Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiiilka

Zareczone 19-latki

Polecane posty

Gość emiiilka

Witam czy sa na tym forum jakies 19-20-letnie dziewczyny ktore sa juz zareczone?? jesli tak to ja sie czujecie i za ile planujecie slub:)z gory dziekuje za odpowiedz:) PS.jezeli sie komus temat nie podoba to niech lepiej nie pisze niz ma kogos obrazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbik
a macie kase, skończoną szkołe? cokolwiek? czy za kase rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w tym wieku zareczona, ale zarwalam z nim po zareczynach nie bylo tak cudownie kolorowo jak bylo na pocztaku, podjelam dobra decyzje teraz jeste szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
:) no trudno czasami ten ktory wydaje sie tym jedynym wcale nim nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
mam 19 lat jestem na studium kosmetykologii a slub planujemy za 2 lata:) o pieniadze sie nie martwimy bo mamy a rodzice za wesele chca nam sami zaplacic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbik
macie kase w wieku 19 lat? łał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
moj nazeczony nie ma tylu lat co ja jest ode mnie starszy o 5lat, a do slubu mamy jeszcze 2 lata w ktorych zdazymy zarobic pare groszy a poza tym to moj chlopak jes w Anglii a ja jezdze tam na wakacje i niesle sumy zarabiam bylam juz 2 razy i co nie co mam na koncie odlozone tak wiec o to sie nie martwie a poza tym to nie chce po studium zostac w Polsce tylko wyjezdzam z kraju do mamy i nazeczonego a w ogole to pytalam sie czy sa ty jakies 19-latki zareczone i z nimi chcialam pogadac a nie o tym czy mam kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spryciara z Ciebie....
identyczne głiupoty juz pod 3 nickami opowiadałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
nie raz sie tylko pytalam ile mieliscie lat jak sie zareczyliscie i jaki byl staz waszego zwiazku tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 20
Mam 20 lat. Studiuję dziennie. Pracowałam przez 1,5 roku zarabiając 1tys zł miesiecznie w wakacje, natomiast w roku akademickim około 300zł (zależne od ilosci pzrepracowanych godzin). Dało się pogodzić spokojnie naukę z pracą. Nie mam wielkich wydatków, więc zaoszczędziłam około 10tys. Plus do tego dochodzi mi stypendium socjlane brane pzrez cały popzredni rok (230zł) część poszło na życie (dojazdy, obiady itd) ale mieszkam z rodzicami, więc za prąd, swiatło czy wodę nie muszę płacić. Kupuję sobie jedynie za swoje pieniadze ubrania, leki, obiady i inne dodatki. Ze stypendium jeszcze odłożyłam prawie 900zł Mój chłopak był za granicą przez 3 miesiące, zatem ma odłożone około 15 tys. zł. Razem mamy więc 26 prawie tys zł. NA wesele starcza nam spokojnie. Za rok się pobieramy a studiów nie pzrerwiemy. Widać, że nawet 20-letnie osoby mogą sobie poradzić w życiu jesli tylko chcą i nie życ na garnuszku rodziców. Oczywiscie pod warunkiem, że jesli coś sie już zdobędzie to nie wyda się na imprezy i inne głupoty. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
dokladnie:) to nie zalezy od tego ile ma sie lat tylko czy jest sie na to gotowym bo nie raz 19 czy 20 latki sa bardzie gotowe psychiczne na malzenstwo i zalozenie rodziny niz nie jedna 30-latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to suuuuuuuper
:D Przez dwa lata odłożyliście na wesele:DS Hahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahah:D Normalnie nie mogę, skąd się tacy głupi ludzie biorą?:O Fajnie. Wydacie kase na wesele, a co dalej?:O Będziesz mieszkac z rodzicami, czy będa cię musieli utrzymywac jeszcze razem z męzulkiem?:o A może rodzice twojego męża bbęda wam opłacac mieszkanie?:O Może będziecie mieszkać oddzielnie czy z rodzicami?:O Jak masz zamiar sie odżywaić, gdzie mieszkać za 300zł miesięcznie, które zarabiasz teraz?:o Skoro dostajesz stypendiu socjalne twoja rodzina ma niskie dochody. Bardzo niskie... WIęc co? Pozbędą się ciebie , żeby teraz rodzice twojego męża cie utrzymywali????:o Za co będziesz żyła, dziecko, skoro wynajęcie dwupokojowego mieszkania na pradze, w najgorszym standardzie kosztuje 700zł plus opłaty?:o W nowszych, ale nie najnowszych blokach, a nie rozpadających kamienicach to juz ok. 1000zł plus opłaty. A w osiedlach z garażami, ochroną to nawet 1700zł za dwa pokoje. Będziesz mieszkać u rodziców czy u teściów?:o To nazywasz samodzielnością?:o Jak utrzymasz siebie, co zapewnisz swoim dzieciom?:O Super, przez dwa lata uzbierałaś na wesele- gratulacje:o Zwłaszcza gratuluje ci celów w życiu:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak można zorganizowa
