Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

No, proszę Wy tu o łóżeczkach i wyprawkach...Ja dostałam łóżeczko od ciotki, takie piękne, białe z baldachimkiem (na którym tylko kurz się zbiera :) ). Mam też od niej dwa worki ciuszków. Nawet nie wiem co tam jest, bo wszystko to trzyma u siebie moja mama. Ona też nie wie co jest w środku, bo mówi, że zajrzy jak przyjdzie odpowiedni czas. A propos nietoperzy, to mieszkam w bloku na 4, ostatnim, piętrze. Na noc zostawiliśmy uchylone okna i te stworki wleciały chyba przez nie (no, bo którędy?). Wokół bloku mam kawałek takiej jakby łączki i sadek. Więc przestrzeń dla takich \"latających myszek\" jest. Myślę, że na niższe piętra nie wlatują. Mam znajomych, którzy też mieszkają na ostatnim piętrze (na innym osiedlu co prawda) i też im się takie niespodzianki zdarzają. Jakby Wam się coś takiego przytrafiło, to pamiętajcie, żeby nie zapalać światła. Otwieracie balkon, czy okno na oścież i nietoperz sam wyleci. Te zwierzątka i tak są przerażone, więc światło dodatkowo je wystraszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomarzyć można... a tak na poważnie teściowa dopytuje się. Zrobiłam badania na toxo, cytomegalię, hormony ft3, ft4, tsh, chlamydię, listeriozę, progesteron, testosteron, estradiol i prolaktynę i są w normie. Niby wszystko jestok. tylko jaa się boję!!! Poza tym u nas w mieścinie nie zaufam już zadnemu lekarzowi! i tutaaj mam pytanie. Czy we Wrocławiu znacie jakiś dobrtych specjalistów? Myślałam o Corfamedzie, no ale nie wiem. A bez dobrego fachowca nie zdecyduję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja, ja też popieram Wasze działanie. kończę już moje wywody, bo do fryzjera muszę iść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szkocja 🌻 ja też tak miałam przez długi czas. nie wiem czy pamiętacie jak mówiłam, że z sąsiadka miałyśmy jeden termin. I ona ma już 2 miesięcznego bobasa. Jeszcze go nie widziałam, bo unikam jej, ale nie dlatego, że ona już ma dzieciątko. Ale dlatego, że jak poroniłam nie potrafiła zrozumieć. I nie zważając na mnie świergoliła o swoich dolegliwościach, problemach i jak to jej ciężko, żę za kierowniće już się zmieścić nie może:o Gdyby miała choć trroszkę oleju w głowie wiedziałaby co przeżywam. Ja tak nie umiałabym!!! Dlatego nie chce oglądać jej synka, bo to wróci. Ale inne dzieciątka czerwcowe oglądam i miałam nawet jedno na rękach i koleżanka powiedziała, że jestem dzielna. NAwet nie płakałam.... Ta rana kiedyś się zabliźni, tylko trzeb a czAsu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Takaja bardzo dobrze robicie. Ten lekarz już nigdy nie skrzywdzi innych rodziców jak was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline, dziekuje ci serdecznie. potrzebuje chyba zapewnienia ze wszystko sie ulozy. bo moj a tak do konca mnie nie rozumie i nigdy nie zrozumie. czuje sie dzis jakbym miala dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkocja płacz uzdrawia i oczyszcza. Płacz ile wlezie. I wcale Ci się nie dziwię, że tak zareagowałaś na widok koleżanki z wózkiem. To całkiem naturalne, że serce wyje z bólu na widok takiego maleństwa. Mam nadzieję, że to Ci z czasem minie, mnie również;) Jak to poradziła mi Celavie metoda małych kroczków. Na razie działa. Tylko to są chyba tiptopy w moim przypadku. Ale grunt, że do przodu:D Może byś spróbowała. Proponuję zacząc od obejrzenia propozycji Caroline i mojej. Bo przecież na tym samym wózku jedziemy, aż do przesiadki, która myślę, że już wkrótce;) Hurtem wszystkie na ciężarówki:D Caroline poszukaj w necie tam są opinie o różnych lekarzach. Laski takie rzeczy piszą, że głowa boli. Ja już wybrałam swojego