Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

weszlam na ta liste z forum g.wyborczej :/ w zyciu gorszej listy nie widzialam, nie wiem gdzie jest admin tej listy, bo polowa tego \"forum\" nadaje sie do kosza :| malo tych nazwisk tam pada konkretnych, w wiekszosci to zapytania czy ktos slyszal o jakims doktorze i jaka ma o nim opinie :/ to samo na tym samym forum ale dla zlych lekarzy, zero informacji :/ oczywiscie nie jest to przytyk do osoby ktora podala adres forum tylko moje odczucia po obejrzeniu forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest zainetresowany forum o takim temacie to polecam; zeby znalezc swoje miasto faktycznie trzeba przeszukac cale forum, ale wypowiedzi sa konkretne (co prawda nie wiem czy w praktyce zaufalabym lek.polecanemu na forum - raczej nie - ) ale zawsze mozna zobaczyc: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711 a to o zlych ginach: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś jest zainetresowany forum o takim temacie to polecam; zeby znalezc swoje miasto faktycznie trzeba przeszukac cale forum, ale wypowiedzi sa konkretne (co prawda nie wiem czy w praktyce zaufalabym lek.polecanemu na forum - raczej nie - ) ale zawsze mozna zobaczyc: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711 a to o zlych ginach: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziś obudziłam się już lepiej nastawiona do życia, ale wczorajszy wieczór przydołowałam na całej linii. ogarnęła mnie taka chandra, że byłam w stanie tylko leżeć przy przygaszonym świetle i snuć najgorsze wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam jako takich snow bo niewiele spie mdlosci mi strasznie dokuczaja i nawet w nocy sie wybudzam na dodatek brzuch tez wrednie pobolewa wiec chyba dzisiaj sie z ginem skonsultuje w sprawie ilosci nospy i kropli homeopatycznych na te nudnosci bo juz mam dosc od momentu jak sie dowiedzialam od ciazy schudlam 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Widzę, że nie tylko ja mam problem z plamieniami. W piątek miałam pierwszą wizytę u ginekologa, ponieważ bolało mnie podbrzusze dosatałam duphaston. W niedzielę wieczorem zobaczyłam małą brunatną plamkę, więc od razu wskoczyłam do łóżka i leżałam plackiem. Niestety w pon rano plamienie powtórzyło się :( Od razu poleciałam do lekarza. Przykazane mam lerzeć, dalej zarzywać dupaston (2 razy dziennie po 1 tabl) i zero stresów. Niestety dostałam też nakaz natychmiastowego zgłoszenia się na oddział do szpitala w przypadku powtórzenia się plamienia :( Ech, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Qrcze jak to jest, pierwszą ciążę przechodziłam książkowo. Czułam się rewelacyjnie, nie wiedziałam co to mdłości, bole brzucha czy coś takiego. Byłam aktywna aż do samego porodu i śmiałam się, że chyba jestem stworzona do chodzenia w ciąży. Niestety teraz już nie jest tak wesoło, ale trzeba być dobrej myśli. Najważniejsze, żeby tylko dzidzia była zdrowa :) Dużo zdrówka wszystkim przyszłym mamusiom życzę ❤️ buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoka
Becia, witaj i gratulacje ! Ali-cja, ja te książki mam przweażnie na płytach ale w necie wyglada to tak, wklepujesz w wyszukiwarkę "słuchowiska" albo "książki czytane/do czytania... odsortujesz reklamy księgarni i zawsze ci coś zostanie. Jaj wejdziesz na stronę będą tytuły , mw które można się wkliknąć. Wybierasz i pojawia się okno "otwórz za pomocą" i najczęściej masz domyślny windows player albo winap i czekasz aż się pobierze, na pasku będzie okienko z postępem akcji w % no i słuchasz. Pojemności są stosunkowo duże, obecnie otwiera mi sie jakieś 18MB więc sporo zależy od łącza. Ja mam 100MB i to jest tak średnio jak dla mnie. werska MP3 też pojawia się w necie i ma mniejszą pojemność, jest dużo lepsza. Na płytę CD wchodzi 80 minut a na mp3 ponad 7godzin. W mp3 