Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Cześć dziewczynki, Szkocja, życzę miłego mieszkania z mamą Twojego mężczyzny :) Tiki, też zazdroszczę ruchów dziecka. Joka, co z autem? A ja jestem przeszczęśliwa, bo dziś ujrzałam piękne dwie kreski na teście owu. Jutro wizyta u gina-ciekawe co zobaczy na usg? Dawno już nie widziałam taaakich pięknych kresek, więc mam nadzieję, że ziółka unormowały i przywróciły mi owulację. :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tylko na momencik, dopisuje sie do tabelki starajacych sie:) buziaczki TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79....28.......Warrington.....30.06.07.....9tc_14.12.06.....lipiec07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam...:D Jestem tak zniesmaczona pobytem tam, że po prostu stanę na rzęsach by nie jechac tam na Boże Narodzenie. K napewno musiał coś im powiedzieć bo wczoraj cały dzień była cisza na temat \"kiedy my\" ale spojrzenia mówiły za siebie, ale dzis przegieli:(:P Najbardziej zabolało mnie jak zobaczyłam jak jego siostra trzymała córke brata..2lata temu jak spytałam czy chce Anielę na ręce to on powiedziała iż \"wychowała 4 braci i obiecała sobie, że będzie nosiła tylko własne dzieci\" Idę się położyć bo jeszcze nie doszłam do siebie (wczoraj zalałam się w trupa...wybaczcie ale była tam 8 małych dzieci, dla mnie to zdeczka za dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ewcia Marchewcia, a nie podesłałabyś mi z jednago goferka? ;) Mnie naszło na wieczór na naleśniki, ale tuż przed rozrobieniem ciasta przypomniało mi się, że na obiad zurzyłam resztkę oleju... Musiałam się więc obejść smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkocja, grunt to dobre nastawienie... Myślę, że zamieszkanie z teściową to w sumie dobra, jak mówisz opcja. Zresztą trzy tygodnie zlecą Wam, a parę groszy się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam na tabelkę - oczekujące... Niedawno w mediach podawali, że wreszcie w urzędach odnotowano wzrost demograficzny w Polsce. Ale oni jeszcze nie widzieli tej tabelki!!! :) W sumie to nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle Maleństw pojawi się do końca roku! Szok! Ale jak najbardziej pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś cichutko na topiku... Chyba się relaksujecie. :) To dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa marchewka głowa do góry. I smacznych gofrów! Tiki no to kolejna z nas bedzie kupowac mieszkanko i robic remont. No i super, zycze Ci zebys mogła kupic to mieszkanie. I fajnie masz z dzidzią, daje znac zeby o niej nie zapominac chyba! Ja jak zwykle w niedziele byłam na obiedzie u tesciowej. I jak co dnia zagladnęłam zobaczyc co słychac u was. Lidka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro wybywam z domu. Jadę na parę dni do rodziców. Pełny relaks. Ale neta to u nich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem jak wrócę to tylko się opiorę i przepakuję i wyruszam na ,,tournee" po Polsce. ;) Wrócę koło dwudziestego sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś spokojnie, ja mam jakąś chandrę, albo inne cholerstwo, jutro moja połowa jedzie odpoczywać od nas na tydzień, może to dlatego, siakaś taka jestem \'szklana\' bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka ja mam ten sam problem z wypadaniem włosów, też mnie to juz denerwuje i pełno ich na mieszkaniu :( Joaśka a gdzie to twój mąż wyjeżdza i was zostawia na tdzień? Celavie co to za ,,tournee\" po Polsce? zaintrygowałaś mnie Madusia :) grtuluję takiej decyzji, dobrze że są jeszcze tacy ludzie i takie dzieciaczki mogą zaznać prawdziwego domu. Ale napisałycie dużo ostatnio, cały czas nadrabiam zaległości i ciągle jestem w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka29: mi też się wydaje ż z tym monitoringiem internetu to powinni nas wcześniej tym poinformować b inaczej nie jest to zgodne z prawem no ale cóż taką już mamy szefową :( Kasa taka marna a wymagania okrutne. coraz cześciej myślę ze nie chce juz tam pracowa i mam dość całej atmosfery tiki trzymam kciuki za kupno i urządzanie mieszkanka. tiki a ty nie maiłaś ostatnio wizyty u gina i miałaś poznać płęć maleństwa? dobrze pamiętam. Niesttey nie mogę się doszukać tego wpisu i twojej odpowiedzi :( Kiedy ja nadrobię te zaległosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Wróciłam w nocy od rodzinki, wróciliśmy padnięci, wykończeni fizycznie, ale przez takie zmęczenie bardzo zadowoleni, no bo jak się wygrzewa tyłek -przed komputerem w większości czasu, to za pracami fizycznymi naprawdę się tęskni. Martwię się tylko swoją Mamą bardzo, czuje się naprawdę źle i nie chce dać sobie pomóc. Ale to już