Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Lidka ja mam do Ciebie pytanie. Muszę iść do dentysty, a boję się jak diabeł święconej wody :(, mam dwa zęby do leczenia kanałowego :( no i moje pytanie czy przy kanałowym dają znieczulenie?bo mi jakaś laska napisała, że w życiu, bo wtedy dentystka nie może znaleść nerwu,kurde a ja sobie nie wyobrażam leczenia kanałowego bez znieczulenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a na długo jedziesz? W kazdym razie fajnie Ci bardzo. U mnie parno, myslałam ze spadnie deszcze i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńko sto lat sto lat, spełnienia marzeń, dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy. Dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki DAWNA JUSTA I PEPPETTI za odpowiedz. A tak wogole to przylacze sie do waszego tematu. Wiec witam !!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TORI11 witam i ja :) Chyba póki co ja zostałam na posterunku, a i tak za chwilę muszę iść pakować się i prasować :( Niemniej zapraszam do dyskusji :) Asiu b a Ty już w Polsce czy nadal w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nietomna jestem juz ze zmeczenia.Asiulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin zyj nam sto lat.Pyza Balbinka duzo milosci Wam zycze. Patryk slodki kochany lazilam z nim na rekach tulil sie do cyca potem wylam ,ze musialam go zostawic.Najpierw bedziemy rodzina zastepcza a potem adopcja.Jezeli chodzi o formalnosci to musialam nas zglosic w MOPRZE do kursu dla rodzin zastepczych.Teraz musimy zlozyc w sadzie podanie o ustanowienie nas rodzina zastepcza.Trzeba miec zaswiadczenie z pracy zaswiadczenie od lekarza ,ze nie mamy chorob psychicznych i nalogow.Przedstawic sytuacje mieszkaniowa i to tyle na poczatek.Ide wstawic pranie i spac jutro do Warszawy jedziemy buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZis piatekto pewnie kazdy ma jakies plany?Ja siedze z moim Rafciem i on oglada zabujcza bron ,a ja postanowilam ze sie przylacze do was .MOJA HISTORIA BYLA INNA NIZ WASZA OTOZ W TAMTYM ROKU SPOZNIAL MI SIE OKRES 1,5 MIESIACA WIEC ZROBILAM SOBIE TEST I WYSZEDL MI NEGATYWNY ALE POSZLAM DO GINEKOLOGA ON POWIEDZIAL ZE JESTEM W CIAZY BYLAM PRZESZCZESLIWA ,ALE PO 3.5 TYGODNIACH TO SZCZESCIE ZAMIENILO SIE WKOSZMAR.OTOZ RANO WSTALM I BARDZO BOLAL MNIE BRZUCH POSZLAM DO LAZINKI I ZOBACZYLAM KREW ,POJECHALISMY DO SZPITALA I TAM ZROBILI MI WSZYSTKIE BADANIA I OKAZALO SIE ZE NIE JESTEM W CIAZY .UWIERZCIE MI ZALAMALAM SIE .CZUJE SIE ZLE Z TYM DO DZIS ZOSTALAM OSZUKANA TAK MNIE ZASTANAWIA TO DO DZIS DLACZEGO BOG MNIE OSZUKAL TAK BARDZO CHCIELISMY DZIDZIUSIA AZ MOJ R.KUPIL 1 DNIA CZERWONY SLINIACZEK KTOREGO JA TERAZ NIE NAWIDZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia jestes zuch dziewczyna!!!!Naprawde chyle czoła! Tori11 przykra historia. Współczuję i zycze abys mogła jednak w niedalekiej przyszłosci cieszyc sie dzidzią. Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, jak tam przeprowadzka? Jezu, mój Krzycho też ogląda ten kretyński film i zmusza mnie, żebym z nim siedziała. Nie znoszę tego typu filmów. Męczę się jak nie wiem co. Co chwila do Was zaglądam, a on się złości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM Z WARSZAWKI .I WIECIE CO AZ SIE POPLAKALAM .MOJ RAF WLASNIE WYSZEDL Z POKOJU TO MIALAM CHWIL ZEBY NAPISAC BO TAK TO MI PRZESZKADZA W PISANIU .ZAZDROSNY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, miłego czekania Ci życzę. Jeśli chodzi o dentystę, to ja mam zamiar