kandydata, ale udam sie do niego dopiero w ciąży. Współczuję mu szczerze, bo ja będę z pewnością bardzo trudną i namolną pacjentką:D Jeszcze nie wie co go czeka i żyje sobie w nieświadomości:P Do odważnych świat należy, oni coś w życiu przeżyją. Nawet jeśli czasem boli. Jakie ja mam ostatnio schizy z ortografią. Co się dzieje? Czyżby urlop za długi? Nigdy nie byłam wzorem w tej dziedzinie, ale ostatnio to juz lekka przesada. Właśnie sprawdzałam wyraz hurt bo mi coś nie grało. Oczywiście okazało się, że dobrze napisałam. Ratunku! Ja mam uczyć maluchy!!! I ta matematyka, ja nienawidzę matmy😭 Myślę, że dzieci w III klasie są w tej dziedzinie mądrzejsze ode mnie. Teraz sa takie zadania,ze głowa boli. A te dzieci to chyba jakieś orły. Wyobraźcie sobie, że moja mama kiedyś na zebraniu rodzicom musiała tłumaczyć zadanie, bo stwierdzili,że tego się nie da rozwiązać:P Dało się oczywiście, ale rodzice byli zszokowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, hej :) co do łóżeczek - to popieram wybór Balbinki - ja tez tradycyjne, drewniane i z szufladką - zawsze takie chciałam. Tylko teraz mysle o ciemniejszym drewnie, ale model ten :) a co do wózka - link od Caroline - to faktycznie sliczne i pozadne sie wydaje ale dla mnie tez za drogie , do 1000 zł mozna kupic juz takie wielkofunkcyjne i takiego bedziemy szukac - jest tego cała masa, jak tu cos wybrać ? :o o np ten http://babylandia.pl/sklep/index.php/cPath/10_18_21?topSsid=2a08e8bf0ed82a6bc2ab971bc4e33220 takaja - ukłony dla Ciebie, że podjeliście tą walke, ze starcza Wam sił na rozdrapywanie tych ran, wielu ludzi odpuszcza by tylko jak najszybciej zapomnieć, brawa dla Was za postawe! trzeba walczyc o swoje racje, karać winnych ❤️ jak najbardziej popieram Twoją decyjzje! fajnie ze temat wyprawek wkroczył na tapete :) juz pare razy chciałam cos pokazac tu ale sie bałam jaka bedzie reakcja - i tak jak myslałam, rózna . CARoline - ja polecam Promedis i doktora Madanowskiego :) musze wokcu tyłek ruszyc i wyjsc do miasta, musze kupic tabletke na odrobaczenia dla Trufla i sobie cyckonosz jakis bo mi normalnie uciekaja z tych co mam choc juz kupowałam wieksze.......:P dzis o 14 dopiero wyskoczyłam z pizamy, niezle co :P dzis troche lepiej sie czuje - ta tabletki i krople naprawde pomogły, tylko ciagle sie boje o bobo....... nie moge doczekac sie piatku i wizyty! i nie moge doczekac sie nastepnego wekendu bo 18 jedziemy zobaczyc mieszkanko i podejmiemy wazna zyciowa decyzje :) oby własciwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka tak to jest, że nasze marzenia swoje a rzeczywistość swoje. Ale szczerze mówiąc to oddałabym te wszstkie durne łóżeczka, wózeczki, kombinezoniki i inne gadżety, żeby tylko... Więc raduj się tym co kupujesz i nie smuć się, że coś tam jest za drogie i Cię nie stać. Tak naprawdę to to wszystko o kant d.... roztrzaść. Łóżeczko mamy białe, sosnowe, teściu szlifował, mężyk malował. Jest cudne, choć przechodzone. Wyglada jak nowe:D Przyznacie że ten wyraz na r to mistrzostwo świata:D Coś z cyklu: jakby tu zdenerwować obcokrajowca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja , dziekuje zlamalas mnie.ozeczko jest rzeczywiscie cudne. oczyma wyobrazni juz widzialam moja dzidzie i mojego a jak sie pochyla nad tym lozeczkiem. coz, zawsze mozna pomarzyc. chcialam ci jeszcze tylko powiedziec, ze podziwiam cie ,niesamowicie Cie podziwiam co do ortografii, to ja raczej z tym nie mialam nigdy problemow, natomiast teraz zastanawiam sie czasem nad prostymi wyrazami. za duzo po angielsku pisze i czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja - zycze duzo sily. mozzarella - ja bym dostala zawalu