Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Tiki ja bym zrobiła to USG ze względu na serduszko. Ta wiedza może uratować życie noworodkowi jeśli coś jest nie tak. W moim woj. rutynowo robi się w połowie ciąży usg serca jakieś specjalistyczne. Nie wiem dokładnie, ale tylko serce oglądali na tym USG. Ja bym zrobiła. Peppetti zaczytałam się dzisiaj w Twoim bloogu, kto nie czytał polecam. Fajne przemyślenia:) Dziękuję za kciuki i myśli skierowane w moją stronę. Mam nadzieję, że faktycznie uda nam się wcześniej zostać rodzicami. Bo dwa lata to strasznie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja-> już dawno wybaczyłam:) zresztą- może potrzebny był mi wtedy taki przysłowiowy \'kubeł zimnej wody\'.... co do fotek, to nie ma sprawy, mogę nawet zaraz coś zrobić i wrzucic, tylko że Borys nie wygląda teraz najlepiej... kiedyś już pisałam, ze ma nużycę, kolejny raz zmieniliśmy weta, mam nadzieję że w końcu ktoś mu pomoże... prawdopodobnie oprócz nużycy ma też jakiegoś grzyba, wkrótce będą wyniki... a nużyca uaktywniła się po pierwszej kąpieli, bo jak się później okazało pies ma uczulenie na szampon:( a kupiłam przecież taki specjalny dla szczeniąt... no i jak po tej kąpieli organizm było trochę osłabiony tą alergią, to uaktywniła się nużyca:( Borys ma sporo łysych plamek, głownie na głowie, łapach- dlatego nie wygląda zbyt fotogenicznie:) pochwalę się jeszcze że obecnie waży jakieś 15kg, przytył 3 krotnie w ciągu tych 6 tygodni od kiedy jest u nas:) ma już jakieś 14 tygodni, więc ciekawe ile będzie ważył jako dorosły wyżeł;) dziś zaszalałam i zamówiłam mu royala- oby mu smakowała ta podobno najlepsza karma... idę z Borysem na ostatnie sikanie przed snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja - dzięki, tylko widzisz ja miałam usg robione specjalnie pod kątem badania serduszka własnie tez w okolicy 20 tc tylko 2d, gin twierdzi ze wszystko ok no nic w piatek mam wizyte i jeszcze go spytam czy faktycznie na 3d widac wady ktorych na 2d wykryc nie mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co kiedys
na innych topikach nie potrzebuja kartek tiki poprostu dziewczyny sa zupelnie inne a tu? tu jest falsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna co kiedys co kiedys tu pisała ??? moim zdaniem fałszem by było gdybym na siłę pytała o babeczki jakieś a wcale by mnie to nie interesowało... o której pamietam o tą pytam jesli chce wiedziec co sie u niej dzieje z niektorymi dziewczynkami nigdy nie załapałm tu kontaktu bo za duzo naprawde nas tu by z kazda pogadac i o kazdej pamięta powiedz-napisz mi gdzie tu fałsz ? ja nie czuję sie kłamliwą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza-> skoro nie odpowiada ci nasz topik to po jaką cholerę tu zaglądasz, czytasz, piszesz? przecież twoim zdaniem \'topik jest beznadziejny\' więc pewnie w twoim mniemaniu ty nie jesteś beznadzieja, więc nie wiem, po co tu zaglądasz? a jezeli kiedyś tu pisałaś a teraz tchórzliwie robisz się na pomarańczowo- to dopiero jest beznadziejne... współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co kiedys
madusia ? madusia ma was gdzies . jakbyscie sie choc troche nioa zainteresowaly to wystarczylo by wejsc na jej topik albo na balbinki i loili a wiecie przeciez ze ona tam sie udziela.ale co was to obchodzi macie to gdzies . widac madusia mysli tak samo jak ja ,tez nie ma do was zaufania bo nawet was nie poinformowala o tak pieknym wydarzeniu jakie ja spotkalo i styka sie teraz z nim codziennie. nikt was nie obchodzi .a jak juz macie ten topik to kurcze powinnyscie jakos tak o sobie nawzajem troszke pamietac.zapytac co u kogo slychac.a wy nicc.nikt sie tu nikim nie interesuje tylko soba.a i nie mowie abyscie pamietaly o jakichs pojedynczych wpisach danych osob jak wy jestescie tu prawie rok i o sobie nawzajem nie pamietaciie.przykre. oczywiscie nie wszystkie takie sa ale wiekszosc. lidka jest beznadziejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co kiedys
