Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość kacuska
dziekuje ci Dawna Justy!nawet niewiesz jak jestem ci wdzieczna!!!to mnie uspokoiło,czyt. co nieco o zatruciu ale bardzo sie wystraszylam ta wydzielina bo wiem ze to bardzo zle jak sa zielone uplawy,ale ok.dzieki tobie juz jestem spokojna... Rudi 26-dziekuje za cieple slowa,napewno masz racje...choc czasami myslenie ze mialo tak byc i juz jest takie trudne...a leki wole brac,bo tak jak mowicie,to lepsze zło... Wasze wypowiedzi mnie troszke uspokoily,dobrze jest wiedziec ze ktos mial podobny problem,jest w podobnej sytuacji albo bral jakies takie prochy,a jeszcze lepiej jest uslyszec ze wszystko jest w pozadku badz zmierza w bardzo dobrym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
wiecie co dziewczyny!zle sie wpisalam do tabeli,próbowalam to zmienic ale teraz widze ze jak któras cos zmienia to moj błedny wpis jest nadal czy zeby go zmnienic skopiowac musze jeszcze raz wszyskie tabele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
dziewczynyyyyy.. ja sobie pomyslalam, ze tez bym chciala zobaczyc jak wygladacie. pleaseee. ja sie tak nudze a to bedzie chwila przyjemnosci. ja niestety w komputerze mam tylko jedno zdjecie (ostanio byl formatowany i wszystko poszlo z dymem) i mam na nim mine jakby mi sie kupe chcialo. a nowych nie robie bo ostatnio jestem bardzo niewyjsciowa. cale dnie w dresach. ale jak ktos chce to moge wyslac to jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
a moze p[odam adres :-) olson@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami kobitki 🖐️ Teraz uciekam sprzątać i gotowac obiad!Zajrze później :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacuska - tak muszisz skopiować wszystkie tabela i poprawić to co chcesz:) Monikapie -właśnie wysłałm Ci maila A ja chyba dostałam @ idę sprawdzić:( tak myslałam że tym razem się nie uda - ale kiedy się uda???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madzia - zdjecia cudne.niedlugo bedzie was na nich wiecej :-) odeslalam Ci to co mialam, ale za bardzo nie ma co ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
no i jak? przyszla @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty a jakie ty masz problemy z pęcherzem? Bo mnie sie ciągle chce siku ( nie nie w ciazy nie jestem). I nie moge utrzymac moczu ostatnio. Niewiem , moze isc do lekarza i jakies tabletki łykac. Bo moze to jakies zakażenie. Dzisiaj ide do Lemanskiego, mam nadzieje ze mnie przyjmie. Powiem mu o tym, zobaczymy co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na razie nie przyszła :P Ale boli mnie brzuch... A poza tym jak byłam w pierwszej ciąży to strasznie bolały mnie piersi a teraz nic . No chyba że nie ma co porównywać objawów z pierwszej... Jakis mały dół mnie dopadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02....13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........15.08.2006...22.05.2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylijka28
Czesc dziewczyny. Mialam cc 27 listopada/06 i lekarz kazal mi teraz czekac rok czasu. Co prawda bylam juz wysoko w ciazy bo byl to 33 tc ale ja nie chce tak dlugo czekac. Wiem ze po cesarce powinno sie ten dobry rok odczekac ale pragnienie dziecka jest tak silne. Mam zamiar z mezem probowac juz od sierpnia. Jak myslicie mam probowac czy raczej czekac dluzej? Znacie jakies przykre przypadki kiedy kobieta po cesarce zbyt szybko zaszla i miala problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuska
madzia79- niewiem czy cie to pocieszy,jezeli dobrze to wszystko wyliczal po zapłodnieniu przez kilka dni,bardzo bolal mnie jajnik,a potem chyba do 5tago m-ca mialam stale bule podbrzusza(w dole brzucha)bol byl podobny do takigo jak podczas menstruacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylijka28
