Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

miało być: ze starości posikuje. Słuchajcie, a co słychać u naszej Dżoli? Już wcześniej pytałam, ale nie pamiętam czy Asia b coś napisała. Pelaśka, co u Ciebie słychać? Mika, pozdrawiam Cię serdecznie! Szkoda, że pomarańczki się tak do Ciebie czepiają. Napisz coś czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Peppetti, mnie też ciągnie do kompa niesamowicie! Tobie może być trudniej, bo wcześniej Michaś dzielnie znosił Twój relaks w necie. Teraz jednak chłopak ma spewnością większe wymagania ;) A zatem na neta musisz sobie czas wygospodarować. Myślę, że poradzisz sobie z tym, a nawet Cię o to proszę :) Monikapie, dzięki, żeś wspomniała o no-spie! Odrazu mnie olśniło! Zapomniałam, że gin mówił mi coś o no-spie. Chyba ??? przed starankami mam wziąć dwie no-spy! Tylko, kurczę nie zapamiętałam, czy 2 godziny przed czy pół godziny!!! Ale obciach! [purpura ;) ] I co Wy na to? może któraś też miała takie wytyczne? Pozdrawiam Was Wszystkie ❤️ Pyza, niech żyje słonko i piątek! Jutro odpracowuję 2 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy z Michasiem z tarasu - było takie piękne słoneczko i tak cieplutko, mały zasnął. Powiem tylko Wam w sekrecie ile bylismy - 1,5 ha (bo mój małżonek by mnie chyba ukatrupił) - w sumie chyba troszkę przesadziłąm (weranduje go od poniedziałku, a w srodę nie byliśmy wcale - max 20 min) ale dziś tak słodko spał, a jak wróciłąm do domu to dalej spał mi na rękach i teraz w swoim łóżeczku. w sumie to mu raczej wyjdzie na zdrowie - mam nadzieję :))) pepetti - dzięki za kilka rad, ja wcinam pomidory i małemu to nic nie przeszkadza. zastanawiam się tylko nad melonami - leżą takie dwa piękne na stoliku, a ja boje się je tchnąć :))))))))))) całuje , idę się na chwilkę położyć bo padam z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka!!! Ale napisałam długiego posta w obronie Borysa, ale jednak go nie wyślę. Powiedz tak szczerze, czy zajrzałaś w ogóle do tych książek? Poznałaś swojego psa, zaznaczam p s a. To jest zwierze. Pochodzi od wilka. Nie jest ani mądre, ani inteligentne. Niektóre rasy po prostu szybko się uczą np. myśliwskie. Uczą! Czego uczysz Borysa? pewnie wielu rzeczy, że ma przychodzić, jak go wołasz, że ma nie sikać, nie gryźć. A jakie nagrody stosujesz, żeby go zachęcić do przyjścia, do nie sikania (z tym gryzieniem to nie ma mocnych jak z ząbkowaniem u dzieci). Ano właśnie. Wymagamy od psa, że będzie zachowywał się tak jak my sobie tego życzymy, a skąd on niby ma wiedzieć jak to jest zachowywać się dobrze. Trzeba go tego nauczyć. A najlepiej wiedza wchodzi do głowy, jak jest za nią nagroda. Ot tyle na początek. A widzę, że Ty się poddajesz? Metodyka. Na wszystko jest metoda, wszystkiego można nauczyć, ale trzeba znaleźć sposób i odpowiednio wzmocnić dobrze wykonane zadanie. Nie oddawaj Borysa, on dopiero się uczy. Daj mu szansę. Proszę❤️ Na pewno się odwdzięczy za cierpliwość. A polecam jeszcze książkę o rasach myśliwskich. Są takie wersje do każdej rasy albo grupy ras. Bardzo fajne. A i jeszcze „Szczenię doskonałe” naprawdę rewelacyjna książka. A z klatką radzę się wstrzymać. Borys może w niej szczekać piszczeć i szarpać. No chyba że krótko w niej będzie siedział. A wyobrażasz sobie kilka godzin bez możliwości wyjścia z niej, bo ja nie. Chyba bym oszalała, a pies tym bardziej. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mi się przypomniało, czy ktoś wspominał o przenosinach do nowego wątku? :(:(:( Bo tak mi gdzieś migło. Zmroziło mnie:(:(:( Pozdrowionka dla wszystkich. Nie uciekajcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanko i proszę uspokujcie mój lęk. Jeśli plamienie już nie wystąpiło to chyba wszystko jest ok?? Gdyby to był czop śluzowy to pewnie plamiła bym cały czas prawda?? Boże ja chyba umrę ze strachu. Boje się strasznie bo od kilku dni towarzyszy mi straszny ból pleców, a dokładnie okolice krzyża. Proszę uspokujcie mnie bo oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki Ja lekko zmaltretowana ostatnio więc raczej tylko