umówić się wkrótce na wizytę. I już się nie mogę doczekać :P Ja, tak jak Joka, uwielbiam chodzić do dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I DLATEGO SIE PYTALAM JAK BRAC KWAS FOLIOWY BO WCZESNIEJ NIE BRALAM A BYLAM U GIN.I PRZEPISAL MI DUHASTON I CHCE JUZ ZACZAC PLANOWAC DZIDZIE TERAZ MAM DNI PLODNE ALE NIE WIEZE ZE COS WYJDZIE CHYBA ZA BARDZO CHCE( DLATEGO. A WY M)ACIE DZIECIACZKICZY STARACIE SIE O PIERWSZE?PEWNIE JUZ PRZERABIALYSCIE TEN TEMAT ALE JA WASZ TEMAT ODKRYLAM DZIS W PRACY. I FAJNIE ZE MOZNA SIE WYZALIC ANONIMOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Rocznicowym, jubilatkom i solenizantkom wszystkiego naj naj naj:D🌼 Lidzia ------------------------>miłego wypoczynku, wracaj cała i zdrowa, a najlepiej w dwupaku:D;) joka---------------------------> na wypadające i słabe włosy najlepiej łykac preparaty ze skrzypem, dobry jest szampon i odzywka w ampułkach z firmy RADICAL (siostra moja kupuje i bardzo sobie chwali) Peppetti--------------------> Kropelki podane przez mozzarellę są dobre ale obawiam sie czy aby na pewno w twoim stanie są dozwolone...dla tego proponuje okłady ze świetlika. Jeśli chodzi o surfinie, to wyjątkowo dobrze regenerujące sie kwiaty, bądź dobrej myśli;) Ostatnio dużo idzie u nas kosmetyków z firmy MUSTELA (dla kobiet w ciąży i dzidziusiów) ...zastanawia mnie ich jakość, bo cena w aptekach jest zawrotna w internetowej znacznie tańsze (o 20zł nie które)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc !ide spac bo jutro do pracy a i moj R.juz czeka na mnie pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tori kochanie nie pisz drukowanymi literami bo zle sie to czyta bardzo, literki sie mieszaja. Duphaston i kwas bierz razem, dziewczyny juz ci napisały zresztą. Pozdrawiam. Balbinka super sprawa!!!!!!! Juz widze jak ci sie serce raduje jak widzisz te ich pakunki. A jezeli chodzi o moja przeprowdzke to maz juz od jutra nakłada pierwsza warstwe gipsówki w pokoju syna. W przyszłym tygodniu pokój bedzie pomalowany. Potem panele i mebelki i jak tylko stanie jego łózko w pokoju to sie przenosimy. Narazie od gipsówki bezdie sie strasznie kurzyło. Juz dzisiaj jak konczył skrobanie ścian to chyba ze 300 razy podłoge w przedpokoju zmywałam i meble w kuchni. Łazienke juz bedziemy robic jak bedziemy mieszkac - w pazdzerniku. Wiec juz sie trzeba bedzie przemeczyc. Wazne zeby synus miał juz pokój. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcem odpowiedzieć
a ja chcem odpowiedzieć czy jest możliwośc sprawdzenia czyjegos ip ? na pewnym topiku jestem obrażana i chcem sie dowiedzieć czy jest mozliwośc sprawdzenia ip tej osoby? 22:27 chyba żartujesz 22:27 chyba żartujesz posty niezgodne z regulaminem zgłoś na smietnik i tyle http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3527034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mozzarella:D patrzę, że to nie tylko mój oglądał ten film:P Jutro rano jedzie do mamy, ja mam dojechać po pracy, wyprosił mnie więc chyba pojadę, a nie mam ochoty na widzenie z jego siostrą, może gdyby nie ten maluszek...to dziecko niczemu nie winne ale wiem jak to będzie wyglądało...będą mi ją wciskać na ręce i mówic bym sie \"zaraziła\", jestem bojowo nastawiona na ta wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva synek się pewnie cieszy?Będzie miał swój pokoik :) Pamiętam jak ja się nie mogłam tego doczekać, a potem.... bałam się w nim spać i uciekałam, albo do brata, albo do rodziców, albo do dziadków :D Dziewczynki może Wy