktualne to sorki TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok...........04.04...13tc_02.1 0. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Sylijka28.....28.....Konin..................33tc..27.11. 06.......sierp/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........03.04......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...20.03...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........15.08.2006...22.05.2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam tu, by sprawdzic czy Celavie sie odezwala... cisza... :( niespodzianka - Daga napisala... ale mysle ze niepotrzebnie ktoras z nas napisala na lutowym topiku... nie ma sensu drazyc tego tematu. Ludzie sa tak skonstruowani, ze gdy mowi sie do nich - nie mysl - to oni o tym mysla.... Dajmy loli spokoj, nie rozmawiajmy, nie wciagajmy sie w bezsensowne dyskusje, to z czasem jej zal wygasnie i przestanie o nas pisac. Sa swieta, jeszcze raz zycze Wam duuuzo radosci, wspanialych Swiat.... aby trwaly caly rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Czesc dziewczynki jesze raz WEsolych świat w zdrowiu spokoju.A tamtym topikiem sie nie przejmujcie kazdy ma prawo do wlasnego zdania lola u poczula sie urazona ze nikt jej nie roumial tutaj w momencie kiedy potrzebowala wsparcia dostalajmalego kopniaka nikt nie chcial jej urazic ale stalo sie inaczej ma nadzieje ze kiedys o tym zapomni i po prostu przestanie o nas pisac i tyle buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok...........04.04...13tc_02.1 0. 06....marz07 Caroline_24..24...ok. Wrocławia.....28,03...9tc.......maj 07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Sylijka28.....28.....Konin..................33tc..27.11. 06.......sierp/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........03.04......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...20.03...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........15.08.2006...22.05.2007r Witajcie:):) uzupełniłam tebelkę, bo zaniedbałam ją trroszkę:D jak mijają wam święta???? ja zaraz wyciągam mężulka na spacerek, a wam życzę spokojnych i zdrowych świąt!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Matko ale sie objedlismy ale bylismy na spacerku wiec sie ulozylo hihihi niestety u nas pada i mino buuuuuuuu a teraz juz w domku totalny luz troszke podsypiamy i ogolnie super i wesolo jest buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Cos sie popsulo bo nick moj w tabelke wlazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti,dól przeszedł,ale najgorsze jest to,ze pewnie znowu wroci...A moze nie....? Jesli wpisze sie do tabelki ,,starajace sie,, :) Celavie!!!! ja tez sie o ciebie martwie!!!A moze tylko internet ci padł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no ladnie mnnie ktos zalatwił :( nie ma mnie i balbinki w tabelce :( ktos wkleił stara... ja leże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak tam mijają Święta?U mnie jest ok i pogoda bardzo ładna :) Taka typowo wiosenna :) Nawet dziś grilla na podwórku mieliśmy :) No, ale po Świetach to sie trzeba ostro wziąść za jakieś ćwiczenia, bo mam już dość bycia grubaskiem :) Najbardziej cierpi na tym mój biedny kręgosłup :( Świetujcie dalej :) PS1. W Anglii jutro już nie ma Święta, ale oczywiście tam gdzie są Polacy to sobie świętujemy dalej ;) PS2. Mam parę swoich dzisiejszych fotek z nowym kolorem włosów :) Jak zgram na kompa to podeślę peppetti, żeby wkleiła na bloga :) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ANTYFANKO LOLI U\" zaczne od tego że nie wiedziałam że mam fanów i antyfanów ..... po drugie skoro uważasz że jestem taka dziecinna to po co czytasz moje wypowiedzi i po co za mną wciąż chodzicie ......... po trzecie jakbyś sie nauczyła czytać to już bys wiedziała ze nie staram sie już o dziecko ale dziękuje za