Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Gość malwinistka
hej dziewzynki...jak wam mijają święta , u mnie narazie tak sobie,jesteśmy u teściów,a teścia mam ponuraka... wczoraj byłam u znajomej ,ona ma 5 iesięczną córeczkę Nelę,bardzo sliczna dziewczynka....i jak to mała kobietka miała swoje humorki..najpierw się uśmiechała a za chwilę płacz...mój mąż był troszkę przerażony, ... dostaliśmy od niej kolejną torbę ciuchów...te dziecięce ciuszki tak pięknie pachną... NOWA to nie dobrze,że żle się czujesz...mam nadzieję żę ci przejdzie,i że nie będziesz musiała jechać do szpitala...może powinnaś wziąć nospę.... odezwij się później ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, mnie też męczył wczoraj brzuch. Nagle zaczął mnie boleć, takie jakby skurcze. Więc od razu bez zastanowienia siągnęłam po nospę i mi przeszło. Oczywiście wystraszłam się na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki :) późne aczkolwiek bardzo serdeczne życzonka Wesołych Świąt, dużo radości, spokoju, miłości, zdrówka dla Was, Waszych dzieciątek i rodzin :) ja spędzam święta z dala od kompa więc tylko wpadłam złożyć życzenia :) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczyny..ja dopiero od rodzinki wróciłam,czuję się bardzo przejedzona,widzę żę dziś pusto na forum....wy pewnie jeszcze się objadacie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam swiateczne obzarstwo?? mi o dziwo nie smakowalo to co zawse ale na szczescie byla tradycyjna warzywna salatka i nozki w galarecie, rodzinka sie smiala ze w koncu wygladam jak babka w ciazy a nie jakbym sie objadla... niestety swieta sa pod znakiem lezakowania bo bole w dole brzucha i skurcze niestety nie ustepuja. problemow z chodzeniem ciag dalszy a kazda zmiana pozycji tez mi nie sprzyja.biore nospe forte 3 razy dziennie ale spokoj jest na gora 2godz po tabletce. mam nadzieje ze to nic powaznego chociaz mam wrazenie jakby brzuch mi opadl i zaczynal sie bardzo bardzo nisko...w 1 ciazy tak sie zrobilo w polowie 8 miesiaca a tu znacznie szybciej, no i jak nie przejdzie to we wtorek pedze do ginka chociaz cichutko mam nadzieje ze mnie to ominie nowa - brzuch twardniec moze z byle powodu, mialas spory stres zwiazany z tym usg i odmowa lekarza wiec m.in. nawet od tego moglas sie tak czuc. a co do porodu... gwarantuje ci ze nie przegapisz ze TO juz TO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Aneczka, z obżarstwem nie jest aż tak źle. Największy błąd to talerz świątecznej zupki wieczorem. A że w ciągu dnia kilka innych smakołyków... Co do brzucha to mnie wczoraj też pobolewał ale myślę że to skutek przedświatecznych przygotowań. W sobotę miałam trochę szykowania. Niby żadna tragedia ale dwa placki, upiec mięso i zrobić sałatkę ale później miałam dość. Nogi bolały mnie jak cholera. No i doprawiłam się staniem w kościele a w sobotę jest naprawdę długo. A nogi bolą mnie coraz częściej. Przybyło mi 6kg więc niby żadna tragedia ale jednak odczuwam. Za chwilę idę na jakieś śniadanko i pomyślę , co można dziś ciekawego robić z córcią. Męż jedzie do swojej rodzinki a ja mam świateczny poniedziałek. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Widzę, że pustki na forum, wszyscu świętują :-) Męzu w kościółku, a ja chwilowo sie zebrałam i zasiadłam przed kompem. Jakoś w tym roku obżarstwo mnie nie dopadło, raczej się zmuszam do jedzenia z rozsądku, niż z ochoty. Wczoraj nawet na jakiegokolwiek placka nie miałam ochoty. Zresztą zmęczył mnie wczorajszy dzień na maxa, niby nic nie robiłam do stolu sidalam tylko do jedzenia, resztę przeleżakowałam, a i tak wieczorem brzucho mi nie odpuszczał. Aneczka mnie też się zdaje, że brzusio jeszcze się obniżył. Niby nic mnie nie