słuchamy z córą Tomka Sawyera i pierścień i różę a na zwykłym Karolcię, awanturę o Basię i kilka innych. Z wysłaniem @może być kłopot bo to duża pojemność i nie do końca to opanowałam. Jak będę miała fajny link to ci podeślę, powodzonka Poza tym ...mdłości i szarpanie na wymioty. Co nie znaczy że straciłam choćby pół kg hihi. Wszystko śmierdzi a najgorzej śmietnik i lodówka. Każde mięso... w kefirze owocowym. czuję posmak mydlin, w serku gumę guar, w rybach konserwant. Ale jest i tak ok:)trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi się,że każda ciąża jest inna.:) nie martw się. widzisz, dużo kobiet podplamia, pytałam też gina, on to potwierdził. trzeba dbać o siebie, to wszystko będzie ok.:) mój dołek wczoraj, to następstwo wizyty u gina. powiedział wprawdzie,że jest lepiej, ale wszystko się może jeszcze zdarzyć..:( więc zaczęłam głupio myśleć,że staram się, leżę plackiem, zażywam te wszystkie świństwa ( pytałyście o duphaston.. ja biorę 4 razy dziennie 1 tabl.)...i może to wwszystko być na marne. tak chcę mieć tego dzidziusia, a tu tyle niepewności! W tamtej ciąży też miałam plamienia przez pierwsze 3 miesiące i nie leżałam tak cały czas. ale byłam też dużo młodsza.:( to podobno też jest ważne, młodszy organizm jest silniejszy. Arnika, wywiało nas aż za wieliczkę:) , a wy gdzie myślicie? Stonka, dziękuję🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termal
Witam Dziewczyny !!! oswiadczam wszem i wobec ze dnia 13(?!) lipca ma sie stac moj koniec i poczatek.Boje sie tak bardzo jak bardzo jestem szczesliwa - znacie pewnie to uczucie...Jeszcze na dodatek zanioslo mnie na topik o stracie dziecka - to byl najgorszy pomysl dzisiejszego dzionka.Nie moge sie pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja - nas za Niepołomice ;) I jak się Wam żyje na Wsi? Pracujecie w Krakowie? Kurcze, wszystkie bierzecie większe dawki Duphastonu. Ja tak jak pisałam mam brać 1/2 tabl. 3xdziennie. Nie wiem jak się do tego ustosunkować, tym bardziej, ze byłam nie u swojej gin, a u lekarza w przychodni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termal
Jak to jest z tym Duphastonem, Luteina itp..? Czy to sie bierze profilaktycznie, czy moze po plamieniach? Ja nie biore nic - oprocz Foliku 0,4 raz dziennie bo moj gin wyznaje zasade co ma byc to bedzie, troche cierpne - odpowiedzcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do gina mam brac nospe rano na razie normalna a jakby nie pomagala to druga ma byc forte i jakby co to mam sie u niego zjawic na wizyte. poza tym kropelki vomituu sheel na nudnosci i jak mi w 2 dni sie nie poprawi to czopki torecan, ledwo laze baaa wlasciwie snuje sie po domu i z godziny na godzine jestem slabsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Termal, profilaktycznie to się nie bierze. Jeśli są jakieś niepokojace objawy to wtedy tak. Niekoniecznie plamienia, czasem bóle w podbrzuszu, uczucie ciągnięcia, czasem jakieś takie, których się nie czuje z wychodzą w trakcie badania ale jeśli nic cię nie niepokoi to tylko folik. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka...żałuję Cię..... ja pilnuję łazienki raczej do południa. Teraz mogłabym się położyć spać ale niestety, idę do pracy. Na pewno niedługo będzie lepiej !trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termal
Dziekuje za odpowiedz Stonka, bole w podbrzuszu mam od samoego poczatku, jeszcze z przed etapu swiadomej ciazy ale gin mi mowil ze jeszcze poczekamy bo nie wie czy" nie jestem przewrazliwiona"z tymi bolami. A mnie boli czesto, tak jak podczas okresu. Ale chce mu ufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termal