proprozycje ..... po czwarte skoro zwracasz sie do mnie dziecko to musisz być strasznie stara ..... Dam sobie spokuj bo jak ja tego nie zrobie to te \"dorosłe\" tym bardziej tego nie zrobią ....Mam gdzieś co myślicie o moim wieku ale wiem że zanim sie oceni kogoś patrzy sie na siebie a wy ten punkt programu omijacie ..... Piszcie sobie co chcecie ale ja nawet tego nie przeczytam i nie będe robiła z tych topików pola bitwy ....... Nie bede zwracała uwagi na nude dziewczyn z waszego forum, tak sie cieszycie że macie świetnie działający topik ale oceniacie to chyba po ilosci stron bo ja oceniam to po tym że potrafi sie rozmawiać z każdym a nie tylko w zamkniętym gronie (nie zauważając innych - nowych osób).......... P.S. ty chyba jesteś bardziej dziecinna ode mnie skoro nie potrafisz przyznać sie do swojego nicku ........... Dziewczyny jesli macie coś do mnie to mnie nie czytajcie i nie piszcie głupio na każda moją wypowiedz, Ja mam już dość takiej dziecinady ..... Miło mi było was poznać ale koniec !!!! Zapominam o Was i jesli tak bardzo wam zależy to piszcie na topiku na którym jestem ale miejcie tyle odwagi i przyznajcie sie do swoijego niku i opini !!!! I dajcie sopkuj Dadze ...... To jest jej życie i skoro nie chce z wami pisac to nie mówcie że idzie za mną ......... a poza tym moje 18 lat, moje życie i nie mówcie mi kiedy mam zakładać rodzine bo wam nikt tego CHYBA nie dyktował .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo to spóznione życzenia świąteczne ..... Życze każdej dużo szczęscia, miłości, spełniena marzeń no i oczywiście i zaciązonym i staraczkom pięknej zdrowej dzidzi .......... Życzenia są szczere ...... Boli tylko to że same powiedziłyście że jestli sie ma konflikt z jedną z was to sie nie mieszacie ... Ja sie posprzeczalam z Evą i może wtedy przesadziłam ale na przeprosiny było już chyba za póżno bo załe forum oprócz kilku osób zaczeło na mnie nalatywać nawet kiedy Eva dała mi spokuj ... nie mówci że to ja zaatakowałam EVA SORY ZA TA OPINIE PO SPRZECZCE ale mogłas poprostu powiedzieć żebym sie poszła wypłakać w poduszke a nie że truje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! raptem nie było mnie tu półtora dnia a tu jakieś afery!!! No cóż musze przyznac, że i tak długo wytrzymałyśmy bez jakiejśc większej kłótni - jak to kobiety, prędzej czy później musi być jakiś, chociaż mały konflikt. :) . Uważam, że nie ma sensu podejmować tematu, niech umrze śmiercią naturalną - już jest blisko. nie ma sensu marnować czasu na jakieś pisemne wymienianie zdań. Cieszmy się wszystkie życiem (rónież dziewczyny, które postanowiły nas opuścić). Coś strasznego się stało z pogodą! Wczoraj śnieg, dzisiaj śnieg...nie widać wosny! Ogólnie to jestem już zmęczona świętami, teraz kilka dni odpoczynku by się przydało :) . Pozdrawiam Świątecznie ps. Peppetti ale Ci fajnie, ze juz poczułaś ruchy maleństwa :) - ja też bym już chciała ;) gawit przynajmnie Tobie pogoda dopisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jsk tam moje kochane mijają Wam świeta? Rany nie było mnie chwilke a tutaj takieafery..... i znowu chodzi o lole u ....dajcie juz spokój,są swieta więc nie ma sensu znowu poruszac starych tematów.... u mnie swieta ok,wczoraj razem z moim Krzysiem robilismy urodziny :) Krzysiu miał 6 kwietnia a ja mam 13 kwietnia,tak nam wypada co 2 lata ze w swieta mozemy je obchodzic razem:) było bardzo miło i ympatycznie tylko dzisiaj troche główka boli :D Peppetti oiekny prezent na urodzinki,gratuluje Ci z całego serca❤️ niuusiu któras dziewczyna (chyba daga) skopiowała tabelke moja a po mnie jeszcze kilka dziewczyn nanosiło zmiany i pewnie dlatego Cie tam nie ma ale zaraz to naprawimy:) jestes jedna z nas i tak zostanie:) Celavie cosie dzieje????? naprawde sie martwie i cały czas o Tobie myśle. Balbinko ciesze sie ze z Twoja dzidzią wszystko ok:) zycze Wam jeszcze raz aby reszta swiat upłynęła Wam w spokoju i miłości:) daga kiedys sie zastanawiałam sie gdzie sie podziałas bo myslałam ze powiekszy sie grono częstochowianek:) Przykro mi ze ;przed swietami wybuchła jeszcze jakas afera ale mam nadziejeze po swiatecznej atmosferze wszyscy o niej zapomną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania78.......28........Lublin............20.01...7tc_ 13.09.........sty/luty07 EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........04.04....