Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

aniu to jutro wszystkie trzymamy kciuki! nie denerwuj sie, na pewno nie ma czym i wszystk ogłądko pójdzie :):) zobaczysz, jak sie trche zestresujesz, to twoja dzidzia kopnie cie radośnie w brzuchu i wszystkie nerwy puszczą ;) justynko problem ze mną jako wrocławianka polega na tym, ze w zasadzie wrocławia nigdy nie zwiedziałam :):):) w zasadzie Wrocłąw jest fajny do pobawienia sie wieczorami, fajne knajpki, fajni ludzie, niezłe imrezy organizowane cyklicznie. stonka ma racje, ze w zasadzie na ZOO i ogród japoński zejdzie wam cały dzien :) moze cos na rynku bedzie organizowane :) parku rozrywki chyab nie mamy, park wodny dopiero budują. jutro na Nowym Targu koło Rynku zaczyna sie Wrocław Nonstop, to mozecie zajrzec co bedzie ciekawego :) na pewno cos na rynku bedzie sie szykowac :) polecam zabrac małą na lody do Galerii Dominikańskiej na placu Dominikańskim, bo są pyszne :) a centrów handlowych jest w sumie sporo jak w kązdym więlkszym miescie :) niedaleko ZOO otworzyli Pasaż Grunwaldzki na Placu grunwaldzikim, mozecie zajrzec, bo na dole jest sporo sklepów dla dzieci, na samej górze kino, moze sie skusicie :) a na poziomie jest sklep firmowy Gluck, mozesz sobie zajrzec co maja ciekawego :) a Ostrów Tumski i katedra to tez jest fajny pomysł na zwiedzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
dzieki basiu, mysle ze to zoo to najlepszy pomysl, bo i mala sie czegos nauczy:) a za reszte wezmiemy sie pewnie juz wspolnie, jak maz skonczy zajecia, bo on jest przeciwnikiem zoo i cyrkow, bo tam mecza zwierzeta. mecza czy nie, krzywda im sie nie dzieje, jesc co maja, przed drapieznikami uciekac nie musza... kobietki, mam duzo wieksze zmartwienie. odezwala sie do mnie wreszcie ciotka i zaczynaja fisiowac. chca za mieszkanie kosmicznych sum, kiedy dwa miechy wczesniej ustalilysmy konkretna cene. ludzie nie lapia bo to okazja, cena jest standardowa, rynkowa, ale im sie podoba bo i do pracy i do babci maja blisko i nie chca mieszkac za miastem... moze macie jakiegos konkretnego prawnika. przeciez mi tez nie zalezy zeby sprzedac mieszkanie za grosze, ale nie chce czekac w nieskonczonosc, kiedy one nie beda mogly znalezc kupca, bo za cene ktora sobie wymyslily to mozna sobie kupic nowy dom z dzialka w dzielnicy willowej... i ja nie wiem co mam zrobic. zagrozilam im ze zarzadam splaty, ciotka sie ze mnie smieje, ze dostane grosze jak przyjdzie wycenic mieszkanie rzeczoznawca. ponoc wystapily do sadu o nakaz wydania im kluczy bo one chca tam mieszkac. dowcip polega na tym, ze bez mojej zgody nie podlacza mediow, wiec nikt tam raczej sobie nie pomieszka. zalatwilam kupcow, wszystko zorganizowalam jak ustalilysmy wczesniej, a teraz stawiaja mnie w takiej sytuacji, ze nie wiem co mam powiedziec tym ludziom. dogadalam sie z posredniczka, powiedzialam, ze nie moge sie skontaktowac ze wspolwlascicielkami, ze jutro przyjde wycofac oferte z bazy i zeby narazie czekali bo nie moge sama podejmowac zadnych decyzji i zadzwonilam do ciotki, zeby jeszcze raz pogadaly i daly mi znac. a kluczy nie chce im dac, bo odziedziczylam pol mieszkania z calym inwentarzem i nie chce zeby mi cos pokradly, a nie mam w tej chwili gdzie tego wywiezc. one i tak nie beda mogly tam mieszkac, choc juz i tak truje mezowi, zeby wywiozl w poniedzialek ile sie da. widzicie. plan jest taki, ze poprostu ja wystapie do sadu o to ze chce je splacic. zaoferuje im cene jaka dostalam teraz. jesli to podwaza, rzeczoznawca wyceni nieruchomosc ponizej wartosci, bo tak to juz jest i dostana wielkie g... jak jeszcze wystapie o splate alimentow ze strony matki za pol mojego zycia kiedy nie lozyla na moje utrzymanie i doniose ze pracuje od kilku lat na czarno w niemczech to ona jako prowodyrka tych kosmicznych cen sie nie pozbiera... ja naprawde nie chce byc swinia, ale nie bede rzucac perel przed wieprze. jesli one nie potrafia niczego zalatwic i zachowuja sie jak gowniary to ja moge to zalatwic za nie. wtedy biore kredyt, podlaczam media, wynajmuje mieszkanie i z tego, poki nie znajde