Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiiilka

Zareczone 19-latki

Polecane posty

Gość wiecie co
Sorry, ale problemy z wychowaniem dotyczą rodziców bez względu na wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale takie jak ty emilka
są pasożytami, któe już za młodu szukają żywiciela:D masz socjalne stypendium ,jesteś boiedna, twoja rodzina klepie biedę, to i musisz sobie znaleźć dodatkowe źródło finansowania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
temat zszedl na psy juz o prostytucjii gadaja ojjj.....;/ ja jestem po liceum i to dosc dobrej szkoly w moim miescie ale tak zostane prostystutka bo co mam do roboty bede dawac dupe innym a co niech sobie pouzywaja jejku szkoda mi was naprawde szkoda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszyscy piszą że w Polsce s
Wez tez pod uwage, ze w niektorych rejonach Polski, jest bardzo wysokie bezrobocie, takze, ja sie nie dziwie ze wiekszosc chce wyjezdzac, ja jestem z lodzi, tu bezrobocie gwaltownie spadlo, i teraz co krok to wywieszone gdzies ze szukajac pracownikow, wiec na pewno bym znalazla prace, narazie ni emam takiej porzeby, ale wkrotce sie za czyms rozejrze, pewnie nie ebde miala wiekszego problemu, jednak wyjade za granice, chociazby dlatego ze Polska jest beznadziejna a Polacy to zjeby, wyrzekne sie obywatelstwa bo dla mnie to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co-czy jestes propokiem
?? mowisz takie madre rzeczy.... az milo cie sluchac, wstapie tu jeszcze kiedys, zeby cie posluchac. a jesli ktos konczy studia to mowi od razu po "nienaszemu" i zwykly robol nie zrozumie.. hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
nie no przegielas DEBILKO/LU jeden chcialam byc kulturalna ale mnie juz wyprowadzila ta oststnia wypowiedz....wypraszam sobie nie jestem z zadnej patologicznej rodziny, co ty ku**a mozesz wiedziec o mnie ......odczep sie i zeby cie bieda dopadla dty aroganca szma***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hęęę
czy myslisz ze dziewczyna ktora ma neta i studiuje prywatnie kosmetologie klepie biede? watpie! stypendium socjalne? bzzzdura! emilko 3maj sie. jestem z toba duchem. ale juz stad wychodze o juz mi sie nie podoba! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
mi tez nie dzieki ci kochana Jejku co za ludzie az mi cisnienie sie podnioslo ,,,ajjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże
widzisz i nie grzmisz! ukaraj piorunami "takie jak ty emillka...". bo to zla kobieta byla! :D emilko ja jestem taka jak ty! czy nie jestes moja siostra przypadkiem? bo rozumiemmy w ten sam sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dla ciebie życie w Polsc
e to wstyd, to spierdalaj:D Widać, ze musisz się wstydzic samej siebie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
Boże-->hehe moze i jestem ale o tym nie wiem bo wiesz moja matka dawala dupy wszystkim a twoj tata niechcacy ja zaplodnil bo maja zawodowy wyksztalcenie buaahahahha:):* nie no zartuje ale z tego co tu pisza to bylo by to mozliwe hehe:P lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
raczej nie będę się tutaj udzielać. Każdy ma swój patent na życie i nie można mówić, że jest lepszy czy gorszy (nie wspominam o patologiach). Każdy ma prawo dążyć do tego żeby przeżyć życie godnie, szczęśliwie i na swój sposób. A lepiej być dobrym rzemieślnikiem niż kiepskim specjalistą z wyższym. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
wiecie co----> jestes suuuper:P:) i dobrze piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Basia I Marysia
do "skoro dla ciebie życie w Polsc" (swoja droga co to w ogole za nick??) przeklenstwami sie nie wyzyjesz. powied cos inteligentnego. na poziomie. samymi (CYTUJE) spierdalaj, kurwa, odpierdol itd. nie wzbudzisz niczyjego zainteresowania, jedynie zazenoanie. w polskim jezyku istnieje wiele innych słow. no chyba ze innych nie znasz i ten jezyk jest twoja jedyna forma kontaktu z cywilizacja to zwracam honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sory ale jak rodzina się
cieszy, ze taka gówniara za mąż wychodzi, to tylko dlatego, ze nie stać jej na dalsze utrzymywanie pasozyta:o ale dziecko jeszcze zobaczysz, co to życie i, chociaz ci tego nie życzę, możesz się boleśnie przekonać, co to znaczy nic nie umieć, być przeciętną, niedoedukowaną i zależną od męża:) Niejeden taki rozwód przeprowadziłam i zazwyczaj dla tych gąsek kończy się to tragicznie... Chyba, ze znajdą kolejnego żywiciela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 20
spojrzyjcie na ten temat, bo ma podobną myśl. Występowałam tam jako justyneczka, więc możecie przeczytać jelsi chcecie się dowiedzieć co o tym wszystkim mysle. (Choc wiadomo, że każego tekstu nie dało sie skomentować...a pozniej to już nie miałam siły do głupoty niektórych osób...) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3333673&start=0 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dla ciebie życie w Polsc
a co cię obchodzi jezyk polski, jak się wstydzisz samej siebie?:o Idź spac, dziecko, nie pierdol:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
