Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

jestem..czytam Was, ale jakoś nie mam czasu nic napisać..byłam na mazurkach wypocząć na kilka dni, ale zamiast tego-jeszcze bardziej się wymęczyłam, organizowałyśmy z mamą dziadkom małą imprezkę rodzinną z okazji 50cio lecia..znaczy złotych godów:-D z maleństwem mamy się świetnie, byłam na usg kilka dni przed wyjazdem, maluch tak skakał i fikał koziołki, że nie szło go zmierzyć:-P ah a ten widok:-D po prostu samo szczęście:-) Tiki kochana..GRATULUJĘ!!! jak przeczytałam, aż mi się serducho uśmiechnęło! Ewa-marchewa Tobie już gratulowalam! życzę Wam prawie bezobjawowej ciąży!(w końcu trzeba trochę poczuć, że się ma tam coś pod serduchem!) resztę dziewczyn mocno ściskam i całuję! no i trzymam kciuki za resztę staraczek i nasze ciążówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje za wszystkie zyczenia ,jesteście najukochansze na swiecie👄 ehhhh co ja bym bez Was zrobiła🌼 nie moge dojsc do siebie ,chce mi sie spac chyba przez ta 4 rano ale nie moge zasnac ,normalnie szok.wc jest okupione przeze mnie bo sikam co godzine.Rany juz nie wiem o co chodzi.Za tydzien powinna byc @ ,zobaczymy. Jest to troche dziwne bo sie nie staralismy ale moze wpadka? jesli by tak bylo to chyba by byla najwspanialsza wpadka na swiecie:):):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
rudi26 albo masz zapalenie pecherza albo fasolke innych mozliwosci brak hihih zycze tego 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Jeszcze raz gratulacje dla Ewci-Marchewci i Tki 🌼 DLA RUDI 🌼 Całuski i życzenia, aby z Twego życia zmarwienia poszły precz! A prawdziwy optymizm rozgościł się na dobre oraz zdrówko na ile się da- czyli na 102 !!! Jestem wciąż w temacie projektu domku :) Im więcej szukamy tym bardziej nam wychodzi, że będzie to coś takiego: http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/sopran/default.asp?id=159 Dzisiaj tak dla relaksu skoczylismy na działkę i wykonalismy małą robutkę oraz zwiedziliśmy ją w zdłuż i wszerz. Co tam, że po nocach ta budowa mnie straszy i przeraża! Ale jak tam się siedzi i popycha jakąś robótkę to juz nie przeraża mnie to az tak bardzo. Teraz myślimy już realistycznie, aby domek był tani w budowie i w utrzymaniu. Trzeba by więc ten projekt jeszcze jakoś przyciąć ;) bo trochę ma za dużo pokoi i nie wiem czy to dla nas nie jest zbytek? Co do pracy - to uczę w 1-3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, dziwna ta moja @... Jakaś taka bardziej obfita niż zwykle..., brzuch boli bardziej niż zwykle..., no i przyszła wcześniej niz zwykle... Nie wiem, co o tym myśleć. Nie ukrywam, że zaczynam się troszkę niepokoic... Taka panikara ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Celavie mi sie domek bardzo podoba cudko normalnie to ja przy was to w malej norze mieszkam raptem 2 pokoje w bolku malenka kucchnia na szczescie lazieneczka nie mikroskopijna ale tez niewielka ciasne ale wlasne hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
no dobra spróbuję jakoś się wpasować ,tylko to moje życie takie smutne jakieś ,że mogę Wam smęcić .Miejmy nadzieję ,że pomożecie mi je zmienić .Dodam że jestem zakompleksiona ,znerwicowana,i w ogóle wszystko co tylko może być bleeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graziabigos Każda z nas od czasu do czasu smęci :) Najwyżej posmęcimy razem :D Domek bardzo ładny i chyba wcale nie za duży. Czasami dodatkowe pokoje niespodziewanie baaaaaaardzo się przydają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavi fajny ten domek, Tz. mnie sie podobaja niższe tak zeby pietro było juz na strychu z oknami w dachu ale ten tez fajny. Ja jak sobie kiedys