Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl...7057635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jakos nie mam ochoty na rozmowy.Dopadła mnie znowu jakas infekcja (wiecie gdzie) i za zadne skarby nie moge sobie z tym poradzic:( jutro musze leciec do apteki i znowu mnie czeka wizyta u ginka.Rany czy to sie nigdy nie skonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi przykro mi :( Dziewczynki w swojej stopce ( o ile mi sie to udało) mam dwa aktualne zdjęcia :) Jedno zrobione jakiś czas temu, a drugie (to z brzuszkiem) zrobione dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit, masz bardzo sympatyczna buźkę :) I śliczny Brzunio :) Rudi, życzę Ci zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano miałam niespodziankę, bo wreszcie waga drgnęła. Wyszło mi 65 kg. A już myślałam, że moje zdrowe odżywianie na nic. I pomyśleć, że jak jestem na głodzie, czyli na codzień- to nie umiem się często oprzeć i jem furami słodycze i jeszcze podjadam masę przekąsek. W sumie ostatni raz objadłam się słodyczami w Walentynki. Ale od popielca trwam- 11 dni. Albo trochę wczesniej bo nie pamiętam. Brakuje mi tych słodkości, nie powiem, brakuje, ale trzymam się. Jakbym schudła jeszcze kilo miałabym jeszcze większą motywację :) Planuję zrobić sobie cholesterol (ale jak pomyślę o wyprawie do przychodni, a także o prądkujących w poczekalni) to mi sie nie chce iść po skierowanie. :( No i może OB wykazałoby czy mam infekcję od zatok, bo zapycha mi sie nos i nie wiem co znowu mi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa
Tiki miło ze pamiętasz EwaWer to widzę, że nie tylko ja muszę czekać troche na mieszkanko. Ja swoje prawdopodobnie dostanę 1 lipca (chyba ze poprzedni własciciele się szybciej wyniosą, na co cały czas licze :) A na razie mieszkam u teściów. I co tu dużo mówić to wszystko mnie trochę powstrzymuje od starań. Boję się przeprowadzki na początku ciaży, a wtedy naprawde jest roche roboty i sprzątania. Poza tym na nowym mieszkanku trzeba malować parkiety lakierami. Wieie może ile one śmierdzą i jak długo nie mozna mieszkać po takim czymś (chodzi mi o to, żeby te chemikalia nie miały już negatywnego wpływu na zdrowie zwłaszcza maleństwa)? Chcemy malować tymi mocnymi lakierami, a nie wodnymi czy ekologicznym - moi rodzice jak nimi zrobili parkiet to się bardzo szybko wytarło wszystko miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi może zacznij brać tabletki z żurawiny. Ja biorę zapobiegawczo, nigdy nie miałam tam żadnych infekacji, ale moja kolezanka przynajmniej raz na kwartał (a czasem częściej) miewała rózne infekcje. od dwóch miesięcy bierze tabletki z żurawiny i jak narazie jest zadowolona :) . No a ja lecę prasować i pakowac się....może w wolnej chwili jeszcze do was wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a jak sie te tabletki nazywaja? Ja po zabiegu mam caly czas te infekcje.Skonczy sie jedna jest pare dni przerwy i znowu ....:( przewaznie jest ona w czasie dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi tu jest link, ja kupuję tą żurawinę. Są też inne, ale to kwestia ceny...innych firm są dużo droższe. Te tabletki z herbapolu są w cenie od 16zł do 30 zł, zalezy od apteki. lekarz mi powiedział, że te infekce kobiece najcześciej biora się z dróg moczowych, bo niestety u nas jest bardzo krótka droga od układu moczowego do rozrodczego. Poza tym ogólnie wzmacniaja organizm. http://herbapol.krakow.pl/index.php?gid=produkty&sid=pokaz_ksiazke&prod_ID=85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierze się 1-2 kapsułki 3 razy dziennie. ja biorę 2,3 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka ja chciałam napisac ze jak byłam w ciazy z pierwszym dzieckiem to pracowałam w firmie reklamowej i miałam doczynienia z rozpuszczalnikami, benzyna itp. Poza tym zaliczałam malarstwo i malowałam olejnymi a na grafice pracowałam w farbie drukarskiej. I jak widac moje dziecko urodziło sie zdrowiuśenkie. Nie ma co odrazu podejrzewac ze farba emulsyjna zaszkodzi . Oczywiscie zapaszek jest ale olejna i rozpuszalnik pachna jeszcze gorzej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam na odchudzanie herbatki z firmy Vitax - Wellness Tea \"Smukła talia\" Ja piję z tej serii Sekret piękna. Bardzo dobre . Nie trzeba słodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, a czy leczenie Ciebie jest połączone z leczeniem Twojego mężczyzny? u mnie infekcja pojawiała się jedna, po drugiej... poprzednia gin. przepisywała mi jedne globulki po drugich i dopiero moja nowa gin. wzięła się za nas kompleksowo i od kilku miesięcy wreszcie spokój! mąż łykał nystatynę i miejscowo stosował chlorchoinaldin h-maść :) a profilaktycznie polecam globulki nagietkowe, dostępne bez recepty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....6319780 Madusia_3..Magda..05.03.1975..32.......madusia3@wp.pl....3046584 wpisalam sie grzecznie do tabelki bylam dzis w Szczecinie u cioci i kuzynki(pare dni temu mojej kuzynce dzidadek zmarl znalam go cudowny czlowiek placze biedan mocno) bylysmy na cmentarzu min u mojego aniolka splakalam sie masakrycznie i ogolnie taki melanchlijny nastroj mam ale tylko dzis dostalam za to sliczne 2 kwiatki i seksowne gatki od ciotki i kuzynki ale dzis nie mam sily zrobic z nich uzytku.Za to plemniczki odpoczna i jutro bedzie super mochanko a wieczorem wodeczka z przyjaciolmi.Ja tez mialam wczoraj problem z netem i strsznie sie za Wami stesknilam buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby miś niestety narazie tylko ja sie lecze i jak pojde teraz do lekarza to musze mu powiedziec zeby przepisal tez cos dla mojego K. Jest jakas nazwa tych tabletek czy w aptece zapytac tylko o globulki nagietkowe i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@.....wp.pl.....3046584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@.....wp.pl.....3046584 asia b.....Asia.....15.06.1981..26..jpdbos@o2.pl..............6334520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi ja walczyłam z bakteriami przez pół roku, masę antybiotyków sobie zaaplikowałam do środka i nic, co posiew to od nowa...tragedia. W koncu mój gin poradził mi żebym zrobiła płukanie gencjaną. Nie bylo to przyjemne, ale cholernie skuteczne. Na posiewie nie miałam nic kompletnie. Baby w labolatorium dziwiły się,jak to możliwe. Poprostu wszystko wyjałowilam. Póżniej Lactovaginal coby zasiedlic dobrymi bakteriami i jest gites. Teraz zaniedbałam po porodzie, bo profilaktycznie nie brałam tego lactovaginalu i się grzybek przyplątał, ale szybko sobie z nim poradzimy. Bakteria jest najgorsza. Ja jestem bardzo wrażliwa na te sprawy...jak to mówi mój gin wydelikacona:) Także jakbyś naprawde miała juz dosyć to polecam mój sposób tylko dokładnie musiałabym Ci napisać co i jak bo można sobie niechcący krzywdę zrobić tą gencjaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do tabelki się dopiszę nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@.....wp.pl.....3046584 asia b. ....Asia.....15.06.1981..26..jpdbos@o2.pl..............6 