inny temat. Celavie - dziękuję za życzonka, no i za docenienie mojego mężusia - ja też mam wielkie uznanie za jego inwencję twórczą i fakt, że osłodził mi te urodziny, bo nie tak sobie je wcześniej wyobrażałam, ale umiał odegnać smutki :) EvaWer - choroba na brak kasy - powszechna jest dosyć, powiem Ci ;) JoaśkaPelaśka - fajnie, że wróciliście wypoczęci i najodowani, my przygotowujemy się właśnie do urlopu, mam nadzieję, że najpóźniej za tydzień, półtora uciekniemy od naszej codzienności 👄 tiki* - kochana, bardzo Cię proszę, jeśli możesz mi podesłać na e-maila to ciche miejsce, o którym mówiłaś, to bardzo poproszę raz jeszcze! zazdroszczę Wam tych mieszkań, tych remontów, ... :) Peppetti - doskonale rozumiem Cię, jeśli chodzi o decyzję co do pracy..., identyczną sytuację miała moja siostra cioteczna, która też pracowała w banku i miała dwoje dzieci, po długim urlopie wróciła do pracy, ale stres i godziny pracy do późnego wieczora, wykańczały ją - bardzo długo się wahała i stresowała tą sytuacją, ale w końcu powiedziała dość, nie tak dawno złożyła wymówienie. To nie oznacza, że tak Ci radzę, napisz sobie plusy i minusy, zastanów się na spokojnie, jak już Michałek będzie z Wami, ale jestem pewna, że z zaprezentowaniem pozytywnym siebie, swojego doświadczenie i umijętności, nie będziesz miała problemu! Ja bardzo lubię swoją szwagierkę :) sysunia27 -> hasło - jestem za! szkocja1979 - no to powodzenia z przeprowadzką, będziecie na swoim, super! Cieszysz się? :) mmonikapie - ❤️ rudi26 - cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko dobrze! TORI11 - właściwa postawa - pierścionek kupuje się raz i nosi już zawsze, wybierz taki, jaki najbardziej Ci się podoba :) gawit_27 - 🖐️ czekamy na Ciebie Raaria - ja dlatego piszę w notatniku najpierw i przeklejam :) gablis* - \"uroki\" ciąży, mam nadzieję, że czujesz się już lepiej! joka, Balbinka-2 - 👄 Celavie - ja też miałam niesamowicie realne sny dzisiaj, pewnie dlatego, że w nocy spać nie mogłam, myślałam o mamie, a nad ranem przysnęłam tak, że wstałam o 12:20 dzisiaj. Nie polecam, z przespania też głowa potrafi boleć, więc boli... My tak nabyliśmy parę fajnych książek i sami też tak robimy, niechciane już książki i gazety kładziemy na progu jakiegoś domu przy chodniku, albo na parapecie kuchennym akademika, zawsze znajdą nowego nabywcę :) Udanego relaksu i wojaży! mozzarella - oby wszystkie sprawy owu się wyprostowały, jak piszesz, czekamy na wieści z wizyty! ewa-marchewa1984 - ❤️ rozumiem... oj narobiłaś mi apetyciku na te gofry :) Kamilkaa26 - no to raz jeszcze na wypadanie włosów polecam regularne łykanie Skrzypu Polnego - naprawdę pomaga! :) A co do pracy, nie myślałaś nad jej zmianą? Bo z tego, co piszesz, to masz w niej naprawdę niewesoło 👄 Całuję Was wszystkie 👄 Niestety wracam do pracy, więc znowu będę rzadszym gościem, ale przynajmniej zawsze staram się doczytywać wieczorkiem, żeby być w miarę na bieżąco. Jutro robię parę słoiczków z cukinią, ogórkami, ale pierwszy raz z zupełnie nowego przepisu kuzynki męża, takie bardziej na pikantnie - dała nam kiedyś i bardzo nam smakowały, więc wzięłam przepis. Mam nadzieję, że wyjdą jadalne :) Życzę Wam dobrego tygodnia...Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam, żeby powiedzieć Wam dobranoc... jurto dokładnie przeczytam wszystkie posty.. niestety- auto się nie sprzedało, ale nie tracimy nadziei... w każdym bądź razie-dzięki za kciuki:) Peppetti-> dzięki za maila, zrobię tak jak radzisz- jutro zadzwonię do swojej ginki.... dobranoc... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale poranek pochmurny! Czy u Was też? Ale i tak mam werwę. Pakuję te książki do wydania i ogólnie robię wykończeniówkę po tym moim tajfunie. Potem zmywam. Obiadek. Pakowanie. I wybywam. Szkocja, szkoda mi Ciebie z tą pracą... Mam nadzieję, że dobrze się chociaż wyśpisz :) I będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałam słomianą wdową, Kamilka mój osobisty pojechał na cd urlopu do Szklarskiej, łaże od rana smutna i rozmemłana i pewnie tak dopóki nie wróci będę \'pierdząco-marudząca\'. Ponawiam pytanie o amniopunkcję... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika z kariotypem to jest troche tak bez sensu wg mnie :) bo określa prawdopodobieństwo wystąpienia pewnych wad, ale nie skazuje od razu na tę wadę... bo dajmy na to u zdrowego zachorowanie jest 1 do 1000 a u osoby ze \'slabszym\' kariotypem\' 1:300 czyli dziecko moze byc obarczone wadą, ale nie musi.... tak mniej więcej bardzo ogólnie to wygląda.... z tego też względu wacham się z tą moją amniopunkcją, bo czy jest sens robić, przecież nie usunę ciąży.... a genetyk mówił mi o granicznym 22 tygodniu do aborcji z taką lekkością, że wyszłam przybita i zniesmaczona ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika kariotypów nie robiliśmy, raz że giko stwierdził, że bez sensu... a dwa, że właśnie natłok ludzi... jak dzwoniłam w styczniu to kazali mi się rejestrować we wrześniu.... genetyk chce żebyśmy teraz zrobili na gwałt, żeby być pewnym czy są wskazania do amnio.