postawimy domek to wybiore niższy parterowy ze stryszkiem do zamieszkania. Bez piwnic tylko spiżarnia - żeby było taniej. Potem tylko rupiecie sie zbiera w piwnicach i na strychu a ja nie lubie rupieciarni i duzo sprzatac, haha. Graziabigos ja tez nieraz smucę jak mam kiepski nastrój. Takze smuceniem sie nie przejmuj. A czemu kazdy nas podejrzewa ze mamy tu jaką sektę czy co? I kazdy sie zastanawia czy tu wchodzic czy nie? Ja zapraszam serdecznie. Rudi trzymam kciuki oby to nie było zapalenie pęcherza. Troche boli mnie głowa, dzisiaj chyba nie posiedze przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie może uda mi się wysłać to co tak mozolnie napisałam parę godzin temu!Dobrze, że skopiowałam, bo jakbym miała tego tasiemca pisac jeszcze raz to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz tasiemiec :) witam! Eh choroba póki co nie chce sobie pójść :( Cały czas mam temeraturę i straszny ból gardła :( To chyba angina :(A oczywiście w Anglii o porządnym leku mogę pomarzyć :( Mam brać paracetamol! i pić dużo wody!tyle to ja wiem bez kończenia studiów medycznych!i pomyśleć, że lekarze zarabiają tutaj naprawdę kupę kasy! Lidzia nie martw się!Napewno nie będziesz ostatnia z tym brzuchem! bo ja nawet jeszcze nie planuję kolejnej ciąży :( i jak pisałam, póki nie wrócimy na stałe do Polski (jakieś 2 lata) to nie zamierzam zachodzic tu w ciążę!No najzwyczajniej w świecie sie boję :(Chyba, że sama się trafi, ale napewno bardzo będziemy uważać!Wiem, że młodziutka to ja juz nie jestem (o rany, ale to zabrzmiało), ale w końcu nie jestem też taka staruszka, także narazie plany o dziecko odkładamy :( sylwiuszka24 ja po piewrszym zabiegu dostałam @ po 5 tygodniach!Po drugim jest jakieś 3 tygodnie i narazie cierpliwie na niego czekam :) alekto no o Irlandii to ja słyszałam same pozytywne opinie, jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży!Szkoda, że Anglia, która jest tak blisko Irlandii, ze swoja służba zdrowia jest za nia tak daleko! Celavie nie wiem czy patrzyłas na tej stronie www.male-domy.com.pl Maja fajne projekty domków :) minimonia ja po zabiegu też wogóle nie krwawiłam, zaczęłam dopiero jakiś tydzien po i trwało to jakieś 2 - 3 dni, ale nie wiem czy to okres!Raczej nie, no, ale w sumie lekarza dokładnie o to nie wypytałam! a co do małej macicy to mam koleżankę, która jest naparwdę bardzo szczupła i też jej lekarz powiedział, że ma malutka macice, ale to nie problem!Ona zaszła w ciążę bez problemu, ciąża książkowa, urodziła synka, tyle tylko, że od początku wiedziała, że będzie cesarka! asiu b jeszcze raz się powtórzę, ale domek jest naprawdę sliczny i jak na angielskie ceny to dość przystępna :) co do rodzinki tutaj to ja niestety swoich nie moge tu ściągnąć. Mam brata, który wymaga opieki i nie móglby zostac sam w Polsce,a tutaj nie chcę żeby przyjeżdżał i sie leczył (wymaga dializy 3 x w tygodniu), bo: 1. same już słyszałyście jaka jest ta tutejsza opieka, 2. nie zna języka i nawet nie będzie umiał powiedzieć jak go cos zaboli, czy wogóle jak zacznie dziać się cos złego :( graziabigos fajnie, że wpadłaś i pewnie, ze sobie pisz od czasu do czasu, a jak dla mnie to nawet i ciągle!Ja bardzo lubie czytać Was wszystkie, stałyście mi się bardzo bliskie, cieszę sie razem z Wami i razem z Wami płaczę!A to, że imiennie nie każdą pamiętam :9 to jak juz pisałam z tego powodu, że naparwde nas tu dużo! tiki jak samopoczucie?a co do pracodawcy to zalezy jaka masz pracę. ja bym chyba szybko mu o tym powiedziała, ale to tylko moje zdanie!i tez będę za Toba tęskniła przez weekend :( Peppetti co do pustego jajeczka to mój lekarz (i ten stary i ten nowy) i wielu w necie, tweirdzą, że najczęściej jest to przyczyna bakterii w nasieniu!Także posiew nasienia to jest najważniejsze badanie jakie mamy zrobić. jeżeli ono nic nie wykarze, to wtedy będziemy szukac dalej, ale może być tez tak, że nie znajdziemy przyczyny :( bo tak sie poprostu zdarza :( (znam dziewczyne, która spotkało to 4 razy) I TEGO SIĘ BOJĘ :( BO JEŻELI JST JAKAŚ PRZYCZYNA I DA SIĘ JA LECZYC TO SUPER, A JEŻELI TO SIĘ DZIEJE BEZ PRZYCZYNY TO CHYBA zwariuje w kolejnej ciąży :( rudi sto lat!!! 