czytam. Nie mam deprechy, ale jakoś tak mi melancholijnie i ogólnie jestem wyciszona... Mamy się dobrze, dziś załatwiłam sobie skierowania na bezpłatne badania krwii i moczu, a dodatkowo żelazo i cukier, co mnie cieszy bo zawsze te kilka zł do przodu... Mój M idzie dziś na impreze integracyjną (nosz kocham takie bajki) więc zostaniemy z Larwą i Tutkiem sami... tak mnie nosi co by włosy sobie ufarbować... farba stoi... ale sama nie wiem... coś z nimi w końcu muszę zrobić (marzy mi się ostre cięcie.... tylko, że potem będę marudzić - jak zawsze:)) Tak mi przyszło do głowy - to tak dla starających się - pamiętajcie kochane, że to dziecko decyduje o momencie, w którym pojawia się na tym świecie... przynajmniej tak mówią... więc czasem lepiej odłożyć testy, wykresy i po prostu się kochać... wiem łatwo mówić... w każdym bądź razie trzymam kciuki i rozsyłam fluidy!!! Póki co ściskam Was mocno, potem się może jeszczę odezwę, w razie co miłego wieczoru! Aha AsiuB nie denerwuj się tak, wszystko będzie w porządku, plamienie ustąpiło, a Ty odpoczywaj, najlepiej znajdź sobie jakąś taką pozycję, która odciąży Ci troszkę krzyż, poobkładaj się poduszkami, w końcu Maleństwo swoje już waży i gdzieś uciskać musi... a jak kopie to też kręgosłup obrywa. Bądź dobrej myśli, dużo spokoju życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na chwile,musze was troche nastraszyc :( ten opis porodu to normalny pord.Z przykroscia stwierdzam,ze nie zaskoczyło mnie nic w tym opisie.Przeszłam to dwa razy i jakos zyje ,a jak mi cieli krocze to pewnie,ze nie pytali czy sie zgadzam bo nie było ani czasu ani innej mozliwosci bo bym i tak pekła i to nie wiadomo jak moze az do odbytu i dopiero bym miała fajnie.Kochane,pord boli jak cholera i takie scenki z filmow gdzie baba sie nadyma,prze i za chwile słychac płacz dziecka to bajka.Przepraszam was najmocniej ,ze tak pisze,ale to prawda.Porod boli jak cholera!! A szycie po cięciu krocza,jeszcze gorzej bo bez znieczulenia robia. :( Mimo to zdecydowałam sie przezyc to jeszcze raz bo jest do przezycia,ale niestety miłych wspomnien to z tego miec nie bedziecie. Pozdrawiam i zycze wszystkiego jak najmniej bolesnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja-> dzięki za wstawiennictwo- w imieniu Borysa:) trochę nie fair mnie oceniasz- przeczytałam ponad połowę \"Okiem psa\" i dokładnie wiem, o czym piszesz... szkoda że nie wysłałaś tego posta w obronie Borysa... ja wiem, ze to tylko zwierze ale poprostu już czasem sobie nie radzę, bo zostałam sama, bez męża i żyję tylko między pracą a psem...pomysł z oddaniem powstał w nerwach, bo naprawdę bym tego nie zrobiła... dobrze że M przyjechał na weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dobry uczynek.... i na co mi to było.... z nerw aż mnie temperatura wzięła.... podwiozłam M na te impreze integracyjną... bo co się chłopak będzie tłukł autobusami... i owszem prawo jazdy to ja mam już rok, ale nijak to się ma do mojego opanowania jako kierowcy, nienawidzę prowadzić, czasem mam dobre dni, że faktycznie wsiadłabym sobie i gdzieś pognała... a tu raz, że wieczorem gorzej widzę, dwa że dziś piątek więc korki takie, że ^&%^%$%$&^**(%^$##$% , a po trzecie i najgorsze - ja wciąż nie znam tego cholernego miasta!!!! I tak obtrąbili mnie, bo mi gasł w korku, z górki w korku się zaczęłam staczać, bo M zaczął mi udzielać cudownych rad ( w nerwach zaczęłam słuchać, co wyszło na gorsze) i tylko wrzuć 3, 4, wolniej, hamuj, nie stresuj sie, itd..... a na sam koniec wjechałam pod prąd, dzięki wszelkim bóstwom było pusto, bo ta impreza na zadupiu torunia... M pobladł i w końcu się zamknął, szkoda tylko, że akurat wysiadał, teraz dzwonił czy wróciłam cała, a ja siedzę i ryczę, spuszczam emocje, nienawidzę tego cholernego miasta, cholernych korków i cholernego prowadzenia samochodu!!! dupa dupa dupa dupa..... wybaczcie musiałam to wyrzucić z siebie.... i już mi lepiej, jeszcze sobie troszkę połkam i poprzeklinam jaki to świat jako kierowca jest do duszy..... