Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

kamilka -ja sie wspomaglam homeoaptykami. bralam zdaje sie Engystol - na poczatku w gigantycznych dawkach. no i powoli zaczynam sie pakowac. musze jeszcze pare spraw pozalatwiac, potem korki i w droge. poprosze czyjs nr kom. na maila to w razie czego dam znac, ale jestem prawie pewna, ze jednak jeszcze wroce do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, tak jak monikapie mówi - raczej homeopatia zostaje :). Możesz jeszcze robić sobie mleko z miodem i czosnkiem, a jak masz stan gorączkowy to pij herbatę z lipy, możesz ją pić z miodem. I dużo leż. To chyba wszystko. monikapie trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka gratuluję na pweno wszystko bedzie w porzedku i już nie dlugo zobaczysz swojego Filipka. Całuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nudziary - trochę ponudzę:) Monika trzymam kciuki, Maleńka gratulacje!!! Mozarella co do badań - ja nie znalazłam przyczyny, nie robiliśmy co prawda kariotypów, ale gin mówił, że bez sensu, bo nawet przy złych mamy jakąś tam szanse na zdrowe dziecko... dobrze jest walczyć z wrogiem, kiedy go znamy... ale nawet jeżeli wiemy jak się nazywa i znamy jego słabe punkty, strach nas nie opuści... ściskam Cię mocno kochana, trzymaj się!!! Lidka a Ty rzuć te cholerstwo, bo Ci w dupe nakopię!!! i nie czaruj, że nie można, ja potrafiłam -Ty również potrafisz! Kamilka do głowy przychodzi mi jeszcze jedynie herbata z malinami, albo grejpfrut czy pomarańcze w dużej ilości. Miód z cytryną jest dobry przy przeziębieniu - ale podrażnia gardło. Asiu B - pięknie wyglądasz:) Dawna Justy - Matylda jest piękna i rośnie jak na drożdzach:) oby tak dalej!!! Dżoli jeżeli jesteś katoliczką, to wszelkie zabobony i gusła powinny być Ci obce... bo to grzech i tyle... co ma piernik do wiatraka... Madzia :) heeeeej :))) pomachaj górom od nas:))) Balbinka kochana, a Ty zaraz następna w kolejce do rozpakowania:) jak się czujesz? Jeśli chodzi o wózki - cóż temat póki co mi obcy... wchodzę w etap \'qrczę jeszcze wczoraj mieściłam się w te spodnie, chyba czas na zakupy...\' :) mam z allegro jedne spodnie ciążowe dopiero, ale jakoś mi nie leżą, a brzucho rośnie... Rudi nudziaro ❤️ :) Takaja ❤️ Ewa ściskam Cię mocno, co prawda po czasie:(zagapiłam się... Pepetti co do rocznic (wszystkiego najlepszego!) ja moje 6 lecie związku spędziłam w carfurze na sajgonkach, tacy jesteśmy romantyczni :] Tiki ❤️ plus kopniak od Larwiątka dla Igi:) Co do usg 3d - bardzo chciałam, ale gin powiedział jasno, że to dodatkowy bajer, dobry diagnostyk i tak bada przy 2d i ewentualnie potem kieruje na echo serca maleństwa, więc może lepiej zamiast 3d wybrać się po prostu do innego lekarza, który się specjalizuje w ultrasonografii na zwykłe 2d... część pieniędzy zostanie w kieszeni, drugie obiektywne oko oceni, no i nasz spokój będzie większy... Szkocja a co tam u Ciebie? Robiłaś jakieś badania? Bo powiem Ci szczerze i nie obraź się proszę, że powinnaś najpierw unormować cykl i zobaczyć co i jak, a potem myśleć o starankach... fakt że może się udać teraz i będzie wszystko w porządku i książkowo, ale co jeśli nie... zadręczysz się... ściskam Cię mocno! Pepetti w ogólę to ja wnoszę o medal dla Ciebie, za to że mimo natłoku obowiązków masz czas i na blog i na nas, tak samo Dawna Justy - dziewczyny jesteście moimi promyczkami i namacalnym dowodem na to, że może się udać!!! Joka (jak Borys?)Celavie, Celica ściskam Was mocno i resztę dziewczyn również!!! Dziękuję, że tu jesteście i wprowadzacie uśmiech, nadzieję i wsparcie... nudziary moje kochane 👄🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Jeju, zajrzalam tu wczoraj wieczorem na chwile i malo