boli, tylko to stawianie macicy, ale i tak jestem średnio spokojna. Wizytę mam dopiero 23, ale nie wiem czy czasem nie wybiorę się w czwartek. Zobaczę jak rozwinie się sytuacja. To ściskam i udanego poniedziałku zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja spędziłam święta bardzo aktywnie. w niedzielę byłam na dłuuuuuuugim spacerze po wielkanocnym śniadanku a potem wieczorkiem jeszcze na drugim w ryneczku wrocławskim, a dzisiaj po sniadanku pojechaliśmy z moim facetem na wycieczkę, weszliśmy na Strzeliniec i połaziliśmy sobie po skałkach tam ma górze a potem do domku :) teraz odpoczywam... było super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobodka spiochy :)) ja juz po swietach w pracy, jestem zmeczona troche jak to po swiatecznym odpoczynku hehe no ale nie moge za bardzo wolnego brac, w koncu to moje ostatnie tygodnie w pracy, umowilam sie z szefem ze ide na l4 od maja. swieta minely stanowczo za szybko, w tej chwili jedyne co po swietach czuje to zgaga :( niestety powrocila i mam nadzieje tylko ze to jednorazowo dzis z rana odebralam wyniki morfologia: RBC-3,82, hgb -11,5, HCT - 33,0, sa obnizone ale nie pamietam ile w stosunku do ostatnich, na ile sa dobre waszym zdaniem? a cukier to: przed wypiciem 4,3, a po wypiciu glukozy 5,36 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jak ja wam zazdroszcze tego aktywnego spedzania swiat!!! u mnie caly ruch polegal na wyjsciu z bloku z 1 pietra od siebie i wejsciu na 4 pietro blok obok. praktycznie caly czas przelezakowalam ale musze przyznac ze troszke pomoglo i dzisiaj w nocy nawet spalam i juz takich silnych skurczybykow nie mialam aaa no i dokonalam odkrycia ;) – rano w brzuszku w obwodzie mam 104cm podczas gdy wieczorem az 111!!!! zastanawialam sie tez jak swieta maja sie do wagi ale bez zaliczania kibelka jest tylko 0.5kg wiecej niz bylo w piatek wiec praktycznie roznica zerowa i cale szczescie :) z ta roznica w obwodach to mysle ze to moze byc od picia wody no i przekladania sie malca, normalnie mialam okragla pileczke a wczoraj mialam wrazenie ze malec polozyc sie odwrotnie tak jakby mi pepek nozkami chcial wypchnac, smieszne uczucie swoja droga i radocha dla rodziny bo mi tuniczka skakala :D stonka no i jak co wymyslilas dla cory? nasza najwieksza atrakcje ma jesli idzie o przygotowania, noszenie podawanie pomaganie w nakrywaniu do stolu... nie szlo jej zajac niczym innym :) istraa - ja tez mam wizyte 23kwietnia (usg u guru w wawce) a u mojego gina na 26 jestem umowiona. na szczesciepo 2 dniach lezakowania dzisiaj ten bol \'bez niczego\' jakos przeszedl i zostaly typowe skurcze i stawiajaca sie macica. ja jestem z tych co wiedza ze trzeba odlezec lyknac wredna zolta przyjaciolke i dopoki mi nie doskwiera lekarzy omijam. jesli jednak bole powroca to smigam do lekarza. maz mi pozwolil robic sobie kilkuminutowe sesje na kompa i spacer do sklepu osiedlowego ale wylacznie po chleb takze zobaczymy jak to bedzie blada - wyniki sa obnizone ale tylko lekko ponizej normy, mysle ze gin moze juz zdecydowac sie na podanie specyfiku z zelazem ale niekoniecznie, dobra dieta bogata w zelazo moze tez tutaj wystarczyc. z tym cukrem to nie mam pojecia bo to jakis inny wynik bo pozostale dziewczyny pisaly cos o normie 140 a ja tego badania osobiscie nie robilam marylka - u nas tez corcia polewala rodzinke aby tradycji stalo sie za dosc no i powodzenie bylo na przyszly rok ;) z mezem tez sobie zrobilismy lany poniedzialek i moi rodzice stwierdzili ze fajnie sie na nas patrzy bo mimo ze niby stateczne malzenstwo to zachowujemy sie jak dzieciarnia :) a ogolnie to ja nie lubie okresu poswiatecznego... po 3 dniach z mezem on dzisiaj do pracki a ja w domku i czuje