Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

EvaWer -ja tez mam dwie lewe rece do tych wszystkich przetworow, dla mnie to wyzsza szkola jazdy, nawet sie nie porywam na takie przedsiewziecia:) Ba, nawet jeszcze do etapu ciast nie doszlam i chyba niepredko mi to przyjdzie:) Poki co, to moj m jest ode mnie duzo lepszy w te klocki, a ja tez sie za bardzo do kuchni nie pale...leniwa bestia:) joka - no to super ze magiczna tabletka zadzialala:) no i ze sprawy ruszyly z miejsca🌼 Powodzenia!! sysunia - no widzisz, u mnie chyba raczej kicha w tym cyklu, ale moze tobie sie uda? trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dawno mnie nie było ale net nam siadł:( A od jutra tez mnie nie będzie bo jedziemy do Włodawy na wesele siostry:) U mnie i u maleństwa wszystko ok - dziś zaczynamy 18 tc - juz zupełnie się nie dopinam w żadne spodnie - muszę w końcu udać się do sklepu z ubraniami ciążowymi... Joka trzymam kciuki - na pewno się uda!!! Całuję Was wszystkie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, mam chwilunię więc zajrzałam, ale doczytam i napiszę więcej później - przepis na ogóki pikantne czy cukinie, czy patisony jest super, zupełnie inna zalewa niż tradycyjna, podam jak mężuś wróci z pracy, bo jemu kuzynka przysłała i nie mogę znaleźć gdzie on ma go na kompie. Ja wymieszałam do jednych słoiczków cukinię z wielkimi ogórkami - pokrojonymi właśnie w słupki, a w drugich z inną zalewą zrobiłam patisonki i cukinię. Ale chcę tylko teraz szybciutko odpisać Joce - jeśli chodzi o żelazo, tak jak ze wszystkim trzeba uważać: Przedawkowanie i objawy uboczne Zbyt duża zawartość żelaza może odkładać się w wątrobie, trzustce i w innych narządach powodując tzw. hemochromatozę. Cały link o żelazie i jego prawidłowym wchłanianiu z witaminą C: http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/do/lifestyle/foods/minerals/?f=mz3 Tyle chciałam teraz, odezwę się wieczorkiem, jak doczytam i będę mieć ten przepis. Narka, buziaczki dla Was 👄 Kurczę mam nadzieję, że 100krocia da radę! Trzymam za nią kciuki, będę się modlić, żeby sytuacja skończyła się pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka-> dzięki za link... Pogoda paskudna, brr... znów pada:( Dziś mąż miał 2 telefony w sprawie auta... jesteśmy dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzis dla odmiany swieci slonce i nareszcie jakies niesmiale oznaki lata sie pokazaly:) Nie sa to moze jakies upaly, ale dobre i to! Mam nadzieje ze taka pogoda utrzyma sie do weekendu, bo przyjezdzaja do nas znajomi z Irlandii i mamy spora ochote na odpalenie grilla, no ale w tym kraju to nic nigdy z pogoda nie wiadomo. Ale tu dzis pustki straszliwe. Ech, ja bym tez chetnie w ogrodku, na lezaczku czas spedzala, a nie za biurkiem w pracy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny w ten pochmurny zimny dzień... 2 godziny temu wróciłam z pracy i po przeczytaniu co napisałyście ponownie siadam do pracy...muszę przyznać, że mam już serdecznie dość...ale jutro trochę będzie lżej...:) Pyza smutno mi że przyszła do Ciebie ta wstrętna @...ale co do mnie to też jakoś tego nie czuję...owszem jestem trochę śpiąca ale to raczej kwestia pogody...jak już pisałam piersi mnie nie bolą a i temperatury nie mam specjalnie podwyższonej...więc nie robię sobie nadziei...choć nie ukrywam, że chętnie bym się miło rozczarowała...:)...jeśli w niedzielę nie dostanę @...to zrobię teścik Balbinka i Joka...cieszę się, że mnie wspieracie i nie pozwalacie za szybko tracić nadziei:) joka bardzo się cieszę, że u Was taka pozytywna odmiana...trzymam kciuki aby szybciutko Wm się udało... ..co do 100-kroci...to