Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

marylka wysciszaj telefon ja tak robie uprzedzilam mojego faceta jak wstaje zawsze dzownie do niego ze wszytsko ok, czasami jak ktos dzowni z bzdurami to pozniej trudno mi zasnac.... justka dzieki za porade co do laktatora mnie sie wydaje ze ja nie mam i nie bede miala mleka piersi mi sie prawie wogole nie pwoiekszyly i nic mi z nich nie leci moze toi dlatego ze malo przytylam juz sama nie wiem.....a po cesrce podobno sa problemy z laktacja wczoraj brat mnie zobaczyl /cioteczny/ i mowi ale masz fajny maly brzuszek kiedy mas ztremin a ja za tydzien gdzies a on co??? myslalem ze to 7 mc hahaha wogole nie przytylas tylko masz kulke hahah bylam u nich z plyta usg 3d i ogladalismy gabryske byli w szoku 2 razy ogladali hihihihi dzis na obiad spaghetti bo jutro moze sie okazac ze w tym tyg rodze i juz nie bede mogla nic jesc buuuu a teraz gotuje kompot z truskawek i wybieram sie do sklepu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka widzę, ze kupiłas niezły zestawik :) ja chyba poczekam, jak bede karmic, chce miec pewnosc, ze nie bedę musiała wcisnąc go w kąt :) marylko z chrap[aniem to podobno normalna sprawa :) moja gin powiedziałą, ze pod koniec ciaży to sie nasila i podobno leżenie na boczku pomaga :) mój małżonek mówi, ze nie zdarza mi sie chrapac, ale on ma taki głęboki sen, ze pownie w ogóle by nie usłyszał ;) tez jadłam wczoraj kiełbaske z grilla i popiłam piwkiem bezalkoholowym, na szczescie obyło sie bez niespodzianek, choc mały nabawiałsie niezłęj czkawki ;) a swojadrogą skoro nasi mężowie juz teraz tak panikują, to co bedzie, jak faktycznie bedzie tuż tuż do porodu! wiecie co? ledwo zjadłam śniadanko, a już zaczynam o obiedzie myslec ;) troche za wczesnie, ale mój apetyt ostatnio reguluje sie według swojego własnego zegara ;) ja tez kupiłam te pampersy new baby, zreszta patrzyłam na wage zamiast na numer i chyba bym sie nie zorientowała, ze cos jest nie tak :) ale wydaje mi sie ze są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi, nie zamartwiaj sie na wyrost ze nie bedziesz miala pokarmu i nie sugeruj sie wielkoscia piersi. Zycze Ci obys nie miala problemow z laktacją i na pewno wykarmisz swojego maluszka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, ja w nocy podjadam slodycze.... :-) jak prawdziwa ciężarna :-) a caly czas marudziłam ze nie mam ciązowych zachcianek. To w koncu mam :-)) a ten zestw chodzil za mna caly czas. Cena byla ok wiec oplacalo sie kupic. mysle ze butelki i sterylizator wykorzystam na pewno a jesli laktator sie nie sprawdzi teraz to moze przy drugim :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka ja tez mam nadzieje, ze bede karmic jak najdłużej :) moja mama nie miała pokarmu przy jednym i przy drugim dziecku, a ja mam w sumie małe piersi i zero w nich mleka jak na razie, wiec wole dmuchac na zimne :) no ale jestem dobrej mysli :) marylko mja lekarka juz na poczatku ciaży uprzedziła mojego małżonka, ze ma sie nie martwic, ze jego małżonka zacznie nagle arie nocne urządzac ;) to podobno rosnący brzuszek tak na nas wpływa :) a swojądrogą bardzo dobrze, przynajmniej nasi mażonkowie wiedzą, jak my czasami musimy sie w nocy meczyc :):) no nic ledwo południe mineło, a chyba obiadek nie zechce juz poczekac ;) ide cos pichcic! dobrze, ze mam mamine zapasy w lodówce, bo pewnie znowu skonczyłoby sie na jakies garmażerce paskudenj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) weekend minął mi dobrze, w sobotę jak na zamówienie chłodniej (miałam iść na zajęcia i stwierdziłam ze jak będzie nadal taki upał to nie pójdę), ale było całkiem oki z pogodą a mój ukochany tak się przejął moimi omdleniami ze sam bez proszenia mnie zawiózł i potem przywiózł choć mu mówiłam ze sama dam radę wrócić z uczelni. cały weekend czułam się super a wczoraj wieczorkiem jak mnie bóle w podbrzuszu dopadły tak mnie męczyły do samego rana, aż się przestraszyłam bo wcześniej cieszyłam się że mnie nic nie boli nie mam żadnych skurczy i co? jak na zawołanie wieczorem mnie dopadły :P czekamy teraz na