nie bede nie wyksztalcona moim, od dawna myslalam o kosmetykoligii i wybralam ten kirunek bo lubie to co robie a co do tego ze bede niedouczona to jednak sie mylisz....duzo mam w glowie i nie uwazam ze studia to cos nadzwyczjnego teraz kazdy je ma i to jest takie cos jak podstawowka a i nie nie uwazam ze czlowiek po studiach jest lepszym od czlowieka po studium tak samo jak ratownictwo medyczne(studium) ci co skoncza ten kierynek beda jezdziz zamias lekarzy w karetce a nie musza miec studii medycznych i tak samo jak ekarze beda ratowac nasze zycia i coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emiilki
emilka gratuluje, jesli studia sa tak latwe jak podstawowka to na jakim poziomie ty jestes ze ich nie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka111111
emilko to sie ze swoim narzeczonym widujesz tylko na wakacjach?bo on w anglii a ty w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
nie chodzilo mi o to ze sa tak proste tylko tak popularne i ze strasznie duzo ludzi je ma...i mimo to tez wyjezdzaja za granice:) ja wyjezdzam bo w moim miscie i jego okolicach nie ma warunkow na przyszlosc w okol same stacje benzynowe markety i skleby z ciuchami i butami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooooanna
Zobaczyłam temat topiku i przypomniałam sobie, że mając 20 lat włąsnie wyszłam za mąż. Mam teraz 43, jestem szczęsliwą mężatką i matką dwojga dzieci. Mam cudownego męża, który nie jest prof. dr hab. lecz zwykłym a UCZCIWYM cłżowiekiem... a przecież to tak bardzo sie dzisiaj liczy.... Młode dziewczyny: jesli macie poukłądane w głowie to kierujcie się miłością. Tutaj na forum jest dużo zgorzkniałych panien, ktore zazdroszczą Wam, że macie takie szczeście. bo ich nikt nie chce! A jeśli dopiero maja zamiar wyjść za mąż... to pewnie po studiach... jednych, drugich, itd, gdy będą niezwykle wykształcone. Tylkoz apominają o jednym. Im pozniej zajdą w ciąze, tym dziecko jest bardzioej upośledzone. Lub może być. I tak jak niektore osoby piszą tu: że młode gówniary wychodzą za mąż a pozniej wiadomo, że stad tyle rozwodów, tk tak samo można powiedzieć = że stare panny wychodzą za mąż (bądz decydują sie na dziecko) a pozniej wiadomo skąd się biorą aborcje.. uszkodzone płody, upośledzone dzieci, których w konsekwencji nikt pozniej nie chce..... Niestety... kobiety, ktore stawiają na karierę zapominają być "ukochanymi i całkowicie oddanymi" matkami (skłonnymi nawet dla dziecka poswiecić karierę). A to smutne... i własnie dlatego Wam zazdroszcczą. Kiedy miałam 19 lat tak samo mi dziewczyny zazdrosciły i wyśmiewały. A teraz co? One już po dwóch rozwodach a ja nadal szczesliwa męzatka i matka... :) Statystyki warto czasem wyrzucić do kosza a nie wyciągać z nich wnioski! Pozdrawiam i życze duuzo szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
kasiulka11111---> nie on przyjezdza raz w miesiacu na tydzien ale po switac zostaje na 2 miesiace i potem znowu pojedzie a ja do niego dolacze:) a co do mojego zwiazku to jestem go pewna w 200% a tak poza tym to dzwoni i pisze codziennie:) wiem chcesz nawiazc do zdrdy pewnie ...no ale ja tam wiem swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joannaa
masz ponad 40 lat a gadasz glupoty,kobiety ktore maja dziecko po studiach(24 lata) to rodza uposledzone dzieci , albo robia aborcje..no super gratuluje, dobra z ciebie mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
jooooanna --> buziak dla ciebie i niech Ci sie dale tak wiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
napisala ze zazwyczaj robia dwa kierunki no tak robia studia ale jeszcze musza znalezctak samo dobrze wyksztalconych mezow i to im tyle casu zajmuje bo przecierz jak ma wyksztalcenie zawodow to za duza przepasc intelektualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkooo
a myslisz ze dziewczyny na studiach nie maja chlopakow:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooooanna
Nie znasz mnie więc nie oceniaj. Młode kobiety często czują instynkt macierzyński. NAtomiast zgorzkniałe panny lub późno wychodzące za mąż kobiety niestety wolą karierę zamiast dziecka. A później angle w wieku 30 lat budzą się z ręką w nocniku i nagle mówią: Misiaczku ja chce dziecka. TRkatują dziecko jako kaprys, jako rzecz, na którą moża sobie pozwolić osiągając pewien czas. Zapominacie w tym wszystkim o Bogu.. i tym, że to On kieruje Waszym zyciem. Nie bedę więcej polemizowała z młodą, niedoświadczoną dziewczyną, która nawet mnie nei zna. Pzrekazuję Wam tylko młode kobietki, żebyscie się kierowały sercem. I życze Wam tak udanego życia jak moje :) Pozdrawiam, spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
nie no wiadomo ze maja tylko tu pisza niektore takie glupoty ze takie cos mozna wywnioskowac ...przeciez wiem ze maja i sa normalne ale tu na forum same jakies inne sa..moze Ty jestes jedna z tych normalnych mam nadzieje i nie sprzeczasz sie ze 19-latki sa za mlode tylko tak uwazasz i nie zamierzasz sie klocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy..........
Ja popieram Joanne całkowicie. Kazdy ma prawo do miłosci i pójscia przez życie w odpowiedzialny i wybrany pzrez siebe sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×