Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Ja już jednak zmykam, bo jutro czeka na mnie praca... I szereg wyzwań. A jak się z nimi zmierzę i ładnie popracuję to w majowy wekend bez wstydu będę mogła złapać głęboki oddech i cieszyć się wiosną... Cwietki kiedyś były moją pasją... Ale smutki sprawiły, ze kwiaty marniały i marniały. A te co ocalały są chyba z żelaza ;) Teraz przerzucam się na marzenia o ogrodzie, ale to wszystko jeszcze daleka przyszłość... Mąż zaliczył Fakty i mu się nudzi, więc zmykam... Papatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volarre napewno cała ciaże bedziesz drżec o dzidzię. Ja to rozumiem, bo napewno drżałabym tak samo. A mozesz napisac czy znasz przyczyny swoich poronien. Moze wpisz sie do tabelki i napisz jakie badania robiłas. Nie chce zebys odbierała moje pytania jako natarczywe i moze za bardzo ciekawskie.Mam nadzieje ze tak nie jest, hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pójde spać bo śpiąca jestem .... Jak bozia do przyjde jutro ..... Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Sorki, że wam popsuje troszkę humorek ale ja jeszcze do tamtej sprawy... Asiu - my sie czujemy tak samo jak ktoś nam włazi, wypisuje bzdury i nawet podpisać się boi. Dzisiaj juz było kilka wpisów... Dziewczyny proponuje niedać się prowokowac. Ktoś sobie skacze po necie i napuszcza nas na siebie Powodzenia ciężaróweczki. Zdrowych dzieciaczków wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dawno u Was nie byłam, bo jakoś tak czasu ciagle brak... Rozpoczęłam w końcu aktywne starania! Teraz własnie się zastanawiam, czy warto już robić test ciążowy, czy się jeszcze wstrzymać?... Wg moich obliczeń dni płodne miałam na przełomie marca i kwietnia. Planowana miesiączka na 16 kwietnia. Czy test już coś wykaże? Wiem, że są takie, co po 6 dniach od zapłodnienia.... Jak myślicie? Warto już? Już nie moge się doczekać! Boję się tylko, jeśli się okaże, że wynik będzie negatywny...No ale cóż...Sama nie wiem... Bardzo proszę o poradę:) Tiki! Bardzo, bardzo gratuluję! Będę się modlić za Was! Trzymaj się zdrowo i dbaj o Was! A apropos kiedy robiłaś test? A w ogóle, to jakieś straszne zawirowania na tym, zawsze miłym forum. Co się to podziało?? Troche poczytałam. Często Was czytam, nie zawsze piszę. Mimo to bardzo często o Was myślę, pozdrawiam bardzo ciepło i trzymam kciuki za Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj susia - nie czytaj tylko pisz, pisz!!!!! Ja robiłam test na 4 dni przed spodziewaną miesiączką (w 21 dc) i wyszedł negatywny. Za pięć dni (czyli w 26dc) test był pozytywny. Radzę wytrzymać w niepewności i zrób test w terminie miesiączki. Szkoda tak szybko się rozczarować, zwłaszcza gdy okaże się , że mimo to jesteś w ciąży. Czego szczerze Ci życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarek55
Ja stracilam synka urodzilam w 26 tyg. maluszek nie przezyl porodu. czekam na wyniki badan ale jesli wszystko bedzie ok chce zaczac starania w czerwcu. tak bardzo znow chciala bym byc w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pobiłyscie chyba rekord dziennych wpisów. Czytałam chyba godzinę, a może i trochę dłużej. Tiki strasznie, ale to strasznie się cieszę z twojego błogosławionego stanu :) . Tak jakoś czułam, ze ty tym razem zafasolkujesz...jak pisałaś, że już ponad 30 dni masz cykl. Fajnie, dużo odpoczywaj :) . Celavie jesteś :) . Mam propozycję, może jak któraś będzie planować odpoczynek od forum (chciany, czy przymusowy), to niech napisze, przynajmniej nie będziemy się martwić. I tak z dumą muszę przyznać, że na topiku ciąża obumarła podsunęłam myśl o nowym topiku, tylko nie byłam na tyle odważna zeby go założyć...wyręczyła mnie tiki :), hihi . EvaWer zrób zdjęcie - ciekawa jestem jak