falsz to np to! Joka pisze najpierw w swym poscie o psach itp. a za jakies 3 posty pozniej przypomniala jej sie ewa i dopiero "ewa jestem z Toba" jakbys z Nia byla tobys o niej myslala i pierwszy twoj post bylby do niej skierowany -to jest wlasnie FALSZ tiki! ja sie ujawniac nie bede , nawet nie mam zamiaru domyslcie sie same mam nadzieje ze to nie jest takie trudne-przeciez jestescie takie madre! sare tez zescie wykopaly bo wam nie pasowalo ze nie poronila a tu jest z wami.shock!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna - nie uogulniaj! i nie pisz, że wszystkie cos zrobiły bo tu nie było jakiegos głosowania a ja sie domyślac nie bedę, jeśli tu byłaś kiedyś i Ci się nie podobało, odeszłaś i ok, i nie rozumiem teraz Twoich postów. Mają wzbudzi we mnie jakieś wyrzuty sumienia, ze jestem fałszywa bo nie pamiętam o niektórych dziewczynach? bo nie pamiętam o Tobie i o Ciebie nie pytam? po to sie człowiek udziela na forum by wszyscy go pokochali i martwili sie o niego ? mnie tu z tydzien nie było i przez mysl mi nie przeszło by miec pretensje do kogos, że nie zauwazył mojej nieobecności. nie specjalnie przez dłuzszy czas nie pisze by sprawdzac czy ktos mnie pamięta, to ma byc miara naszy wzajemnych relacji i rozmów tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza-> wyobraź sobie, że oprócz wirtualnego życia mam też jeszcze to REALNE i nie żyję tylko i wyłącznie kafeterią... i nie myślę całymi dniami o czym mam napisać dziewczynom- piszę spontanicznie, a że nie zawsze zwracam uwagę na hierarchię wpisów- to fakt, ale to wynika ze spontaniczności a nie fałszywości... podobnie jak Tiki nie mam zamiaru domyślać się kim jesteś... i jeszcze raz powtórzę- nie podoba ci się tu, to nie zagladaj... Tiki-> zauważyłam, ze Ciebie nie było, ale jak pewnie sama wiesz, też ostatnio nie mam za dużo czasu na kafe, piszę nieregularnie... od przyszłego tygodnia M będzie już na miejscu, więc trochę mnie odciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co kiedys
po co sie tlumaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska i znów uogólnienie pokaż-wskaż mi gdzie w moim poście jest tłumaczenie ? ! dziewczynki - napiszcie co myślicie o tym wózku - link podałm wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy bleeeeeee, do bani, nie myślimy o innych. Okropne jesteśmy. Madusia jakby chciała powiedzieć swoja radosną nowine to by powiedziała. Nie chce to nie. Przecież nie bedziemy jej szukać po internecie i podglądać co i jak. A może powinnyśmy. Już lecę na przeszpiegi. Joka no Ewa to Ci chyba nie wybaczy tego zaniedbania:P Jakby nie miała innych zmartwień tylko analizować w której kolejności o niej napisałaś:D Tiki, a Ty nie wiesz, że winny się tłumaczy? Oj nie tłumacz się, nie tłumacz, bo zaraz Ci się oberwie:D A mnie 4 miesiace nie było i pewnie też nikt o mnie nie pytał. Buuuuuuuuuuuu nie lubicie mnie:( Zamknąć topik, zamknąć topik, bo jest psa wart:P Kto jest za? ups znowu pies:P:D Idę spać miłej nocy egoistki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku co tu się dzieje pomarańczko wyluzuj. Szkoda nerwów - zarówno naszych jak i Twoich. Nie podoba Ci się to nie zaglądaj tutaj. Nikt nie jest zobowiązany do codziennego udzielania się tutaj. Czasem