oczoplasu nie dostalam! jakies kilometrowe, totalnie bezsensowne wywody o kolorze zgnilej pomaranczy;) jakie skopiowane stare nasze wpisy, no totalny bajzel! Ale widze ze juz wszystko ladnie wrocilo do normy:) uffff. No tak, i zostalysmy totalnie zjechane,hehe, moze powinnysmy w takim razie zmienic nazwe topiku na \"Kolko zdezelowanych nudziar\"hehe, albo \"Kacik ofiar swego beznadziejnego zywota\" czy cos w tym stylu?;)hehe monikapie - no to trzymamy mocno kciuki!! tak na wszelki wypadek:) Moja kolezanka tez juz na \"ostatnich nogach\", bomba tyka, wiec musze dwa lapska zaciskac za was dwie:) malenka - gratulacje! Twoj synus ma ladne imie,hehe, takie samo jak moj m!;) mam nadzieje ze juz niebawem bedziesz mogla nacieszyc sie swoim Skarbem. sysunia, Mika - a gdzie wy sie podziewacie? sysunia - jak tam Twoja fasolka? odezwij sie!!🌼 A ja dzis po pracy ide pobuszowac po sklepach w celu znalezienia jakiegos prezenciku dla mojego m na Dzien Chlopaka, ktory jest w niedziele. Swietujecie to???? My tak, a jakze! Kazda okazja dobra do swietowania:) W niedziele wiec zabieram mojego Chlopaka, na kolacyjke a potem kino:) Szkocja - jak tam z praca? Usciski dla wszystkich beznadziejnych nudziar z tego topiku!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam i pozdrawiam Was Was Wszystkie :) Miałam trochę zaległych stroniczek do poczytania, bo mąż wyciąga mnie co drugi dzień na grzybobranie. Więc 3 godziny zbierania- 3 godziny obierania- 3 godziny kompinowania, żeby to przetworzyć ;) Ale zanim ruszę z tym ostatnim to korzystając z prawa do relaksu- zaglądam tu do Was! No i raz się śmieję do rozpuku, to znowu odczytuję nowiny. Maleńka, gratulacje! Buziaczki dla Filipka! :) Ellas, witaj, gratulacje i dzięki za optymistyczne wieści! ❤️ Dżoli, Pelasia dobrez mówi, że chrześcijance nie przystoi wierzyć w zabobony- tak jak i w horoskopy. Ale cóż z tego, kiedy większość z nich- nasze babcie, matki itp.- wiele zbobonów ma niemal ,,we krwi, wypiwszy je z mlekiem matki\" i żyje nimi na codzień. Więc ja tylko dopiszę moją opinię, że zabobony choć trącą myszką miały pewien sens w swoim czasie, a może i dziś: - chroniły kobietę ciężarną. Dawały jej możliwość odmowy, możliwość wymuszenia czegoś od innych, zwalniały z jakichś prac... Dziś ciężarna ma większą ochronę i pewnie bardzie logiczną i skuteczną. Ale nasze środowisko nadal podtrzymuje ,,tradycję\" zabobonów. Jeśli, więc czujesz lęk, obawę to możesz odmówić i ta osoba powinna zrozumieć. Ale jeśli czujesz, że o naszych tragediach nie decyduje to ze robimy dobry uczynek- by c mamusia chrzestna- to zanieś maleństwo do chrztu. Wcześniej Nowa Koleżanka pisała, że ją spotkała z tego powodu tragedia, ale dodaje że nie ma co do tego pewności. Współczuję Ci i wiem, że nie zrobiłaś nic złego! Trzymaj się! Kamilka, masz już dużo porad od dziewczyn. Myślę, że Twoje metody też są dobre- bo naturalne. Ale lekarz ogólny też może Ci przepisać coś lżejszego, gdyby nie było poprawy. Dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie - nie, pudlo :P Mojej Tesciowej imie zaczyna sie na T. A jest szansa ze sie znamy?:) Ja wam powiem, ze w zabobony nie wierze i uwazam ze czlowiek powinien byc wolny i kierowac sie w zyciu tym co czuje a nie jakimis przesadami starych babc z ciemnogrodu:P Co ma byc to bedzie i zadna bajka czy wierzenia pradziadow tego nie zmienia;) nie ma sensu sie ograniczac takimi sztucznymi obawami i strachami.. Ale oczywiscie Dzoli, zrobisz jak uwazasz, kazdy ma prawo do swoich przekonan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej egoistki :) Byłam u nowego gina. Jestem absolutnie pełna nadziei!!!!!! :) Powiedział, że jestem okazem zdrowia! Robilismy dzis spermiogram i muszę Wam