Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiiilka

Zareczone 19-latki

Polecane posty

Gość mgr dr inz
acha! i prosze nie obrazac tu naszych ukochanych! bez nich nie mielibyscie na czym jesc, czego jesc i czym jesc :P hihi KOCHANIE KOCHAM CIE! i jeszcze jdno zle slowo o factech pa zawodowce, ze beda zlymi ojcami, mezami to nie wiem.... poza tym metody wychowawczej zwanej "pasem" nie ucza w szkole ale w rodzinie. i to ze chlopak nie skonczyl dobrej szkoly nie oznacza, ze nie potrafi dobrze wychowac dziecka! wystarczy spojrzec na mnie! moj tata jest stolarzem i ani raz nie klepnal mnie nawet w tylek! :p i jeszcze naszych rodzicow obrazacie!! porazka. zegnam ta cholote juz... duuuzo rozwodów i przeplakanych nocy rzycze wszystkim zonom inteligebtow :D baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bezrobotna mamusia
wychowuje jej dziecko, to problemu nie ma-faktycznie:o A powiedz mi, czy te koleżanki, takie dorosłe i samodzielne matki, mieszkają same i zarabiają na te dzieci, na mieszkanie, na jedzienie, na ubrania, lekarza, na ubezpieczenie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
a nawet jak bym w polsce otworzyla zaklad to i tak bede miala klientki:) jak bede dobra a mam gdzie zaczac start bo mam w rodznie kosmetyczke:) ale i tak pierwsza bedzie angliai nie mowie ze tam na zawsze do konca zycia zostane tylko chce sie tam dorobic i zainwestowac w cos w Polsce:) ale to trzeba tam pare lat pobyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że
no bo rodzice powinni wam porzadnie tylki przetrzepac - moze wtedy byscie zmadrzaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rade dam jedna
RZycz RZycz widac jak kochasz i cenisz edukacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimi ojcami są proastacy
można było zobaczyć na przykładzie tych pięciu gnojków, którzy tak załatwili swoją koleżankę Anię, że musiała się wieszać:O A jaką dobrą mamusią, troskliwą była jej wykztałcona i wrażliwa do granic mamusia, też mozna było zobaczyć po tym, jak zachowałą się jej córka i jakie miała do niej zaufanie:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr dr inz
najpierw weź, dziecko, do ręki słownik ortograficzny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr dr inz
hihi ale wtopa. sorki z tym zycz to tylko literowka... ale zlosliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
tak zarabiaj ale nie duzo bo wiadomo jak to w Polsce ale mezowie pracuja i jakos zyja i niczego im nie brakuje:) a mamie zostawia dziecko tylko jak idzie do pracy bo jak jest a studiach to malenstwem zajmuje sie maz i kiedy ona wraca ze szkoly to ten idzie do pracy a na weekend wszyscy sa razem i sa szczesliwi chodz czasami Anka musi isc na nocke ale to tak co 3 czasami 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgr dr inz
tak, tyle że pisze sie aHA, nie acha, pałko:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i pisze się Hołota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emilllllllka
No to spieprzaj już do tej Angliii, kuźwa, ile jeszcze razy, nieudacznico, będziesz poisać o tym swoim palnie?:O Czemu w ogóle nie jeesteś ze swoim chłopakiem, tylko siedzisz i pierdolisz na forum smęty?:O Kogo obchodzą wynurzenia denne gówniary? Idx sobie z koleżankami pogadaj:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
a wlasnie mialam sie wypowiedziec co do tematu mezow po zwodowce o moj nie jest tylko pozawodowce jest eszcze po technikum i studium ma duzo w glowie i jest inteligentny i nie sadze zeby faceci po zawodowkach byli zlymi ojcami czy mezami mojego chlopaka ma tylko zawodowke ale ma wlasna firme buduje domy swoj sam wybudowal zrobi wszystko a jego zona jest bardzo szczesliwa i jest po studiach a on nigdy by na corke reki nie podniosl nigdy!! wiec wypraszam sobie tego typu uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
dobrze, to wychodzi na to, że szwaczka, piekarz, hydraulik, gazeciarz, itp., itd. nie maja prawa mieć rodzin, dzieci bo nie są w stanie przekazać wiedzy, zapewnić emocjonalnego rozwoju. Hmmm, to może kastracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
wiecie co--> dobre nie no na te kobiety po prostu brak mi slow no ale trudno:) ja pewnie tez mojemu dziecku nic nie przekaze bo co o paznokciach bede mu gadac buahahahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emilka