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jakby mnie podkusiło kiedyś jeszcze na jakieś dobre uczynki to kopnijcie mnie w głowę, najlepiej.... glanem, jakiś taki większy rozmiar co by trybiki na swoje miejsce wróciły.... ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka, muszę przyznać, że mnie Twój opis podwiezienia m. na imrezę bardzo rozbawił :D Chociaż z drugiej strony, rozumiem co może przeżywać ktoś nieznający miasta, po ciemku, w obcym prawie mieście (choć nigdy tego nie przeżyłam, ale empatię mam bardzo rozwiniętą :P ). Popłacz sobie, kochana, aż złość Ci minie. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozzarella co prawda wypieki na twarzy jeszcze mi zostały, ale nerw już poszedł, szybki kurs oczyszczania czyli potok łez, kilka nieparlamentarnych słów, chwila poużalania się i po sprawie, na koniec jeszcze zjadłam troche musli co by mi się poziom cukru we krwii wyregulował i powiedzmy, że cacy.... wkurza mnie jedynie fakt, że kto jak kto, ale M wie, że takie pouczanie mnie rozprasza i w sumie staje się gorszym zagrożeniem na drodze niż niedzielni kierowcy... doskonale też wie, że nie znosze prowadzić auta, kocham moich panów kierowców autobusów, którzy zawsze wiozą mnie tam gdzie chcę... no chyba, że się zagapię i wsiądę w inny przegubowiec... dopóki nie polubię prowadzenia, będzie ze mnie taki kierowca, jak z koziego siedzenia trąba... żadnych więcej przejawów miękkiego serca, albo niech jedzie sam i nie pije, albo niech drepcze na autobus... jak pomyślę ile po drogach jeździ kierowców mojego pokroju, brrrrrrrrrrrrrrrrrr aż strach to sobie wyobrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, Joaśka, trochę takich niedzielnych kierowców, jeździ. Dziś mój m. opowiedział mi dwie historie z kierowcami w roli głównej. Historie o zachowaniach tak idiotycznych, że na pewno na takie pomysły byś nie wpadła. Najgorsi są chyba nie niedzielni kierowcy, ale tacy, co myślą, że już bardzo dużo umieją i zachowują się na drogach jak debile. Ale o kierowcach, to Celica może dużo pogadać, bo chyba ona z nas wszystkich najwięcej jeździ. Jak mawiają: praktyka czyni mistrza, więc może czasem warto się przełamać, wsiąść do samochodu tylko z Larwą (bez m. i innych nauczycieli) i pokręcić się trochę po mieście. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ej pseudo przyjaciółki! asia b pytała Was o coś i tylko JoaśkaPelaśka jej odpisała,a reszta zwyczajnie olała, a dziewczyna ma naprawdę problem!!!! asiu b wydaje mi się, że jakby odszedł czop to krwawienie byłoby cały czas! nie martw się!będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo, jeśli ktoś nie ma pojęcia na jakiś temat, to się nie wypowiada. Przynajmniej ja tak mam. Tak mnie rodzice nauczyli. Po co się mądrzyć jak się o czymś nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozzarella mam dni, że mnie ciągnie i wtedy wsiadam i jadę chociaż do sklepu kawałek... zazwyczaj jadę sama i nie mam problemów... ale ogólnie nie lubię jeździć, mogę myć samochód, mogę wymieniać żarówki, zmieniać płyny i nawet zmieniać koło... mam w sobie taki męski pierwiastek do majsterkowania i grzebania przy róznych mechanizmach (z róznymi skutkami;), ale prowadzić po prostu nie lubię... kurs zrobiłam, bo M zapisał nas oboje, na egzamin poszłam, bo M mnie zaciągnął, jak oblałam to zaciągnął raz jeszcze... Co do porodów... nie mam wyboru szpitala, mogę jechać do chełmży - bo tam podobno super opieka, tylko jeśli coś z dzieckiem byłoby nie tak, to odwożą do torunia, bo nie mają sprzętu... więc po co... mam świadomość, że boli, personel toruńskiej porodówki i położnictwa znam, aż za dobrze... albo trafię na dobry humor siostrzyczek, albo na zaspane księżniczki... nie oszukujmy się, że rodzące też potrafią uprzykrzyć im życie... czasem o intymność, czy szacunek należy się upomnieć, ale nie koniecznie postawą \'bo mi się należy i już\', mogę być kolejną sztuką mięcha, byleby tylko dziecko całe i zdrowe przyszło na świat... nie ruszają mnie lewatywy, golenie i nacinanie krocza, czy nieprzyjemne położne... to będzie tylko kilka nieprzyjemnych chwil - doba, dwie... a radość z macierzyństwa przez całe życie... pewnych rzeczy nie da się zmienić z dnia na dzień, pewne szpitalne \'obyczaje\' po prostu są, czy się nam to podoba, czy nie... zmiany zazwyczaj postępują baaaardzo powoli i oczywiście warto o nie zabiegać... tak myślę... Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na uaktualnienie naszej tabelki TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK........wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie..........14.08...7tc_ 13.09.........jesień EvaWer........34........Częstochowa.....28.07...7tc_26.1 0 ..........? Agapa.........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........27.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75.........32........Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28...... 28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........20.08......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..........wiek.......miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj\'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway .....23.05.07.....31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.........27..... ok.Gliwic...........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23.....Białystok....14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.....09.0907.....9t c_14.12 .06.....wrzesien07 Mika23............23.......lubelskie........31.08.07.... .2 x w 10 tc....wrzesień 07 Katka82........ 24........Świętochłowice....25.07.07....9 tc ...... sierpnień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK..........wiek....... miasto ............. OM ............ TP Gablis ............25 ......Poznań .......... 3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza............26.......Rybnik............ 3.12.2006.......09.09.2007 Peppetti......... 31.......ok.Łodzi........ 14.12.2006.... ...20.09.2007 100krocia....... 25.......Rybnik...........02.01.2007.... . .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice.....31.10.2006.... .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.....20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa....16.02.2007..... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn.......04.03.2007.. ....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007...... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . . . 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... . ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka...26.......Toruń..............27.04.2007. ....31.01.2008 Dżoli.............. 25.......G-D/Doncaster...16.06.2007.....23.03.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska....... 23.....Gdańsk..07.06.2007...CC........ Michaś .............3200/54 Dawna Justy..38..... Gdańsk.. 17.07.2007....CC......... Matylda..........3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka wybacz faktycznie nie doceniłam Cię❤️ I dla łobuza Borysa🌻 może zjeść;) Asia b może ujmę to tak. Jak byłam w ciąży z Matyldą to od 5 miesiąca napinała mi się macica. Ok końca 7 miesiąca miałam już skurcze i to dosyć często. Nic na to nie brałam i wyobraź sobie, że w ogóle się tym nie przejmowałam. Jak odebrałam wyniki to też nie sprawdzałam w necie czy są odpowiednie do danego etapu ciąży. Ogólnie luzik. Jak jechałam do porodu to twierdziłam, że urodzę i po krzyku, a jak nie to mi zrobią cc. Największym problemem było czy mnie natną, a jak tak, to dlaczego, czy koszulkę mam odpowiednią i czy będzie wolny płatny pokój. Ot takie problemiki. A w następnej ciąży to chyba oszaleję ze strachu. Niestety każdy nie taki sygnał z mojego organizmu to będzie sygnał na alarm. Takie już jesteśmy przewrażliwione i boimy się, że znowu coś będzie nie tak. A czy będzie tego nie wiadomo. Pewnie nie. Także nie denerwuj się Asiu, jakby to był czop śluzowy, to byś go rozpoznała po konsystencji. A to było plamienie, które zdarza się podczas napinania i rozciągania się macicy. Pewnie gdyby nie przeżycia z poprzedniej ciąży, to nawet ciutkę byś się nie zdenerwowała. Trzymaj się, już z górki idzie:) I do pomarańczki