trudno zauważyć, że ktoś od dłuższego czasu się nie odzywa, zwłaszcza gdy wcześniej nie bywał tutaj regularnie. Nawet wśród stałych uczestniczek, które zaglądają od początku ale co jakiś czas. To że nie pytamy o kogoś nie znaczy, że nie mamy pojęcia co u nich się dzieje. Oprócz forum są jeszcze e-maile i gg. Niejedna z nas doskonale wie co wydarzyło się u Madusi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna co kiedys-> a ty po co zaglądasz na tak beznadziejny topik, pełen fałszywych dziewczyn? :D tiki-> co do wózka, to przykro mi ale nic Ci nie umiem poradzić... nie znam się zupełnie... może kiedyś przyjdzie czas, że i zainteresuję się tematem wózków itp, mam taką nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, bądź tak miła i powiedz jeszcze raz, o jakim wózku; chętnie napiszę, bo wszystkie dzieci śpią i mam chwilę, a na wózkach troszkę się znam ;) od ponad sześciu lat ciągle korzystam z wózków i wiele przetestowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-> Tobie pewnie też Ewa nie wybaczy, że zapomniałaś...;) ale moze Ciebie nasza nowa przyjaciółka \'pomarańczka\' oszczędzi, bo udzielasz się też na innym topiku:) mam nadzieję, ze u Maleńkiej wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam:) Ewcia - ❤️ dla Anielci. Dzielna z Ciebie kobitka. Lidka i jak było na filmie? Sama zastanawiałam się czy iść, ale m powiedział, że będzie zbyt dołujący. Sama nie wiem. Joaśka Pelaśka na pewno będzie wszystko ok!!!! nie martw się, proszę:) Peppetti moje najszczersze życzenia z okazji rocznicy ślubu. 🌻🌻🌻🌻 Szkocja - gratuluję dostania pracy:) nie zadręczaj się dziewczyno! na pewno ją dostaniesz:) Balbinka, Joka 🌻 Pyza - święta już niedługo!!!! tuż, tuż:) mozzarella daj znać co z tymi wynikami. Widzisz, mi też nic nie wykazały:o Ściskam cię kochana:) dawna justy, Peppetti, Gablis - ucałujcie na dobranoc dzidzie od ciotki KArolinki:D Celavie - wiesz, że ja nigdy jeszcze nie robiłłam nic przy grzybach? nie lubię zbierać, szukać. Poza tym nie umiem:0 i nie znam się. No, ale jeść to już inna sprawa;) I wiesz co? dobrego pomysła miałaś na książkę z Boryskiem w roli głównej i jego wyczynami:D Jagusia, Motylek my wszystkie ciągle się obawiamy jak to dalej będzie. Nie raz mamy gorsze dni, ale podstawa to pozytywne myślenie:) Główka do góry! To tylko kwestia czasu. Tiki - gratuluję mieszkanka:) No to już jest wasze:) tak na milion procent:) super. Będziecie wić gniazdko. A i jeśli mogę coś powiedzieć odnośnie wózka: deltimy są ładne, ale strasznie skrzypią. Już gdzieś to wcześniej pisałam. Oglądałaś go na żywo? te kółeczka nie są takie fajne. W tej cenie ładny jest roan(ale tobie nie odpowiada kosz) albo jedo baratina:) to tyle. JA cały czas myślę, że kiedyś dla swojego malucha kupię implasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki wózek wygląda fajnie. Ja nie mam do niego żadnych \"ale\". tylko, nie wiem czy dobrze myślę, Ty chyba nie jesteś zbyt wysoka. Przynajmniej na fotkach wyglądasz na kruszynkę. Z tego powodu weź pod uwagę wysokość rączki. Jesli jest za wysoko to możesz mieć trudności z manewrowaniem wózkiem na zakrętach. W moim wózku czasem mam z tym kłopoty (gdy jest ustawiony na spacerówkę), a nie należę do najniższych - mam 168 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no a u mnie po staremu:( ciągle szukam pracy. A możee udaję, że szukam? Chyba się rozleniwiłam... za tydzień zaczynam już zajęcia na uczelni. Szok, to już V rok. Ale ten czas leci. A i pochwalę się wam: na przełomie paźdz. i listopada zaczynam zaczynam zajęcia na podyplomowej