sie strasznie samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) i po świetach :) portfel odchudzony, na wade +1 kg ;) pora wziać sie do roboty :) widze ze sporoz was wybiera sie na przymusowy urlopik, ja do piero od miesiaca pracuje, bo na poczatku ciąży byłam na wiecznym zwolnieniu i myśle, ze nieźle mi to służy :) ciesze sie ze nie tylko ja mam problemy z bolącym brzuszkiem, chociaz zyczyłabym nam wszystkim, aby ten problem nas omijhal szerokim łukiem :) ja w sobote myslałam, ze wyląduje na pogotowiu, bo zjadłam jabłko i bardzo przytomnie popiłam wodą i dostałam takich potwornych skurczy, ze cos potwornego. i oczywiscie zgbiłam Nospe! na szczescie mieta pomogła :)) dviki-bardzo sie ciesze, ze dzidzia tak dobrze sie rozwija :)) oglądanie nasych maluchów na monitorze t zawsze wielka radosc :) blada- wyniki masz troszke zanizone, ale nie przejmowała bym sie zbytnio, bo mam prawie identyczne i jak poszłam z nimi zaniepokojona do lekarza, to uspokoił mnie, ze dla kobiet w ciaży normy sa inne, np. hemoglobina w normie jest już od 11 :) no bo w koncu jesteśmy w ciąży!! tak wiec głowa do góry, na pewno jest dobrze :))) a tabelka sie zgadza, wychodzi chłopak jak nic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, No i po Świetach! Straaasznie sie objadłam, jako że w ciąży pozwalam sobie więcej pofolgowac, to wczoraj niestety przesadziłam i czułam się straaaasznie objedzona wieczorem. Mięta pomogła tylko minimalnie. stawić wszystoego nie mogłam. Mam nadzieje, że obżarstwo moje nie zaszkodzi dzidzi... Dziś sie \"odtruwam\" - rano tosty dżemem, w pracy jabłka i jogurcik i jakis obiad spokojny. Stanowczo się przejadłam... Miałam iśc jutro na badanie glukozy, ale po tych świątecznych ciastach moge miec chtva jakies dziwne wyniki, takż e poczekam do czwartku lub piątku, ąz sytuacja żoładkow - traienna się w miare ustabilizuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki 🌼 Swieta i po swietach. Wielkiej roznicy na wadze nie widze, natomiast czuje pustke w domu. Aneczka ja podobnie jak Ty, po 4-ech dniach (bo moj mezulek juz w piatek nie byl w pracy) razem spedzonych czuje sie samotna. Marylka to fajne kolezanki odwiedzily ciebie :) Ja to wczoraj mialam taki bol glowy, od niepamietnych czasow, ze znajomi chwile u nas tylko posiedzieli i uciekli do domku. Rano dzwonilam do laboratorium i moja glukoza przed wypiciem wynosi 4,34 a po wypiciu 6,68 :( No i do wizyty u lekarza w czwartek maly stresil. Ehhh wiecznie cos. Ale... mam dzisiaj studnioweczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieta, swieta i po swietach:( :( :( Witam Was:) Swieta spedzilam bardzo, bardzo milo:D :D :D W niedziele mialam duzo gosci, na szczescie jedni przyszli w dzien- a ze u mnie dopisala swietna pogoda(18 st.) wiec siedzielismy w ogrodku- a drudzy na wieczor. Troszke sie balam czy nie przyplace tej gosciny zlym samopoczuciem i bolami brzucha ale na szczescie nic takiego sie nie pojawilo i cale swieta swietnie sie czulam:D :D Wczoraj mielismy jechac na goscine ale ostatecznie zrezygnowalam z powodu odleglosci (140 km w jedna strone) Ogolnie zle znosze jazde samochodem. Bylam z mezem na spacerze, na lodach i ogolnie odpoczywalismy. No a teraz szara rzeczywistosc :O Aneczka- co do kalendarza to juz pisalam- podwojnie sie nie zgadza. Wychodzi dziewczynka a sa chlopcy ;) ;) Blada- wynikami hgl. nie masz sie co martwic (ja mam 10,4). U kobiety w ciazy wynik do 11,0 to norma a w III trymestrze to nawet 10,5 do to nie tragedia. Wiem- bo jestem przewrazliwiona na punkcie anemii i juz sie dokladnie lekarza wypytalam. Oczywiscie lekarz moze zalecic zelazo ale martwic sie nie powinnas :) :) Co do wagi to po swietach nie kontrolowalam ale obzarstwa raczej nie bylo wiec nie powinna drastycznie wzrosnac:) A dzis to jeszcze mam zaproszenie na "poprawiny"... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki...święta już minęły i czas do pracy... swięta spędziliśmy u teściów i nie ukrywam żę się objadałam smakołykami i naszczęście dobrze się czułam... ja tak samo jak wy czuję się teraz samotnie bo moje kochanie zostało w legnicy bo tam pracuje,a ja musiałam wczoraj wrócić do wrocławia do pracy,jeszcze się wkurzyłam bo on przyjedzie na wekend a ja w sootę i niedzielę pracuję a za to piątęk mam wolny ale już i tak postanowiłam że biorę sobię na żądanie w sobotę wolne...a wogóle to pracuję do końca kwietnia ide na l4 ,ale zastanawiam się czy nie wziąć najpierw urlopu za ten rok a dopiero później na l4?? może możecie mi doradzić....??? wczoraj miałam skurcz ale po nospie mi przeszlo....dziewczyny co tzn ,,stawiająca się macica"?? jutro idę do lekarza,pewnie skieruje mnie na badania(jeszcze nie miałam glukozy)...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie święta minęly dosyć fajnie. Wszyscy dbali żebym nic nie musiała robić, przynajmniej naczynia udalo mi sie myć :) W niedzielę wieczorem i wczoraj troszkę twardnial mi brzuszek-ale bezboleśnie naszczęście. Co do wynikow glukozy-wiem ze jest dorma do 140 mg/dl. A wy dziewczynki macie najwyraźniej w mmol/l :). A otot przelicznik :) 1 mmol/l = 18,1 mg/dl Tak więc można sobie przeliczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeliczyłam z ciekawości wasze wyniki po glukozie :) Są bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka78 mnie pani w laboratorium mowial, ze po wypiciu tego plynu gorna granica wynosi 6,40, a moje wyniki to 6,68 :(:(:( , wiec nie musze przeliczac, tylko czekac na wizyte u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świetach ;-) brzuszki pełne? moj tak dosyc.... w niedziele sie objadlam słodyczami, moja mamusia wie co ja lubie hihihi a mój Mały tez nie pogardzi. Moja siostra miala ubaw karmila mnie słodyczami, głaskala po brzuszku i miala radoche jak Mały kopal i skakal :-) Malwinistka gratuluje wlaściwej decyzji! koniec z praca! L4- pełen relaks i odpoczynek! :-) Musisz teraz myslec o sobie i Maleństwie. Ja wiem ze praca, ze finanse ze róznie to bywa..... ale czasem naprawde nie warto. Bierz L4 a urlop wypoczynkowy wybierzesz jak skonczy Ci sie macierzynski. Ja mam caly urlop z tego roku i nawet 8 dni z zeszłego. Wybiore wszystko po macierzyńskim. znowu to kilka tygodni dłuzej z dzieckiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia- to już zgłupiałam, u mnie taka granica o której mówisz jest ale na glukoze na czczo :(. Może co laboratorium to inne normy. Lekarz napewno będzie wiedział czy sa dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka78 powiem ci szczerze, ze nie chce niepotrzebnie nakrecac sie i martwic na zapas. Skoro mam gorna granice przekroczona to pewnie tak jest :( Ide w czwartek do gina to mi poda wiecej informacji i szczegolow, a poki co nie stresuje sie, bo to szkodzi malej, a po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_ia
malwinistko urlop weź po macierzyńskim :) tez specjalnie sobie zbieram, aby pobyc dłużej z maluszkiem, a jeżeli za ten czas miałabym dostac pieniążki to super :) moja szefow mówi, ze prawie wszystki kobietki cieżarne tak robią, wiec to chyba nieglupi pomysł :) a l4 tez jest przeciez płatny :) dviki, tez wrózyłam sobie kiedys nitką jaką płeć bedą miały moje dzieci i wyszedł mi chłopak i dziewczynka :) na razie kopie chłopak, a że jest to moje pierwsze szczęście, wiec kto wie ;) zreszta na wróżbach wyszło tez , ze pierwsza z towarzystwa mojego babskiego wyjde za mąż i sprawdziło sie, chociaz zawse byłam temu przeciwna i moje przyjaciółki bały sie że skazuje je na staropanieństwio :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameelia*