🌻 Madziu79 ja tez jestem zwolenniczka badań!Po pierwszej stracie zrobiłam tylko te podstawowe!(tokso, cytomegalia,ogólne moczu, morfologię,cukier - to chyba tyle)Nikt mi nie powiedział, że powinniśmy zbadać nasienie i zrobić wiele innych baań :( a byc może uniknęłibyśmy drugiej straty :( betty82 może ta biegunka jest wynikiem stresu?nie musi oznaczac przeciez najgorszego!ja ani w piewrszej, a ni w drugiej ciąży biegunki nie miałam, a skończyło sie źle :(Jeżeli bardzo się martwisz to jedź do szpitala! O rany!Ale się rozpisałam!Mam nadzieję, ze dotrwałyście do końca ;) Ściskam pozostałe kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
rudi - przyjmij i moje spoznione zyczenia. życze Ci, zbys osiagnela wszystko co sobie zalozylas. a gorsze dni zdarzaja sie kazdemu wiec i u Ciebie to minie. caluje mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj piekna pogoda wiec pewnie nikogo tutaj nie bedzie bo wszystkie pójdziecie na spacerki. I słusznie. Ja tez popołudniu mam zamiar pojechac na dzialkę. Oczywiscie piękna pogodna nie przeszkodziła mojemu charakterowi dac o sobie znac i od rana mam nie najlepszy humor. Do tego dochodzi fakt ze mam @. I wszystko jasne. Pojde zażyc prysznica. Miłych spacerków i wysawiajcie twarze ku słońcu. Podobno taka pogoda ma byc do środy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
hej dziewczyny! pamietacie jeszcze o moich pytaniach odnosnie dzidzi po zaśniadzie? chyba zadna z was to nie spotkalo bo nie bardzo sie na ten temat odzywalyscie ale to i dobrze bo po co was jeszcze takie cholerstwo?? musze stwierdzic obiektywnie ze jest tu was bardzo duzo i na dodatek jakie plodne jestescie ;) ;) !! co zajrze to kolejne strony przybywaja i teksty! az milo czytac, jednocze sie z wami w waszych sytuacjach zyciowych i tych fajnych i tych przykrych! mam jeszcze jedno wazne pytanko! moj maly ma w tym tygodniu urodziny i chce sie ambitnie porwac na torta! oczywiscie w zyciu nie pieklam torta wiec moze macie jakis sprawdzony dobry, latwy przepis i zeby jeszcze ten tort byl w miare neutralny zeby maluchy zjadly nie tylko mamuski ktore mnie odwiedza ;) jak cos znajdziecie to bede bardzo wdzieczna! ale mam lenia, jakzesz mi sie nie chce sprzatac, masakra! pozdrawiam serdecznie!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aneczka 12 najłatwiejszy tort jaki możesz zrobić, i bardzo smaczny to kupić trzy takie okrągłe duże bezy, przełożyć je ubitom śmietaną do środka włożyć różne owoce i z góry też nimi ozdobić (tylko na góe też musisz dać śmietane) no i potem do lodówki, żeby się nie rozjechał. To jedyny tort który potrafie zrobic bo kucharką jestem kiepską a moja córeczka go uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