wieści od kumpla bo jego żona miała rodzić 15 czerwca i ciekawe czy już urodziła. kumpel obiecał że jak zostanie tatusiem to mojego faceta zaprosi na wódkę... to sobie młodzi tatusiowie pogadają, heheh :) kolega się podzieli z moim przeżyciami z porodu to się mój zestresuje, albo i może nie zobaczymy. zwłaszcza ze żona kolegi rodzi naturalnie a ja przez cc to trochę inna sprawa. wiecie co, z tym wykształceniem to prawda co piszecie. ja zawsze wiedziałam ze skończę studia, poprostu miałam taki plan i nawet mi przez myśl nie przeszło żeby studiów nie skończyć, myślałam też o doktoracie, ale stwierdziłam że to nic nie daje oprócz satysfakcji, a narazie nie mam czasu żeby robić doktorat dla przyjemności. ale tak to jest...u nas w firmie w biurze pracuje kilka osób w tym dziewczyny z księgowości (w tym ja) i z działu handlowego kazda po studiach przynajmniej po jednym kierunku, choć jedna to po dwóch kierunkach, i wszystkie zarabiamy w granicach 1800 zł, natomiast budowlańcy, którzy u nas pracują (firma buduje nową siedzibę) zarabiają od 3000 wzwyż a sa to ludzie w większości o tak żenującym poziomie intelektualnym że mnie to przeraża, koleś który skończył podstawówkę, nie potrafi się wysłowić i ledwo umie podpisać a na dodatek cały dzień op... na budowie, udaje że pracuje a tak naprawdę pije ciągle zarabia 2,3 razy więcej ode mnie. strasznie mnie to wkurza, ale cóż mamy taki kraj. fajne wieści od Aneczki :) widocznie trzymanie kciuków przez tyle lipcóweczek daje rewelacyjne rezultaty :) mam nadzieję że już niedługo wrócą z Krzysiem do domku i będziemy mogły zobaczyć pierwsze lipcowe (czerwcowe) dzieciątko :) istraa piękna tabelka :) gratuluje inwencji, bo faktycznie już trzeba było przygotować tabelkę dla dziewczynek, które urodziły....będzie nas teraz przybywać z każdym dniem, ale mam nadzieję ze nie za prędko :) Basiu jeśli chodzi w wychowanie mojej córci to szczerze mówiąc nie mam jeszcze sprecyzowanego planu ani koncepcji, chociaż my też słyszymy dobre rady od znajomych rodziców. przede wszystkim mam zamiar dawać swojej córci duuuuuuuużo miłości i serca, kierować się intuicją i poświęcać jej jak najwięcej czasu. a od popełniania błędów i tak nas nic nie uchroni więc nie trzeba się nastawiać ze będziemy perfekcyjnymi mamami bo to tylko droga do wielkiego zestresowania. Sendi trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i za miejsce w szpitalu. wiem że się stresujesz samą cesarką żeby jeszcze do tego dokładać niepewność co do miejsca w szpitalu, lekarzy itp. ja nie znoszę takiej niepewności, co będzie, gdzie będę rodzić, kto mi będzie robić cesarkę dlatego starałam się wszystko wcześniej załatwić i ustalić. taka wiedza daje względny spokój choć wiadomo że stresu się nie uniknie. także zycze ci zeby wszystko się dobrze ułożyło po twojej myśli :) a pielęgniarką się nie przejmuj, przecież to nie ona decyduje czy masz wadę za małą czy nie, więc może sobie gadać... ja kupiłam pampersy newborn to są na 2-5 kg. myślę ze na takiego maluszka świeżo po urodzeniu będą ok. co do laktatora to się jeszcze zastanawiam, bo nie wiem jak będzie u mnie z karmieniem piersią. podobno po cesarce może być kiepsko z pokarmem przez jakiś czas. także chyba poczekam tak jak Basia do urodzenia dziecka i wtedy zdecyduję, bo jednak jest to niemały wydatek. jeśli już miałabym kupować to chcę kupić Avent Isis. tak mi się jakoś spodobał :) fajnie że się ochłodziło :) poprostu od razu sie super czuję :) oby tak było jak najdłużej...trzymajcie się wszystkie cieplutko i życz e wam jak najmniej bólów brzuszka tudzież innych dlegliwości :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... dziewczny mi tez ciągle duszno, krzyż boli i coraz ciężej mi sie spi - zupelnie ni moge zbaleźć sobie odpowiedniej pozycji.... Dobrze ze dzis nieco chlodniej, ale moj organizm to i tak mała elektrownia i ciagle mi goraco. Odetchnelabym chyba jakby bylo ze 14 stopni na dworze... Co do majtek poporodowych, to zamowilam sporą pakę roznych pierdulek n aAllegro, w tym m.in. 3 szt majtek poporodowych harmann - powinno wystarczyc, zwlaszcza ze mozna je prac, a w tych upalach, to pewnie i tak wszytsko bedzie szybko schlo :) Ile podkladow poporodwych Bella zabieracie do szpitala? Ja kupilam 2 paczki po 30szt - starczy? No i co potem? Wkladki czy normalne podpaski jeszcze kupic?? Bo te podklady belli tpo chyba na pierwsze dni, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie stopkę, będzie wielkie odliczanie hihi :) jeszcze się zaktualizuję... MAMUSIE OCZEKUJĄCE Sendi79......Karla.......27.....Warszawa......38.. .....01.07.07... +6 C s-a-m-o-t-n-a....Olga....27....