przez te nietoperze. szkocja - i Ty bedziesz pchala wozeczek. dzis dowiedzialam sie, ze kolezanka z pracy, ktora starala sie o dziecko kilka lat jest w 10 tc. na kazdego przyjdzie pora :-) Peppetti - podoba mi sie dokladnie ten sam rozek :-) dostalas zdjecia mojego brzuchola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dawno nie pisałam ale na bieżąco Was podczytuje. takaja - wiem, ze to jest rozgrzebywanie ran ale myślę, ze dobrze postępujecie. Przez to śledztwo lekarze i płożne będa bardziej uważały i być może dzięki temu zostanie uratowane inne dziecko. Ewa Marchewa - ja miałam przez 13 lat owczarka niemieckiego od 5 do 18 roku życia. Był cudownym, bardzo mądrym towarzyszem dzieciństwa. ponoć owczarki to najinteligentniejsze psy, dlatego wykorzystywane sa w policji. Szkocja głowa do góry. Widzę , że na forum rozkręcił się temat wyprawek, mi się wszystko bardzo podoba. Ja niestety nigdy sie nie zastanawiałam, i nie wybierałam niczego i narazie nie mam zamiaru. W tym przypadku będę przesądna. Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam Wam, że wyszły mi p/ciała przeciwplemnikowe w surowicy krwi. Mój były gin powiedział mi, ze to mogła być przyczyna poronienia. natomiast inny lekarz powiedział, ze one wpływają na plemniki, a nie na zarodek. Więc ja już zgłupiałam. Teraz z ciekawości oznaczyłam je sobie na własną rękę i okazało się, że branie niemałych dawek sterydów nic nie pomogło:(. Chyba muszę to skonsultować jeszcze z jakimś innym lekarzem. Czuję się strasznie skołowana jakoś z tym wszystkim. Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham sobie właśnie: Do Kołyski - Dżem Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam. Śpij nocą śnij, niech zły sen Cię nigdy więcej, nie obudzi, teraz śpij. Niech dobry Bóg, zawsze Cię za rękę trzyma, kiedy ciemny wiatr, porywa spokój siejąc smutek i zwątpienie, pamiętaj że ... Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... nic Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć. Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych, nie spełnienia myśli złych. Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... a nic Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil. Niech dobry Bóg, zawsze Cię za rękę trzyma, kiedy ciemny wiatr, porywa spokój siejąc smutek i zwątpienie, pamiętaj że ... Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic ... a nic Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil. Polecam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja - przypomniałaś mi o niej, właśnie sobie włączyłam :) piękne są te słowa, posłuchałabym ich w wykonaniu Rriedla................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wreszcie się dorwałam do neta! ;) Rano zaliczyłam targ i kupiłam ogóreczków. Już po 2 zł. Zaczłam robić w osamotnieniu bo męża połamało- ma problemy z kręgosłupem. Ale po obiedzie mi pomógł. Gotował zalewę, zakręcał słoiki i pasteryzował. Uffff! Już jestem po... Ale z 20 kg zostało mi jeszcze ze 2 kilo i dałam sobie spokój. Dziś robiłam tak jak Joka w occie, ale nie mam siły policzyć. Tradycyjnie kładę w takie słoiczki po pulpetach itp. Ale dziś dałam sobie luzik i zrobiłam z dziewięć litrowych. A wogóle to jestem na skraju mega doła. Bo raczej @ już nadchodzi. :( Jestem wyczerpana, zniechęcona i kompletnie zrezygnowana. Na myśl o wyjeździe do rodziny i usmiechaniu się , gdy w sercu taki smutek chce mi się wyć! Ale po chwili płaczu zacinam się i ryczeć już też nie mam siły... Takaja, współczuję Ci tej zmiany w pracy! Wydaje mi się, że ja bym miała łatwiej poprowadzić biologię, niż Tobie I-III. Róznica jest taka, że z młodszymi dziećmi jest inny styl