nie miałam okazji jej poznać ale bardzo mocno trzymam kciuki aby wszystko skończyło się pomyślnie dla niej i dzidzi... Pozdrawiam wszystkich i biorę się za pracę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... wpadłam na chwilkę, a tu niespodzianka- nie mam za bardzo co czytać... U mnie nic ciekawego... m był u dentysty, powolutku i on poleczy wszystkie zęby...:) Ciekawe co tam u Madusi... jak sprawy natury prawnej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGÓRKI Z CURRY · 2,5 kg. ogórków ( obrać i pokroić w słupki, mogą być duże ale wtedy trzeba wyrzucić pestki i dodać więcej ogórków aby waga się zgadzała ) · 3 cebule ( w plastry) · 2 łyżki soli cebulę i ogórki posolić wymieszać i pozostawić na trzy godziny ( mieszać od czasu do czasu ) potem dodać: · 2 łyżki pieprzu mielonego · 2 łyżki papryki słodkiej · 2 łyżki curry · 2 łyżki koperku (świeży lub suszony ) · 2 łyżki gorczycy ( przyprawy lepiej jakby były np. z Kamisa lub z Prymatu ) po dodaniu przypraw wymieszać to wszystko i pozostawić na 30 minut potem wlać do tego wszystkiego zalewę i wymieszać (zalewę ugotować wcześniej aby przestygła ) zalewa · 1,5 szklanki cukru · 2 szklanki octu teraz wkładać sałatkę do słoików i pasteryzować ( od momentu zawrzenia wody pasteryzować 7 minut, wyciągnąć słoiki i postawić do góry nogami do ostygnięcia) SMACZNEGO! Oczywiście tak, jak pisałam wcześniej, ja zmieszałam np. ogórki z cukinią, cukinię z patisonami. Można mieszać, wymieniać warzywa, jak kto woli, jak kto lubi, byleby waga się zgadzała. Gotowe do spożycia są za ok.6 tygodni. Życzę wszystkim smacznego :) tiki* - bardzo Ci dziękuję! 👄 100krocia - modlę się za Was! ❤️ Madusia_3 - co u Was? 👄 EvaWer - rzadziej - ok, ale zaglądaj do nas koniecznie! 👄 Madzia79 - udanego weselicha! :) Pyza79 - grill... hmm... rozmarzyłam się ;), mam nadzieję, że choć jednego zrobię w tym roku! Balbinka-2 -> ❤️ JoaśkaPelaśka - oj, żeby te wróżby boćkowe się sprawdziły! ;) joka - może z samochodzikiem się uda w końcu! 👄 Przepraszam, że dziś tak skrótowo, ale cały dzień pisałam publikację, jestem zmęczona, a chcemy z mężem zaplanować w końcu urlop, bo już wszystkie kontrolki mi się palą i to na czerwony kolor. Ściskam Was wszystkie dziewczynki kochane! Dobrej Nocki Wam życzę! 😴 Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps2. do przepisu - wcale nie zostawiałam na 3 godziny, a najwyżej na 20-30 minut, bo w tym czasie się już spokojnie zasala. Przepraszam, że tak krok po kroku sobie przypominam, ale tak właśnie ze zmęczenia ostatnio funkcjonuję, coś coraz wolniej kojarzę. No, ale to już wszystkie różnice z przepisem a moją praktyką. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - kochana ja widze, że ja zawsze Ty musisz mieć wszystko perfekcyjnie :) ja staram sie doczytac co sie ostatnio działo i pisac odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jeszcze póki co mam internet. U mnie bez zmian. Remont trwa i trwa. Teraz szukam kogos kto mi obsadzi drzwi zewnetrzne. Dzwoniłam z ogłoszenia ale strasznie drogo - 500zł. Dzisiaj 1 sierpnia w czestochowie koncert dla ofiar traby powietrznej. O 20.00 na zywo bedzie go jedynka transmitować. Więc miłego ogladania! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie nudno i smutnawo, jutro do tego nieszczesnego genetyka po wyniki i trochę niepokój mnie ogarnia czy są ok, ale co będzie to będzie, nie mam na to wpływu, znowu nie mam apetytu i w sumie jem same pomidory nic innego nie jestem w stanie w siebie wcisnąć, poza tym nadchodzi chwila, kiedy będzie trzeba powiedzieć o ciąży, oj ciezko bedzie... :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale u nas pustki! Asiulka, dzięki za przepis. A ja ciągle żyję moim pęcherzykiem :P Dziś byłam znowu u gina. Pęcherzyk się zmniejszył, co oznacza, że w poniedziałek był już peknięty. Uprzedziałm pana doktora, że jestem trudną pacjentką, bo dużo czytam na tematy ginekologiczne. Ale on się tylko zaśmiał i powiedział, że dobrze mieć świadome pacjentki i żebym tylko mu większych problemów nie stwarzała :) W poniedziałek byłam w kinie na Death Proof: Grind House. Polecam, jeśli ktoś lubi filmy Tarantino. Peppetti, Tiki, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się melduję Mozzarella - dziękuję za kropelki, pomogły. Już w poniedziałek widać było wyraźną poprawę, a dziś już zapomniałam o oku. :) Joka - super, że udało się z tą receptą. :) Mocno trzymam kciuki za doznania i efekty. :) EwaWer - będziemy tęsknić. Nie było mnie kilka dni, bo miałam kilka spraw do załatwienia. W między czasie byłam na usg. Mój dzidziuś w dalszym ciągu jest chłopcem. Oczywiście zdrowym. Waży 2400 g. :) I teraz rozumiem skąd te mocne kopniaki po pochwie i pęcherzu. Mój synek jest ułożony w rzadko spotykanej postawie. Przeważnie dzieciaczki ułożone miednicowo siedzą na pupie, a nóżki mają podkurczone przed sobą. Mój synek kuca, albo siedzi na piętach. :) :) Byłam też u swojego endokrynologa. Wyniki mam fantastyczne. :) Dobrze, że jej powiedziałam, że mam planowaną cesarkę, bo w moim przypadku (przy takich lekach jak biorę) to standardowe znieczulenie mogłoby być niebezpieczne. I gdyby anestezjolog usłyszał to mógłby mieć opory z wyrażeniem zgody na operacje. ha ha ha ciekawe co by wtedy było???????? no ale, mam już opracowany plan działania - na dwa tygodnie przez cc mam odstawić leki i kilka dni przed zrobić badania, aby pokazać anestezjologowi. No i teraz nie wiem jakie będę miała znieczulenie. Pewnie dowiem sie dopiero na sali operacyjnej. Od dziś będę trochę częściej na forum, bo Kamilek już jest w przedszkolu. Maam więcej czasu na leniuchowanie, ale dziś mam bardzo smutny dzień. O 21.35 minie rok ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu dziś strasznie cicho... mam nadzieję, że to chwilowe. ponawiam jeszcze raz pytanie o sysunię. Dostałam jej fotki, do wklejenia na bloga. Czy ktoś jest przeciwny by otrzymała hasło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daj Sysuni hasło.Myslę ze raczej nikt nie bedzie robił trudnosci w tym względzie. No i przede wszystkim dobrze ze u Ciebie wszystko ok. Czyli drugi chłopak rosnie zdrowo. Jeszcze 2 m-ce i bedzie na świecie. Fajnie. Bardzo tu pusto, ledwie ruszamy ze strony na stronę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No to ja uzupelniam tabelke, bo niestety data ostatniej @ sie zmienila:( A przy okazji, moze uda nam sie przeskoczyc na nastepna strone?:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....28.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 Pyza79....28.......Warrington.....30.07.07.....9tc_14.12 .06.....sierpien07 -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. aneczka12......brak.........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ------------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56 Milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki, nie wiedzialam ze cos tam namacilam z ta tabelka:) Mika - to widze, ze my leb w leb i z ostatnia @ i ze starankami:) Chcialabym zeby w tym cyklu nam sie udalo...