śląskie.....38 ..... 04.07.07...+13 Wojtuś Jolka87...........Jola ........20......Warszawa….37…....07.07.07... +1 Kokopelasa.....Asia........28.......Brzeg Dolny..38…....07.07.07….+14 Istraa......Aga.........26.......Kraków....... .38........08.07.07....+5,5 Myszka1975...Bożena...31.......Katowice....37..... 08 .07.07..+14synuś Anulka78....Ania.....29.....Szczecin.....38... 09.07.07......+17córeczka Blada.........Małgosia..27........Małopolskie.37... ....10.07.07......+8 Asiulek78.....Asia......28......Wrocław....37.....10.07.07…..+13..córeczka termal........Teresa......28.......podkarpackie.... 37...11.07.07......+9 Edzia.........Edyta.......23.......Białystok....... ..37…..11.07.07…..+2 nowa346.....Magdalena..20.....kujpomorskie.....37..13.07 .07…...+2 gosdan.....Gosia........31.....dolnośląskie....3 6......15.07.07.....+17...S sosim......Marzena...30......WROCŁAW....36… ...17 .07.07….+13 córka Olcia81......Ola.......26......śląskie. ... 35…...18.07.07…..+10 córeczka Pestka1980....Lila......27......wielkopolskie....35 ...18.07.07......+14 Dominisia....Dominika...25.......kuj-pom.........35.... ...21.07.07......+7 Hoogata.....Agata........28.......Kraków…...... .35.......22.07.07......+6 aga_sunset...Agnieszka..29..Włocławek..35 ...22 .07.07.+14 chłopczyk marylka2007...Monika...24....śląsk......36...22. 07.07…..+ 16 Córeczka Meggie1977....Magda....30.......śląskie.........35.. ....22.07.07…...+ 16 Stonoga...........Iga.........28...Warszawa......3 5......23.07.07.......+3 Dviki.......Gośka......26.....podkarpackie…. 35......23.07.07……+12 Ania1706....Ania...22....Wadowice....35... ...23.07.07....+20 Córeczka Terka76.....Teresa...31......Lubelskie.......35 …..23.07.07……+7 córka malwinistka..Malwina...26.......Wrocław......34...... 25.07.07…….+12 s Justyna 5X83 .Justyna...23.....Szczecin......34......25.07.07… ….+15 s? jumik........Justyna...34.....śląskie........34.....27.07.07…… +10 synek Anulka26.....Ania...26.....DE/ Köln........35.......29.07.07...+2 chlopcy basia_81......Basia....25.....Wrocław......34 …...29.07.07…... +6.synek madzik80....Magda....26....Wrocław....34.....30.07.07..+10 córeczka ? Ally23..........Natalia.......23......Sląsk.... ....38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka........25.....Olkusz........38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1.....Monika....19......śląsk..........38.....29 .06.07....+6 Joanna78.......Joanna......28......Sopot.........38..... 02 .07.07....+5 moon.............Asia.........30…...Warszawa.....3 7.10.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.......36.. .12.07.07…..+8 syla1234.......Sylwia......33......Bydgoszcz..36....13.0 7.07....+8 lojka32.........Jola..........33.......Głogów.......35 ...23.07.0.7….1 Agaa1979.....Aga.........28.......Gdynia.......35... ..23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a....Gosia........30.......usa/Bialystok.34.. .24.07.07 corka(?) listkaa..........Karolina...24........pomorski.....34 ....25.07.07...-4 paula21........Paulina.....21........małopolska...34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice.....34.....27.07.0 7..+10 Bossanova.....................34........................ 34.......28.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.....Imię dziecka.....Data ur.....Godz.ur....Waga...Długość...Poród Aneczka1979...Krzyś.....12.06. 07.....9.10.......2950.......49.