nabywcow splacam kredyt. kuzwa, ja naprawde staralam sie byc wporzadku, ale nie chce w tym stanie ogladac mojej matki. to jest wariatka, jest nienormalna, agresywna, niedorozwinieta intelektualnie, nie chodzi mi o to, ze jest uposledzona, ale o niczym nie ma pojecia. powiedzialam ciotce, ze jak znajda kupca za swoja cene ja nie bede protestowac, bo wiadomo ze i mi zalezy na zarobku. problem polega na tym, ze ciezko jest znalezc nabywce na 200m mieszkanie, a tym bardziej kogos tak naiwnego, zeby nie poszedl rozmawiac z sasiadem wariatem. jak macie w rodzinie jakiego prawnika to podpytajcie co on by mi radzil, nie jako sep czychajacy na kase tylko jako czlowiek znajacy sie na kruczkach prawnych. no bo pomyslcie logicznie, czy zalezaloby mi na jak najmniejszym zysku? teraz mnie czeka noc pisania pracy na jutro, bo w ciagu dnia padlam jak mucha i juz nie dalam rady:( a jutro ciagle jezdzenie, rano autobusem na szczecin, pozniej powrot do gryfina i wyjazd do wrocka. oj, chyba zaczne po drodze rodzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;-) nie bylo mnie dwa dni bo bylam odcieta od kompa. dzis jak wchodzilam na forum to pierwsza mysl byla czy juz jakas sie rozpakowala :-) Witaj Wisieńka, fajnie ze do nas trafilas ;-) rozumie Cie bo my tez troche czasu staralismy sie o dziecko a teraz to juz tuz tuż.... poradzimy sobie ;-) Czesc Figielek i Kaliope :-) porody juz blisko wiec bedzie o czym pisac jak beda dzieciaczki ;-) Dziewczyny ja tez miewam ostatnio coraz czesciej takie kłucia i szarpania w dole. Zaczynam juz 37 tydzien. Ale z tego co piszecie wiekszosc z Was tak ma. Wsrode ide do gina, zobacze co mi powie. Aaaa i widze ze brzuszek mi sie bardziej obnizyl, szczegolnie odczuwam to przy siedzeniu- musze sie lekko rozkrczac :-)) Ania 1706 trzymamy kciuki za Twoja obrone ;-) nie idziesz tam sama tylko z Amelka hihihi mała Ci pomoże i podpowie :-) Basia ja o tej wojnie tez slyszalam hihihi bo tyle chłopców sie rodzi :-) Wisenka z tymi kozakami zimowymi to masz racje :-) teraz mozna biegac w klapeczkach i nie trzeba sie schylac zeby je zakładac :-) Justyna, ale Ty masz cyrk z tym mieszkaniem a przede wszystkiem z ciotka i mama. Tuz przed porodem takie jazdy. Podziwiam Cie! mam nadzieje ze uda Ci sie sprzedac to mieszkanie, a sprzedawac jest co.... 200 m. Milego dnia kobietki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jeszcze chciałam się z wami przywitać przed wyjazdem na uczelnie. Boję sie jak nie wiem ale jak będziecie 3mać za mnie to się napewno uda. Amelka przeżywa z mamą bo dziś od rana aktywna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1706 bedzie dobrze ;-) a strach..... to naturalne w takich sytuacjach ;-) z naszym duchowym wsparciem pojdzie Ci gładko ;-) całuski dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Hej dziewczynki ;) Dziś w nocy otrzymałam wiadomośc że moja szwagierka urodziła córeczke :) (miał byc chłopczyk hihihi) ale się ciesze :) ja też już bym chciała miec swoją niunie przy sobie. Choc pewnie przyjdzie mi jeszcze troszke poczekac bo brzuszek mam wysoko i żadnych skurczyków nie odczuwam ...mam termin na 14 lipca więc jeszcze troszke czasu mam :) Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja dzisiaj znowu do lekarza! tym razem do internisty po wpis :) policzyłam ze przez najblizsze 3 tygodnie czeka mnie 7 różnych wizyt, nieźle co? :) a pewnie najlepsze dopeiro przede mną ;) dzisia jrobimy mały remont u rodziców, aby przystosowac pokój dla nas i malucha :) przyszło juz łóżeczko, wiec mozemy je złożyc :) dosc duze, ale fajniutkie :) justynko sama nie wiem co ci poradzic. na kryczkach prawnych w ogóle sie nie znam, prawnikó tez zadnych nie znam. jak kupowalismy z mezem mieszkanie i bralismy kredyt, to tez sami w ciemno, a moze trzeba było kogos znaleźc i sie poradzic. jak rozumiem, twoje ciotki są współwłaścicielkami mieszkania, tak? no masz sie czym przejmowac teraz przed porodem :/ ale z tego co piszesz, masz narzedzie w reku :) chyab najlepiej bedzie ci spłacic je kredytem i na razie nie pozbywac sie mieszkania, bo to teraz niezła lokata. napisz, co wymysliłas :) przyjemnej podróży i nie stresuj sie tak, bo na pewno nie pomoze, a moze tylko zaszkodzic! figielek, to gratuluje nowego członka w rodzinie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wczoraj nie odzywałam sie bo jakoś tak smutnawo u mnie jest :(. Z dzidziusiem ok, ale w rodzinie poważne problemy... Brat (starszy) jest alkoholikiem i nie umiemy mu pomóc, znowu nie chodzi do pracy, nie odbiera telefonów i nie otwiera drzwi. Dzisiaj przyjeżdżają rodzice sprawdzić czy w ogóle...