Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kamilkaaaa Z tarczycy można się całkowicie wyleczyć, więc może nie będziesz musiała brać tego do końca życia... Teraz przynajmniej masz dośwadczenie więc już na 100% będzie teraz dobrze, musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny ale jestem szcześliwa. Dzwonili do mnie z pracy, ze dostalam pozyczke z funduszu socjalnego. Az 10.000!! Hurra!! Co ja zrobie z tymi pieniedzmi????? :) :) :) Pierwsze co to sprawie sobie nowa lodowke!!!! Lidzia - mow szybko jak Twoja lodowka sie sprawuje??? Jak dobrze pamietam to kupowalas Samsunga. Mow szybko co Ci sie w niej nie podoba, a co jest fajne. Od reszty dziewczyn tez poprosze spostrzezenia i uwagi. Ostatni raz kupowalam lodowke 8 lat temu i nie wiem za bardzo na co zwracac uwage. hihihi JAaaaaaa - agrument, że nie można uciec daleko od męża jest bardzo przekonujący hihihhi asia b - ciężki dzień dla Ciebie. Mimo mojego doskonałego humoru jestem z Tobą Ania Białystok - super, że jesteś. Nie zapomniałyśmy Cię, nawet Lidzia ostatnio Cię wspominała. Wiecie co to spiecie z lolą ma swoje plusy - dziewczyny wychodzą z ukrycia!!! :) tiki - może wymyśl, że jesteś przeziębiona. kamilkaaa - podpytaj sie koniecznie lekarza. aby rozwiał wszystkie wątpliwości. Możliwe, że problemy z tarczycą pojawiły się po poprzedniej ciąży. Moja choroba pojawiła się zaraz po porodzie Kamilka. Moja endo mówiła, że w ciąży jest wielka burza hormonalna, również hormonów tarczycy. I że często kobiety zapadają na choroby właśnie po ciążach. AA ... i choroby tarczycy sa chorobami przewlekłymi, ale nie na całe życie. Mój teść, tata, ojczym - wszyscy chorowali na tarczycę (wszyscy mieli niedoczynność). U dwóch pierwszych skończyło się operacją, a trzeci wyleczył się lekami. Żaden z nich teraz nie bierze leków na tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... hmmm... to że mój Tatuś nie bierze leków to oczywiste, bo od 10 lat nie żyje. Ale mi to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Nie bede za duzo pisała bo zle sie czuje i mam okropny dzien. Wogole nie mogłam spac,juz tak mam od kilku dni ,od 4 mialam oczy jak 5 zł i tak się tłuklam na tym lózku.Wczoraj posprzeczałam sie z Krzysiem i wogóle wszystko jest do d..y.Powinnam byc dzisiaj szczęsliwa bo mam urodzinki a tu......:( moj K nawet mi zyczen nie złozył:( peppetti gratuluje pozyczki,taki zastrzyk gotówki to super sprawa:) witam dziewczyny które wkoncu sie pojawiły tiki ja tezuwazam ze powinnas odwołac wizyte w szpitalu.Pozniej kazdy Cie zrozumie dlaczego to zrobiłas. miłego dnia Wam zycze 13 w piątek mam nadzieje ze bedzie dla Was szczęsliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
hej dziewczyny!!! dawno temu odzywalam sie czasem na forum tylko na innym temacie ...! a teraz chce przynajmniej od czasu do czasu do was zajrzec! moje zycie biegnie do przodu i chce jeszcze sprobowac zajsc w ciaze! mam oczywiscie milion obaw moze uzasadnionych i wiele pytan do was i mam nadzieje ze ktoras z was miala taka sytuacje jak ja i udalo jej sie, i mnie wesprze w tych chwilach! w listopadzie mialam zabieg lyzeczkowania po obumarlej ciazy a z wyniku histopatologicznego wyszlo ze mialam zasniad groniasty! pozniej regularnie kontrolowalam beta hcg i wszystko jest w porzadku! prosze powiedzcie czy ktorejs udalo sie zajsc w ciaze albo moze ktoras z was slyszala o pozytywnych staraniach po czyms takim, jesli tak to po jakim czasie moge rozpoczac starania i bardzo wazne jeszcze czy moje dzieciatko bedzie zdrowe? i jeszcze jedno pytanie tez bardzo wazne: czy moze ktoras z was pochodzi z okolicy łodzi lub łodzi zeby podac mi namiary na naprawde dobrego