Aneczka, trzymaj sie..! Warto wszystko zniesc dla malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnika - to ci przepisal lek. rodzinny?? Kiedy wraca twoj gin?? W sumie bierzesz 1,5 tabl. dziennie, ja bralam 2, wiec nie wiele wiecej. Termal - zycze ci zebys nie musiala brac tych dufastonow ani tym podobnych :O ciesz sie ze tylko folik bierzesz. Niektorzy lekarze przepisuja dufaston \"profilaktycznie\" zeby sie komorka zagniezdzila, ale wiekszosc tak jak pisala ali-cja tylko w takich nieprzyjemnych przypadkach. W sumie to sa hormony, to tez nie ma tak hop siup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja dzis mnie wzielo na dola :O leze i marudze a maz wszystko robi sam :O i oczywiscie czarne wizje nie chca sie odczepic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! widzę, że czarne myśli dopadaja nie tylko mnie...tak strasznie się boję...staram się tego nie okazywać, ale strasznie mnie to męczy...w nocy mam koszmary.....odpadam.. w ogóle chodzę strasznie zmęczona....przychodzę z pracy i kładę się spać....śpię twardo około dwóch godzin....pozatym mdli mnie zazwyczaj popołudniami...ehhh... ale mam nadzieję, że wszystko bedzie w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie jakie ładne :) wiem ze to dla nas duuuuuuuzo za wczesnie ale te rzeczy sa piękne ;) tylko ceny mi sie za bardzo nie podobaja :( chociaz chyba zniowu marudze :O ocencie same ;) http://www.9fashion.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally - przepisal mi ginekolog, tyle ze nie moj tylko z przychodni NFZ, a jakoś nie mam do konca zaufania do panstwowki Stonka - sory za moze durne pytanie, ale co rozumiesz pod pojeciem \"uczucie ciagniecia\"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeespoko... uczucie ciągnięcia dosłownie tak odczuwam. Jakbym miała macicę z ołowiu wypełnionego wodą i to dosłownie ciągnie w dół. Nie tyle boli co tak ciągnie. Być może inne dziewczyny czują lub nazywają to inaczej. Nie martw się na zapas, będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally, obejrzałam te szmatki, faktycznie ładne. Przyznam się wam po cichu że już mierzyłam spodnie i cóż, w zależności od materiału pasowały różne rozmiary. W pierwszej ciąży nie miałam takich fajnych spodni z golfem...a szkoda bo fajne. Ceny sklepowe za spodnie to ok 90zł. Bluzki to już różnie. Zmykam, bo mi niedobrze. Szarpie mnie dziś co jakiś czas...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonka! mam czasem takie samo odczucie z tym \"ciągnięciem\". wiesz, w tamtej ciąży było to samo i jakoś nigdy nie zapytałam o to gina.myślałam pewnie,że to przy okazji plamienia. Ale to pewnie sprawa większego ukrwienia naszych \"dolnych narządów\". Ally, jutro będzie już lepiej. uwierz na słowo. :) ;) Ja dziś mam jaśniejsze myśli. Nie mogę za to oglądać żadnych filmów sensacyjnych i trzymających w napięciu. Od razu serce wali mi jak oszalałe i szybciej się denerwuję (kocham was :( szalejące hormonki!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnika, na wsi mieszka się doskonale! zwłaszcza w lecie. zimą gorzej,bo trzeba odśnieżać i czasem ciężko dojechać do Krakowa, a tam jest praca:(. trochę uciążliwe te dojazdy, fakt. ale jak mieszkałam w krakowie, to żeby przejechać z jednego końca na drugi potrzebowałam więcej czasu , niż teraz. poza tym to cudowna sprawa : ciepły dzionek, a ja mogę wyjść na leżaczek do ogrodu.:) kiedy się wyprowadzacie? będziesz w sumie dość blisko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapożyczyłam słonika szczęscia od majówek i czerwcówek 2006 :) im przyniósł szczescie, może i nam przyniesie w takim razie i nasze brzuszki beda rosly zdrowo a w nich beda dojrzewaly nasze male groszki :) P O W O DZ E N I A ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Nie zauważyłam wczesniej waszego wątku i załozyłam nowy. Ale jesli mozna chciałabym sie do was przyłączyc :) Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie ładne kreseczki :) tak wiec za jakies 8 miesiecy bede mamą... Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×