pracy. Ja dostawałam gęsiej skórki, gdy miałam zastępstwo w zerówce, bo dzieci już nie moje , bo już nie siedzą tak dużo nad swoją pracą itd.. Pierwszy rok mojej pracy to była geografia, biologia, technika, plastyka , muzyka w 4-5. Ale potem jak dostałam swoją pierwszą klasę i zaczęłam studium to mnie wciągnęło. Mozna pracować z dziećmi w tak wielu sferach. I to jest super. Co do matmy to rzeczywiście są ciekawe zadanka ;) Ale ja mimo tylu lat pracy sięgam czasem do przewodników metodycznych. Twoja mama pewnie ma ich sporo. Polecam ,,Rozwiązywanie zadań tekstowych w klasach I-III\" Marii Cackowskiej. Są tam fajne pomysły i przykłady do tego jak wprowadzać konkretne umiejetności z rozw. zad. Bo to że my zadanie rozumiemy to jedno, ale żeby dzieci zrozumiały to drugie. Zwłaszcza że niektórym pomogą rodzice, ale te słabsze potrzebują wielu metod i wielu powtórek. A po za tym to jestem pewna że dasz radę!!! :) Spoko! A! Co do ortografii to ja jestem wzrokowcem i dużo od dziecka czytałam, więc raczej błędów nie robię. Ale i tak słownik ortograficzny mam w pobliżu biurka i w domu i w klasie! Bo czasem zaczynam pisać słowo, którego dawno nie ,,widziałam\", nie pisałam i mam wątpliwości. Albo dzieci użyją słowa a ja muszę mieć pewność więc sprawdzam. No i nie raz mam wątpliwości typu razem czy osobno. Ale na tym się pilnuję i lubię to sobie sprawdzać. Lidzia, ja mam trądzik ...od urodzenia. Pewnie dostałam go w genach po tacie. Przez tamten rok ostro jadłam pestki dyni i słonecznika i toto miałam wokół na twarzy. Ale po zimie już mnie = wcale nie jadłam, może więc od tego pryszcze sięgnęły i plecków i dekoldu. Ale zawzięłam się bo wkrótce mam wesele. Poszłam po receptę na sprawdzony żel benzacne 10% - już bez recepty. Po za tym kupiłam bratka, bo mi mama przypomniała, że po nim - lata temu- miałam lepszą cerę. Więc go piję po każdym posiłku! Po za tym robię sobie pilingii. Staram się nie wyciskać ;) bo potem mam ślady!!! Ale jak takie blizny smaruję tym bezacne to szybciej się goją. Podobno alkohol w kosmetykach pobudza wytwarzanie łoju więc z rzadka smaruję amolem albo tonikami z serii antybakteryjnych. Musisz coś dobrać dla siebie. Bo jak czytam topiki o trądziku ;) to wciąż jest problem z jego wyleczeniem tyle osób się z nim boryka :( Pozdrawiam Was Wszystkie = Niezłą Gromadkę 🌼 Łatwiej mi o Was Wszystkich pomyśleć, niż kolejno pozdrowić ;) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy Ale u nas okropna pogoda - duszno zero słońca i przelotny deszcz - a ja się gotuję :P Z moim coraz większym brzuchem... Muszę w końcu wysłać Peppetti jakieś zdjęcia brzuchala:P Co do wyprawki to ja jeszcze nie poczyniłam żadnych kroków ale coraz częściej o tym myślę... Dzisiaj za to zakupiłam spodnie ciążowe i tunikę - koszt łączny 15 zł :P Jednak lumpeksy to suuper sprawa :) Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale miałam czytania.......no ale przeczytałam wszystko! Lidka a moze to uczulenie własnie od słonca, jak sie opalałas. Teraz takie krosty wyskakuja od słonca na niektórych obszarach skóry. Gdzie jest Rudi - oto jest pytanie. Na gg u niej tez ciemno. Mam nadzieje że wypoczywa teraz i odezwie się jak tylko wróci. Widzę ze rozmowa toczy sie ostatnio wokół wyprawki. Ja to miałam fajnie jak sie Mati urodził. Nic nie kupowłam, bo moja tesciowa szyje beciki, srodki do wózków i takie tam pierdoły. Pracuje w takiej firmie. Miałam dla Mateusza głęboki wózek z dwoma wymiennymi wkładami, wózek półgłęboki, spacerowy z 3 wymiennymi całymi wkładami + budkami, oraz taki typowy spacerowy który sie składa jak parasolka. Juz nie wspomne o rożkach, becikach, kołderkach, poduszkach. Tesciowa tylko