żyje (mają klucze do niego). Tragedia-jesteśmy w kropce... Jakby tego było mało, to wczoraj zmarła babcia mężulka... Zapaliliśmy świeczuszke i poszlismy do kścioła pomodlić sie. Napewno teraz jest jej dobrze i nie męczy się (była chora na bialaczkę). Mężulek mówi że niestety nie pojedzie na pogrzeb bo mnie samej tu nie zostawi bo to różnie teraz bywa. A niestety w moim mieście nie mam rodziny :(. Mam nadzieję że babcia zrozumie... Ania-trzymam kciuki napewno dostaniesz super pytania!! Dzisiaj idę do lekarza, będę miała robione usg. No i jak zawsze stresik się odzywa :). Dzisiaj 5 dzień 38 tygodnia. Naszczęście idzie ze mną mężulek :) Od wczoraj coś mi strzyka w uchu. Jest to upierdliwe! Nie mam zatkanego ucha ale mam wrazenie że coś mi tam lekko puka. Miałam tak tydzień temu a teraz znowu się odezwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.i.g.i.e.l.e.k
Anulka78 bardzo Ci współczuje bo rozumiem co przeżywasz w związku z bratem:( Ja tez mam w rodzinie alkoholika tylko że ja z nim póki co mieszkam ...i wiem co to za straszna choroba przez którą cierpią głównie inni :( a jeśli alkoholik sam nie zrozumie że jest chory (a to wg mnie żadko się zdarza) to raczej nic nie można zrobic:( Trzymaj się i staraj się nie zamartwiac - myśl o dzidziulku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Aniu trzymam mocno kciuki!!! Wiecie wczoraj ostatni dzień brałam fenoterol......i muszę przyznać, że nie czuję się najlepiej. Pojawiły się bolesne skurcze, kłócie w dole brzucha i krocze mnie boli tak jakby od środka. Ból raczej mocnawy. Nie wiem czy jest sens brać nospę, a do lekarki nie mogę sie dodzwonić. Dziś również mogę zacząć chodzić......leżenie mogę sobie odpuśćić, zapisłam się do kosmetyczki i chyba będę musiała ją sobie podarować. Może jeszcze wszystko się wynormuje, może to taki pierwszy objaw odstawienia leków w końcu trochę je brałam i raczej nie w najniższej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka jeśli jest bardzo źle z Twoim bratem, to może można go zmusić do leczenia, wiem, że to nie jest przyjemne, ale może w taki sposób mozna mu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istraa- może faktycznie coś zaczyna się dziać w Twoim brzuszku :) :) :). Co do nospy do faktycznie nie wiem czy jest sens, skoro praktycznie możesz już rodzic ;) A co do brata. można zmusić go na leczenie ale tylko i wyłącznie poprzez ubrzwłasnowolnienie sądowne. A to nie jest łatwe, bo tzreba mieć dużo dowodów na to żeby go ubezwłasnowolnić, samo picie alkoholu nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma25
istra możesz spokojnie wziąć nospę. ja po odstawieniu fenoterolu też miałam rewelacje. (odstawka w 36 tyg) a teraz jestem w 39t i nie moge się doczekać. ostatnio miałam skurcze bardzo bolesne choć dopiero przepowiadające. pani doktor kazała brać nospę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coś nie chce mi się wstawać rano, śpię do 10. A na siusianie dzisiaj zbudziłam sie o 3, potem o 6, poźniej po 8. Prawie jak na karmienie. Czyżby organizm sie już przygotowywał? Aniu nie wiem czy już po obronie, ale życzę powodzenia. Justyna za bardzo nie znam się na tych sprawach, nie mam nikogo kto by mógł pomóc. Rzeczywiście ty to masz problemy, tylko się uspokój, bo zaczniesz naprawdę rodzić. Chociaż łatwo powiedzieć, jak się nie ma teraz za dużo problemów na głowie. Figielek no zaskoczyłaś mnie tą wiadomością, dziewczynka zamiast chłopczyka? Basia gdzie zamawiałaś te łożeczko? Anulka współczuję. Nieciekawe wiadomości. Istra u mnie lekarz kazał odstawić nospę już w 38 tyg., nie wiem czy jest u ciebie sens bo właściwie możesz już rodzić. MAMUSIE OCZEKUJĄCE Sendi79..........Karla.......27.....Warszawa...38. .....01.07.07... +6 C s-a-m-o-t-n-a...Olga........27.....