TABELA I - PLANUJĄCE CIĄŻĘ W PRZYSZŁOŚCI NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start niusieniek.....26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut 07 Mania78.......28......Lublin.........20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty07 EvaWer........34.....Częstochowa....15.02....7tc_26.10 ........? Celica..........36......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006....? betty82...24.. Radlin(ok.Rybnika).....11tc....19.11.2006...mar/kwi07 monikapie...28....Skierniewice............16tc_31.10.06 .. .sty/luty07 alekto.......27......Galway..................31tc..05.03 . 06.......kwi07 Lidka79.....27.....Białystok.......25.02....13tc_02.10. 06....marz07 Caroline_23..23.....ok.Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06. ....kwie07 Nicolla...... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 .... maj07 niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? asiab........26.....Doncaster......??.........21tc 10.02.07..maj/czer07 aga75.......32.....Wrocław........???....12tc.12.02 .07 ......czer07 Daga_p_11..30...Częstochowa...???....7tydz..17.12.06.... .17 mar 07 Sylijka28.....28.....Konin..................33tc..27.11.06.......sierp/07 -------------------------------------------------------- ------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od tiki_tak........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09.. marzec 07 OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12... ..23tc_24.03. 06...listopad Zaba22.......24....Kraków..........28.12.... 13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3...32.....Świnoujście....13.02...20tc..26.06 .06.....marzec -marta77...30....Lublin............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków......02.03.....10tc_23.10. . . .styczeń joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 rudi26......26.....Cęstochowa...17.02.07...11tc_27.11.06 ....marzec -------------------------------------------------------- ---------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL,Tox o,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Daga_p_11...NWC -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........31.........ok.Łodzi...14 12 2006.......20.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007 ma-lenka20......21......ok Jastrzębia...3.01.2007....10.10.2007r. kacuska .........23 .......Gdansk.........15.08.2006...22.05.2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki jeśli przeciwciała znajdują się w śluzie macicy to zabijają plemniki i nie ma możliwości zapłodnienia.Natomiast jeśli występują we krwi, to zapłodnienie jest możliwe, aczkolwiek tez są z tym trudności. Przeciwciała p/plemnikowe we krwi wpływają właśnie na poronienia. Jak lekarz dał mi na to skierowanie to pomyślałam sobie, że on coś wymyśla i na pewno tego nie mam. Powiedział mi, że miałabym trudności z zajściem w ciąże, a jakbym zaszła to poroniłabym po raz drugi. Zaznaczę tylko, ze to był 4-ty lekarz do którego wzróciłam się z prośbą o badania. Pozostali 3-ej uważali, ze to nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylijka lekarze różnie mówią, ja zaczęłam \"starania\", tzn przytulanko bez zabezpieczenia juz 6 tyg po cc, lekarz powiedział ze blizna jest juz w miarę ok, a brzuch od razu w ciąży nie jest ogromny wiec sumując to wszystko bedzie jakieś 6 tyg połogu+ (+,- 6 tyg na zajście teoretycznie w ciążę przy dobrych wiatrach) czyli +6 tyg i jeszcze ok 16 tyg do pierwszego większego wzrostu brzucha to daje razem 28 tyg, a to kawał czasu więc wszystko dobrze się zagoi. Zresztą nigdy nie ma pewności że po dwóch latach wszystko bedzie ok, więc po co czekac i sie stresować. Pisałam juz na ten temat 19.02.07 (odsyłam) Takie jest moje zdanie i mojego lekarza