ciekawe jak moze domy budowac bez uprawnien czyli bez studiow budolanych haha chyba domki z piasku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez cos powiem
emilko, mrg dr inz i inne mlode, piekne szczesliwe i kochane. chodzmy juz stad, bo zaczyna sie tu jakas dziwna dyskusja toczyc. Ojej, ludzie sie przekrzykuja mowiac o wychowaniu. najlepiej dla nas (dam ktore sa narezczonymi "roboli" ktorych tak bardzo kochamy) bedzie opuszczenie tego forum. mialo byc milo a wyszlo jak zwykle. jeszcze jedna jedyna malutka dygresja na koniec: Kazdy inaczej mysli o milosci i inaczej ja interpretuje. o gustach sie nie dyskutuje, tymbardziej z osobami duzo starszymi od siebie (one sa madrzejsze :D pewnie przezyly jakas traume w milosci na wlasnej skorze...) nie przejmujmy sie tymi docinkami i kochajmy swoich ukochanych robotnikow tak jak dotad, jeszcze bardziej ich doceniajac :] pozdrawiam serdecznie. nie wykluczone ze jeszcze tu wroce zobaczyc jak mecza sie biedne stare panny wyszukujac kolejne argumenty... szkoda zycia na takie rozmowy. caluski :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez cos powiem
spierdzialam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy piszą że w Polsce się
nie da.... pewnie pochodzicie z plebsu i nie maci ambicji... Rany! Ja w wakacje siedziałem sobie 7 godzin dziennie, na rano albo na 13 i nic nie robiłem, dosłownie NIC, otwierałem budynek i zamykałem, włączałem i wyłączałem alarmy, dawałem klucze pracownikom. Potem siedziałem i czytałem książki, gazety itd. I dosatwałem 1200zł za miesiąc:o Ale oczuywiście to wielka sztuka, pracy nie ma, nie ma nic....:o Jestem studentem i do tej pory pracowałem w magazynach H&M, zarobiłem 1800zł w ciągu miesiąca. Potem wyładowałem tiry kilka razy, za ok. 5 godzin pracy dostawałem 200zł. Moja koleżanka, o rok starsza skończyła psychologię. Zaczęła szukac pracy. Wysłała 5 cv, zaprosili ją od razu na trzy rozmowy, w dwóch miejscach dio razu chcieli ją przyjąć, wybrała jedno z nich, to kazali jej przyjśc juz następnego dnia, nawet nie miała się w co ubrać, jak zawsze:p bo nie miała eleganckich ciuchów, musiała lecieć na zakupy. Pensja początkowa- 2300zł. Nie wiem, kto takie bzdury opowiada, że nie ma pracy i tzreba uciekać. jak ktos nic nie umie i nic sobą nie reprezentuje, to nigdzie pracy nie znajdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez cos powiem
ciekawe czemu wszyscy ktorzy probuja wytlumaczyc ze wyksztalcenie tez ma znaczenie sa od razu samotnymi starymi babami?nie rozumiem my tylko chcemy was uswiadomic, pomoc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emilki
pamietam twoj topik sprzed kilku miechow,bardzo podobny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no po tym cos ie ostatnio
dzieje w szkołach, może faktycznie warto by kastrować rodziców, którzy sa prostakami, maja sieczke w głowei i nie dorastają do pewnego poziomu inteligencji i moralności:o nawet na rower trzeba miec karte rowerową. Więc na dziecko tez trzeba by miec pozwolenie, żeby potem takiego bydła nie howac i nie opowiadać, ż eto przeciez szkoła wychowuje....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilka
dokladnie...ja chcialam aby ten temt byl dla nas dla kochajacych swoich mezczyzn dziewczyn ktore ciesza sie tym ze ich maja i planuja zalozyc rodzine ale jak zwykle nie obejdzie sie a tym forum osob niezyczliwych i nie umiejacych czytac ze zrozumieniem"PS.jezeli sie komus temat nie podoba to niech lepiej nie pisze niz ma kogos obrazac" no ale ok no to ja tez spadam nie bede juz wiecec pisac bo szkoda mi moich paznokci hehe:P w koncu musze o nie dbac bo bede kosmetyczka to musze miec sliczne buahahaha:):P papa dziewczyny dzieki za dobre slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo może jest murarzem
tzn. cementem chlapie na ścinę:D hahhahahahahhhaahh:) emilka ma bujną wyobraźnię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez cos powiem
i jeszcze raz (ale obiecuje juz ostatni zal mi moich paznokci na stukanie takich rzeczy na klawiaturze). po prostu wiecie co mowi wam prawde prosto w oczy a wy nic z tego sobie nie robicie? czy ja jak skoncze studia tez bede rozumowac tak jak wy?? jesli tak to rezygnuje! serio serio! :D dobranoc, slodkich snow :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tez cos powiem
nie koncz studiow bo nie dogadasz sie ze swoim za duza przepasc bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×