śląskie........38.... . 04.07.07...+13 Wojtuś Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...37......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.38…....07.07.07….+14 Istraa............Aga........26.....Kraków.......38..... .08.07.07....+5,5 Myszka1975....Bożena....31.....Katowice.....37......08 .07.07..+14synuś Anulka78........Ania........29.....Szczecin.....38...... 09.07.07......+17córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..37...... 10.07.07......+8 Asiulek78.......Asia........28......Wrocław.....37.....1 0.07.07…..+13..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.37....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok.......37R 30;..11.07.07…..+2 kaliope_82...?????????.....25......????????????......37. ...11.07.07....+2..? nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........37....13.07 .07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....37....1 5.07.07.....+17...S sosim.........Marzena....30.....WROCŁAW.....36....17.07. 07.....+13 córka Olcia81.......Ola..........26......śląskie.........35... ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila.........27......wielkopolskie..37....18 .07.07....+16 chłpoiec Dominisia....Dominika...25......kuj-pom.......35.....21. 07.07......+7 Hoogata......Agata......28......Kraków........35.....22. 07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka.29......Włocławek....35.....22.07. 07.....+14 chłopczyk marylka2007.Monika....24......śląsk............36.....22 .07.07.....+16 Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........35.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....35.....23. 07.07.....+3 Dviki...........Gośka....26......podkarpackie.35.....23. 07.07……+12 Ania1706......Ania......22......Wadowice.....35.....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31......Lubelskie.......35....23. 07.07……+7 córka malwinistka..Malwina..26.......Wrocław.......34....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......34.....25.07.07….+ 15 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie...35.... 25.07.07...+13 synek jumik..........Justyna..34.....śląskie..........34.....2 7.0 7.07…… +10 synek Anulka26.....Ania.......26.....DE/ Köln........35.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.....Wrocław........35.....29.0 7.07.. +6.synek madzik80....Magda....26.....Wrocław.......34.....30.07.0 7..+ 10 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......35...23.07. 07...+7 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.0 7..+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś.....12.06. 07.....9.10......2950.......49.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za info.....w takim razie podaruję sobie na razie nospę i zobaczę co bedzie dalej.....fakt mogę już rodzić, bo to koniec 38 tyg,, więc to daje mi taki komfort psychiczny. idę do tej kosmetyczki.....jak cos to zawrócę, męża biorę ze sobą :-) bo akurat ma dziś wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"stare\" i \"nowe\" lipcoweczki 🌼 Mam podobnie jak wy, noce raczej niespokojone, siusanie non stop, lekkie bole - takie jakby menstruacyjne, no i wydaje mi sie, ze brzuszek jest taki ciezki, ze nie dam rady juz go dzwigac. A co do obnizania sie to raczej nic nie widze i nie czuje, no moze minimalnie. Trzymam kciuki za was wszystkie, ktore bronicie sie, macie sesje itd. Bedzie dobrze ;) Zas przede wszystkim dopinguje Aneczce i jej Krzysiowi. Gleboko wierze, ze bedzie wszystko ok. UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM PRZED FIRMA BABY- MAXX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPILAM U NICH KOLYSKE NAD KTORA DLUGO SIE ZASTANAWIALAM, BO ZA TANIA TO ONA NIE JEST, A WYSTARCZY NA BARDZO KROTKO. BYLA ONA MOIM MARZENIEM, A STALA SIE KOSZMAREM. SZKOD GADAC. DOSTALAM POSCIEL NIE TA KTORA ZAMAWIALAM, DO FACETA WOGOLE NIE MOZNA SIE DODZWONIC, NA MAILE ODPOWIADA, ZE WSZYSTKO WYSLAL PRAWIDOLO. BRAK SLOW. JEST MI PRZYKRO I SMUTNO. JESTEM NAJNORMALNIEJ W SWIECIE ROZZALONA. SZCZERZE ODRAZAM. MOZE JESZCZE DODAM ZE SPRAWA CIAGNIE SIE OD 22 MAJA. http://www.allegro.pl/item205079952_kolyska_dziecieca_sosnowa_komplet_14_wzorow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE OCZEKUJĄCE Sendi79..........Karla.......27.....Warszawa...38. .....01.07.07... +6 C s-a-m-o-t-n-a...Olga........27.....