ale każdy przypadek jest inny i należy go rozpatrywac indywidualnie, wiec trzeba samemu zdecydowac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Madzia &9 ja tez prosze fotki o od tych dziewczyn co jeszcze nie mam tez podaje adres madusia3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - no to już teraz wszystko wiem dobrze, że byłaś taka wytrwała w postanowieniu badań, dzięki temu utrafiłaś swój \"problem\" ja jak od drugiego gin usłyszałam, ze oprócz toxo i chlamydi nie będziemy nic robić, no to nie robie, może i bym znalazła, ale może i nie a wogóle nie zastanawiacie się czasem, że może być kilka przyczyn naszych strat, że utrafienie tej jednej nie kończy problemu?? Teraz takie czasy, chorowity homo sapiens, na chyba ze 30 możliwych badań (przyczyn poronień) robimy po kilka i i to takie pewne, że trafiamy we wszystko, przecież to niekiedy przypadek, że lekarz zleca takie a nie inne badania... Sycylijko - nie wiem jak to jest z wcześniejszym niz rok zajściem w ciąże, ale może popytaj kilku lekarzy, lepiej poczekać, choć to bolesne i trudne, niż narażać siebie i dziecko nieszczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Madzia sorki z blad w nicku. Sylijka28 moja przyjaciolka urodzila blizniaczki jedna naturalnie druga przez cc bo sie zaklinowala lekarze jej zabronili zachodzic w ciaze ale wpadke zaliczyla miedzy blizniaczkami i Adasiem jest roznoca roku (Adas 15 styczen blizniaczki 19 styczen albo odwrotnie hihi) lekarze mowili ze jej macica moze peknac bo za wczesnie po blizniaczkach zaszla w ciaze ale dzieki bogu nic sie nie stalo Emilka i Ewlina maja juz 11 lat a Adas 10 niezle daja czadu ale sa oczkiem w glowie swojej mamy wiec mysle ze napewno troche musisz poczekac ale nikoniecznie rok.Mi lekarz tez kazali czekac rok (urodzilam synka naturalnie w 20 tc) ale jak bylam w styczniu u gina to powiedziala ze wszystko jest dobrze i may sie starac jak najszybciej a od porodu minelo 8 miesiecy.Wiec mysle ze po prostu gin musi zadeczydowac kiedy bedzie juz bezpiecznie zaczac staranka.Ale sie rozpisalam . A co do poruszania roznych tematow na tym topiku to ja z tego jestem bardzo zadowolona wiemy ze mozemy sie zierzyc z kazdego problemu a poza tym przynajmniej nie myslimy o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylijka28
Dzewczyny ja to bym juz zaczela sie starac ale sumienie i obawy nie pozwalaja, lekarze przy wypuszczaniu mnie ze szpitala powiedzieli ze za 6 miesiecy mozemy z mezem juz probowac, moj ginekolog powiedzial mi ze powinno sie rok po cc zaczekac a ja zaczne juz latem. Lekarze w szpitalu widzieli mnie w czasie tego zatrucia i leczyli mnie wiec chyba lepiej sie orientowali. A poza tym Takaja juz probuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że w moim przypadku nie było zagrożenia zdrowia ni życia (poza śmiercia na skutek wykrwawienia, ale wyszłam z tego bez uszczerbku ...jestem żyw i zdrów:)). Wszystko jak na ironię goi się znakomicie. Każda z nas jest inna i ma inne problemy. Znam np. parę, która po poronieniu nie chce już mieć więcej dzieci, bo się boją. Kupili sobie psa. No każdy jest inny i trzeba na to patrzec indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki rozumiem i nie mam zamiaru oceniać ani Ciebie a ni Twojej mamy.Wiem ze jest jej teraz bardzo ciezko bo to bardzo powazna decyzja a ona wie co robic najlepiej.Tak czy inaczej wierze ze wszystko sie uda i bedzie dobrze:) sycylijka ja nie moge Ci nic na ten temat napisac bo nie znam nikogo kto byl by w takiej sytuacji.Nawet nie znalam wczesniej zadnej osoby ktora poronila ,dopiero zaczelam poznawac jak mnie sie to przytrafiło ale na pewno jest kilk =adziewczyn które Ci troszke pomoga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylijka28