lekarza ktory miewa takie pacjetki! tak bardzo bym chciala byc w ciazy i miec jeszcze malenstwo ale sie boje!! mam wrazenie ze nie dam rad przejsc tego grugi raz!! jesli wiecie cos na ten temat prosze o odpowiedzi jakiekolwiek... beda dla mnie pociecha! z gory wam dziekuje i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Peppetti bardzo sie cieszę z tej twojej pożyczki, ale jełśi chodzi o lodówkę to chyba nie bardzo mogę ci pomóc bo moja kupił mi teściu ale ona i tak została w Polsce, a jeśli uda nam sie kupic dom to też będe musiała sobie sprawić jakoś lodówkę więc pewnie będe miała taki sam dylemat jak ty teraz. A odnośnie tej pożyczki to sporo ci przyznali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aneczka 12 Jeśli jesteś w Łodzi to mam jest labolatorium BIOMOL tam są jedni z najlepszych lekarzy w Polsce i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi! Wszyskiego, wszystkiego najlepszego! Samych szczęśliwych dni, radosnych godzin, ekscytujących minut ;) No i oczywiście, aby te nieprzespane nocy były oznaką tego, o czym każda z nas marzy!!!! Żyj nam 1000000 lat! Milion buziaków i uścisków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi-> wszystkiego naj, naj, naj... 🌻🌻🌻 tiki-> wytrzymałam pół goodziny z tym żelem, ale to nie jest jednorazowy zabieg, trzeba go robić codziennie przez kilka dni, można nawet 2-3 razy dziennie... o efektach narazie nie mogę mówić, bo uzyłam go tylko 2 razy... mam nadzieję, ze będą:) Dziewczyny, czy Wy też tak macie, że na ulicy widzicie tyle kobiet w ciąży? A moze ja mam takie zwidy? ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peppetti ja tez czekam na takie wieści. Mam obiecana pożyczkę na przełom kwietaniai maja i też 10 tys. Juz się doczekać nie moge. Moje pieniązki niestety maja juz przeznaczenie - materiały budowlane i spłata juz pożyczonych pieniędzy od rodziców. ratowali nas jak materiały budowlane szły w góre i to niektóre po 200% - koszmar - na szczęście większość juz mamy kupionych!! Rudi - 100 lat 100 lat 100 lat 🌻 🌻 🌻 Ja niestety nic nie wiem o zaśniadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
JAaaaaaaaaaa dziekuje! dziekuje! serdecznie!!! ;) poszukam do nich kontaktu!! peppetti ja mam lodowke whirlpoola i jestem bardzo z niej zadowolona! chlodziarka jest na dole (dzieki czemu moj maly szkrab czesto do niej zaglada i wyciaga sam sobie to na co ma ochote) i zamrazarka u gory! nie zachodzi szronem i dobrze mrozi mam ja juz 2 lata i nic sie z nia nie dzieje! acha i jeszcze ma polki z takich metalowych pretow dzieki czemu podobno!!! (tak nam pan w sklepie wciskal) jest lepszy termoobieg w lodowce niz w takiej ze szklanymi polkami! ale nie wiem czy to prawda? jak kto woli ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, ja w styczniu kupowałam lodówkę i resztę sprzętu do kuchni. Kupiłam wszystko Amici, bo mój mężulek się upierał, że on chce takie i już! No więc mam lodówkę (a właściwie chłodziarko-zamrażarkę), taką na 185cm, w kolorze inox, nawet radio ma!!!! (Zupełnie niepotrzebne w zasadzie :) ) Lodówka ma elektroniczne nastawianie temperatury i takie tam bajery, które na początku doprowadzały mnie do szału, bo jak jej (lodówce) było za ciepło, to piszczała, np. w środku nocy! I trzeba było wstać i wcisnąć guzik!Ale teraz chyba się już przyzwyczaiła do otoczenia i nie piszczy. I mogę powiedzieć, że jestem z niej zadowolona. I nawet ten inox się nie brudzi, tzn. nie zostają odbite paluchy. Jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Rudi wszystkiego naj spelnienia marzen duzo kasy pociechy z meza i fasolki.Nogi mi w pupe wchodza bo zrobilismy z malym spory spacer a dziecko oczywiscie