wiecie jak to jest ze znieczuleniem przy kanałowym leczeniu???Rany już mnie boli :( Balbinko cieszę się, że dzień się Wam udał :) Pozdrawiam dziewczynki i dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkim Wam naprawdę dziękuję za tyle pięknych życzeń, dla mnie to naprawdę wzruszające przeżycie! gawit_27, EvaWer, Lidka79, asia b, Madusia3, Balbinka-2 - 👄 TORI11 - witam Cię cieplutko, bądź z nami, chcę Ci tylko powiedzieć uwagę techniczną, co czasem czyni moderator, że pisanie cały czas dużymi literami traktowane jest jako krzyk, zachęcam więc do zmiany literek na małe :) Część dziewczyn ma już dzieciaczki, część się spodziewa, część się stara, wszystkie, a raczej prawie wszystkie, jesteśmy po stracie ukochanego dziecka. Madusia_3 - łza mi się zakręciła, jak przeczytałam, że nie mogłaś już rozstać się z Patrykiem. Mam nadzieję, że wszystkie formalności pójdą jak po maśle! 👄 Lidka79 - niestety są takie dni, szkoda tylko, że tak Ci się wszystko skumulowało przed samym wyjazdem, kiedy powinnaś być odprężona i zadowolona! Mam jednak nadzieję, że czujesz się choć trochę lepiej i że podróż i wrażenia będą i tak bardzo udane! 👄 Balbinka-2 no to widzę, że obie miałyśmy dobry dzień :) oby więcej takich dni! ;) no i super, że po tylu latach doczekasz się poprawy sytuacji, rodzeństwo sio :P ewa-marchewa1984 - może nie będzie tak źle, czego życzę, ale doskonale Cię rozumiem. Trzymaj się na tej wizycie! Uciekam, bo zmęczona już jestem, a rano wyjazd do rodzinki. Zaglądnę pewnie w niedzielkę, wobec czego życzę Wam wszystkim udanej soboty! Papatki . 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Balbinka chorujemy niestety na brak kasy.Własnie na łazienke pieniadze bedziemy miec dopiero we wrzesniu i stad dopiero pod koniec wrzesnia bedziemy ja robic od nowa całą, bo ta co jest to niestety do remontu. A tak to kuchnie mamy urzadzoną, pokój Mateusza bedzie zrobiony , przedpokój narazie z panelami na scianie musi zostac - wazne ze jest czysty i narazie moze byc. Tylko nasz pokoj bedzie musiał poczekac. Niestety ani na panele ani na meble do duzego pooju nie mamy pieniazków. Ale jakos sobie damy rade. Wazne ze nam humorki dopisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit we wtorek idę z kanałówką i będę miała znieczulenie więc na pewno powiem co i jak;) Ide spać bo jutro rano do pracy:| Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcem odpowiedzieć
Izko Święta Ożesz matulu Nie ma takiej nawet mozliwosci. Wolnosc Tomku w swoim domq , o ! 22:33 smiac mi sie chce zglos sprawe na policje, tylko wtedy jest mozliwosc sprawdzenia ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze mi się przypomniało coś odnośnie IP. Kiedyś miałyśmy z koleżankami topik na kafe, było naprawdę bardzo sympatycznie do czasu. wiadomo znalazła się \"pomarańcza\", zaczęła nas obrażać, znosiłyśmy to trzy miesiące, albo i dłużej. chciałyśmy spawdzić jej IP, ale moderatorzy nie odpisali. Prywatnym śledztwem doszłyśmy do wniosku, kto to. Okazało się, że była jedną z nas :( Teraz mamy swoje prywatne forum na które osoby niepowołane nie maja wstępu :( Może to snobistyczne, głupie, ale tak postanowiłyśmy!jest tam kilka tematów dostępnych dla wszystkich i dwa ukryte tylko dla nas.Mąż naszej koleżanki jest administratorem, a więc w razie czego widzi IP danego urzytkownikai blokuje go. Może to jest jakieś wyjście z tej sytuacji?może powinnyśmy zmienić forum? Nie chciałabym tego robić, ale jeżeli wpisy pomarańczy będą się powtarzać to ja dziękuję :( Myślę, że w