Tak wiem ze kazda z nas ma inny organizm i miala inny przypadek. Chcialam wprowadzic troche humorku tym ostatnim zdaniem. Ja tez jestem juz zdrowa, watroba sie zregenerowala ale musze za 2 miechy zrobic znow badania do kontroli. Poczekam jeszcze do lata. Mysle ze te 9 miesiecy bedzie ok. Ciekawa jestem czy nam sie tak odrazu uda bo 4 lata sie staralismy o dziecko zanim zaszlam a obydwoje bylismy zdrowi. Chyba za bardzo chcielismy, a wtedy nie wychodzi. Zobaczymy, czas pokaze. Teraz sie odchudzam. Przytylo mi sie nielada. Jak zaszlam wazylam 60 kg a jak mialam cc to 83 kg, zaraz po cc jak wyszlam ze szpitala wazylam 73 kg, teraz waze 69 i od 1 marca postanowilam i nie jem kolacji. Oprocz tego cwicze caly czas oczywiscie. Ciekawe jakie bede wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na świeżo po wizycie u lekarza. Wszystko jest w porządku i jeśli bym chciała to juz mogę, bo lekarz nie widzi przeciwskazan. Zrobił mi cytologie- wyniki za 10 dni ale powiedział ze napewno wszystko bedzie ok. żadnej nadżerki, szyjka spoko. Tylko tyłozgięcie macicy no ale to to ja wiem. I jak mi powiedział lekarz to w niczym nie przeszkadza. Dał mi na ten pęcherz moczowy Monural. Mam wypic i mi przejdzie. Bo napewno pecherz zaziębiłam poprostu. Maż mi przed chwlią lek przyniosł- 40zł!!!!!!!!!!!!!!1 saszetka. Zgroza, no nie. Następna wizyta już jak bede w ciazy - powiedział lekarz.No jak będę oczywiscie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madusia - probowalam Ci wyslac odp mailem ale cos szwankuje. odpisuje tutaj. skopiowalam to co napisalam w mailu: te zdjecia byly robione latem zeszlego roku :-). teraz kilogramow troche wiecej.siedze na L4 i nic tylko jem. mezus tez goni - codziennie przynosi paaaaki ciastek. ale nie obchodzi mnie to. oby brzuszki rosly duze okraglutkie :-) szkoda,ze tak nas po calej Polsce porozrzucalo. chociaz z drugiej strony ma to swoj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
EvaWer - wiem cos o tym :-(. ja juz przestalam liczyc ile wydalam na badania, lekarzy i leki. daje korki tylko po to zeby zaraz wydac kase na lekarza. we wt znow ide na kontrol. niesmialo przypominam, ze czekam na zdjecia :-) no, niektore juz mam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie wyslalam Ci moje fotki:) CELICA do Ciebie chocbym chciala to nie moge wysłac ,caly czas mi wraca:( a własciwie to co sie z Toba dzieje ze sie nie odzywasz? Oglada któraś z Was \"pierwszą miłość\" czytałam o nastepnym odcinku ,Marysia straci ciąze ,myslalam ze mi serce peknie jak to czytalam bo zaraz mi sie wszystko przypomnialo :(:(:(:(:( jak na złość wszedzie teraz gadaja o tych ciazach zagrozonych o poronieniach i wogole.Ehhhh zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda79 - miałam podobne objawy - brak @, ból brzucha, piersi mnie niebolały. U mnie były jeszcze mdłości i zawroty głowy oraz było mi cały czas gorąco. Myślałam, że to dzidzia ale niestety to torbiel w jajniku. Dostałam zastrzyki w zeszłym tyg w środę i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylijka podziwiam twoja pogodę i siłę ducha. Wierze, że Twoje odchudzanie zakończy się pełnym sukcesem przy takim bojowym nastawieniu. A co do staranek to kto wie... może za pierwszym strzałem Ci się uda. Ja marzę o bliźniakach, ach pięknie by było...ale jeszcze nie teraz. Na razie jeden dzidziuś w zupełności wystarczy. A nawet będzie, aż nadto tego Szczęścia, no nie wiem jak ja to przeżyję:) Ach warto mieć marzenia. Tylko trzeba miec odwagę, by je realizować. Ale odwagi to nikomu tu na tym topiku nie brakuje. Przesyłam wiosenne uśmiechy:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Rudi ja ogladam pierwsza milosc a Marysia straci ciae bo jen Monika ktora jest jej wrogiem poda kroplowke ktora to spowoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×