wyglądasz z tym kolorem. Peppetti jestem za zdjęciami usg na bloogu. Póki nie mam swojej fasolki to chętnie popatrzę na wasze! Co do tej mało przyjemnej atmosfery w między czasie...to nie chce mi się nawet tego komentować, ale wierzę asiu b, że moglaś się wkurzyć, bo i mnie troszkę ruszyło...więc lepiej to przemilczę, bo jestem choleryczką (imprezowiczką już nie, jak to alekto napisała :) - już nie te zdrowie!), hahah. Portrety psychologiczne z naszych wypowiedzi, fajne by to było. \"Imprimatur\" mi się podoba! może to nie jest książka dla facetów? Kwestia wczytania się, chyba. EvaWer jak zaczniesz Cień wiatru to się nie oderwiesz :) . Ja jestem zmęczona. Dziś o 16ej otworzyłam oddział dla klientów...nikt nie wszedł, hahah bo jeszcze nie mamy (i tu wielki minus) reklamy świetlnej na zewnątrz...męczyłam się dziś z kluczami. Robiłam rejestry, myślałam że zajoba dostanę! I niestety coraz bardziej włącza mi się w głowie praca i w związku z tym nie wiem co robić ze staraniami. Chyba zdam się na los :) . fajnie, że tak dużo piszecie, tylko ile potem jest czytania - weźcie to pod uwagę :) . Pozdrawiam gorąco z deszczowego Białegostoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie susia też jestem zdania, że jeszcze na test za wcześnie. Zrób tak jak Peppetti radzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 ---------------------------------------------------------- ------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...20.03.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec CELICA..........18 ...... gdzieś w Polsce ...... ????? .... ????? ---------------------------------------------------------- -------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------------- -------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania. przeciwciała p/plemnikowe -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 No to i ja zmienię datę kolejnej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chiałam jeszcze napisać, ze czytałam tez ostatnio \"klub Dantego\" - w skali od 1-10 oceniam na 6. A gdzie ewa-marchewa się podziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziewczyny! Poczekam do poniedziałku. Zrobię test w poniedziałek rano (przynajmniej mi się łatwo do pracy wstanie!) To może i ja uzupełnię tabelkę:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata...............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Masusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 .......czerwic/07 -------------------------------------------------------- -- ------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki_tak...........27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień 100krocia........25......Rybnik.........30.01......7tc_ 06.09.........styczeń -marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...20.03.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec CELICA..........18 ...... gdzieś w Polsce ...... ????? .... ????? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 -------------------------------------------------------- -- -------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ...................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega l ia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo -------------------------------------------------------- -- -------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Peppetti.......mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania. przeciwciała p/plemnikowe -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14 12 2006......20.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006....... Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...3.01.2007.......10.10.2007 kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja muszę sie wygadać....a nikogo nie ma! Siedziałam w pracy i tylko do tych kluczy gadałam, hahah mozzarella ja tez zaczełam więcej palic. A już było tak, że nie bralam fajki do ust! teraz to jest jedyna okazja na przerwę w pracy :( Muszę zrobić znowu posiew moczu, żeby sprawdzić czy mi antybiotyk te bakterie wybił. A mam nadzieję że tak, chociaz moja kuracja (8 tabletek na dobę) jeszcze trwa! i zaczynam miec objawy niepożadane, mam zawroty głowy. Poza tym jajniki mnie bolą...mam jeszcze @. A gdzie wiosna jest? Niestety też nie znam odpowiedzi. pogoda jest fatalna! Czy dzisiaj jest Magda M.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde. Lidka, z tym paleniem to przerąbane jest no nie?? Ja też znów czasem podpalam. Już na szczęście coraz mniej, ale jednak. Juz nawet z koleżanką kupujemy paczke na pół, przez co palę przynajmnije tylko w pracy. I tak jak mówisz, to własnie tak jest, że wyjście na papierosa, to jedyny sposób na przerwę w pracy i czas na ploteczki! Ja zaraz mykam do domku, jeszcze tylko 24min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam tylko powiedziec ze nie wytzymałam i poszlam dzis na kontrole (mialam isc w czwartek). wszystko jak najbardziej w porzadeczku serdunio bije, juz nie musze lezec plackiem :) ciesze sie bardzo. nawet misio widział swoje dzidzi ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Lidka ja jestem wiec pisz kwiatki przesadzilam jeszcze odkurzyc musze bo niezle nasyfilam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka własnie czekam na Magde M. bo jest o 21.30. No postaram sie zrobic zdjęcie, a co do Klubu Damtego to zaczełam kiedys czytac i jakos tak sie nie wciagnełam. Narazie zaczełam Gliniana Bibilę. No to spadam do łazienki , miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, ja chciałam tylko powiedzieć, że jak byłaś w Warszawie i wracałaś do Białego, to nie mialaś czasu czytać starych wpisów. A dziewczyny co jakiś czas zastanawiały się co u Ciebie słychać. Więc nikt o Tobie nie zapomniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No dobra znam sie na zartach!!!:D Ale bez przesady!!!! :D Wiem,ze młodo wygladam,ale zeby na 18 lat to chyba lekka przesada!!!!Ktomnie tak domalował do tabelki???????????No przyznac sie tu prosze!!!A problemy ze znajomoscia geograficznego połozenia mojej miejscowosci no i nazwy-od razu wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Celica pepetti cie domalowala i mi sie bardzo to podoba hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
heh,no mi tez :D sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
mozzarella,kochana pytasz o nauke jazdy...Ja skonczyłam kurs na instruktora,ale mozna sobie taka szkołe otworzyc nie bedac nim tylko,ze musisz zatrudnic wtedy instruktorów nauki jazdy.Ale skoro lubisz siedziec z kółkiem to proponuje kurs-jest ciezki,a szczególnie egzmin wymaga duzej znajomosci przepisów ruchu drogowego itp itd.Ale jak sie to lubi to mozna przez to przebrnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
chyba spadam,bo moj maz cos mnie tam dziwnie nawołuje do sypialni....:D Ale narazie i tak nic z tego...,bo dopiero 3 dni temu sie @ skonczyła:) Ale ide...a co.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Celica to dzis spontaniczne mochanko bedzie .Ten odcinek Magdy M co dzis leci widzialam wczoraj na necie ale plecki mnie bola posciele lozko i ide spac dobranoc moje kopchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Ja siedze sobie w domku i wyciszam się po Świętach spędzonych w szerokim gronie rodzinnym z dwoma kotami i jednym psem:). Peppeti przesłałam Ci zdjęcia przyrody na blog zrobione przez mojego m no i trzy swoje. Mam nadzieje, ze nie zapchałam Ci skrzynki:P. Pozdrawiam gorąco, korzystam