śląskie........38.... . 04.07.07...+13 Wojtuś Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...37......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.38…....07.07.07….+14 Istraa............Aga........26.....Kraków.......38..... .08.07.07....+5,5 Myszka1975....Bożena....31.....Katowice.....37......08 .07.07..+14synuś Anulka78........Ania........29.....Szczecin.....38...... 09.07.07......+17córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..37...... 10.07.07......+8 Asiulek78.......Asia........28......Wrocław.....37.....1 0.07.07…..+13..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.37....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok.......37R 30;..11.07.07…..+2 kaliope_82...?????????.....25......????????????......37. ...11.07.07....+2..? nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........37....13.07 .07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....37....1 5.07.07.....+17...S sosim.........Marzena....30.....WROCŁAW.....36....17.07. 07.....+13 córka Olcia81.......Ola..........26......śląskie.........37... ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila.........27......wielkopolskie..37....18 .07.07....+16 chłpoiec Dominisia....Dominika...25......kuj-pom.......35.....21. 07.07......+7 Hoogata......Agata......28......Kraków........35.....22. 07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka.29......Włocławek....35.....22.07. 07.....+14 chłopczyk marylka2007.Monika....24......śląsk............36.....22 .07.07.....+16 Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........35.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....35.....23. 07.07.....+3 Dviki...........Gośka....26......podkarpackie.35.....23. 07.07……+12 Ania1706......Ania......22......Wadowice.....35.....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31......Lubelskie.......35....23. 07.07……+7 córka malwinistka..Malwina..26.......Wrocław.......34....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......34.....25.07.07….+ 15 s? wisienka23....Ania......23....podkarpackie...35.... 25.07.07...+13 synek jumik..........Justyna..34.....śląskie..........34.....2 7.0 7.07…… +10 synek Anulka26.....Ania.......26.....DE/ Köln........35.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.....Wrocław........35.....29.0 7.07.. +6.synek madzik80....Magda....26.....Wrocław.......34.....30.07.0 7..+ 10 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......35...23.07. 07...+7 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.0 7..+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś.....12.06. 07.....9.10......2950.......49.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divki dobrze zrobilas, ze nie kupilas tej kolyski, a ja glupia zdecydowlam sie i teraz mam za swoje. Ale z drugiej strony marzenia sa po to zeby je realizowac, tylko jak ktos robi taki numer to jedyne co zostaje to wielki niesmak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcia, dawno Cie bie bylo ;-) jestes jeszcze nad morzem? co do kołyski to mam taką samą, ale ja ją dostalam od kuzynki z Niemiec.Faktycznie wystarczy na kilka miesiecy (jakies 4-5) a potem to juz łóżeczko. szkoda tylko, ze teraz nie możesz sie teraz dodzwonic do tego gościa! kojarze ze kiedys chcialam cos u nich kupic, na przyszlosc bede wiedziec zeby nic u niego brac. Ja kupilam wózek w sklepie internetowym bajkowa chatka i ten sklep gorąco polecam. Szybka dostawa, bardzo miła pani z ktorą w każdej chwili mozna sie skontaktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - w szoku jestem z Baby-Maxx, bo