Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Dobrze, ze to wciskanie kitu takświetnie nam wychodzi:) Mam nadzieję, ze szybko się wyleczysz i starania przyniosą efekty! Ja teraz mam 19dc i tak bede czekac jeszcze 10 dni na @ a potem zacznę testowac...no i w między czasie przytulanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż kusi mnie zbadac to wcześniej, by jakby nici, to szybciej wywołac @ i znowu szybciej zacząć...co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukladalam sowjemu podopiecznemu puzzle a wlasciwie to bardziej on tylko jeszcze mu musze podpowiadac gdzie ale jestem z niego dumna bo jak ponad miesiac temu zaczelam sie opiekowac nim to pojecia o ukladaniupuzzli nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti jestes ze mnie dumna juz jestem czarna nauczylam sie robic buziek i w koncu doszlam jak stopke zrobic hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikape mnie też czasem pobolewa brzuszek..a dzisiaj to mnie kuło przez jakiś czas, to wszystko się tam w środeczku rozwija i organizm dopiero zaczyna się przyzwyczajać do tych wszystkich zmian, no i też dzidzia musi sobie miejsce wyszykować;-) no i ja też jestem ciekawa jak sobie można @ przyśpieszyć:-Pbo nie mam pojęcia jak chcesz to zrobić:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka20 a masz nowa fotke na blooga z brzuszkiem ciekawa jestem bardzo jak teraz wygladasz pepettii bardzo na buzce sie zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jak tak przed pierwsza ciaża cały rok wywoływałam LUTEINA...lekarz kazał brac przez 5 dni rano i wieczorem dopochwowo i potem nie, a @ przychodziła....a żeby zajśc od 2 dnia cylku clostelbegyd(czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa no to życzę Ci miłego weekendu aneczka zmieniłam nick bo tych aaaaaaaaa było za dużon i nie umiaam się nigdy doliczyć ile, pierwszy raz to tak z głupia rank wpisałam ile wlazło, bo mi nic nie chciało zaakceptowac, a skoro chciałąm sobie zrobić czarny nick to wolalam coś prostszego. ja znowu taka ważna persona nie jestem, conajwyżej w teatrach muzycznych :D, no i dla mojej córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek101 na to bym nie wpadla lekarz nigdy mio o tym nie mowil tylko tabletkami anty regulowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to dzięki takiemu sposobowi mam synka....no chyba to nie jest złe, skoro lekarz i to dobry tak mnie prowadził....jeździłam do niego co 2 tyg, badac czy jest jajeczkowanie a jak nie było, to zaraz kazał brac i juz kolejny cykl staran... a na marginesie, to skutków ubocznych żadnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki szkoda, że w tak piękną pogodę chorusia jesteś, my bierzemy acerole C i czosnek, bo to jest naturalne i nie szkodzi, no albo jak już jest bardzo źel to taką mocną C+, po niej anwet mój mąż przestał ostatnio \"umierać\", ale więcej nie napisze o nim bo leży obok mnie i zaraz mnie spojrzeniem zabije :D Dawna Justy dziękuję za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..brałam lteinę, ale nie na wywołanie tylko na uregulowanie, więc nie skojarzyłam:-P madusia mam zdjęcie..ale bez twarz, bo jestem bez cyfrówki, a aparatem sama nie obejmę:-P mogę podrzucić zdjęcie brzuszka i buźki osobno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, fajnie macie tak, że z Wami mąz chodzi do gin. i że w ogóle jest przy Was... kasiek101 ale Ci sie spieszy, kurcze to MUSI przynieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dziewczyny nie wiecie jeszcze co się stało remontujemy kuchnę, czynny udział w tym bierze mój brat, w każdym bądź razie rozdzinna praca, bo do pomocy sobie sprowadił kuzyna tylko, że oni o remontach nie mają zielonego pojęcia...hahahahah a chc ą sobie przyrobic, rozumiecie bieni studenci a na dodatek moj brat jeszcze se długów narobił w każdym bądź razie poszła im rura w kuchni jak wyszli przychodzimy do domu, wchodze do kuchni i jestem w wodzie, kuchnia zalana, na szczescie jeszcze na pokój nie wyszło bo jest ciut wyżej, za to łazienka pływa bo jest niżej od kuchni i się przlało, normalnie cyrk sąsiada też zalaliśmy... HAHAHHAAH nie wiem z czego sie smieje ale po prostu cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyplatala mi sie piosenka z bajki o sknerusie mak kawku siedze i spiewam kaczki lalalal dalej wam nie zacytuje a Jakub sie drze kliford nie kaczki(bo wlasnie kliford teraz leci) jaki dobry sluch ma dziecko i wyczilo ze ciocia nie ta piosenke co trzeba spieewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Witam kochane forumowiczki, u mnie wszystko póki co w porzadku.Rano tyylko gdy wstaje z łóżka to czuje sie bardzo słaba i troche mnie muli,ale apetyt mam wilczy. Apropo mieszkanka wczoraj byliśmy w agencji w sprawie kredytu i prawdopodobnie ale to nie jest jeszcze pewne na 100 % kredyt