niestrudzone, ale sie usmialam dzis z niego siedzimy na lawce kolo promu i mowie do niego nie pij tyle bo jak cie sie bedzie chcialo siku to kicha bo do domku daleko na to dzoecko mi ze spokojem odpowiada ze juz jest kicha bo orzelkowi sie chce siku(on na siusiaka mowi orzelek ) no i chcial nie chcial na dworzu spodnie w duol i dziecku ulzylo dobrze ze na prom zadarzylismy hhihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje żegnam się z Wami na cały wekkend :( jak ja to przeżyje ??? :( dziś był u nas pan serwisant od netu - okazało się, że ktoś nam wyrwał kabel w piwnicy - 3 m znikneły :( ale chamstwo ! ciekawe czy to znowu mój przemiły sąsiad ? pisałam Wam kiedyś o moich z nim przebojach ? wściekła jestem , bo najszybciej założną nam nowy kabel w poniedziałek - najszybciej czyli moze sie to wydłuzyć . buuuuuuuu złodzieju kabla - przeklinam Cię !!! jak ja przeżyje wekkend bez Was ?????????????????? rudi - 👄 naj naj 🌻 miłego wek dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi26 - przyjmij garść życzeń: SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI, RADOŚCI, POWODZENIA W ŻYCIU, SPEŁNIENIA PRAGNIEŃ - TYCH DUŻYCH i TYCH malutkich, codziennych, prostych... WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jeśli chodzi o lodówki, to polecam firmę LIEBHERR - to sprzęt chłodniczy profesjonalny, choć nie bardzo znany, ale naprawdę bardzo dobry, a wcale nie jest droższy od innych. Klasa A+ energooszczędności, samoodmrażanie, cicha praca, mamy ją od ślubu - lodówko-zamrażalkę, jesteśmy naprawdę zadowoleni. Teraz namawiam również mamę na kupno zamrażalki tej firmy. A moja koleżanka ma samsunga i też jest wielce zadowolona. monikapie, tiki - cieszę się, że u Was wszystko dobrze! ❤️ Ściskam Was dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 - no wstretna ta bratowa, naprawdę ;) Trzymaj się, dbaj o siebie. Mam nadzieję, że choróbsko szybko pójdzie sobie w siną dal... Buziaczki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki wytrzymasz- mówie to z własnego doświadczenia!!! Kwestia przyzwyczajenia:) Nie wiem czy iść i zrobic ten posiew na Chlamydię - poraździcie cosik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 - nie wiem co Ci poradzić, bo mój lekarz powiedział, żebym sobie darowała to badanie, jak jestem po Doxycyklinie, bo wtedy nawet jakbym miała ją wcześniej, to po tym antybiotyku już nic nie wyjdzie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi - 1000 lat i bobaska :) Z tego, co wiem, zasniad nie wyklucza donoszenia ciąży w przyszłości. Więc głowa do góry :) Najważniejsze, że już beta w normie. Czytałam tylko, że trzeba odczekać rok z następną ciążą i być pod stałą opieką lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Idź. Badanie jest prostsze niż cytologia, bo materiał z pochwy pobiera się specjalną wymazówką (która wygląda jak patyczek higieniczny). Potem ten patyczek ląduje w fiolce ze specjalnym podłożem i już :) A jak chcesz zaciążyć w najbliższym czasie, to lepiej mieć pewność, że na dole czysto. Zwłaszcza że takie infekcje bywają przyczyną poronień (moja koleżanka właśnie dlatego straciła drugiego dzidziusia, niestety, zakażenie wykazało dopiero badanie hist-pat :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy - a wiesz coś może o tym, jak to jest po tych antybiotykach? Mi tak powiedział lekarz, a ja sama nie wiem już co mam myśleć :( wydaje mi się, że przed rozpoczęciem staranek tak czy siak pójdę zrobić tą chlamydię, choć mi w wynikach hist-pat nic nie wyszło. Ile czeka się na wyniki? Ja wiem jeszcze, że jeśli ją wykryją, to antybiotyk - Doxy - powinna dostawać nie sama kobieta, ale oboje partnerów leczy się razem, tyle jeszcze mi mówił nasz obecny lekarz. Ściskam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so guiet