to jest duży market we Wrocławiu z rzeczami dziecięcymi z sporo moich znajomych u nich kupowało i byli zadowoleni... A co jest nie tak z tą kołyską? Napewno się nie poddawaj i jesli jest jakaś \"niedoróbka\" ro reklamuj! Muszą to uwzględnic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, może poszukaj radcy prawnego, jeśli chcesz to pociagnać sama albo postaraj się sprzedać przez biuro nieruchomości, tam na pewno mają zaplecze prawne. Szkoda nerwów. Radca to koszt 20-60 zł i jak podzwonisz po różnych to każą ci naświetlić z grubsza i podadzą cenę porady więc nie zaskoczą cię jakąś szalona sumą. Ja jak korzystałam z radcy to płaciłam 20-40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulke78
cześć :) ja sobie dobrze pospałam bo dziś mój facet wziął sobie wolne i pospaliśmy prawie do 10 :) teraz poszedł sie uczyć a ja polatałam sobie trochę po mieście. jest fajnie, chłodniutko, wiaterek wieje to dla mnie wymarzona pogoda:) byłam wczoraj u lekarza. znowu przybyło mi 2 kg a więc 15 na plusie całkiem nieźle i zgodnie z planem, bo tak przewidywałam że jak przytyję tak z 15-17 kg to będzie dobrze. miałam robione KTG, chyba z pól godziny leżałam. nie wiedziałam czemu tak długo ale w 38 tc to normalne ze tyle się robi. generalnie wyliczyli mi 37/38 tc. wyniki KTG mam dobre, szyjka jest w normie i ładnie trzyma, dzidzia już niżej, waży 2900 i ogólnie wszystko jest ok. zapytałam lekarza czy w związku ze szyjka dobrze trzyma to mam szansę doczekać do terminu a on powiedział że nie może tego przewidzieć i że równie dobrze mogę zacząć rodzić w każdym momencie. więc dziś poleciałam do apteki i zaopatrzyłam sie w te wszystkie rzeczy do szpitala. jestem już przygotowana w razie czego tylko wszystko wrzucić w torbę i można jechać do szpitala. w sumie dolegliwości to jakich super nie mam, trochę mnie brzuszek pobolewa rano albo wieczorem, ale jest to minimalny ból i przechodzi po ok.15 minutach, czasem też mi brzucho twardnieje ale też rzadko. mam jakieś przeczucie ze jeszcze sobie w ciąży pochodzę przynajmniej do końca czerwca albo i do samego terminu. Aniu trzymam kciuki za obronę :) Justynko ja tak jak inne wrocławianki już powiedziały najbardziej polecam ci zoo. możesz też sie wybrać na pergolę i do domku japońskiego (to jest po drugiej stronie ulicy od zoo więc po drodze) i na ryneczek pooglądać kamieniczki i ratusz, na lody, a poza tym faktycznie ma być jakaś impreza na rynku więc może być ciekawie i kolorowo :) jeszcze sie zaktualizuję bo mi sie trochę pozmieniało :) MAMUSIE OCZEKUJĄCE Sendi79..........Karla.......27.....Warszawa...38. .....01.07.07... +6 C s-a-m-o-t-n-a...Olga.....27.....śląskie.....38.... . 04.07.07...+13 Wojtuś Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...37......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.38…....07.07.07….+14 Istraa............Aga........26.....Kraków.......38..... .08.07.07....+5,5 Myszka1975....Bożena..31.....Katowice.....37......08 .07.07..+14synuś Anulka78....Ania.....29.....Szczecin.....38... ..09.07.07....+17córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..37...... 10.07.07......+8 Asiulek78.....Asia......28......Wrocław...38..1 0.07.07…..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.37....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok.......37R 30;..11.07.07…..+2 kaliope_82...?????????.....25......????????????......37. ...11.07.07....+2..? nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........37....13.07 .07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....37....1 5.07.07.....+17...S sosim......Marzena....30....WROCŁAW.....36....17.07. 07.....+13 córka Olcia81......Ola......26......śląskie......37... ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila......27...wielkopolskie..37....18 .07.07....+16 chłpoiec Dominisia....Dominika...25......kuj-pom.......35.....21. 07.07......+7 Hoogata......Agata......28......Kraków........35.....22. 07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka.29...Włocławek..35...22.07. 07..+14 chłopczyk marylka2007.Monika....24......