właśnie z przerwy w reklamach Magdy M. Kiedyś pisałam opracowanie dla inwestora, który był podobny do Małaszyńskiego, ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem! Vollare witaj!Dla mnie Twoja historia jest balsamem na duszę!Jestem po dwóch stratach i bardzo się boję kolejnej ciąży :(Ale kurde Tobie się udało, więc może i mi kedys się uda :) Za Ciebie i Twoje Maleństwo mocno tyrzymam kciuki!Tym razem napewno wszystko skończy się szczęśliwie:) A i jeszcze mam pytanko(ale jeżeli nie masz ochoty odpowiadać to oczywiście zrozumiem), a więc czy znasz przyczynę swoich wcześniejszych poronień?czy robiliście jakieś badania? eva chętnie zobaczyłabym Twoją nową fryzurkę ;), a co do moich zdjęć to niestety jeszcze nie zostały zgrane na kompa!Ja nie za bardzo się na tym znam, a mąż nie ma czasu :( co do loli to ja myślę, że faktycznie ktoś nas prowokuje do kłótni i dobrze się przy tym bawi!Nie byłam na lutowym topiku loli, więc nie wiem co to za wpisy sie tam pojawiły :( lola ja z całęgo serca życzę Ci powodzenia!Niech spełni Ci się wszystko o czym tylko sobie marzysz! peppetti też słyszałam o kremach na rozstępy, aczkolwiek wiele moich koleżanek twierdzi, że one nie za bardzo działaja :( podobno dobra jest oliwka dla dzieci, ale może któraś z bardziej doświadczonych kobitek wypowie się w tym temacie ;) celavie fajnie, że wróciłaś :) celica mój mąż chciał kiedyś zostać instruktorem nauki jazdy, ale potem zdecydowaliśmy się wyjechać i plany zostały odłożone, aczkolwiek on o tym cały czas myśli, także jak wrócimy do Polski, to kto wie :) może też założymy autoszkołę :) Wiecie?ja sobie myślę, że silna osóbka ze mnie! (kurde noralnie się chwalę ;) )ale chodzi mi o to, że mieszka z nami małzeństwo, gdzie dziewczynajest w 6 miesiącu ciązy i kurde wiecie, że pomagam jej wybierać wózki, łóżeczko itp :) i nie czuję żalu, złości, owszem zazdrość tak, ale jednocześnie bardzo się z nią cieszę i bardzo się cieszę, że mogę jej pomóc :) pokazać jakieś fajne strony w necie z artykułami dla dzieci :) Naprawdę dobrze się z tym czuję :) A po pierwszej stracie to wogóle cięzarnych oglądać nie chciałam :( Nie wiem dlaczego tak jest teraz? Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ta moja ciekawość :( Weszłam na nowy topik loli , ale dalej uważam, że nie warto tego roztrząsać! Jeszcze raz dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łech, znowu te sprzeczki. Zróbmy sobie przyżeczenie, że nie odpowiadamy na takie zaczepki i same nie wszczyanmy zadym, co? ja tez ani razu nie zabrałam głosu w tej sprawie, nie osadzałam, i tez mnie to wkurzyło, ze Lola pisze o NASZYM topiku źle, powinnas o konkretnych osobach ja Ci sie nie podobaja a nie o nas wszystkich!!! KONIEC!!!!! Prosze nie wracajmy do tego. Ten temat juz nie istnieje. Susia - oj wieki Cie tu nie było, ja tez mysle, że za wczesnie na test. Ja zrobiłam swój przedwczoraj - 36 dzień cyklu ( no ale ja mam 34-39 dniowe) , wyszedł pozytywny, nie wierzyłam, bo w poprzedniej ciązy test robiony w 40 dniu cyklu pokazał 1 kreche a byłam zaciążona... Celavi - to taki był powód Twojej nieobecności. Ale juz wszystko wyprostowane, tak? Wspaniale, że zapadła decyzja wyboru projektu i budowy domu, trzeba brać zycie za rogi sie tylko a co bedzie jeśli .......jakże ja Wam zazdroszcze. CELICA - no to nieźle Ci Peppetti odmłodziła :D przecież Ty byłaś w tabelce planujące - wystarczyło Cię przeżucić do starających :) Peppetti - 👄 ja też wyrażam chęć umieszczania zdjęć usg na bloogu , a możemy tez umieszczać zdjęcia testów = dwóch kreseczek ? gawit - pochwale Cię za Twoją dzielność:) i napisze, że ja tez podobnie to znosiłam i znosze, choć nie na okrągło mam przy sobie ciężarne, ale często. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×