powiedzieć, że norma jest 20 milionów plemników w czymś tam, a mój Bohater ma 90 milionów. Gin stwierdził, że ilość plemników mojego męża jest w normie nie dla białej rasy (kaukaskiej), ale dla rasy czarnej. Hahahaha!!! :D Spermiogramu podobno nie musieliśmy robić, ale no-nie zaszkodziło. Nowy gin jest w typie młodego, dynamicznego zarozumialca (ale poztywnie o tym piszę). Nieziemsko przystojny (aż mi bedzie głupio się wystawiać do badania :P)-pisze o tym, bo nigdy nie miałam gina-przystojniaczka. Ogolnie kazał się szybko starać. jak najszybciej. Resztę napiszę wam później. Bo muszę Krzychowi wszystko opowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella - no to super!! No i niezlego masz \"ogiera\"u boku;)hehe hmmmm, a i pan ginolek jawi sie jak mlody bog;) No prosze, to zdazaja sie tez i smakowite ciacha w tym zawodzie? moj tam wprawdzie jakims paszczurem nie jest, ale jednak daleko mu do miana przystojniaczka:) No to w takim razie tylko brac sie do roboty!! A jak tam ogolnie sie czujesz, kochana? fizycznie dochodzisz do siebie juz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza, czuję się dobrze. Jeszcze wczoraj bolał mnie trochę brzuch (podejrzewam, że to macica, bo ten ból był jakiś taki inny), ale w ogóle, to jest nieźle. psychicznie jest gorzej, chociaż tragedii nie ma. Mam zamiar dziś wieczorem trochę wypić, to pewnie łzy się poleją... Ostatnio (aż :P dwa razy piłam piwo i już piszę: \"ostatnio\" hahaha) upijam się na smutno i nie umiem nad tym zapanować. Szkoda, że badania nic nie wykryły. Coś by się leczyło i może byłoby w porządku. A tak, to nic dalej nie wiadomo. Nowy gin z rozbrajającym uśmiechem powiedział: \"pani Moniko, muszę pani powiedzieć coś w tajemicy: jeśli lekarz ma szczęście, to jego pacjentki też. I już nie raz mówiłem o tym swoim pacjenkotm!\". Milutki koleś i wierzę, że przyniesie mi szczęście (jeśli w ogole można tak powiedzieć-ale ja w to wierzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella - no wlasnie, nie wiadomo czy te dobre wyniki to informacja bardziej cieszaca czy frustrujaca...bo dobrze by bylo znac przyczyne, kazda z nas chcialaby wiedziec... Ale trzeba byc dobrej mysli, no i jednak sie cieszyc, ze wszystko w normie (albo, jak to w niektorych przypadkach, PONAD norme!hehe) A dobry gin z pozytywnym nastawieniem to juz bardzo wiele:) Trzymam kciuki zeby pod jego (slodkim, przystojnym:) ) okiem wszystko pieknie i gladko sie potoczylo!! 🌼 Jeszcze niecale 2 godziny do konca roboty....uffff.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wrzucmy jeszcze Malenka
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........wiek.....miasto.......... OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie........14.08.....7tc_ 13.09.........jesień Agapa..........22........Płock............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27........Białystok........27.09....13tc _ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32........Wrocław.........???........12tc . _12.02 .07 .czer07 Sylijka28..... 28........Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..................20tc _05. 07 ....../07 gawit_27......28........Luton.........10.03.06/23.03.07. . 11tc ..wakacje08 Agusia28......28........Będzin.........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka...........31........Ełk.............15.09.........5tc_13 . 09.2006........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec.......15.01.07..9tc_2 2. 02........maj'06 Ania_Białystok...27......Białystok.........05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28..... Galway ......... 23.05.07 ..... 31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27......... 