EvaVer Mi powiedzieli kiedyś, że nic nie jest w stanie sprawić że czuje się źle, jeśli sama na to nie pozwole. Od tego czasu zawsze rano sobie mówię że to będzie wspaniały dzień i okazuje się że tak jest :) nie wiem jak to działa... Chyba tylko nasze nastawienie sprawia że mamy dobry humor lub zły i czego się doszukujemy w naszym życiu :) Wiem, dla większość osób to są głupoty, tak jak dla mnie na początku :) Życze Wam wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka Ja się wypowiedziałam na temat zaśniadu. Nie wiem, na której to było stronie, ale napisałam, że zaśniad groniasty nie wyklucza donoszenia kolejnej ciąży. Że trzeba odczekać co najmniej rok i być potem pod stałą kontrolą lekarza. I że najważniejsze, że beta w normie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Przepraszam, że tak do każdej osoby osobno coś pisze ale jakoś nie potrafię pisać w jednej wypowiedzi do wszystkich osób, ale jeszcze się nauczę: graziabigos skąd u Ciebie takie podejście do siebie i do wszystkiego? może to banalne, ale zobacz, słońce świeci, wioska, niedługo wszystko będzie kwitło. ŚWIAT JEST CUDOWNY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
susia Nie martw się @, nie ma czym, jak bardziej obfita to najprawdopodobniej tylko brakuje Ci żelaza, zystarczy je uzupełnić i będzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A teraz już tak grzecznie: Mania, życzę Ci bardzo udanego wyjazdu, żebyś nacieszyła się tą wiosną :) asia b i jak poszło przekonywanie męża do domku, zaakceptował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi dużo zdrowia i szczęścia!!! :) Ania Białystok - o rety widziałaś mnie? Trzeba było podejść! Odzywaj się częściej. Następnym razem jak mnie zobaczysz to już wiesz co robić! :) Peppetti ja nie zauważyłam, żadnych wad w mojej lodówce. No może to że najniższa temperatura w zamrażalce to -17 a najwyższa to -24. U moich rodziców własnie we wspomnianej lodówce firmy Liebher (czy coś w tym stylu) są inne temperatury i ich lodówka inaczej pracuje, aczkolwiek jest to kwestia przyzwyczajenia. Bo np. lodówka mojej siostry (BOSH) chodzi jak traktor...Także ja swoja polecam. A najlepiej samemu ocenić. Otworzyć drzwi i pozaglądać do róznych lodówek... Idę robić obiad .dziś Tagliatelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz Lidka pyszny obiadek. U mnie było dzis dietetycznie po tej grypie jelitowej: czyli marchewka gotowana , ziemniaczki i pulpety tez gotowane a nie smazone. Co do lodówek to czytam z uwagą bo niedługo i ja bede kupować. Napewno kupię koloru stalowego matową ale własnie niewiem jakiej firmy. A nasze polskie sa złe??????Moja mam ma tyle lat Polar i nic sie z nią nie dzieje złego. Jaaaaaaaaaaaaaa fajnie że z nami piszesz. Napisz cos więcej o sobie, bo moze ja przegapiłam jakis twój wpis. Tyle tu ciagle nowych wiadomości. A teraz zaraz wybywam na działkę. Co do humorku to po obiadku mam juz lepszy, widać żołądek zdrowy to i nastrój lepszy. Mam pytanie: czy nie wiecie przypadkiem ile moga kosztowac takie specjalne buty do tanca towarzyskiego? Musze sie własnie obejrzec za takimi w przyszłym tygodniu bo syn ma Turniej Tanca Towarzyskiego 22 kwietnia. No to koncze mój monolog, papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
dziewczyny jak wy duzo piszecie!!! JAaaaaaaa dziekuje za przepis odnosnie tortu! masz racje jak nic nie wymysle rzuce sie na gotowe placki, bedzie najszybciej i bez kombinowania! ;) Dawna Justy tyle wlasnie co napisalas o zasniadzie to juz wiem! tylko najbardziej mnie zastanawialo czy ktorejs z was lub waszych znajomych udalo sie po tym wszystkim donosic jeszcze zdrowa ciaze? i musze jeszcze znalezc dobrego lekarza bo mam dosyc przypadkowych pseudo lekarzy!! a ja wlasnie zamowilam sobie na allegro ladne rybaczki!! a co? wiosna izie trzeba nozki zaczac wystawiac ;) ;) a a na obiad zrobie watrobke, lubicie? bo ja tak ale tylko drobiowa ;) a jeszcze tak przy okazji: okrytnie mnie intryguja te wasze emoikonki czy jak one sie nazywaj: buziaki, kwiatki, jak je robicie bo ja tylko buzie umie zrobic ;) grunt to pozytywne myslenie!