Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

hej ja juz dawno po sniadanku...wstalam przed 8 spac nie moge tak mi duszno...dziewczyny ja to czuje ze urodze w tym tyg naparwde, od piatku mam takie delikatne bole jakbym miala miesiaczki dostac szczegolnie rano i wieczorem i brzuch mi tak sie spina twardnieje co jakis czas i kluje mnie w pachwinach...siostra powiedziala ze to te przepowiadajace...oby wytrzymac do poniedzialku mam wizyte po 8 rano zeby dowiedziec sie kiedy mam sie polozyc do szpitala... spakowalam 2 torby w jedna mi sie nie zmiescilo! jedna rozowa dla gabrysi a 2 dla mnie jeszcze dzisiaj reszte rzeczy dopakuje.... chcialabym dac na 2 imie mojej niuni BLANKA ale moj facet nie chce sie zgodzic mowi ze jedno imie musi byc swiete a Gabriela to nie jest swiete? musze wyjsc dzisiaj do sklepu kupic sobie tusz do rzesz bo mi sie skonczyl is zampon 2 w1 chyba najlpeszy do szpitala...a pic mi sie chce szczegolnie mi smakuje ta fanta nowa ananasowa ale moja niunia ma czkawke po niej:) ma padac po poludniu Bogu dzieki czekam na deszcz od kilku dni! a ja kupilam sobie wczesniej kalpki do szpitala a teraz mi sie nie zmieszcza na nogi bo amm spuchniete wiec nie wiem czy mam kupic nowe? czy jakos dam rade no i ten laktator chyba bedzie mi potzrebny po cc wybralam sobie chicco i tak sie nie znam i nie wyobrazam soebie ze ja odciagam sobie sama pokarm:( wogole nie wyobrazam soebie tych pierwszych 3 mcy boje sie starsznie naparwde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dopiero z wyra sie podniosłam. Skwar taki ze glowa pęka. Jestem cała ooblana potem i mam dośc:( Oby lato było chłodniejsze bo taakie ciepłe powietrze jest niedobre dla maluszka. Postanowilam wyprać posciel i wyprasowac. Kiedy składacie łóżeczka i ubieracie pościel? Ja mam juz poprane i poproasowane wszystko więc teraz tyllko pościel a potem torba do szpitala. A czy kupujecie jakieś zabaweczki dla maluchów itp?? Pomóżcie bo sama nie wiem czego jeszcze nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja mam juz wszytsko wyprasowane ale lozeczko dopiero przywioze tzn moj facet przywiezie jak ja bede w szpitalu i sam posklada i ubierze...nie jestem przesadna ale tak bedzie lepiej...dzisiaj mu napisalam na kartce co bedzie musial zrobic jak ja bede w szpitalu i gdzie co wlozyc tzn do szuflady w lozeczku i co ma kupic w aptece.... a zabawki dostalam od kolegi mysle ze narazie wystraczy chyba musze je tylko wyparzyc narazie leza w pudelku ja sama nic nie kupowalam ...ale niunia mnie kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka 1979 napisal o 5.20 sms - spędziła wczorajsze popoludnie u Krzysia - napisala , ze maluch stroi zabawne minki, i uklada usta do mymlania. Uczyli go wczoraj ssac smoka i sie udało :) Ania mówi, ze bala sie ze malca nie rozpona, ale taki kudlacz, ze nie sposób sie pomylić :) Mówi, ze serce sie kraja bo maluszek jest podpięty to masy rurek..no ale tak to musi byc... Miala obawy przed przytuleniem maleństwa. Gdyby nie bolacy brzuch i rana to zostałaby przy nim juz wczoraj na noc..ale jeszcze kilka dni musi poczekac... :) To tyle :) for now.. :) Pozdrawiam, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALL dzieki za info wyobrazam sobie co czuje Aneczka patrzac na Krzysia ale napewno juz niedlugo beda razem w domku i zapomna o szpitalu i o tym wszystkim, przekarz jej serdeczne pozdrowienia!