27..... ok.Gliwic..........06.08.07......10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23......Białystok.........14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79.............28......Warrington........09.09.07.... . 9t c_14.12 .06.....wrzesien07 Mika23.............23.......lubelskie..........26.09.07. .. . .2 x w 10 tc....pażdziernik 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala .................................................. kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK.............wiek..... miasto ............. OM ............ TP iza iza............26.......Rybnik............ 03.12.2006.......09.09.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice......31.10.2006... .. .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.......20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa......16.02.2007... ... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn........04.03.2007. . .....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007....... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . .. 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... ....29.01.2008 JoaśkaPelaśka...26......Toruń...............27.04.2007. ......31.01.2008 CELICA...........36......Krasnystaw........03.06.2007. ......07.03.2008 Dżoli..............25......G-D/Doncaster.... 16.06.2007.... ....23.03.2008 Katka82......... 24......Świętochłowice....25.07.07.... .....2.05.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick...........Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska......... 23......Gdańsk....07.06.2007....CC........ Michaś ...........3200/54 Dawna Justy....38...... Gdańsk.... 17.07.2007....CC........ Matylda............. 3550/56 Gablis .......... 25 ......Poznań ... 30.08.2007 ... SN/zo .. Michaś ......... 3500/58 Peppetti....... 31.......ok.Łodzi... 03.09.2007.... CC ... Michaś ............ 3550/57 100krocia..... 25.......Rybnik......22.09.2007.....CC.... Natalka......... ????..... ma-lenka20.....21.......ok Jastrzębia.....27.09.2007...... CC ..... Filipek ...... 3040/45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mozzarella->super, że nowy gin poprawił Twój nastrój:) no i ten spermiogram- gratulacje! mój M też coś kiedyś przebąkiwał, że może i on by zrobił, ale skończyło się tylko na gadaniu... M już niedługo będzie w domu, a w nocy ja z kolei wyjeżdżam na wycieczkę- i wcale mi się nie chce... tym bardziej że właśnie mam środek cyklu, a nie wiem czy dziś uda się cokolwiek podziałać, znów w środę może być za późno... czeka mnie jeszcze pakowanie walizki i pobudka po 3-ciej w nocy, bo zbiórka o 4-tej... Pyza-> my też nie obchodzimy dnia chłopaka... Mika-> dawno Cię nie było, pewnie liczyłaś na brak @ i chciałaś zrobić wielkie wejście tak jak Celica? przykro mi że @ przyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikusia witaj, kochana!!! :) Przykro mi, ze @ nadeszła, ale to widać jeszcze nie Twój czas. Polecam ziółka :P Zaglądaj do nas częściej. Joka, takie to już nauczycielskie zycie, że dzieciaki chcą jeździć na wycieczki. Ale może odbębnisz ten raz i na tym się już skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ruty, to faktycznie ma dzialanie poronne, ale nie w takiej ilości. Ona musi być w tej mieszance, bo jej sklad powinien pozostać bez zmian. Nie wiem jak to jest w innych mieszankach-może nie zawierają ruty. teoretycznie powinno się pić zioła nieprzerwanie przez cały cykl. Ja przypuszczałam, że nam się udało (mialam przeczucie, bo objawów wtedy jeszcze nie było) i przestałam pić po owulacji. Wiem natomiast, że żeby zioła odpowiednio zadziałały, to trzeba je pić co najmniej jeden cykl nieprzerwanie. Po jednym cyklu robi się 7 dni przerwy, po drugim cyklu z ziołami 12 dni. Choć tak naprawdę wszędzie piszą, że trzeci cykl pije się je profilaktycznie, bo przez dwa cykle one już pobudzają układ rozrodczy do działania i trzeci cykl pije się że tak powiem dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Przychodzi hipochondryk do lekarza i mówi:* * >> - Panie doktorze, żona mnie zdradza, a nie rosną mi rogi. >> - Proszę pana, z tymi rogami to tylko takie powiedzenie. >> - Uff, a już myślałem, że mam niedobór wapnia.