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie weekendowo. Jejku, po prostu już płakać, a właściwie wyć mi się chce... :( Tak pięknie, a ja pracuję - żeby dorobić te parę groszy, a jak wczoraj rozmawialiśmy z mężem o tym, to i fizycznie i psychicznie już nie dajemy rady na to, a czy będzie nas stać kiedykowiek na własne lokum?! Zaczyna mnie to życie przerastać. Jutro Biała Niedziela - Święto Miłosierdzia Bożego ustanowione przez naszego Jana Pawła II. Nasz chór śpiewa jutro w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. To nie koncert, to oprawa uroczystej liturgii. Będzie transmitowana ta Msza - TVP 1, godz. 10:00. Serdecznie Was zapraszam do oglądania, jeśli oczywiście macie ochotę zobaczyć nasze wykonanie i mój chór, choć przyznam szczerze, że sama strasznie się denerwuję, bo już z naprawdę dużego chóru, został mały chórek - ludzie chodzą w kratkę, po wykonaniu wielu koncertów kolęd, triduum, wyjazdami są już zmęczeni, więc nie wiemy jak nam to wyjdzie. No, ale pomimo nerwów, i tak serdecznie zapraszam do wspólnego śpiewu - nawet przed TV. I na tym skończę, bo jestem w kiepskim stanie psychicznym, nie chcę Wam dziewczynki psuć nastrojów, gdy wiosna w końcu zaczęła się rozgaszczać pod polską strzechą. Oprócz corocznej wiosennej depresji, jeszcze wiele czynników mi się dokłada tego roku, więc się pożegnam. Ściskam Was wszystkie mocno! Życzę każdej udanego popołudnia, weekendu. ps. gawit_27 - fajnie się czytało tasiemca! Bez trudu dotrwałąm do końca ;) Kuruj się i zdrowiej! Balbikna-2 - daj numer do tej bratowej, będziemy na zmianę dzwonić i odciągać ją tym samym od komputerka ;) Uciekam, buziaczki dla wszystkich! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ciagle nie mam czsu ,spokojnie poczytac.Zdazyłam tylko zauwazyc,ze jestes gracjabigos!!!!Ciezse sie ,ze u ciebie w miare ok!! A studia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
hejka JAaaaaaa długo by pisać o tym moim smętnym życiu,ale postaram się myśleć pozytywnie , bynajmniej wchodząc na ten topic. betty 82 jeżeli chodzi o rozwolnienie to mnie męczyło dzień w dzień aż do drugiego miesiąca ciąży ,lekarz powiedział że mój organizm tak po prostu zareagował na ciążę i nie mam się czym przejmować,ale on okazał się zwykłym patafianem,więc lepiej sprawdż to u swojego lekarza a poza tym nie wiem w którym tygodniu jesteś . Tak sobie czytam kobitki o tych Waszych domkach i planach na domki i nie macie pojęcia jak Wam zazdroszczę.Ja mieszkam kątem u teściowej od której nie raz słyszeliśmy słowa wypierd...ć stąd.Mamy dwa pokoje z czego jeden służy nam za kuchnię a drugi za sypialnię .Gdyby nie to że włożyliśmy tutaj trochę kasy a teraz jej za bardzo nie ma to poszłabym stąd jak najszybciej a tak niestety będę się jeszcze męczyć .Miałam nie smęcić ale nie wychodzi .Takie już jest to moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Celica wzięłam urlop dziekański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz Wszystkim dziekuje za zyczenia ❤️ jestem ostatnio taka zmeczona i rozdrazniona ze nie moge sobie dac rady.....i nie wyspana..... pobolewa mnie podbrzusze iwogole jestem bleeee.... dobranoc pewnie czeka mnie kolejna nie przespana noc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki - jestem na impezie u siostry i jestem już troszkę zrobiona :P Mania a gdzie Ty jedziesz nad ten Bug - moż w okolice Włodawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Oj jaka tu cisza pewnie wszystkie z mezulkami a ja sierotka dzis sama siedze ale bylam z tesciami na wycieczce samochodowej milo bylo tylko padnieta jestem i zaraz do lozeczka ide a jutro sobie odbije dzisiejszy brak misia caly dzien tylko dla siebie hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×