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_23...23.......ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11. 06. ....kwie07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...20.03.....11tc_27 .11.06 .....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania78........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 Daga sama sie wypisała z tabelki ,jej decyzja ale jesli chodzi o balbinke to uwazama ze powinna zostac z nami,jak sam twierdzi cały czas nas czyta i interesuje sie nami:) nie wiem co zostało napisane na topiku lutowym i szczerze mowiac wcale mnie to nie interesuje ale nie ma co zbyt pochopnie decydowac o wykreslaniu z tabelki:) takie jest moje zdanie:) niuusiu prosze Kochana jestes juz w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU ale tu chłodem powiało :( i to w takie Świeta :( Wiecie?Moim zdaniem nie warto. Ślubu ze sobą nie brałyśmy i chyba każda z nas może w każdej chwili stąd odejść. Jeszcze tylko jedno do loli!Nie wiem czy pamiętasz, ale, że tak się wyrażę, byłam po Twojej stronie!Doskonale rozumiem co czułaś tyle starając się o maluszka i rozczarowując się co miesiąc!Z jednym się nie mogę z Tobą zgodzić!Z tym, że jesteśmy zamknętym gronem! Moim zdaniem tak nie jest!Od czasu do czasu zaglądają tutaj nowe osoby, pytaja o różne rzeczy i zawsze odpowiadamy!Mamusie Aniołków zawsze znajdą tu pocieszenie i przede wszystkim zrozumienie!A to, że kogoś dłużej nie ma, a my o niego nie pytamy to tylko i wyłącznie dlatego, że jest nas dużo i przynajmniej ja niestety nie jestem w stanie pamiętać o każdym :(Aczkolwiek jak tylko ta osoba wraca to staram się zaminić z nią parę zdań!I jeżeli ma jakiś problem, a ja umiem pomóc, to zawsze staram się to robić! Co do reszty Twojej wypowiedzi się nie udzielam, bo za bardzo nie wiem o co chodzi :( U mnie dziś dalej śliczna wiosenna pogoda!Tylko, że w domu z tego wszystkiego ogrzewanie wyłączyli i okna pootwierali i zrobiło się pieruńsko zimno, także muszę iść i zrobić z tym porządek ;) A tak na marginesie to bardzo dziś mokre byłyście?Mnie się troszkę oberwało, ale na serio tak tyci, tyci :) Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I ja witam świątecznie:) szkoda, że co jakiś czas coś się tutaj niedobrego dzieje, ale to nie wynika z tego, że ktoś jest tu egoistyczny i nie będzie z kimś rozmawiał. Tak, jak to ujęła gawit - jest nas dużo i nie w sposób o wszystkich pamiętać!!!!! a ja uaktualniam tabelkę: NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania78.......28........Lublin............20.01...7tc_ 13.09.........sty/luty07 EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........04.04....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...20.03.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania78........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i jeszcze świętujemy, ale na szczęście koniec tego obżarstwa:D:D:D pozdrawiam wszystkie mamusie i starające się:) do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Świątecznie:) Właśnie wróciliśmy od moich rodziców... teraz jeszcze piwko przed tv i po świętach, ale cóż, taka kolej rzeczy:) Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia:) Nie obżarłam się w te Święta i Wam życzę tego samego:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×