mówiła: \"jak sie ubrudzi to wyrzuc uszyje ci nowe\". Bardzo dużo becików porozdawałam nawet no bo ilez to mozna naraz używac. Ale naprawde oszczedziło mi to wiele wydatków. Dzisiaj jestem troche dętka bo miałam \"zarwaną\" noc. Było martini, lód i cytryny. heehe....... Pozdrowienia dla wszystkich i całuski gorące tudzież ślę! PS. A dla pieska to mopze imię ORLANDO jak ten przystojny aktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - narobiłaś mi smaka na szybki serniczek no i jak polazłam na zakupy to zakupiłam biszkopty, serki waniliowe, zelatyne, galaretke i borówki :) jeszcze galaretka przestygnie, wyłoże i schowam do lodówy a wieczorem bede sie objadac :P a Twój jak sie udał ? znalazłam niedaleko mnie fajny sklepik z odzieza ciązowa, super ciuszki i fajne przeceny nawet były - i co z tego ? :o jak wszystko na szczypiorki :( normalnie tylko 1 spodnie były w rozmiarze XL (bo taki niesety potrzebuje) i były za płytkie bo pod brzuszek i jak sie zchylałam to wiecie co z tyłu - hydraulik :P i biustonosza tez nie znalazłam i chyba zaryzykuje znow z ciuchami na allegro........ za to wydałam na Trufla 35 zł - kupiłam mu tabletki na odrobaczenie i praparat na pchły i kleszcze i zaraz idzemy na spacer sobie - ja, bobo i Trufel. J. niestety w pracy i dzis bedzie pozno :( Madzia - 🖐️ no to faktycznie super tanio nabyłas ciuszki :) odzywaj sie czesciej kochana :) we Wrocku tez duszno ale i słonce grzeje niezle, przeszłam sie 2 godz i miłam totalnie dość ! normalnie takie momenty miałam, ze oddechu mi brakowało i cała mokra byłam :o Celavi - głowa do góry! A powiedz kochana, czy Ty wkoncu byłas u tego gina? EvaWer - no to faktycznie fajnie Ci z ta teściową pod wzgledem wyprawki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane:) jestescie po prostu wspaniałe i za to dla Was 👄 Strasznie Was przeprzaszam ale nie miałam kompa bo sie zepsuł i dopiero dzisiaj go odebralismy. Bardzo mi miło ze tak o mnie myslałyscie i martwiłyscie sie i nawet kopiowałyscie moje ostatnie wpisy:) U mnie wszystko dobrze:) brzusio rosnie i juz widac go dosc wyraznie:) jesli w 15 tygodniu to nie były ruchy to teraz na pewno to jest to .Od poniedziałku moj szkrab tak szaleje ze az mi sie wszystko w srodku przstawia:):):):)Miewam tylko czasami zawroty głowy i robi mi sie słabo. Jutro ide do ginka a w piatek w nocy wyjezdzamy na Wegry:) troche sie boje bo czasami czuje takie bole brzucha jakby skurcze i raz miałam taki przeszywajacy bol ale mam nadzieje ze wszystko jest ok i bede mogła jechac:) przeczytałam Wasze wpisy bardzo pobieznie i juz chyba nie nadrobie tego wszystkiego wic wybaczcie jak do ktorejs nie napisze❤️ balbinko bardzo sie ciesze ze skonczyło sie tylko na strachu i juz jestes w domku ajesli chodzi o Twojego Krzysia to oni juz tak chyba maja bo moj tez chyba mysli ze jak sie poloze albo jak mowie ze zle sie czuje to on uwaza ze ja tak mowie zeby nic nie robic wiec sie nie przejmuj i odpoczywaj:) joaska Pelaska a Ty dlaczego jeszcze nie jestes w ostatniej tabelce??? wpisuj sie szybciutko:) Mika,JoaskaPelaska,Pyza ,Lidka,EvaWer,Peppetti i reszta ktora tak sie o mnie martwiła bardzo Wam dziekuje jestescie wspaniałymi przyjaciolkami i juz nie mogłam sie doczekac kiedy do Was napisze❤️ a jakby ktoras chciała moj nr tel to prosze dac znac to wysle na gg na przyszłosc w razie gdyby znowu komp odmowił mi posłuszenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zostanie Pimpek, on już reaguje na to imię i myśmy się do niego przyzwyczailiśmy, z resztą K go tak spontanicznie nazwał, bez wysiłku ot tak zawołał Pimpek i już tak zostało, nie chciałabym zmieniać bo wobec niego to by było takie