334520 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@interia.pl...1441071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, te globulki to Vagical, ale ile kosztują nie wiem... chyba drogie nie sa :) ale o receptę dla Twojego K. poproś gin. koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam za wszystkie rady.Jesteście kochane!!! ❤️ ehhhh co ja bym bez Was zrobiła:) Czasami się zastanawiam jak ja wcześniej zyłam bez tego forum i bez Was:):):):) Jest mi smutno bo Krzysiu wyjechał i wróci dopiero w piątek :(:(:(:( ale mam czas zeby zając sie tymi cholernymi infekcjami.brrrr... takaja mam nadzieje ze Twoj sposób pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie,doczytałam do końca,łatwo nie było,bo do kompa pchało się 5 osób dorosłych i 4 dzieci! Celavie-życzę ci tylko jednego-spełnienia marzeń❤️ Witam i pozdrawiam ponownie i zaznaczam-ja się nigdzie nie wybieram!PROSZĘ MNIE NIE WYKREŚLAĆ Z TABELKI! Może niezbyt systematycznie,ale udzielam się i czytam,z pisaniem gorzej,za mało mam wolnego czasu.Pisałam ostatnio w Walentynki,że wybieram się do gina,żeby sprawdzić,czy wszystko ok,pomimo,że czułam się dobrze,tylko ostatnia@ była dziwna.No się zawiodłam!Przypisał mi antybiotyk,Tantum Rosa i Lactowaginal-nie podobały mu się upławy.Mi też się nie podobają,ale właściwie są od zabiegu,myślałam,że tak już będę miała,tym bardziej,ze cykl mi się nie unormował.Za dwa dni idę na cytologię.Tylko w ubiegłym tygodniu zaczęłam kaszleć okropnie,bolały mnie oskrzela i dostałam kolejny antybiotyk.Myślicie,że to będzie miało wpływ na wynik cytologii? Chcę już wyzdrowieć i zacząć się pakować-11.IV. wyprowadzam się za granicę,do mojego mężulka!Jak się cieszę,nie mogę się doczekać:)Powiedziałam już w pracy,ze złożę wypowiedzenie,że mogę zostać tylko do końca marca.I atmosfera jest okropna!Część mi zazdrości,część ma żal,że zostawim pracę w najgorszym(dla firmy najlepszym) okresie,a są tacy,co uważają,że skoro odejdę to sobie odpuszczam,więc muszę pracować więcej,żeby im udowodnić,że się mylą!Ogólnie-mam już dość.Psychicznie.Chcę odpocząć,pobyć z moim mężem,zadbać o nasze wspólne gniazdko.I oczywiście zajść w ciążę:) Co do nowej tabelki-jestem za,tylko ja nie potrafię wklejać zdjęć i zastanawiam się,po co mamy pisać i datę urodzin łącznie z rokiem i aktualny wiek?Przecież można obliczyć,prawda?Ale jak uważacie,niech decydują koleżanki,które częściej się udzielają:)Ja się dopisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick: .. imię..... data urodzin...wiek......adres e-mail..........nr: gg alekto...marta...15,01,1979.....28... ....myszamm@o2.pl.....63 19780 gawit_27.Gabrysia.24.03.79.....27.....iskierka197 9@o2.pl...2274584 rudi26....Ania.....13.04.81.....26..,anula1304@interia.pl. ..7057635 madusia3.Magda..05.03.1975..32..madusia3@.....wp.pl.....3046584 asia b. .... Asia.....15.06.1981..26..jpdbos@o2.pl..............6 334520 takaja79.Karolina..08.12.1979...28...karowal@inter ia.pl...1441071 -marta77.....Marta......03.12.1977....30.......martula77@O2.pl Chwilowo bez nr.gg,ciągle zakładam,mój brat formatuje komputer, nie mogę odzyskać poprzedniego nr.,zakładam,i znów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach przypomniałam sobie!JA TEŻ PROSZĘ O ZDJĘCIA!Bardzo jestem ciekawa,jak wyglądacie.Te,które wcześniej widziałam to niezłe laski,reszta pewnie też:)Ciekawość mnie zżera typowo babska!Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam🌼Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×