końcu każda będzie miała dość obrażania nas! Tak sobie tylko gdybam :) Jeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewcia, kochanie!!!! :) Ty, przez tę swoją pracę jesteś prawie jak farmaceuta! Pozdrawiam Cię serdecznie! Eva, czyli praca wre. Też planuję remont. U mnie to kwestia pomalowania ścian. Na razie mamy na biało. Nie musimy gipsować, ani żadnych takich. Chciałabym na niektóre ściany położyć taką jakby cegłę. A jeśli chodzi o sprzątanie po remoncie, to w zeszłym roku mieliśmy bardzo dziwny, nieplanowany remont. Ktoregoś dnia przyszedł do nas sąsiad z dołu i oznajmił, że u niego w kuchni cieknie. Mamy w naszej wspólnocie mieszkaniowej takiego dyżurnego hydraulika. Zadzwoniliśmy, facet przyszedł i powiedział, że może lodówka mi przecieka, a może pies rozlał miskę z wodą i stąd też sąsiada zalewa :) Sąsiad stał w nocy na zmianę na dyżurze z żoną z wiadrami i zbierali tę wodę w kuchni. Śmialiśmy się z mężem poźniej z tego, że się dziadek (ten hydraulik) tak sromotnie pomylił. Okazało się, że nasz blok był jedny z pierwszych w mieście, w których rury od CO i wody puszczono w podłodze. Zawezwaliśmy fachowców, którzy rozkuli nam całą podłogę w przedpokoju, trochę w kuchni i w łazience i dopiero w niej (o zgrozo, w ścianie!) zneleźli przeciek. Może gdzieś znajdę zdjęcia z tego \"remontu\", to Wam pokażę jak to wyglądało. Sprzątałam dzień i noc ten cholerny kurz. Stąd wiem jak ciężko takie coś się czyści.A potem mój mąż opowiadał znajomym jak to \"sprzątaliśmy\" ten syf i jak ciężko było doprowadzić mieszkanie do porządku. Na koniec PZU nie chciało nam wypłacić odszkodowania, więc nastraszyłam ich sądem i wypłacili :P Zeszły rok pod względem takich zdarzeń był wyjątkowo pechowy. Stąd też liczę na poprawę w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję posłusznie wróciliśmy, cali, zdrowi, wypoczęci i najodowani:) Czeka mnie teraz nadrabianie zaległości, nie mogę się dostać na bloga, była zmiana hasła??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcem odpowiedzieć
Moderatorzy nie mają możliwości sprawdzić kto pisze z Twojego komputera. Więc, prosze to wyjaśnić i poprosić grzecznie tę "osobę" o niewyżywanie się na użytkowniczkach tego forum, kobietach ciężarnych i wielodzietnych matkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoaskaPelaśka - 🖐️ czekamy jutro na relacje z wyjazdu, i napisz koniecznie jak Trufel wypoczął ? ;) Gawit - co do zmiany forum to ja bym poczekała, została tu. kiedys mialysmy taka sytacje ne forum slubnym, tez planowalysmy przenoszenia - ale jedna pisał yam - inne na nowy,m, nic to nie dłao, a pomaranczą sie wkoncu znudziło, trzba je poprostu totalnie ignorowac, wogole nie odpowiadac to naprawde odpuszczą balbinko - fajnie, że Wasz dzień sie udał, ale wiesz, wcale sie nie domyslam jak komuś cos wynagrodziłas...................... chyab musisz napisac :P no dawno nie ma monikapie ani malenkiej ani CELICY ............? co do remotów to jesli zdecydujemy sie na mieszkanie ktore teraz rozwazmy to czaka nas robienie wszystkiego totalnie od podstaw - burzenie i stawian scian, podłogi, robienie łazienki - bo nie ma wcale, robienie wszystkich instalacj - nowa wodna i kanalizacyjna, c.o........no wszystko...przeraza mnie to strasznie, ale i zarazem ekscytuje....... i na to wszystko chcemy kredyt bo nic odłożone nie mamy.........i raczej do rozwiazanie nie zdazymy u siebie zamieszkac, ale mamy juz plan zastepczy.........jakos to bedzie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×