* *>Do Urzędu Stanu Cywilnego przychodzi Indianin i mówi: >> - Chciałbym zmienić nazwisko. >> - A jak się Pan nazywa? >> - Waleczny Orzeł Spadający z Nieba na Wrogów Uderzający Ich Znienacka. >> - A jak chce się Pan nazywać? >> - Jebudu. Pytanie: idzie sobie trzech posłów w długich płaszczach, po czym poznać, że jeden z nich jest z Samoobrony? Odp: jeden ma płaszcz wpuszczony w spodnie. - Byłem u lekarza i poprosiłem o syrop od kaszlu, a on dał mi nie wiem czemu środek na rozwolnienie. - Zażyłeś ten środek? - Zażyłem. - I co, kaszlesz? - Nie mam odwagi... Siedzi pijany facet w barze i patrzy na wiatrak. W pewnej chwili pijak zwraca się do barmana: - Patrz pan, jak ten czas zapierdala! To tak dla lepszego humorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, są mieszanki, które pije się tylko jedną połowę cyklu. Albo przed, albo po owulacji. Może spróbuj takiej, jeśli się boisz ruty. Moim zdaniem (czytałam książkę o. Klimuszki pt. \"powróćmy do ziół\") ruta w takiej ilości nie szkodzi, a wyrzucić jej ze składu nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, fajne kawały. To ja też coś dorzucę: mąż wraca pijany do domu, staje w dzwiach, żona widzi, że zalany w trupa i pyta: - Krzysiek, przecież miałeś być na szachach!!! :nono: - No przecież byłem, ten odpowiada, :-D - Ale ciebie czuć alkoholem!!! :nono: - A co?!? Ma mnie czuć szachami?!? :hahaha: Sytuacja taka sama jak powyżej Żona: Co ty robisz?! O trzeciej nad ranem do domu wracasz? - Jakie wracasz! Jakie wracasz! Ja tylko po gitare przyszedłem! Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej dziewczynie urodzinowy prezent, a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do domu towarowego i kupił narzeczonej rękawiczki. Siostra natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspedientka zamieniła te dwa zakupy tak, że siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania, co jest gdzie,facet wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujący list: \" Kochanie, ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla twojej siostry, to wybrałbym długie z guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zniszczone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieje, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłością. PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywiniętych tak, by widać było trochę futerka \" W szkole. Trzecia klasa, lekcja matematyki. - Aniu, co robi twoj tata? - Jest nauczycielem w przedszkolu. - A ile zarabia? - 760 zl. - A mama? - Mama jest bibliotekarka i zarabia 640zl. - To ile wynosi wasz budzet? - 1400 zl miesiecznie. - Bardzo dobrze, piatka. Jasiu, a twoj tata? - Moj tata jest celnikiem na przejsciu kolejowym i zarabia 900 zl,mama pracuje w izbie celnej na przejsciu samochodowym i zarabia 850 zl, nasz budzet wynosi 9000zl miesiecznie. - Eh, Jasiu, no zle, znow bede ci musiala jedynke postawic... - Zwisa mi to, przynajmniej zyjemy jak ludzie... Jasiu wrócił na wieś z pracy w Anglii. Ojciec: - Weź, rozrzuć gnój. Jasiu: - What? Ojciec: - Łot krowy i łot konia. Deszcz meteorytów. Obserwują zięć i teściowa. Zięć pomyślał życzenie. Teściowa nie zdążyła... Stary Żyd leży na łożu śmierci. Dookoła rodzina. On szepcze: - Hela jest? - Jestem Tate. - Salcia jest? - Jestem Tate. - David jest? - Jestem Tate. - Abraham jest? - Jestem Tate. - To kto kurwa pilnuje sklepu?