Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Asiulka-> wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Przede wszystkim zdrówka, szczęścia no i zafasolkowania:) Peppetti...ja też nie wiem dlaczego ale jęczmień należy pocierać złotem wtedy szybciej schodzi, nie można też go przeziębić bo spuchnie Ci wtedy całe oko...miałam tak jak byłam dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieranie złotem działa tylko na początku. Potem to już nie ma sensu. Ja bardzo często miewam takie dolegliwości, więc sprawdziłam te krople na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella - już zadzwoniłam do męża aby kupił mi te krople. Szkieł, ani okularów nie noszę, więc ten problem mnie nie dotyczy. Ale problemem będzie wpuszczenie tych kropli do oczu. Ja panicznie tego się boję. Gdy tak leżę i widzę tą spadającą kroplę to szybko zamykam oczy i nie potrafię opanować tego strachu. :) tori11 - można! kwas foliowy to witamina, a duphaston to syntetyczny hormon ciążowy, który jest w organizmie w postaci naturalnej. W żaden sposób te leki nie wykluczają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tori 11 Można. Ja brałam i wiele dziewczyn z tego forum również. Wszystkim, które mają rocznice i urodzinki, życzenia samych cudownych chwil. Wybaczcie, że nie indywidualnie do każdej z Was, ale naprawdę mam niewiele czasu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - dzieki za przepis, przekaze mojemu m, bo to on u nas w domu jest glownym kucharzem i cukiernikiem:) Ale az mi slinka kapie po brodzie...to musi byc przepyszne!!Dobrze ze Twoj m nie lubi, to nie musisz sie z nikim dzielic ;) sysunia - szczerze mowiac, to ja tez mam jakies marne nadzieje na wykielkowanie groszka w tym cyklu...no bo niby na tescie owulacyjnym byly 2 kreski, ale ta druga jakby troche ciensza, cos nam tam w niej nie do konca pasowalo, wiec nie wiem czy byla ta owulacja czy nie :( Pozostaje wiec nam tylko uzbrojenie sie w cierpliwosc i czatowanie na @ - oby nie przyszla!!! No coz, najwyzej razem ze Szkocja przystapimy do akcji \"rozmnazanko\" w sierpniu, wtedy to juz musi sie udac!!:) Ale moze jednak i w tym cos, a raczej KTOS, sie wykluje?:) poczekamy zobaczymy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to ja nigdy nie używałam tych testów owulacyjnych...ile one kosztują???i ile jest sztuk w opakowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo życzliwa
testow w opakowaniu jest 5 kosztują około 20-25 zł POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, życzliwa, w aptece być może tak jest. Ja kupowałam na allegro 30 sztuk za 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo życzliwa
Super cena! Gdybym wiedziała to pewnie kupiłabym tez na allegro,ale teraz juz nie są mi potrzebne :)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi jak widzę pomarańczowe wpisy to dostaję gęsiej skórki, a tu taka niespodzianka. Ktoś miły. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam akurat na promocję :) Peppetti, mam nadzieję, że krople Ci pomogą. Mnie pomagają. Jęczmienie to zaraz po opryszczkach \"przyjemności\", które się mnie często czepiają. Justy, jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia - nie mam pojecia ile w Polsce te testy kosztuja, bo ja tutaj w Angolowie je kupuje, ale to juz ci ktos wyzej odpowiedzial+ mozarella. Na pewno bardziej sie oplaca na necie kupic, zawsze taniej;) Nie, temperaturki nigdy nie mierzylam, choc mialam zamiar, ale zakupilam te testy w koncu, bo to jednak wygodniejszy sposob, choc niestety drozszy. Dzis jest u mnie 29 dzien cyklu. Ale te moje cykle sa pokrecone, nieregularne. No ale jakby liczyc o tej niby- owulacji to powinnam dostac @ w 33 dniu, czyli we wtorek. No ale jakbym nie dostala to poczekam do konca tygodnia jeszcze zanim test zrobie. Ale cos czuje ze @ mnie jednak