a ja mam termin na 17 lipca:)ciąza bliźniacza(dwujajowa),spodziewam sie dwoch uroczych (jak ich rodzice hihi) chłopców:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie po swietach tak sobie nastruj,od dwoch rzech dni w nocy pobolewa mnie brzuszek ,nie jest to raczej grypa zoladkowa bo nie mam wymitow ,ani rozwolnienia a apetyt mam..wiec nie wiem chyba za duzo jem i moj organizm nie potrafi tego szybko i bezbolesnie strawic ..bo puszczam baki -jesli boli mnie brzuch wiec to chyba zaparcia? Nospe nie bralam jeszcze ani razu i nie wiem czy na zaparcia sie bierze?? bo to niby przeciwbolowe?-bylabym wdzieczna jesli odpowiedzialybyscie mi na to pytanie . Dzis odpuscilam sobie szkole rodzenia ,bo stwierdzilam ze musze sie pouczyc zjazd mam w ten weekend wiec trzeba przysiasc ,a rano najlepiej mi wchodzi nauka ,jutro ide wkoncu na to usg mam nadzieje ze sie wkoncu odbedzie bo jak nie wybuchne i powyzywam lekarzy;) ze sobie w kulki ze mna leca ! A propo glukozy to moje wyniki nie wiem czy sa dobre na czczo glukoza wynosi 77mg/dl a po godzinie 78mg/dl nie wiem mam tu tez zapis \"referencyjne\" i pod tym 110 ale nie wiem co to oznacza granica??odpowiedzcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie Ameelka:D :D :D Ja tez bede miala 2 chlopcow dwujajowych:D :D :D Jesli masz ochote to zajrzyj tez na topik \"Ciaza blizniacza\". Nova- na twoje dolegliwosci polecam herbate z kopru wloskiego rano i wieczorem. Sama wyladowalam z bolem brzucha w szpitalu i tam mi ja polecono. Od tego czasu czuje sie duzo duzo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświatecznie !!! Ja już nic nie kapuję z tą glukozą, nie wiem od czego zależą te wyniki i jak to jest. Ja miałam wynik 7,8 w mimimolach, pani w labie była uprzejma przeliczyć mi na mg/% i wyszlo 140, czyli niejako górna grnica. Bylam z wynikami u gina i powiedziała, że mogą być, że cukrzyca to dopiero powyżej 180 mg/%. gadałam jeszcze z cicia położną i powiedziala też że jest OK, co najwyżej lekarz zleci jeszcze jedno badanie ok 31 tygodnia glukozą 75g. Tak więc pomieszanie z poplataniem z tym badaniem. Aneczka u mnie te skurczybyki stawiajace macicę raczej nie są bolesne, czasem tylko troszkę mnie ciągną. Cioteczka powiedziała, żebym jeszcze magnez sobie walneła, bo to również rozkurczowo na macicę i powiedziała, że u nich na oddziale zawsze pomiędzy kolejnymi porcjami rozkurczowych dają kroplówki z magnezem. No to łykam ten magnez. I popijam meliskę czasami. Nowa nospa nie jest na zaparcia, tylko rozkurczowa i te bóle faktycznie moga być spowodowane brakiem wypróżnienia, spróbuj jakis śliwek pojeść i generalnie czegoś co dziala na ciebie kałopędnie :-) na mnie zawsze to kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze aktualizuję..... Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....27.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....28........05.07 .07 ???......+4 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......28.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....27.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....25. ...15.07.07...+9 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .26......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...25.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......25. .22.07.07....+8 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..24 ...23.07.07..10 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+16 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 basia_81.....Basia..........25........Wrocław......24.. .....29.07.07. +3 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......24.... ..30.07.07.