pedagogice:) Bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no a u mnie po staremu:( ciągle szukam pracy. A możee udaję, że szukam? Chyba się rozleniwiłam... za tydzień zaczynam już zajęcia na uczelni. Szok, to już V rok. Ale ten czas leci. A i pochwalę się wam: na przełomie paźdz. i listopada zaczynam zaczynam zajęcia na podyplomowej pedagogice:) Bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję za życzenia rocznicowe... niestety ten dzień wygląda jakoś normalnie. Moi wszyscy mężczyźni śpią... mąż chrapie na całego :( żadnej super kolacji, żadnych uniesien :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline - własnie dlatego, że go w skepie widziałam spodobał mi się lepiej niz implast jedziłam po sklepie wieloma bo byłam w kilku sklepach testowała sobie w sklepowych warunkach: mikado ox-ford, implasta drivera i volanta i boldera, roana, baby desing atlantic, coceco V3, Quinny, nawet mutsy i jeszcze inne no i ten najbardziej przypadł nam do gustu koła są pompowane a to dla nas wazne na spacery po lesie (te koła akutat mi odpowiadaja i nie skrzypiał mi) jest duzy kosz na zakupy materiał jest swietny łatwo zdejmuje i montuje sie gondolkę jest mozliwosc montaz fotelika no i cena znalazłam go za 780 zł w jednym z wrocławskich sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Peppetti nie uniesienia w dniu rocznic są najważniejsze, tylko jakie jest całe nasze życie z drugą połówką:) to jest najważniejsze, jak się wspieracie, przetrzymujecie cięzkie dni. I to się nazywa prawdziwa miłość:) Taka szczera:) I życzę Wam, aby trwała do końca i o jeden dzień dłużej:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tiki jeżeli przypadł ci do gustu to nie zastanawiaj się:) kupuj limuzynkę dla Igusi:) Tylko ten zielony, śliczny kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, to przemyśl jeszcze Swój wybór; jakkolwiek sama nie używałam, to wiem, że dziewczyny,które korzystały z poprzednich modeli sprzedawały te wózki, gdy dziecko przestawało się mieścić w gondoli... muszę się zgodzić z koleżanką powyżej: skrzypią i kólka średnie... jeszcze nie musisz kupować, szukaj czegoś, co będzie dla Ciebie jeszcze lepsze :) Peppetti, u mnie tak samo :) oprócz tego, że dostałam 9 pięnych róż -wieczór, jak co dzień i... właśnie jakieś bąki macieńtasa budzą i pokwikuje z łóżeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A tak na marginesie: pomarańczko: Pozdrawiam cię i życzę miłej nocki. Może jutro wstzaniesz w lepszym humorze i nie będziesz pluła jadem. 🌻 dla ciebie. P.S. Zastanów się czasem co piszesz.... bo to jest żenujące i żałosne. To tyle do ciebie. Więcej nie zamierzam marnować na ciebie swojego cennego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - ja kruszynka :P no do wysokich nie należę - 164 cm ale hi hi z kruszynki skreśla mnie masa :D a w tym wózku reguluje sie wys. rączki - przesuwa sie i blokue po wysokości, nie pod kątem ja w innych by w ten sposób uzyskac wygodne ułożenie Balbinko - alez pewno, że sie gniewam :P ah jak ja by juz chciała sie tam wprowadzic a nie do brata a jak czytam, że Wasz remont trwał 11 m-cy to sie załamuję....... a co do usg to wlasnie dzis jedna dziewczyna mi mowiła, że na usg3d mozna wykryc było wade serduszka jej synka ktorej na 2 d lekarz nie zobaczył........sama nie wiem no ale tak jak pisałam - zapytam w piatek lekarza jeszcze Balbinko - a tym seksikiem to nie przesadzacie ? do kotego tc mozna? my bardzo zadko ale jednak tez czasem pobaraszkujemy - mam ochote nie powiem - ale ten brzuch juz mi tak ciązy i niektore pozycje mnie bawią teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×