śląsk.....36...22 .07.07.....+16 Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........35.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....35.....23. 07.07.....+3 Dviki...........Gośka....26......podkarpackie.35.....23. 07.07……+12 Ania1706....Ania......22....Wadowice...35....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.......Teresa...31.....Lubelskie.......35....23. 07.07……+7 córka malwinistka..Malwina..26.......Wrocław.......34....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......34.....25.07.07….+ 15 s? wisienka23....Ania......23...podkarpackie...35.... 25.07.07...+13 synek jumik......Justyna..34.....śląskie..........34.....2 7.0 7.07…… +10 synek Anulka26.....Ania......26.....DE/ Köln........35.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.....Wrocław........35.....29.0 7.07.. +6.synek madzik80....Magda....26.....Wrocław...34...30.07.0 7..+ 10 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......35...23.07. 07...+7 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.0 7..+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś.....12.06. 07.....9.10......2950.......49.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja :) coś mi pożarło tabelkę :P MAMUSIE OCZEKUJĄCE Sendi79..........Karla.......27.....Warszawa...38. .....01.07.07... +6 C s-a-m-o-t-n-a...Olga......27.....śląskie.....38.... 04.07.07...+13 Wojtuś Jolka87..........Jola ........20.....Warszawa...37......07.07.07... +1 Kokopelasa......Asia........28.....Brzeg Dolny.38…....07.07.07….+14 Istraa............Aga........26.....Kraków.......38..... .08.07.07....+5,5 Myszka1975....Bożena..31.....Katowice.....37......08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania......29...Szczecin...38.... 09.07.07......+17córeczka Blada............Małgosia..27......Małopolskie..37...... 10.07.07......+8 Asiulek78...Asia.....28....Wrocław.....38.....1 0.07.07…..+15..córeczka termal.........Teresa......28.....podkarpackie.37....11. 07.07......+9 Edzia..........Edyta.......23.....Białystok.......37R 30;..11.07.07…..+2 kaliope_82...?????????.....25......????????????......37. ...11.07.07....+2..? nowa346.....Magdalena.20......kujpom.........37....13.07 .07…...+2 gosdan.......Gosia........31.....dolnośląskie....37....1 5.07.07.....+17...S sosim.....Marzena....30.....WROCŁAW.....36....17.07. 07.....+13 córka Olcia81...Ola......26......śląskie.........37... ..18.07.07....+10 córeczka Pestka1980..Lila....27....wielkopolskie..37....18 .07.07....+16 chłpoiec Dominisia....Dominika...25......kuj-pom.......35.....21. 07.07......+7 Hoogata......Agata......28......Kraków........35.....22. 07.07......+6 aga_sunset..Agnieszka.29...Włocławek..35...22.07. 07..+14 chłopczyk marylka2007.Monika....24....śląsk.....36.....22 .07.07.....+16 Córeczka Meggie1977..Magda....30.......śląskie.........35.....22. 07.07…...+16 Stonoga.......Iga........28......Warszawa.....35.....23. 07.07.....+3 Dviki...........Gośka....26......podkarpackie.35.....23. 07.07……+12 Ania1706....Ania....22......Wadowice..35.....23.0 7.07....+20 Córeczka Terka76.....Teresa...31......Lubelskie.......35....23. 07.07……+7 córka malwinistka..Malwina..26.......Wrocław.......34....25.07 .07…….+12 s Justyna 5X83.Justyna.23.......Szczecin......34.....25.07.07….+ 15 s? wisienka23....Ania....23....podkarpackie...35.... 25.07.07...+13 synek jumik......Justyna..34.....śląskie..........34.....2 7.0 7.07…… +10 synek Anulka26....Ania.......26.....DE/ Köln........35.....29.07.07...+2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.....Wrocław........35.....29.0 7.07.. +6.synek madzik80...Magda...26...Wrocław.....34.....30.07.0 7..+ 10 córeczka ? Ally23.........Natalia......23......Sląsk........38.... 30.06.07.....0 Kimmusia.....Tośka.......25......Olkusz......38.... 30.06.07...+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk.........38....29.06 .07....+6 Joanna78....Joanna......28......Sopot.......38....02 .07.07....+5 moon..........Asia.........30…....Warszawa.37....1 0.07.07....+2 Agacia22.....Agata.......22......Poznań.....36....12.07. 07…..