ć wesele za równowartość dwuletnich dochodów:O Chyba jestś ofiarą pewnego przewartościowania:) I nie świadczy to o tym, że jesteś dorosła- wręcz przeciwnie. Moim zdaniem świadczy to tylko o twojej nieodpowiedzialności:) Ja użądziłam wesele za swoją dwumiesięczną pensję. Było to wystwane i kulturalne przyjęcie dla 50 osób. Na więcej nie miałam ochoty. A gdybym zbierała na to dwa lata, to po pierwsze musiałabym byc pusta pozorantką, a po drugie- nie wiem, na co bym to wydała.... chyba na jakąs królewska galę w Paryżu...:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
a ja mam przyszlos teraz jestem na Iroku studium za rok bede na drugim potem wyjezdzam do anglii do mamy i chlopaka i bede tam pracowac zarobie na wesele a po weselu przyjedziemy do anglii i tam ulozymy sobie zycie:) wiem na czym tam polega zycie ile trzeba za co placic i ze sporo mozna odlozyc a jak nie bedziemy odkladac to bedziemy zeyc tak ze na wszystko nam starczy na wakacje za granica na duzy dom z ogrodem i na zapewnienie potomstwu dobrych warunkow materialnych:) no i ciekawa jestem jakie teraz beda odpowiedzi bo przeciez wiekszosc z was pisalo o braku kasy no to ciekawa jestem co teraz napiszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakija
Emilko , a jak u Ciebie z językiem jest, masz dobrze opanowany. Co robi Twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakija
oczywiście pytałam o angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak emilka na tym forum już
tysiąc razy opowiadałas nam swoja historię:o Suuuuuper. Załóż swój salon i bedziesz depilowac cipki bogatym i spasionym Brytyjkom. Tylko kogo to obchodzi?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam napisze że dla mnie
laski po studium kosmetycznym to.... porażka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
jezyk umiem tak ze sie dogadam ale dalej sie go ucze:)moj chlopak pracuje w fabryce szkla jest operatorem maszyny i wklada roznej wielkosci szyby tam maszyna je tnie i szlifuje taka prosta praca za 1100zl tygodniowo:)po oplaceniu mieszkania wyzywienia i pieniedzy na drobne wydatki tygodniowo zostaje mu do odlozenia spokojnie jakies 600 lub 500zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
wcale po szkonczeniu tej szkoly nie musze w tym zawodzie pracowac:) jezeli bede chciala i bedzie sie to oplacac to ok ale jezeli znajde inna lepiej platna prace to wiadomo ze wybiore ta druga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
aha i nie studnium kosmetycznym tylko kosmetykologicznym:) z odnowa biologiczna i fizykoterapia:D wiec nie bede tylko robic paznokci i depilowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem jedno
nie przejmuj sie emilka, te wszystkie negatywne wypowiedzi to tylko zrzadzenia starych panien, kotrych nikt nie chcial poprosic o reke i tyle.siedze same i sfrustrowane i sie wyzywaja na mlodszych i szczesliwyh.zycze Ci powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakija
Jak znasz dobrze język to dobrze. Teraz tylko si euczysz, czy równiez pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca*
ale porazka. ona po studium i koles w fabryce. swietlana przyszlosc przed wami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
nie dziekuje:P:) mam nadzieje ze sie dobrze ulozy:) a TY ile masz lat??i jestes zareczona czy jeszcze czekasz na tego wlasciwego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
malakija -->nie na razie tylko sie ucze:) Szukająca* --->no w fabryce tyle ze on tam na tydzien ma tyle co Ty w polsce za miesiac i nie mozesz sobie pozwolic za kupno samochodu za 500zl a tam mozna nie mozesz za tydzien pracy poleciec na jakies wakacje np do egiptu czy grecii a on moze:D i co TY na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca*
tak się składa, że samochód mam od dawna ( w zasadzie teraz mam dwa-kupiłam nowy i nie sprzedałąm drugiego). Jestem po studiach, zarabiam więcej niż jakiś robol w fabryce (nie oszukujmy się, on jest prostym pracownikiem fizycznym). Nie muszę wyjeżdżać na Zachód, żeby zapierdzialać fizycznie. Chociaż zakupy w Mediolanie to też wysiłek fizyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakija
Spełnienia planów Emilko, paaaapaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
szukajaca*--->"Jestem po studiach, zarabiam więcej niż jakiś robol w fabryce " wypraszam sobie tego typu uwagi ja ciebie nie obrazaj to ty nie obrazaj mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie jest pracownikiem fizycznym za wlozenie szyby i przycisniecie przyciusku dostaje tyle kasy praca jest strasznie lekka i ma co godzine przerwe 20mmin:D wiec pieniadze dostaje praktycznie za nic:D i nie jest ROBOLEM!!!!!!! bym powiedziala cos do ciebie ale nie chce sie do Twojego poziomu znizac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
a wlasnie tymi zakupami to sie chwalisz czy zalisz?? a tak naprawde to to wszysko zmyslasz:D bo nie wiesz co napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×