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, te mieszanki są tak różne, że jest w czym wybierać. Ja sprawdziłam akurat tą i nie zwracam uwagi na rutę. Spróbuj czegos innego. Wszystkie te mieszanki są tak skomponowane, że mają pobudzić uklad rozrodczy do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, nie ma sprawy! Idąc za ciosem, dorzuce coś jeszcze: Teksty z roznych polskich teleturniejów (Najsłabsze Ogniwo) Pytanie: Jaką wspólną nazwę noszą popularny batonik i rzymski bóg wojny? Odpowiedź: Snickers (N.O) Pyt: Jaką literę przypominają krzywe nogi? Odp: L (N.O) P: Kogo pokonali Grecy w finale Euro 2004? O: Nikogo. Wygrali. P: Jakiego koloru jest sroka? O: czerwono-żółta. P: Ile par oczu ma mucha? O: sto milionów P: Rodzaj potwora? O: Kangur. (Familiada) P: Potrawa z warzyw? O: Kalafior. P: Wymień soczysty owoc? O: Banan. (1z10) P: Z czym można puścić zrujnowanego bankiera? O: z dymem. P: Z którego miejsca na Ziemi wszędzie jest na północ? O: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. (N.O) P: Kupa lub beczka? O: (chwila ciszy...) - beczka! P: nie, smiechu. P: Jakim gazem były napełniane sterowce? O: gazem musztardowym. (F) P: Kto spełnia życzenia O: BYK. (N.O) P: Jakim językiem posługuje się większość mieszkańców czeskiej pragi? O: Nie mam pojęcia. (N.O) P: Po jakiej orbicie krąży Księżyc wokół Ziemi? O: Księżyc nie krąży wokół Ziemi. P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce? O: Baobab. P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to jest dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię. O: Zenon. (1z10) P: Kto gra rolę Podstoliny w Zemście? O: Janusz Gajos. (1z10) P: Jaka trwa teraz era geologiczna? O: Atomowa. (N.O.) P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina? O: Jabol. (N.O.) P: Kraj w Ameryce Południowej, który jest synonimem chaosu. O: Harmider. (N.O.) P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie. O: Gil. P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne zwierzę które mozna mieć w nosie? O: (pewny siebie) - Koza! P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie. ( chodziło oczywiście o muchy w nosie) P: Zwierzę na literę \"M\"? O: Miś! P: Zielony barwnik obecny w roślinach? O: Mech. (F) P: Coś kwaśnego? O: Kwas solny. (1z10) P: Ile skrzydeł mają pszczoły? O: Pszczoły nie mają skrzydeł. (1z10) P: Nazwa miasta w Polsce, ryba, narzędzie stolarskie. Jaką wspólną nazwę mają te trzy rzeczy? O: STRUG! (1z10) P: Kto spotkał 7 krasnoludków - królewna śnieżka, czy śpiąca królewna? O: Sierotka Marysia. P: Największy polski gryzoń? O: Żubr. (1z10) P: Z ilu pieśni składa się biblijna księga Psalmów? O: Z pieśni nad pieśniami. (F) P: Czym się bawią dzieci w piaskownicy? O: Przewracają się. (1z10) P: Jak się nazywa zwierzę żyjące na ziemi, które osiąga 30 metrów długości? O: Żyrafa. (1z10) P: W spodniach albo na świadectwie? O: Pała (Va Bank) P: Mówimy tak, gdy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. O: Co to znaczy pieprzyć androny! (VB) P: Szkielet jakiego zwierzęcia często spotykamy w łazience? O: Czym jest PIES. (chodziło o gąbkę) (1z10) P: Czy diplodok żyje obecnie? O: Tak. (1z10) P: Główni bohaterowie \"Nocy i dni\" O: Jan i Bogumił. P: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo. P:Jaką nazwę nosi najsławniejszy polski żaglowiec? O: Kusznierewicz. (F) P: Co robią koty? O: Skakają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja tylko na chwilkę, pragnę podziękowac wszystkim kobitom za wsparcie, jesteście nieocenione. Co ja bym bez was zrobiła🌼 W niedzielę