jeszcze. Niestety są takie tematy na które nie potrafimy odpowiedzieć bo po prostu nie wiadomo co napisać, jak pomóc komuś na odległość. Nie jesteśmy przecież lekarzami i nie wiemy co i jak. Nie wiem czy Asi pomoże to co ja napisałam do niej, czy zaszkodzi. To nie jest tak hop siup pisać sobie o tak ważnych sprawach. Jak ktoś się nie czuje na siłach i nie wie co napisać, to nie pisze. Celica co ty opowiadasz poród może być piękny, choć nie bezbolesny. Bolało już od początku ale było... ehh ...cudownie Nie słuchajcie jej ciężarówki:D Naprawdę ja w to wierzę. Bardzo miło wspominam, choć zakończył się fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja okropna Dżoli, która tak długo się nie odzywała. Pseplasam :-( Ale dziękuję że sie o mnie pytałyście, asia b mi mówiła. Tak jak już zerknęłyście na tabelkę mam fasolke w brzuszku, jestem szczęśliwa ale i boję. Tak jak wszystkie zresztą, które oczekują dzidziusia, czy juz są już po...no właśnie gratuluje dziewczynki, Michałki i Matylda są przecudowni. Trzymam też kciuki za planujące starania i te które już niedługo zobaczą swoje bobaski. Będę was poczytywać pocichutku i nadrobie zaległości, no na pewno nie wszystko bo by mi roku nie wystarczyło tak namachałyście, ale ostatnie pare dni. Asia b tez mi opowiadała co tam u was słychać. Ciesze się że znowu moge napisać co mi leży na duszy i otrzymam wsparcie. Pozdrawiam także nowe dziewczyny, które mnie nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządki
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK........wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie..........14.08...7tc_ 13.09.........jesień EvaWer........34........Częstochowa.....28.07...7tc_26.1 0 ..........? Agapa.........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........27.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75.........32........Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28...... 28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........20.08......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..........wiek.......miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway .....23.05.07.....31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.........27..... ok.Gliwic...........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23.....Białystok....14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.....09.0907.....9t c_14.12 .06.....wrzesien07 Mika23............23.......lubelskie........31.08.07.... .2 x w 10 tc....wrzesień 07 Katka82........ 24........Świętochłowice....25.07.07....9 tc ...... sierpnień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK..........wiek....... miasto ............. OM ............ TP iza iza............26.......Rybnik............ 3.12.2006.......09.09.2007 100krocia....... 25.......Rybnik...........02.01.2007.... . .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice.....31.10.2006.... .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.....20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa....16.02.2007..... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn.......04.03.2007.. ....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007...... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . . . 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... . ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka...26.......Toruń..............27.04.2007. ....31.01.2008 Dżoli.............. 25.......G-D/Doncaster...16.06.2007.....23.03.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska....... 23.....Gdańsk..07.06.2007...CC........ Michaś .............3200/54 Dawna Justy..38..... Gdańsk.. 17.07.2007....CC......... Matylda..........3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządki
ta tabelka jest aktualna z dzieciaczkami już:D Dżoli tutaj się dopisz:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........wiek.....miasto.......... OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie........14.08.....7tc_ 13.09.........jesień EvaWer........34........Częstochowa...28.07.....7tc_26.1 0 ..........? Agapa..........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27........Białystok.........27.09....13tc _ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32........Wrocław.........???........12tc . _12.02 .07 .czer07 Sylijka28..... 28........Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27......28........Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........20.08......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.....03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway ......... 23.05.07 ..... 31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.........27..... ok.Gliwic.........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23......Białystok......14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.......09.09.07..... 9t c_14.12 .06.....wrzesien07 Mika23...........23.......lubelskie..........31.08.07... . .2 x w 10 tc....wrzesień 07 Katka82......... 24......Świętochłowice....25.07.07....9 tc ...... sierpnień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK.............wiek..... miasto ............. OM ............ TP iza iza............26.......Rybnik............ 03.12.2006.......09.09.2007 100krocia....... 25.......Rybnik.............02.01.2007..... .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia.....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice......31.10.2006... .. .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.......20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa......16.02.2007... ... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn........04.03.2007. . .....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007....... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . .. 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... . ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka..26......Toruń..............27.04.2007. ....31.01.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick...........Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska........ 23......Gdańsk....07.06.2007....CC........ Michaś ...........3200/54 Dawna Justy...38..... Gdańsk.. 17.07.2007....CC......... Matylda..........3550/56 Gablis ........ 25 ...... Poznań ... 30.08.2007 ... SN/zo .. Michaś ...... 3500/58 Peppetti....... 31.......ok.Łodzi... 03.09.2007.... CC ... Michaś ......... 3550/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoli, GRATULACJE!!!!!!!!! Jak przechodzisz ciążę? Jak się czujesz? Celica, teraz przyszła kolej na Ciebie, żeby się wpisać do odpowiedniej tabelki :) Joaśka, co do samochodów, to ja uwielbiam jeździć, mogę myć, czyścić w środku, przeważnie ja jeżdżę do mechaników, natomiast jeśli chodzi o zmianę koła, to w razie nieszczęścia stanęłabym na środku drogi i płakała. I tak inni kierowcy pomyśleliby pewnie, że głupiej blondynie koło odpadło i kretynka nie umie sobie z tym poradzić, więc mój płacz nie zmieniłby podejścia ludzi. Ktoś by się zatrzymal i mi pomógł. Ale się dzisiaj udzielam! Jak nigdy! Ale już dosyć tego dobrego. Idę spać. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoli, GRATULACJE!!!!!!!!! Jak przechodzisz ciążę? Jak się czujesz? Celica, teraz przyszła kolej na Ciebie, żeby się wpisać do odpowiedniej tabelki :) Joaśka, co do samochodów, to ja uwielbiam jeździć, mogę myć, czyścić w środku, przeważnie ja jeżdżę do mechaników, natomiast jeśli chodzi o zmianę koła, to w razie nieszczęścia stanęłabym na środku drogi i płakała. I tak inni kierowcy pomyśleliby pewnie, że głupiej blondynie koło odpadło i kretynka nie umie sobie z tym poradzić, więc mój płacz nie zmieniłby podejścia ludzi. Ktoś by się zatrzymal i mi pomógł. Ale się dzisiaj udzielam! Jak nigdy! Ale już dosyć tego dobrego. Idę spać. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoli, GRATULACJE!!!!!!!!! Jak przechodzisz ciążę? Jak się czujesz? Celica, teraz przyszła kolej na Ciebie, żeby się wpisać do odpowiedniej tabelki :) Joaśka, co do samochodów, to ja uwielbiam jeździć, mogę myć, czyścić w środku, przeważnie ja jeżdżę do mechaników, natomiast jeśli chodzi o zmianę koła, to w razie nieszczęścia stanęłabym na środku drogi i płakała. I tak inni kierowcy pomyśleliby pewnie, że głupiej blondynie koło odpadło i kretynka nie umie sobie z tym poradzić, więc mój płacz nie zmieniłby podejścia ludzi. Ktoś by się zatrzymal i mi pomógł. Ale się dzisiaj udzielam! Jak nigdy! Ale już dosyć tego dobrego. Idę spać. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoli, dołączam się do gratulacji! Celica, teraz kolej na Ciebie, żeby się wpisać do odpowiedniej tabelki :) Joaśka pisałam o jeździe samochodem, ale mi umkło :P I już nie mam siły jeszcze raz tego samego pisać. Baaardzo jestem zmęczona i wybieram się spać. Dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżoli gratualcje🌻 Znamy się tylko z widzenia;) Ale bardzo mi miło. Jak Wam się to udaje tak szybko rach ciach zajść. Ja już męczę kilka miesięcy i kicha. Eh pewnie coś tam mam zepsute \"w środku\" Ale jakoś mi nie spieszno na wizytę, jak sobie pomyślę, to mnie przerażenie ogarnia. I jeszcze może będzie chciał mnie leczyć, oglądać kilka razy w miesiącu. Nieeeeeeeeee ja chyba nie mam na to sił ani ochoty. Poczekam na Adoptusia, a później może się pomyśli o ginu, albo się trafi jakiś fasolinek z nieba rach ciach:D No chyba, że mnie mąż zmotywuje tak porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........wiek.....miasto.......... OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie........14.08.....7tc_ 13.09.........jesień EvaWer........34........Częstochowa...28.07.....7tc_26.1 0 ..........? Agapa..........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27........Białystok.........27.09....13tc _ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75..........32........Wrocław.........???........12tc . _12.02 .07 .czer07 Sylijka28..... 28........Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27......28........Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........20.08......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj\'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.....03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway ......... 23.05.07 ..... 31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.........27..... ok.Gliwic.........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23......Białystok......14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.......09.09.07..... 9t c_14.12 .06.....wrzesien07 Mika23...........23.......lubelskie..........31.08.07... . .2 x w 10 tc....wrzesień 07 Katka82......... 24......Świętochłowice....25.07.07....9 tc ...... sierpnień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK.............wiek..... miasto ............. OM ............ TP iza iza............26.......Rybnik............ 03.12.2006.......09.09.2007 100krocia....... 25.......Rybnik.............02.01.2007..... .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia.....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice......31.10.2006... .. .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.......20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa......16.02.2007... ... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn........04.03.2007. . .....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007....... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . .. 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... . ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka..26......Toruń..............27.04.2007. ....31.01.2008 Dżoli..............25.....G-D/Doncaster...16.06.2007......23.03.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick...........Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska........ 23......Gdańsk....07.06.2007....CC........ Michaś ...........3200/54 Dawna Justy...38..... Gdańsk.. 17.07.2007....CC......... Matylda..........3550/56 Gablis ........ 25 ...... Poznań ... 30.08.2007 ... SN/zo .. Michaś ...... 3500/58 Peppetti....... 31.......ok.Łodzi... 03.09.2007.... CC ... Michaś ......... 3550/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×