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko na chwilkę, bo mój Kamilek zaraz bedzie w domku. :) Rudi - na blogu czekają na Ciebie życzenia urodzinowe. Och, ten Twój Krzysio jest niegrzeczny!!! :) Dzięki za info o lodówkach, proszę o więcej. Później napiszę jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Rudi 🌼 dołączam sie do życzeń. Nie bądż smutna w dniu urodzin:).Życzę Ci wszytskiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrówka, radości, pociechy z męża i zeby wszystko Ci się ułozyło tak jak sobie wymarzyłaś. Peppeti ja mam lodóke samsunga tylko prostszy modek niż ma Lidka i jestem z niej bardzo zadowolona, największą zaleta tej lodówki jest to, ze nie trzeba jej rozmrażać. Tiki* zadzwoń i odwołaj ta wizyte odwiedzisz niunie jak wyzdrowieje:). Madziu79 ja radziłabym Ci zrobić do badanie, w ogóle ja jestem zwolinniczką badań wszelkiego rodzaju po pierwszej stracie. U mnie jakoś leci, w przyszłym tygodniu jade na trzy dni nad Bug oczywiście zawodowo, bo mamy tam duże zlecenie, bedziemy mieszkać w gospodarstwie agroturystycznym i pogodzinach cieszyć się budząca do życia przyroda. Tylko żeby pogoda się udała. Pozdrawiam was gorąco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Po antybiotykach to może rzeczywiście nic nie być. A zakażenie Chlamydią może się przytrafić w każdej chwili, niekoniecznie w okresie ciąży. Co prawda jest to niby zakażenie przenoszone drogą płciową, ale lekarze powiedzieli tej mojej koleżance, że można je złapać w toalecie, w szpitalu... Gdziekolwiek. Ja sobie robiłam posiew w kierunku Chlamydii na początku ciąży, żeby wykluczyć ewentualną infekcję. Pobrany materiał oddaje się do hodowli. Jeśli wynik hodowli jest ujemny, to wiadomo mniej więcej po 2 dniach, jeśli coś \"rośnie\", to trwa to 4-5 dni. poniżej linki http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/in/hp/index?src=4&id=2768 http://www.vns.pl/_zdrowie/plciowy/chlamydioza.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Dziewczyny poradzcie cos prosze.Od okolo 3 dni meczy mnie lekkie rozwolnienie.Dopada mnie zazwyczaj dopiero popoludniu dziwne uczucie w brzuchu i biegunka.Dopiero w poniedzialek ide do gina.Boje sie ze cos moze byc nie tak z dzidzia:-(Ale do szpitala mnie nie swierzbi jechac boje sie.prosze poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy - ślicznie Ci dziękuję za info! Betty82 - kurczę, trzymam kciuki, żeby wszystko z dzidzią było dobrze! Trudno zgadywać co się dzieje, może jedź do szpitala, żeby skontrolowali lub pomyśleli nad przyczyną tej biegunki ❤️ Może okaże się, że ma to związek ze zwykłym zatruciem, czy czymś innym, po co będziesz się męczyć przez weekend - i z biegunką i ze strachem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji urodzin Rudi życzę Ci ... - szczęścia - zawsze i wszędzie - miłości - tej prawdziwej - magii - na co dzień - radości - także bez powodu - słodyczy - landrynek i marcepanu - odwagi - nawet w nocy - energii - tylko tej pozytywnej. Lidka nie narzekaj, to raczej ja bede ostatnia a nie ty. Jak w ogóle będę. hehe. Tiki nie idz do szpitala kobieto!!!!!!!!!!!!! Zabraniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Graziabigos pisz, pisz i jeszcze raz pisz. AniaBiałystok witaj. A wszystkie pozdrawiam i całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
MALENKA CHYBA WROCILA BO MA INNY OPIS Z KTOREGO WYNIKA ZE MAZ MA DZIS URODZINKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
rudi 100 lat i wszystkiego najpiekniejszego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×