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie dzis fatalnie spało, było mi strasznoe gorąco,pociłam sie okrutnie o do tego krzyż mie bolała, takze nie wiezialam juz jak mam leżeć. Przejrzalam dzis tą listę wyprawkowa ktora dolaczala Aneczka1979 i podzielilam na rzeczy ktore kupie na Allegro i po ktore wysle męza za tydzien w sobote i kilka rzeczy ktore jednak sama bym chciala kupic... Teraz bede lezec jak ginka przykazala, ale jak juz bedzie 37 tydzien i zagrozenie mniejsze, to sie wybiore kupic staniki do karmienia i ubranka dla maluszka. NA razie z ubranek mam tylko kilka rzeczy uzywanych, kupionych na allegro. Mam do was PYTANKO. Znalalzam na Allegro cos takiego jak \"LAKTATOR RĘCZNY Z POMPKA\" : http://allegro.pl/item203116136_laktator_reczny_z_pompka_babyono.html Jest niedrogi, a ze nie wiem czy bede uzywac wogole laktotora, to zastanawiam sie czy na wszelki wypadek nie kupic takiego.... ??? Cos moze slyszalyscie czy one sie wogole nadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall dzięki za wieści od Aneczki. Pozdrów ją od nas. Wczoraj byłam u lekarza, miałam napisać, ale tak się rozgadałam z koleżanką na Skype, że już nie miałam siły pisać. Także z małym i ze mną wszystko OK. Szyjka zamknięta. No i muszę wytrzymać do 28 czerwca, a poźniej już będzie ciąża donoszona. Madzik dość tani ten laktator, ale ja w ogóle się nie znam na tym sprzęcie, więc za bardzo nie mogę ci doradzić, ale cena kusząca. Jola tak jak Sendi łózeczko mąż złoży jak będę w szpitalu. Na razie ograniczam się tylko do spakowania torby do szpitala, poprania i poprasowania rzeczy dla maluszka im poukładania w komodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! u mnie dzis znacznie chłodniej, można życ i jest czym oddychać... co do laktatorów, to na razie chyba mozna się wstrzymać, bo jakby co w szpitalu mozna wyporzyczyć, a jak coś to do sklepu i w ostateczności mozna kupić na szybkiego....a może nie być potrzebny. Niestety praktycznej wiedzy na ich temat nie mam, bo to moje pierwsze dzieciątko... co do łóżeczka to u mnie juz skręcone stoi od niecałego tygodnia, ale tylko dlatego, że robilismy przemeblowanie i trzeba było zobaczyć jak to wszystko sie komponuje w róznych wersjach.....ale jeszcze bez pościelki, prześcieradełka itd....poprostu stoi. Zresztą u mnie było dosyć spore zagrożenie wcześniejszym porodem. Teraz już prawie odetchnęłam, bo kończy się 37 tydzień, więc jakby co to dzidzia już niemal donoszona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23..........Natalia.......23......Sląsk.... ....38.... 30.06.07.....0 Kimmusia......Tośka........25.....Olkusz........38.... 30.06.07....+3 Monikaaa1.....Monika.....19......śląsk..........38....29 .06.07.....+6 Sendi79.........Karla........27.....Warszawa...38... .01.07.07... +6 C Joanna78......Joanna......28......Sopot........38.....02 .07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27......śląskie.......38..... 04.07.07....+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania........28......podlaskie...38.....05. 07.07 ...+12 Synek Jolka87.........Jola .........20.......Warszawa. 37....07.07.07... +1 Istraa...........Aga..........26.......Kraków.....37.... 08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31.......Katowice...37....08 .07.07..+14synuś Anulka78........Ania.........29.......Szczecin....37.... 09.07.07...+16...córeczka Blada............Małgosia....27........Małopolskie.37... 10.07.07.....+8 moon............Asia..........30.......Warszawa...37...1 0.07.07....+2 Asiulek78.......Asia..........28.......Wrocław.....37... 10.07.07...+13..C termal..........Teresa.......28.......podkarpackie.37..1 1.07.07....+9 Kokopelasa.....Asia..........28.......Brzeg Dolny...37..11.07.07...+10 Edzia............Edyta........23.......Białystok.......3 7..11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.........22......Poznań.........36.. .12.07.07...+8 nowa346.......Magdalena....20.....kujpomorskie..36..13.0 7.07...+2 syla1234.......Sylwia.........33......Bydgoszcz.....36.. .13.07.07....+8 gosdan.........Gosia..........31.....dolnośląskie.....36 ...15.07.07...+17...S sosim...........Marzena.....30......WROCŁAW......36...17 .07.07+13 córka Olcia81.........Ola...........26.......śląskie.......... 35...18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila...........27......wielkopolskie..35.. .18.07.07....+14 Dominisia.......Dominika...25.......kuj-pom........35... 21.07.07....