postaram się nadrobić zaległości ps. Czytałyście o tych bliźniakach sjamskich, serce się kraja, dość że dziecko zmarło to jeszcze nie wiadomo ile czasu będzie na nie patrzyła połończone z tym drugim synkiem:( tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Proces pasteryzacji zakończony! Czyli grubsza robota zakończona :) Jeszcze zostało posprzątanie kuchni,ale w tej chwili mam relaks. ---- Humor powyżej 1 klasa! Zwłaszcza o meteorytach i Polskim Angolu ;) Mozarellka, czyli jakaś nadzieja jest! Oczywiście, gdyby było wiadomo co jest przyczyną straty to każda z nas miałaby znacznie mniej zmartwień. Skoro zaś jesteście zdrowi to należy przypuszczać, że Dzieciątko było chore -być może splot genów czy coś innego- ale nie oznacza to ostatecznie, że kolejne również to spotka! I tego się trzymajcie! Pyza, niestety nie znamy się... :( skoro Twoja teściowa to nie A. ;) Jedyny facet F. jakiego znam z nazwiska ino to ma mamę A. I tyle! Szanse, ze jesteś u nich w rodzinie były chyba mniejsze niż wygrana w totka, ale musiałam sprawdzić :) A! Jak wśród niusów o strajku lekarzy usłyszę o tym, ze dwóch ginów było molestowanych przez pacjentki to już bedę wiedziała kogo prowadzą w kajdankach! Mozarellka i Balbinka- pilnujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpadało! Mój m. mówi, że słychać jak grzyby rosną. Czyżby miał w planach kolejne grzybobranie? ;) On naprawdę lubi zbierać grzyby. Deszcz mi nie przeszkadza, ale net siada i g-g. :( Ciekawe czy pójdzie ten mój wpis? Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celavie-------->ta, lekarze mówią że po rozdzieleniu (dzis kilka godzin trwała operacja rozdzielenia) jest w stanie ciężkim ale daja mu duże szanse... Podziwiam tą kobietę, ja jakbym sie dowiedziała że to bliźnięta samskie to bym taką ciążę przerwała, nie maiałabym siły płakać i przechodzic to wszystko co z Anielą, z resztą taka wada nie jest na nasze polskie zarobki...bo specjalistów mamy super, tylko się cenią po a funduszowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
znów będzie pomarańczowo, ale ja nie mam złych intencji! czytam Was od czasu do czasu, bo kiedys spotkało mnie to samo!potem doczekałam się dwójki dzieci!córcia jest zdrowiutka, a synie już Wam pisałam! ale mniejsza z tym. zastanawiam się co z sysunią?dość dawno się nie odzywała :( podonie na styczniówkach (gdzie i ja jest :) bo poki co znów jestem w ciąży :) ) troszkę się o nią martwię!myślałam może, że Wy wiecie co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku pamięci aktualizacja tabelki TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........wiek.....miasto.......... OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie........14.08.....7tc_ 13.09.........jesień Agapa..........22........Płock............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27........Białystok........27.09....13tc _ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32........Wrocław.........???........12tc . _12.02 .07 .czer07 Sylijka28..... 28........Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..................20tc _05. 07 ....../07 gawit_27......28........Luton.........10.03.06/23.03.07. . 11tc ..wakacje08 Agusia28......28........Będzin.........25.04.07.....9tc. . .22.05.....wrzes07 joka...........31........Ełk.............15.09.........5 tc_13 . 09.2006........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec.......15.01.07..9t c_2 2. 02........maj\'06 Ania_Białystok...27......Białystok.........05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28..... Galway ......... 23.05.07 ..... 31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27......... 