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek cos jest z tą niewspólmiernoscia prac :) mó małżonnek stwierdził, ze chyab zrezygnuje z habilitacji i zrobi sobie uprawnienia na operatora koparki, bo to bardziej dochodowe ;) ale szczerze mówiąc, chyab wole zarabiac grosze, a miec coenieco pod kopułką, niż na odwrót ;) madzik ja kupiłam tylko jedne wkładki te belli i mam nadizeje, ze starcza :) chociaz w moim opakowaniu jest chyab tylko 10 sztuk, moze faktycznie dokupie :) a potem biore podpaski, bo słyszałam, ze podkłady to tylko na pierwszy, góra drugi dzien są potrzebne, a kupie sobie po prostu te cieniutkie podpaski i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - faktycznie, te podklady Belli sa po 10 sztuk, pomylilo mi sie :) A zwyklych podpasek ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka na dzisiejsza nocke mam juz przygotowany koszyk nektarynek, ale wiem ze w kuchni w szafce lezy tabliczka czekolady :-) ciekawe co wygra dzisiejszej nocy :-) nektarynki czy czekolada, chociaz ta czekolada moze nie przetrwac do nocy hihihi a teraz zrobilam sobie papke z truskawek i banana :-) a potem arbuz i siku co pięc minut :-) Madzik ja mam dwie paczki (po 10 sztuk) tych podkladow belli i paczke podpasek, to mozna zawsze dokupic. Wazne zeby na poczatek bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka narobiłas mi apetytu na nektaryny :):) cyba skocze po jakies owocki :) w ogóle jakis apetyt ogromny mne dopadł ostatnio :) po obiadku zotało tylko wspomnienie i powoli pora na deser ;) oj te ciażowe bolączki ;) madzik ja biore jedno opakowanie zwykłych. zgadzam sie z justką ze trzeba cos miec na poczatek, a potem mąż dowiezie jak bedzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie nie miałam nocnych spacerków do lodówki ;). Ale w dzień dogadzam sobie jak tylko mogę! Dzisiaj zrobiłam kolejną partię ogóreczków małosolnych ;) Spotkałam sąsiadkę, która powiedziała że myślała że ja już \"po\" hihihi. Mimo że mam termin na 9 lipca-to mój mężulek obstawia 30 czerwca, bo wtedy on ma urodzinki a poza tym wtedy jest pełnia ;). No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja w dzien dogadzam sobie owocami a w nocy czekoladą :-) hmmmm ogóreczki małosolne, dobry pomysl :-) dziewczyny w 9tym miesiącu wraca mi apetyt hihihi ale to dobrze bo jak bede karmic piersia to chyba trzeba bedzie uwazac co sie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chwilke mnie nie było a wy juz tyle naprodukowałyście Ja też kupiłam pampersy nr 2 bo słyszałam od znajomych, że 1 mogą być za małe ale nie wiem czy jednak nie kupię jeszcze jedynek, bo jak by miały sie przelewać Byłam teraz u ginka i robiła mi to jakieś bakteriologincze badanie. Włożenie wziernika to jest dla mnie koszmar (nie chce wiedzieć co bedzie przy porodzie) Tak się napięłam że wyskoczył ten wziernik ze mnie jak z procy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o apetyt to ja mam straszny!!! też jadłam nektarynki, mąż się śmieje ze mnie że ja po każdym posiłku potrafię iść jeszcze na czereśnie i nic mi po tym nie jest. A słodycze to bym jadła kilogramami. Jesteśmy stałym gościem w cukierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha dviki ja mam teraz ogromny apetyt nie tylko na slodycze hihihi oj ten 9ty miesiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dviki - mi sie chce sexu ostatnio bardzo, zwlaszcza jak mi sie snil sexok 4 noce z rzedu... :D ale mam zakaz od ginki ze wzgledu na skracajaca sie szyjke :( no i mężuś ma juz od pewnego czasu stracha... takze cos czuje ze zadzalejemy dopiero po połogu :( Ja tez slodycze uwielbiam, a draze kokosowe sa pycha!!! dviki - jesz te draze \"korsaz\" ze Skawyczy inne? O qrcze, az sie glodna zrobulam :D pora chyba na 2 czesc obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia - ja jeszcze nie mam fotelika. Ogladalismy z mężem w sklepie i zastanawiamy sie miedzy Maxi-cosi, Romer a bebe-comfort. Przynajmniej te nam polecili sprzedawcy i dobrze o nich pisali w necie. Ale niestety kosztuja ok 500zł :( Tak czy owak jeszcze nie kupilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnika - mi tez puchna nogi, i chyba wiekszosci ciężarówkom w te upały.. :( W sumie niewiele