+8 syla1234......Sylwia......33......Bydgoszcz.36....13.07. 07....+8 lojka32.......Jola..........33......Głogów.....35 ...23.07.07….1 Agaa1979.....Aga.........28......Gdynia......35...23.07. 07...+7 synek G.o.o.s.i.a...Gosia.......30......usa/Bialystok.34.24.07 .07 corka(?) listkaa.........Karolina...24......pomorski....34...25.0 7.07...-4 paula21........Paulina....21.....małopolska..34 ...26.07.07+5 przyszlamama23.Agnieszka.23...Gliwice....34....27.07.0 7..+10 Bossanova.................34.....................34....2 8.07.07 MAMUSIE, KTÓRE SIĘ DOCZEKAŁY Nick.........Imię.dziecka.Data.ur....Godz.ur...Waga...Dł ugość...Poród Aneczka1979..Krzyś.....12.06. 07.....9.10......2950.......49.......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wkoncu po znajomosci wyznaczyli mi termin cc na 27 czerwca mam sie zglosic na planowa cesrke o 7.30 ranon ma czczo, pani dr zastepca ordynatora bardzo mil;a namawiala mnie na porod naturalny ale wyeliminowanie parcia poprzez wyciagniecie dziecka gumowym vacum lub proznociagiem czy cos takiego ale jednak ja chyba nie chce...pogadalam z paroma osobami i moiwa mi zebym szla na ta cesarke bo z tym wyciagnaniem roznie moze byc.... niby ze to jest naciagane ztym ze siatkowka moze sie odkleic no ale jak sie odklei to co w tedy? obym nie urodzila przed sroda ale narazie uspokilam sie i dziecko chyba tez, a mniej mnie kopie niz zwykle....to chyba normalne bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi, super ze znasz juz termin cesarki, juz teraz mozesz być spokojniejsza ;-) teraz lez grzecznie do 27 czerwca :-) ja bym sie tez chyba na to wyciaganie nie zdecydowala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi- no to będziermy miały kolejnego maluszka :). gdybym byla na twoim miejscu tez zydecydowalabym sie na cesarke. Jadę na 16.00 do lekarza i zaczyna mnie nosić. Jak już pisałam dobrze ze jedzie ze mną mężulek. No zobaczymy jak duż jest nasza niunia (kluseczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka tak jestem jeszcze nad morzem, ale jutro juz wracamy do domku, bo sporo zajec jeszcze mnie czeka. Musze pokoj malej dokonczyc no i wyprawke skompletowac. Chcialam jeszcze wanienke, wozek i komode kupic przez neta, ale teraz juz nie wiem po tej kolysce :( Chyba poszukam czegos w sklepach zwlaszcza, ze aglomeracja slaska jest spora wiec na pewno wszystko czego chce kupie w ktoryms z miast tylko po co to jezdzenie, przed kompem jest mniejszy wysilek. A co do kolyski to fajna sprawa dla takiego maluszka no i mily prezent od kuzynki ;) Madzik wiem, ze ten sklep jest we Wrocku i chcialam sie tam wybrac bo to zaledwie 1,5 godz od nas, ale w dwie strony jest juz 3 godz, a po co jezdzic jak mozna bylo zamowic na allegro to co chcialam. Z sama kolyska jest wszystko ok, tylko kolor i wzor poscieli dostalam nie ten co chialam, a przyznaje, ze zdecydowalam sie wlasnie na te firme, bo mi kolor tej wlasnie poscieli, ktora nie dostalam spodobal sie. Jak mam reklamowac jak face tel nie odbiera, a na maile odpowiada, ze wyslal ten ktory zamawialam. Haha. Musialabym osobiscie tam podjechac. Asiulek 78 dobrze, ze z twoja dzidzia jest wszystko ok, a na ktg to ja tez tak dlugo siedze - minimum 20 min. Sendi to wyglada na to ze bedzie nasza druga lipcowko-czerwcowka, ktora nam sie rozpakuje. Sadze, ze cc to jednak lepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka jedynie co to pocieszam sie tym, ze to nie byly moje ostatnie oszczednosci, ktore wydalam na te kolyske. Hahah. A wkurza mnie fakt, ze facet nie moze powiedziec przepraszam i zaproponowac jakiekolwiek rozwiazanie. Ja przeciez rozumiem, ze kazdy z nas jest tylko czlowiekiem i pomyslki zdarzaja sie. Szkoda gadac. W kazdym razie dziewczyny uwazajcie, bo tylko o to mi chodzilo, zeby was ostrzedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane dzięki za trzymanie za mnie 🌼 🌼 🌼 udało sie odniosłam pełen sukces. Wprawdzie mam niedosyt bo jąkałam sie jak nie wiem ale zdałam na 4 i na 5 (u nas są dwie oceny) Teraz mogę spokojnie rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×