nietaktyczne:( zrobiłoby mu się na pewno smutno. Lidzia Pimpek dalej nie je,jedynie kiełbaskę chetnie wcina...ale już nie mam wyjścia to daję bo boję się że padnie z wycięczenia, pije dużo (a przy tym i sika dużo...ale robi to tam gdzie nie ma dywanów) Byłam dziś w końcu u naszego weterynarza (cały czas był w terenie) a wcześniej radziłam się na sienkiewicza i ten zrobił tak: odrobaczył (w książeczce mówiłam że nie było adnotacji...powiedział że jeśli nawet był to jeszcze raz nie zaszkodzi) zabezpieczył od pcheł i kleszczy (podejrzewaliśmy że ma pchły ale wet powiedział że nie ma i to może się tak czochrać od zmiany jedzenia, klimatu) 22 następne szczepienie teraz od Zakaźnego zapalenia wątroby. Jeśli chodzi o jedzenie to kazał dawać mleko z żółtkiem trochę posłodzone, no i by zawsze miał wodę, jeśli chodzi o sikanie, to kazał rozłożyć w jednym miejscu gazetę i nauczyć by tam sikał jak już nie wytrzymuje albo jak nas nie ma, jak nasika na gazete to chwalić jak nie to tą gazetą trzepnąć (co wet to inne rady) Caroline ---------> ja miałam chomika który nazywał się KIMO (od kina;) Lidka -------------> K mi mówił że jego koleżanka też miała problem z pryszczami w wieku po 30lat, później okazało się ,że ma lambrię i uczulenie na ich soki czy coś takiego, też chce się pod tym względem przebadać, ale obawiam się że u mnie to od słońca, kilka dni było ok a tylko wyszło słońce to i syfy na twarzy rękach dekoldzie (to co odsłonięte) Mozzarella--------->twój K to już 3 K któremu imię Pimpek bardzo się podoba;) takie inne nie oklepane jak Cezary Jeli chodzi o twoją historię ze świtu...ja to bym chyba w majtki narobiła...jeśli chodzi o prezenty po nich...to mi cały czas takie zostawia Pimpek, można się przyzwyczaić;):P Pyza ------------> Takaja-----------> bardzo dobrze, że złożyliście zawiadomienie do prokuratury, mi zabrakło siły. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni a wokoło lekarza zostanie niezły smród!!!!!!!!! Balbinka ---------->mi również podobają się najzwyklejsze łóżeczka, takie drewniane z możliwością regulacji wysokości i wyjmowanymi 2szczebelkami;) takie miała Aniela i te będzie służyło kolejnemu naszemu maluszkowi:) http://www.dlabobaska.pl/product_info.php/cPath/83_100/products_id/1185?osCsid=99dd40f249a84b2e7bcd5b559e9662b4 http://www.dino.sklep.pl/images/meble/lozeczka/loz_david_teak_d.jpg http://www.dino.sklep.pl/images/meble/lozeczka/loz_radek_II_szufl_d.jpg http://www.dino.sklep.pl/images/meble/lozeczka/loz_radek_Ibis_d.jpg Tiki------------>wózeczki pokazałaś prześliczne do tego w bardzo przyziemskich cenach, z tym że obawiam się o jego amortyzację, znajomi mieli podobny tylko toszkę wyższy i normalnie chwila monet i dziecko może z niego fiknąć, najlepiej zanim sie kupi wózek to trzeba taki zobaczyć na żywo, pojeździć nim, sprawdzić jak solidne są poszczególne elementy, jak działają hamulce, czy się buja się na boki i jak połączone są ze sobą elementy, szwy Generalnie poszukam takiego modelu w sklepie i sprawdę jego funkconalność i jakby co ja jestem na tak dla takiego wózka;) Mania----->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z synem u fryzjera i czytałam sobie jakas gazete a dokładniej wywaid z Anna Przybylską. Myslałam do tej pory ze życie ja piesci. A tu sie okazało , że urodziła córke po czym dwa lata pózniej zaszła w ciaże która poroniła. Dopiero kolejne dwa lata po tym wydarzeniu znowu urodziła zdrowego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudi - 🌻 😘 Tiki, moja koleżanka miała roana maritę, bardzo sobie wózio chwaliła i rzeczywiści jest super:) http://www.allegro.pl/item219726274_nowy_roan_marita_dostawa_0pln_warszawa.html tańsza