mozna tu zrobic, bo pytalam ginki o to: - lezec z nogami wyzej niz reszta ciala - chlodna oklady na nogi - ew.duzo pic wodu i soku z jablek i jesc jablek, bo to dziala moczopędnie i usówa toksyny. Tylko ze ja tej ostatniej metody nie moge stodowac, bo mam nakaz glownie lezec i latanie co chwila do kibelka nie byloby wskazane :P A co do bółów jak na miesiaczke, to tez tak mialam. Plus od czasu do czasu takie ukłucia jakby mnie kto igła kłuł. Zapytałam o to ginki i poeidzala ze mam wiecej odpoczywac, lezec, nie chodzic ,bron boze nie dzwigac. Takze odpoczywaj kobieto wiecej .A najelepinto oczywiscie skonsuluj to z lekarzem - mi wyszlo wlasnie ze szyjka sie skraca :( no i musze lezec i lykac tabletki... Arnika, a ty pracujesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was u mnie wszystko w porządku prócz tego że mama w szpitalu od tygodnia jest bo ma złamaną ręke i czekała tak długo żeby jej ją poskładali ale właśnie dziś miała operacje i kilka minut temu przywieżli ją już z bloku operacyjnego cały tydzień spędziłam krążąc między szpitalem a domem byłam u gina tydzień temu miałam robione usg i moja krupcia miała 2140g wszystko w porządku ułożenie takie jest jak powinno być do porodu i mam nadzieje że się nie zmieni tylko nadal wszystko bardzo nisko ale nie mam rozwarcia i to jest najważniejsze Dominisia świetne są te foteliki z allegro i wcale nie takie drogie więc sobie taki zafunduje tylko pod koniec tygodnia bo z mężem musze się naradzić co do koloru dviki a co do sexu to też mam ochote ale nie częściej jak 2 razy w tyg z resztą mój mąż jest strasznie przewrażliwiony na punkcie naszego synka i non stop się o niego martwi więc oboje stwierdziliśmy że często robić tego nie będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 opakowania podkladow belli pozniej najwzyej dokupie...znowu mi reka dretwieje a szczegolnie palec....wskazujacy wiec nie bardzo moge pisac a co do seksu totrana abstynencja od 2 mcy chce mi sie oczywiscie najbardziej sotatnio ale mam takiego stracha ze wywola to porod a nie mam szpitala zalatwuionego i wogole z brzuchem mi nie wygodnie marze zeby urodzic i sie porzadnie ze tak napisze wybzykac...moj facet tez o tym marzy i odlicza jeszcze tylko 6 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła zamówiona torba do wózka :). Muszę przyznać że superaśnie to wyglada, materiał i kolor taki sam jak wózka i naprawdę fajnie się komponuje :). Tak jakby to był komplecik :) Dowiedziałam się, że wczoraj znajoma urodziła synka (5 dni po terminie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Do torby dali też przewijak do wózka. Tez w kolorze torby (z drugiej strony jest ceratka) a torba ta naprawde nie była droga bo 29 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik 80, dzięki za odpowiedź :) Piję dużo, bo jak pisałam kilka tygodni temu zastrajkowały mi nerki i też było niebezpieczeństwo zatrucia ciążowego. Po tygodniu w szpitalu mnie wypuścili i narazie z nerami chyba ok. Soków unikam, bo mnie męcza straszne zgagi - piję tylko wodę źródlaną niegazowaną (bo mineralna nie wskazana ze względu na nerki) Faktycznie może będę sobie jakies zimne okłady robic na tą nogę, bo już nawet do klapka nie chce wejść :/ Idę do gina w czwartek. Boli mnie nadal ten brzuch trochę, do tego jeszcze jakby kości po wewnętrznej stronie ud (pewnie wszystko się naciąga i przygotowuje do porodu, więc tym się szczególnie nie martwie). Czuję podobnie jak to opisujesz, czyli jakby bóle przy miesiączce i czasem lekkie kłucia. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać do czwartku. Jakie tabletki łykasz? Nie przemęczam się, jestem na zwolnieniu prawie od początku ciąży ;) Poza tym przez ostatnie dni to już się bardziej toczę niż chodzę, strasznie się ociężale czuje, ale może to ta pogoda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula21, w którym jesteś tygodniu? Ja ostatnie USG miałam w 30 tc i mój \"mały\" ważył 1970 g. Mam nadzieję, ze trochę przystopował i nie zrobi niespodzianki w postaci 4 kg np. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×