zaszczyci swoja nieproszona wizyta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:) dwie plomby wymienione, reszta ok:) na wizytę kontrolną gdzieś za pół roku:) Pyza-> polecam serniczki:) smakują mi bardzo, ale nie robię ich za często bo nie lubię robić jedzenia tylko dla siebie, no chyba że w takiej sytuacji jak dziś;) co do testów owulacyjnych to ja kupowałam na stronie: http://www.sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=-2&st=0&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=144884&szablon=towar ale nie wiem, czy nadal mogę polecić, bo czytalam na tamtym forum, że niektóre dziewczyny długo czekają na przesyłkę... ja dostałam w ciągu 3 dni i nawet jeden dostałam gratis:) zużyłam dopiero 2 testy, bo już na drugim były dwie krechy:) nie wiem, czy w tym cyklu będę testować, raczej nie, ale chyba takie testy mają spory termin ważności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia - ja tez bym bardzo chciala ujrzec te 2 kreseczki, wierz mi...ale bedzie co ma byc. Jak nie teraz to za miesiac, ale kiedys sie wszystkie doczekamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza-> u nas to raczej nie za miesiąc... próbuję przestać się łudzić... on po prostu boi się seksu:( :O i właściwie to mu się nie dziwię... narazie stanęło na tym, że jak wpadnie trochę kasy, to zrobi badania, a później pojedzie do seksuologa... jak uda mu się zmienić pracę, to jest szansa, że będzie mógł jeździć na terapię przy okazji wyjazdów służbowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - wiem ze wasza sytuacja jest trudna, ale i Ty na pewno predzej czy pozniej zostaniesz szczesliwa mamusia, wierze w to!!🌼 Dobra, ja juz spadam do domciu, ale najpierw jeszcze o fryzjera musze zahaczyc, bo niezly busz juz mam na glowie:) Milego weekendu wszystkim babeczkom zycze!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka, rudi26, Peppetti, mozzarella, sysunia27, Dawna Justy - ślicznie dziękuję za życzenia dziewczynki moje kochane :) sysunia27 - 👄 Peppetti - wcale się nie dziwię Kamilkowi, ja też uwielbiać smakować kawę i próbować jej różnorakich odmian i sposobów robienia na zimno i na gorąco ;) joka - przepis chętnie wypróbuję, bo ja uwielbiam takie placuszki, moja babcia je nam robi, ostatnio wpadła na pomysł, żeby zamiast twarogu używać serka bieluch - są przez to bardzo puszyste :) spokojnie, pokonacie problem krok po kroku i będziecie jeszcze wspaniałymi rodzicami! Madusia_3 - czekamy cały czas na wieści=wrażenia! :) Zmykam teraz, bo ciągle jestem pod wrażeniem jaką niespodziankę, a raczej ile niespodzianek zrobił mi dziś mój mężuś. Zaprosił mnie na obiad - rybka w cieście - mniam, potem dostałam okrągłą tartę z górą jagód - bo stwierdził, że to nic że jestem chora - tort a przynajmniej jego improwizacja na tak okrągłą rocznicę być musi, więc zdmuchnęłam świeczusię, a potem wyciągał zachomikowane prezenty: jeden po drugim, jeden po drugim... w sumie dostałam 7 prezentów (jak to siódemki w mojej dacie) i karteczkę. Przestałam się dziwić, że jesteśmy tak spłukani w tym miesiącu, ale jak usłyszałam, że moja wymarzona torba sportowa na zamówienie statkiem do mnie płynęła, to jak tu myśleć o kasie. Zaskoczył mnie na maksa, takich urodzin jeszcze nie miałam, odegnał wszystkie smutki. Musiałam się z Wami podzielić nimi i moją radością. Żartujemy sobie teraz, że imienin to już sobie nie zrobimy przez to, a oboje mamy obok siebie i niebawem ;) Całuję Was, zajrzę jeszcze na chwilkę żeby zobaczyć, czy Madusia coś skrobnęła. A potem pakowanie, bo jutro jadę do domku. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu sto lat :) Balbinko jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! Madusiu trzymam kciukasy i proszę opowiedz o formalnościach, bo mnie to też bardzo interesuje! Ja jeszcze w sprawie hasła!kurde nie wiem jak zrobić, żeby \"i wilk był syty i owca cała\". Ja mam głeboko gdzieś co na mój temat pisze \"pomarańcza\", zwyczajnie to zlewam.już tyle się nasłuchałam na innych topikach, że nie robi to na mnie wrażenia, ale wiem, że są wśród nas kobitki, które chcą strzec swojej prywatności i doskonale Was rozumiem! Może pomysł Lidki jest ok?wiem, że ktoś będzie poszkodowany, ale chyba nie ma innego wyjścia :( Ciekawe tylko czy inne bloogi też maja takie wielkie \"zainteresowanie\"?czy tylko z naszej tragedii ktos sobie robi używanie?i pytanie dlaczego to robi?czy sprawia mu to radość, daje satysfakcję?Ja uważam, że jest to ktoś z tego topiku :( Niestety dziewczyny trzeba spojrzeć prawdzie w oczy :( Zastanawiam się tylko dlaczego ktoś jest taki nieszczery, taki podły, taki dwulicowy? Smutno mi z tego powodu :( Przepraszam już nie smęcę i nie \"wytrząsam\" się nad tym :( Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka wszystkiego naj naj z okazji Urodzin. Oby ta okragła liczba była dla Ciebie zjawiskowa i przyniosła same miłe wiadomości. Joka - napewno Twój maż dostanie ta pracę, jestem pewna że sie tam pokazał jak od najlepszej strony. Wiec sie nie martw tylko patrz optymistycznie. Co do włosów to mi tez wychodzą. Biore multiwitaminki i nic sie nie poprawia. Myslałam ze tylko ja mam z tym problem ale widac taka pora roku i wszystkie mamy jakies osłabione cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka sto lat!!! Jestem przerażona x2! Po pierwsze jest burza, straszna. Taka prawdziwa wiosenna. Z piorunami i grzmotami. A ja jutro jadę...:( Po drugie byłam u dentysty. Miałam nadzieję, ze leczenia kanałowe dzisiaj skończymy. Niestety. Ja nie zrobiłam zdjęcia, ona nie może w jednym kanale wyciągnąć do końca miazgi, najwidoczniej kanał jest zakręcony...tylko w którą stronę? Idę 6 sierpnia!!!! Ma podłączyć mnie pod jakiś mikroskop...co kolwiek to jest to nie podoba mi się! dzisiaj podłączała mnie do jakiegoś urządzenia, które pikało jak dotykała metalową końcówką do tej igły która wchodzi w kanał...no poprostu ja mam jakiegoś pecha z tymi zębami! A teraz znowu kłótnia z mężem...ech, Jeszcze się nie spakowałam, bo mi się odechciało wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to co teraz trzeba zrobić żeby dostać hasło na blooga??? głupia pomarańcza przyszła namieszała i teraz pewnie tryumfuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!! przede wszystkim, asiu!!!!!!!!!!!!!!! 100 lat!!!!! spelnieia marzen ci zycze. Dziewczynkom rocznicowym, duzo milosci, czulosci i zdrowych malenstw. Jestem straszliwie zmeczona, w pracy coraz wiekszy ruch i czasem juz naprawde nie daje rady. mielsismy isc dzis do znajomego, ale moj mezczyzna wlasnie zasnal a ja pewnie za chwilke tez padne. dla mnie tylko jeden problem maly istnieje. strasznie dlugo jest jasno.nawet do 23.30. jutro znow do pracy. w czawartek musimy sie wyprowadzic , a tu o mieszkaniu nic nie wiadomo. Madusia, moge tylko tyle powiedziec, podziwiam. Co do pomaranczowych wpisow i co do osob ktore sietu wypowiadaja. nie chce mi sie wierzyc, ze najpierw ktoras z nas wypowiadalaby sie tu na forum, mowiac o swoim cieprpieniu a potem wykorzystalaby to w jakims niekoniecznie chwalebnym celu. jest to forum tego typu , ze nigdy nie spodziewalabym sie ze ktos tu moze byc zlosliwy badz moze stroic sobie zarty. no ale to moje zdanie. pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkocja ja tez tak myślałam, do incydentu z niebieską....od tamtej pory wszystko może się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, zdjae sobie sprawe, czasem najlepszy przyjacile potrafi wbic noz w plecy. no ale niestety takie ryzyko niesie ze soba forum, tu kazdy moze przeczytac co myslimy i czujemy a co gorsza, kazdy moze wypowiedziec sie. nawet w obrazliwy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×