+7 i jeszcze pytanko do babeczek - belferek....no bo wiadomo nasz milościwie panujący minister edukacji podwyżki zrealizowal....i teraz moje pytanko, czy to co dostalyśmy to podwyżka na czysto, czy może wyrównana z kilku miesięcy???? bo się do rachuby nie moge dodzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też aktualizuję :) Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....27.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....28........05.07 .07 ???......+4 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......28.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....28.. ..09.07.07...+12 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....25. ...15.07.07...+9 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .26......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...25.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......25. .22.07.07....+8 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..24 ...23.07.07..10 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+16 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 basia_81.....Basia..........25........Wrocław......24.. .....29.07.07. +3 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......24.... ..30.07.07.+7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....27.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....28........05.07 .07 ???......+4 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......28.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....28.. ..09.07.07...+12 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....25. ...15.07.07...+9 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .26......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...25.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......25. .22.07.07....+8 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..24 ...23.07.07..10 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......26... .23.07.07...+16 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 basia_81.....Basia..........25........Wrocław......24.. .....29.07.07. +3 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......24.... ..30.07.07.+7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie, pomyliły mi sie nicki i zamiast basia_81 wyszło basia_ia ;):):) dviki tak sobie mysle, ze nie nalezy niedoceniac guseł ludowych ;) w koncu nasze babcie potrafiły na podstawie zupełnie absurdalnych rzeczy okreslic płec maluszków jeszcze nienarodzonych, to w czym niteczka miałaby byc gorsza ;) chociaz obawiam sie, ze tak wyszło, bo tak chciałam aby wyszło, zawse chciałam chłopca i dziewczynke :) z drugiej strony mojej koleżance wyszły same chłopaki i to w ilosciach hurtowych, az sie przeraziło, wiec kto wie ;):):):) wazne ze zdrowe, nasze i kochane!!! nowa jezeli masz problemy z zaparciami, spróbuj rano wypic pusty zoładek słaba kawke bez mleka, mi to zawsze pomaga. do tego zjadam jabłko, choc wiem, ze niejedną ciężaróweczke taki zestaw moze zemdlic ;) w kazdym razie dzieki takim owocowym wkładkom nie mam żadnych tego typu problemów :) czasami pobolewa mnie brzuszek, jak mój Kubuś fika w brzuchu i sie uroczo rozpycha :):) jeszcze mam pytanko do was, wszystkie chodzicie do szkoły rodzenia? bo mi pare osób odradza ze względu na to ze bede miała cesarke, a po porodzie na dwa miesiace zamieszkamy we trójke i moich rodziców, a moja mama jest absolutnym aniołem i wiem, ze najlepiej mi pomoze w pielęgnacji maluszka :) poza tym, przez dwa miesiace po dwa razy w tygodniu po die godziny to troche duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×