27..... ok.Gliwic..........06.08.07......10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23......Białystok.........14.09.07....4x .....lipiec 07 Pyza79.............28......Warrington........09.09.07... . . 9t c_14.12 .06.....wrzesien07 Mika23.............23.......lubelskie..........26.09.07. .. . .2 x w 10 tc....pażdziernik 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala .................................................. kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK.............wiek..... miasto ............. OM ............ TP iza iza............26.......Rybnik............ 03.12.2006.......09.09.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice......31.10.2006... .. .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.......20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa......16.02.2007... ... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn........04.03.2007. . .....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007....... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . .. 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... ....29.01.2008 JoaśkaPelaśka...26......Toruń...............27.04.2007. ......31.01.2008 CELICA...........36......Krasnystaw........03.06.2007. ......07.03.2008 Dżoli..............25......G-D/Doncaster.... 16.06.2007.... ....23.03.2008 Katka82......... 24......Świętochłowice....25.07.07.... .....2.05.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick...........Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska......... 23......Gdańsk....07.06.2007....CC........ Michaś ...........3200/54 Dawna Justy....38...... Gdańsk.... 17.07.2007....CC........ Matylda............. 3550/56 Gablis .......... 25 ......Poznań ... 30.08.2007 ... SN/zo .. Michaś ......... 3500/58 Peppetti....... 31.......ok.Łodzi... 03.09.2007.... CC ... Michaś ............ 3550/57 100krocia..... 25.......Rybnik......22.09.2007.....CC.... Natalka......... ????..... ma-lenka20.....21.......ok Jastrzębia.....27.09.2007...... CC ..... Filipek ...... 3040/45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczeze to jak zaglądam w tą tabelkę to nas jest tak dużo że nie sposób wszystkich spamiętać...nie wiem dlaczego coś mi się ubzdurało że niuuusia urodziła...:P Maleńka moje gratulacje🌼 ale czy aby napewno ten twój synek urodził się taki maleńki? joka----------->poważnie martwię się tym twoim psiakiem...może to jakieś chorubsko genetyczne? teraz niestety hodowcy nie przestrzegaja pewnych zasad przy parowaniu psów i później wychodzą takie komedie:( Przyznam że mój Piesiol jest w porównaniu z twoim normalnie aniołkiem, zdarzaja mu się wybryki ale generalnie nic straszliwego:) Załapałam jakąś infekcję:( swędzi mnie jak diabli a jutro kurna sobota;(:P \\ Jutro jedziemy do Ani i Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) no i z całego serca gratuluje:) jaaaaaaa czy Ty tez jestes ze styczniowek bo nigdy Cie tam nie widziałam i gratuluje ciazy:) ja tez sie zatanawiałam ostatnio co z sysunią,ciekaweczemu sie nie odzywa .Mam nadzieje ze to awaria neta .Sysuniu czekamy na Ciebie. Celavie to ja Ci nie zazdroszcze ja nigdy nie lubiałam chodzic na grzyby a tym bardziej pozniej je obierac brrrrrrr..... u mnie wszystko w normie :) moje dziecko sie tak rozpycha ze czasami mam wrazenie ze wyjdzie mo bokiem:) cisnienie w normie tylko z K mamy zgrzyty ale co zrobic.Zawsze sobie mowie ze bede jednym uchem wpuszczała a drugim wypuszczała tylko kiedy ja sie tego naucze:/ wogole ostatnio dziewczyny mało zagladaja asia b ,joaska pelaska ,tiki itd .Czyzby nie chciały byc juz nudziarami;) ciekawa tez jestem jak tam monikapie.Bede zagladała zeby sparawdzic czy juz jest mała lalunia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×