🌼 Przykro mi ze dzisiejszy dzien przynosi wam -Mika i Peppetti- takie smutne wspomnienia...Ale przyszlosc na pewno przyniesie Wam duzo dobrego!! U nas dzis ciag dalszt ladnej, slonecznej pogody - cuda jednak sie zdarzaja:) az sie nie chce w pracy siedziec,uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - ktorego dnia zaczynasz \"dzialac\"? Bedziesz robic testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Aby zwiększyc ruch na naszym forum postanowiłam zrobic sobie przerwe w pracy, która i tak idzie mi jak krew z nosa. Madusia - podziwiam Cię decyzję o adopcji. Zastanawiałam się czy ja byłabym w stanie adoptowac dziecko i jak narazie doszłam do wniosku, ze nie jestem na to gotowa. Być moze jakbym zobaczyła dziecko czekające na adopcję, to zmieniłabym zdanie. Szkoda tylko, ze ten chłopiec i jego rodzeństwo zostało rozdzielone. Joka trzmam w dalszym ciągu za Was kciuki, myślę, ze to nie tylko wspomagacze pomagaja twojemu mężowi ale on sam dzięki nim na większą pewność siebie i mniej się stresuje. W tym miesiącu musi się udać:).Powodzenia Mika trzymam takze kciuki za twój wynik. Wiem, ze łatwo jest mi pisac ale nie denerwuj się tym, na co nie masz wpływu. Zresztą wszystko będzie dobrze:). Pyza w następnym miesiącu się uda i paskudna @ nie przyjdzie. Może i ja od następnego miesiąca zaczne się starać:). JoaśkaPoleska - nie smuć się. Jak masz zy nastrój zrób coś dla siebie, np kup sobie coś dobrego do jedzenia, jakis owoc albo zrób sobie super obiad lub posłuchaj pozytywnej musyki:). Może spotakaj się z kimś, nie ma nic gorszego jak siedzenie w domu i dołowanie się. Peppeti - ciesze się, ze chłopak szybko i zdrowo rośnie. Wiem, ze masz ciężki dzień, jestem razem z tobe ❤️ ja też niedługo będe to przeżywać:(. Jeśli chodzi o hasło dla Synusi to jestem za. A czy mogłabyś mi na maila ukrytego pod nickiem przesłać nowe hasło na bloga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Co do testowania, to ja jutro zamierzam zrobić test owulacyjny... jak będzie tak jak w ubiegłym miesiącu, to w piątek powinnam mieć na teście II krechy;) gdyby się udało, to nasze maleństwo przyszłoby na świat 28 kwietnia:) tak sobie się rozmarzyłam, a kalkulator z blooga mi w tym pomógł:) mam co prawda trochę obaw, bo gdyby (odpukać) powtórzyła się sytuacja sprzed niespełna roku, to nie wiem, czy byłabym na weselu siostry... test ciążowy zamierzam zrobić 21.08 a wesele jest 25.08... mąż mnie pociesza, że wszystko będzie ok... wiecie jak to miło jak on sam planuje przytulanko na dziś wieczór;) aż miło posłuchać:) po 15-tej przyjeżdża facet oglądać auto, trzymajcie kciuki:) a później idziemy ze znajomymi na obiad do pizzerii:) EvaWer-> fajnie, że jeszcze jestes:) jak nie zapomnę, to włączę wieczorem jedynkę... JoaśkaPelaśka-> trzymam kciuki i za wizytę u genetyka, i za rozmowę informującą o ciąży... mozzarella-> czyli z owulacją wszystko u Ciebie ok? Peppetti-> no to synek już od samego początku jest oryginalny;) na pewno wszystko będzie ok... to już tylko miesiąc? :) Mika, Pyza-> trzymam kciuki! Mania-> dzięki... co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jakoś leci, ciągle nie moge wyleczyć się z infekcji, napierw mi wyszły e.coli, a teraz nic nie wyszło, a dolegliwości ciągle są. Gin powiedział, ze to bakterie beztlenowe, które w posiewie nie wychodzą. No i dostałam metronidazol. Martwie się, ze przez tą przewlekłą infekcję będe miała problemy z zajściemw ciąże:(. Jakby nie to, to już teraz bym się starała. Gin powiedział, ze szyjka macicy jest czysta, a infekcja jest niżej więc mam nadzieje, ze nic mi się złego nie zrobi i nie będ komplikacji. Poza tym tym jest bardzo fajnie i wesoło:). W pracy troche luźniej:). W weekend byliśmy u mojej koleżanki nad jeziorem i dawno nie miałam tak udanego weekendu. Były tańce i swawole. Wzieliśmy udział w turnieju siatkarskim i przegraliśmy wszystkie mecze. A na koniec poznaliśmy lotników, którzy zaprosili nas do aeroklubu na lot szybowcem:). Jakby nie ta infekcja to w ogóle byłoby chyba już za fajnie:(. Nie długo będe potrzebowała dobrego psychiatry, bo żaden dobry ginekolog w mieście nie jest w stanie mi pomóc. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania-> skoro gin powiedział, że szyjka ok, więc na pewno wszystko będzie dobrze... co do infekcji, to nic Ci nie potrafię doradzić... ja dotychczas miałam problemy \"tylko\" z nadżerką, którą w końcu usunęłam prawie 3 lata temu, no i jeszcze wcześniej złapałam rzęsistka (prawdopodobnie z jakiejś toalety), ale też szybko mnie moja ginka wyleczyła... teraz wszystko jest ok, choć bywało, ze miewałam stany zapalne po seksie, bo jak to powiedziała ginka, nie jestem odporna na \"ciała obce\", bo zbyt rzadko współżyjemy;) A ja zastanawiam się nad wzorem księgi gości, chciałabym taką kupić siostrze w prezencie:) wymyśliłam sobie, że podczas wesela przejdę i pozbieram wpisy gości a później wręczę jako prezent siostrze i szwagrowi... tylko nie wiem, jaką okładkę wybrać: http://www.galeriazaproszen.com.pl/oferta_ksiegi.php szukałam wzorów na różnych stronach, w tym na allegro, ale boję się, że tam gdzie całą księgę robią ręcznie, nie zdążą mi wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - no to trzymam kciuki za te wyniki i za zielone swiatelko od gina!! My zabieramy sie do \"roboty\" od nastepnej srody. Tzn do tego czasu na pewno tez jakis \"ruch w interesie\" bedzie:) ale od nastepnej srody zaczynam robic testy owulacyjne i zaczynamy dzialania na calego:) Mam nadzieje ze w tym cyklu bede miec wiecej szczescia...No i ze Ty, sysunia i reszta dziolszek planujacych staranka na sierpien bedziecie moimi wspoltowarzyszkami -ciezaroweczkami:):) Mania - ech, te przebrzydle infekcje -PRECZ!! Miejmy nadzieje ze sie z od nich uwolnisz wreszcie 🌼 Joka - no widzisz jakie pozytywne zmiany w zachowaniu twego m i w jego podejsciu do staranek -brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-> dzięki 🌻 jest spora szansa, że w sierpniu będziemy obie, albo i we trzy- zafasolkowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w sierpniu Mika, Pyza, ja... i ktoś jeszcze? :) fajnie by było;) Mika-> mnie się podobają wszystkie:) nie wiem, którą wybrać... czy kierować się względami praktycznymi, tzn. wziąć tą bordową, bo tak szybko się nie pobrudzi, czy lepiej białą- mniej praktyczną, ale może bardziej efektowną..? a ta trzecia podoba się też memu m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza-> pozytywne zmiany w podejściu mego m do tych spraw są właśnie dzięki tym wspomagaczom... sam mi dziś powiedział, że w końcu ma ochotę, bo wie, że nie musi się denerwować, że znów się nie uda... nawet obiecał mi, że w przyszłym tygodniu, jak już będę po owulacji, że spróbujemy bez wspomagaczy... bo ja cały czas jestem pewna, że gdyby on przestał się bać, skupił nie na tym, że może znów nic z tego nie będzie, a na przyjemności- to wszystko byłoby ok... w każdym bądź razie- dziś znów przytulanko, tym razem z maxigrą:) no a jakby auto się sprzedało, to już w ogóle byłoby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka -no to super! Fajnie ze takie wynalazki sa, ze mozna sobie pomoc. Wspominalas kiedys o jakis skutkach ubocznych tej tabletki..Mozna wiedziec jakie one sa? jesli to oczywiscie nie zbyt osobista sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie facet ogląda auto... oby się sprzedało! idę zaraz do tej pizzerii, bo się umówiłam na 16:00, mąż dołączy później, mam nadzieję, że z dobrymi wiadomościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×