wersja kortina: http://www.allegro.pl/item219485499_2o2_wozek_kortina_wozki_roan_wysylka_gratis_.html ponoc super!!! Celavie, ty jak joka przy ogórasach. Aż mi narobiłyście smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej to znowu ja. Rudi ciesze się, ze u Ciebie jest ok. no i że brzucho rośnie. Gratulacje ruchów dzidzi:) Ewa Marchewa Pimpek fajne imię, mój w rodowodzie miał Aris a dziadek nazwał go Baca, bo mieszkaliśmy w Beskidach. A ciekawe co sie dzieje z Celicią?? może do Włoch pojechała?? Niestety do wyprawkowego dominującego obecnie na forum tematu sie nie dołącze nie mam zielonego pojęcia na ten temat i i nie chce sie tym narazie interesować ale Wam dziewczyny życzę trafnych wyborów i udanych zakupów. Najwyżej później od Was coś odkupię;). Siedzę sama w domu i sie krzątam, trochę sprzątam, usmażyłam naleśniki, a na poprawę humoru zrobiłam sobie kogel-mogel. Zapisałam się też do Pani dr, która jest specjalistka od poronień i płodności może ona rozwieje moje wątpliwości na temat tych cholernych przeciwciał. Ja od środy miałam iść na urlop, ale mój m. stwierdził, ze życie jest jedno i jedzmy do Egiptu ponurkwać. Więc mi takich propozycji nie trzeba dwa razy składać i w październiku wyruszamy. Wiążę się to oczywiście z wieloma wyrzeczeniami i oszczędzaniem ale co tam. Teraz idę dalej sprzątać bo jutro mam spotkanie po latach z koleżankami ze studiów i dwie będą u mnie spać. Mimo, ze staram się być pozytywna mam jakiegoś nieokreślonego doła, czuje się jakaś taka bezsilna, może do jutra przejdzie. Pozdrówki trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- marchewa dobrze to ujęłaś- dokładnie mam nadzieję, że tak będzie cuchnieć, że już żadna pacjentka o zgrozo nie uda sie do niego ze swoim skarbem w brzuchu. A jak zobaczy go na porodówce to bedzie wołać ratunku! A z głodu to ten obywatel na pewno nie zginie bo jego żonka też jest ginem. Bedzie go utrzymywać:D No Rudi ufff nareszcie jesteś bo tu już dantejskie sceny się rozgrywały:D:D A i zdjęcie brzuszka miało być, no ojoj bo się pogniewamy:O EvaWer uwielbiam martini ajajaj, a z teściową to faktycznie masz dobrze. Celavie ja właśnie dlatego tak ubolewam nad tą zmianą bo wiem co mnie czeka. Byłam kilka razy na zastępstwie u mojej mamy, tzw. lekcje koleżeńskie. Nie przepadam za takimi maluchami, bo nie można sobie z nimi pogadac tak jak w gim. I ciągle się kłócą o coś, przezywają, płaczą itp. Eh pocieszajace jest to że trzecią klasę dostaję, ale w przyszłym roku to już pierwsza. Wtedy to będzie masakra:O I jestem świadoma tego, że w nauczaniu początkowym więcej sie napracuję, pomijając już przygotowania do lekcji to jeszcze te wszystkie uroczystości no i rodzice, którzy ciągle coś chcą, pytają, opowiadają. Ale co tam przecież dam sobie radę. Co więcej bedę znakomitą panią. Jestem w pracy bardzo ambitna i się przyłożę, tymbardziej, że trzecia klasa to daje już duże pole do manewru i popisu. W razie czego to mam mamę do pomocy i jej zaplecze książek, poradników i doświadczenia. I na Ciebie chyba też mogę liczyć jakby co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewa ale tanie te Feretti no chyba sie skuszę w przyszłości na ten tani market:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja fotki przesle ale jak wroce z wakacji wiec nie gniewaj sie tylko czekaj cierpliwie❤️ mania ❤️ ewa marchewa gratuluje zakupu pieska ja tez choruje na psiaka ale teraz juz musimy poczekac bo z malym dzieckiem i z pem to chyba nie dam rady:) teraz to moze jeszcze ale pozniej.... chociaz juz jest mi ciezko bo mieszkam na 4 poietrze a windy niestety nie ma.;) Caroline🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×