żeby w razie co zdąrzyć przed 22 tyg. - z tym, że w bydgoszczy np. mają przykaz od szefowej nie robić badań przez wakacje, nawet ciężarnym... i rób co chcesz :) Dzwoniłam prosiłam marudziłam i d*pa blada... pani jedzie do warszawy albo innego miasta.... Jak wygląda amniopunkcja wiem, ryzyko poronienia jest, ale niewielkie, aczkolwiek istnieje, chciałam poprostu rozwiać do końca swoje wątpliwości co do słuszności jej wykonywania... Jeszcze co do kariotypów to dobrze zrozumiałaś, niezgodność też się sprawdza... Dzięki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Asiulka, mogłabyś podać przepis na te cukinie i ogórki? Joaśka, musisz robić tą amniopunkcję? Czy to tylko sugestia lekarza? Byłam z rana u gina. Mam pęcherzyk (z prawego jajnika):) :) :). Nie jest on okrągły, więc lekarz stwierdził, że pewnie pękł mi dziś w nocy, albo jest jeszcze niedojrzały i widzimy się w środę. Jezu, jak się cieszę. Nie ma to jak ziółka!!! :) Celvie, gdzie poxniej jedziesz na wojaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No to mamy ostatni poniedziałek lipca... jeszcze jakieś 3 tygodnie i ja też będę musiała pójść do pracy... w weekend nie bardzo miałam czas, żeby tu zajrzeć... spotkaliśmy się z sąsiadami, w sobotę byliśmy na obiadku w mieście, później u teściów i na powrocie znów na piwku nad jeziorkiem:) a w niedzielę- najpierw giełda, później trochę w domu, kawka u teściów, a wieczorem koleżanka z pracy zaprosiła nas na kości:) pierwszy raz w to gralismy ale bardzo nam się podobało i chcemy też kupić sobie:) auto, tak jak pisałam, narazie się nie sprzedało, ale 2 osoby wzięły nr tel. więc zobaczymy... i jeszcze jedna nowina- mój m sam zaproponował, że może byśmy postarali się o maxigrę -to taka polska odmiana viagry... nie chcemy kupować przez net, bo to dosyć ryzykowne, zamierzam zadzwonić dziś do swojej ginki i zapytać, czy mogłaby wypisać receptę... niedługo mam płodniaki:) i zamierzamy zadziałać:) no i oczywiście obiecał mi, że jak tylko będzie kasa, to zrobi te badania i pojedzie do seksuologa... chcemy spróbować z maxigrą, bo przecież ja nie mam już 20lat, więc nie bardzo możemy sobie pozwolić na czekanie... trochę głupio mi dzwonic w tej sprawie do swojej ginki, ale ona jest zorientowana w naszych problemach, więc mam nadzieje, że zrozumie... listek 4 tabletek można kupić za ok. 100zł, może trochę więcej (oczywiście w aptece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, bo Pyza skopiowała tylko część.. TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? ----------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79....28.......Warrington.....30.06.07.....9tc_14.12 .06.....lipiec07 ----------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. aneczka12......brak.........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, czyli u nas sprawy się powolutku wyjaśniają :) Mam nadzieję, że Twój mąż nie zmieni zbyt szybko zdania co do tych tabletek. Ale ten czas szybko leci! Niedawno zaczynały się wakacje (zapowiadali nieziemskie upały przez całe wakacje), a tu już sierpień na karku. Upływ czasu widać głównie po naszych ciężarówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo coś się rozlazło... TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79....28.......Warrington.....30.06.07.....9tc_14.12 .06.....lipiec07 -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. aneczka12......brak.........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC..............Matylda........... 3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczynki, ja tylko na chwilke, wiecej napisze po poludniu pamietacie moja historie z moim eks, jak to nagle mnie pokochal? otoz napisal mi ze sie zeni.po prostu wymieklam milego dnia, ja mam mnostwo zalatwiania i do pracy biegne.odezwe sie pozniej caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella-> nie sądze, żeby zmienił... od samego początku to on jakby bardziej pragnął maleństwa, mnie to dopiero dopadło, jak poroniłam... gdyby nam się udało w sierpniu, to być może testowałabym we wrześniu, tak jak w tamtym roku... on bardzo się o to obwinia, a jak wie, że dziś trzeba, to tym bardziej ma problemy... tak bardzo chce, że aż się nie udaje... zadzwonię niedługo do ginki, zobaczymy co powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×