bedzie zaakceptowany, niby ten nasz agent dzwonił juz do banku i ten cały menadzer powiedział mu ze wszystko na dobrej drodze tylko czekaja na jakieś papiery które to potwierdzą. Chciałabym sie juz cieszyć ale boje sie ze później moge sie rozczarować. Trzymajcie kciuki wy tak jakoś pozytywnie na wszystko wpływacie, caluje Was. Acha i chyba bede musiała ograniczyć godziny przy komputerze bo lekarz zezwolił tylko na 4 godziny dziennie wiec bede żadziej was odwiedzać i przyznam szczerze, że nie iem jak to wytrzymam ale czego sie nie robi dla fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ MADRY DOBRZE ZE NIE PODCHWYCIL CO J DLAEJ SPIEWAM BO MI SIE ZRYMOWALO Z BRZYDKIM SLOWKIEM ALE DZIS MIALAM STRESA MAMA POND ROK TEMU WZIELA KOTA TAKIEGO PODWORKOWEO I ZUZIA JEST SOBIE W DOMKU ALE CHODZI NA DWOR SIKU I POWYLEGIWAC SIE NA SLONKU OD PARU DNI JEJ NIE BYLO DZIS MAMA ZADZWONILA ZE SLYSZALA JEJ PLACZ U SASIADEK SCHIZOFRENICZEK KTORE TERAZ NADAJA SIE DO NSZPITALA BO MAJA NIEZLE ODCHYLY CHOROBOWE mAMIE CISNIENIE PODSKOCZYLO BO SIE BALA O KOTA ZADZWONILA DO ICH BRATA WCZORAJ BYL U NICH I KOTA NIE WIDZIAL ALE DZIS KOT SIE ZNALAZL MAMA MOWILA ZE KOTKA CZARNA JAK GORNIK BALA SIE DO DOMU WEJSC A TERAZ JEJ Z RAK NIE SCHODZI AZ SIE PORYCZALAM Z RADOSCI TAK SIE BALAM O TA NASZA KOCHANA ZUZIE PRZEZE MNIE ZWANA KUNDLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia a dlaczego kundel? asia b to niech Twój mąz Ci czyta i pisze,a Ty mu dyktuj z daleka od komputera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ona cos ktoregos razu broila i powiedzialam jej ze zachowuje sie jak kundel i tak zostalo smieszn jest bardzo kladzie sie na plecy lapki birze do gory i jezdzi sobie pod kanapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu b zycze Ci z całego serca zeby Wam przyznali ten kredyt i zebys mogła sie juz cieszyć.J a wiem jak to jest czekac na taką decyzje.My kupowalismy mieszkanie w zeszłym roku i przezywałam to samo.Teraz 1 lipca bedzie rok jak juz mieszkamy na swoim i to jest wspaniałe :) a swoja drogą to ten czas tak szybko leci,pamietam jakby to było wczoraj jak robilismy remont,pozniej przeprowadzka i cała reszta :) ehhhhh.....piękne chwile:) ale mam nadzieje ze jeszcze piekniejsze przed nami:) pokoik juz czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi jak masz takie podejście to pewnie juz niedługo :D te mebelki sa takie sliczn, jak bylismy w sklepie meblowym to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska ja mam takie podejscie bo juz wszystko mam czego chcialam w zyciu a do zupełnej pełni brakuje mi jeszcze dzidziusia:) mamy swoje mieszkanie ,auta ,mała firme ,mam kochanego mezczyzne u boku wiec coz mi moze wiecej brakować? tylko dzidzi:) a jesli chodzi o pokoik to narazie jest tylko pokoik bez mebelków chociaz jak bylam w ciazy to juz był projekt jak go umeblować ale jeszce nic straconego.Cały czas mam wrazenie ze ta beta to był dobry znak wiec poczekamy (do poniedziałku lub wtorku) i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wypowiadałam sie jak dziewczyny pisały o dorobieniu sie przed dzidziusiem bo ja miałam takie podejscie z moim Krzysiem ze najpierw musimy kupic mieszkanie a dopiero myslec o dziecku.Caly czas wynajmowlaismy mieszkanie i nie chcielismy pozniej sie przeprowadzac z dzieckiem.Bardzo nam zalezało na tym mieszkaniu bo niestety zadno z nas nie ma rodziców wiec pomocy zero wiec ze wszystkim musimy sami sobie radzic dlatego to był nasz priorytet a teraz to juz z górki.......:) mieszkanie mamy to bedzie i dzidziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska75 jeszcze mi sie cos z Jakubem przypomnialo ktoregos dnia bylismy na takim sptym spacerku kilka kilometrow przeszlismy>Przyszlismy do domku zjedlismy cos plozylam sie kolo niego zaczal mi krecic wloski wiec przysnelo mi sie i slysze ciocia nie spij wiec tlumacze dziecku ze nie spie tylko oczka zamknelam za jaks chwile zaczyna mna bujac pytam co robi a on mi na to ze mnie usypia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. No to Celica Ci sie udało.... Ale oczywiscie gratuluje testu. Tiki chyba Ci odporonosc spadła łykaj witaminki dla cięzarnych i nie choruj!!! Niebieska ja bym chetnie do tej Australii sie wybrała , naprawde bardzo Ci zazdroszczę tej wyprawy. Mam nadzieje że nam zdjęcia na blogu pokazesz. A ile tam bedziesz? A ja jutro do pracy, ale za to bede miała dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi 9-dniowy weekend majowy. A juz lada moment wakacje więc dusza mi sie raduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia on jest fantastyczny!!! rudi ja myśle ze mieliscie swietne i madre podejscie do sprawy, ja wiem, z doswiadczenia, z jednak jak chce sie miec dziecko trzeba miec choc bczesciowo uregulowana sytuacje zyciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×