+7 Hoogata........Agata........28.......Kraków........35... .22.07.07....+6 aga_sunset....Agnieszka...29.......Włocławek....35....22 .07.07.¸+14 chlopczyk marylka2007...Monika......24.......sląsk...........35... .22.07.07...+14..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie..........35... .22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28......Warszawa......35... .23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.......podkarpackie.35 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.......Głogów.........35 ....23.07.0.7...1 Ania1706.......Ania.........22.......Wadowice.....35.... .23.07.07...+20.. Córeczka Terka76........Teresa......31......Lubelskie.......35... ..23.07.07..+7 córka Agaa1979.......Aga.........28.......Gdynia.........35... ..23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a......Gosia......30........usa/Bialystok.34.. ..24.07.07 corka(?) listkaa..........Karolina....24........pomorski.......34 ....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26.......Wrocław.......34.... .25.07.07...+12 s Justyna 5X83 .Justyna.....23.......Szczecin.......34.....25.07.07..+15 s? paula21.........Paulina......21........małopolska....34 .....26.07.07+5 jumik...........Justyna......34.......śląskie..........3 4......27.07.07 +10 synek przyszlamama23.Agnieszka.23......Gliwice.........34..... .27.07.07..+10 Bossanova.....................34........................ 34.......28.07.07 Anulka26........Ania.........26........DE/ Köln......34.......29.07.07...2 chlopcy basia_81........Basia........25........Wrocław......34.. ....29.07.07. +6...synek madzik80.......Magda.......26......Wrocław........34.... ..30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Weszłam na Wasz topik pierwszy raz (z ciekawości) i zauważyłam, padło pytanko na temat laktatora więc jako mamusia mająca już ten problem przerobiony podzielę się swoimi uwagami. U mnie laktatar okazał się niezbędny - dzięki niemu wciąż karmię :) Moje brodawki na początku były tak poranione, że córeczka zaczęła pić z mlekiem moją krew (odbijało się jej na czerwono ). W związku z tym postanowiłam, że przez jakiś czas będę ściągała mleczko i dawała jej pić z buteli, aby zagoić piersi. W aptece poradzono mi, abym kupiła najzwyklejszy odciągacz z gruszką, ale niestety kompletnie nie zdał u mnie egzaminu. Kupiłam więc ręczny laktator Aventu i ten okazał się rewelacyjny! Mleczko leciało strumieniem :) Mąż śmiał się, że mogę otworzyć zakład produkcyjny :) Piersi zagoiły się po tygodniu i w ten sposób do dziś z wielką przyjemnością karmię moją półroczną córcię. Życzę Wam dziewczyny szczęśliwych rozwiązań i cudownych momentów z dzieciątkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Weszłam na Wasz topik pierwszy raz (z ciekawości) i zauważyłam, padło pytanko na temat laktatora więc jako mamusia mająca już ten problem przerobiony podzielę się swoimi uwagami. U mnie laktatar okazał się niezbędny - dzięki niemu wciąż karmię :) Moje brodawki na początku były tak poranione, że córeczka zaczęła pić z mlekiem moją krew (odbijało się jej na czerwono ). W związku z tym postanowiłam, że przez jakiś czas będę ściągała mleczko i dawała jej pić z buteli, aby zagoić piersi. W aptece poradzono mi, abym kupiła najzwyklejszy odciągacz z gruszką, ale niestety kompletnie nie zdał u mnie egzaminu. Kupiłam więc ręczny laktator Aventu i ten okazał się rewelacyjny! Mleczko leciało strumieniem :) Mąż śmiał się, że mogę otworzyć zakład produkcyjny :) Piersi zagoiły się po tygodniu i w ten sposób do dziś z wielką przyjemnością karmię moją półroczną córcię. Życzę Wam dziewczyny szczęśliwych rozwiązań i cudownych momentów z dzieciątkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam od Mai i dopadlam kompa:D Co do łożeczka to ja słyszałam ze naajpierw powinno sie dobrze je wywietrzyć.Ma podobno zapach drewna i strasznie śmierdzi\"nowością\" więc już sama nie wiem. CO do laktatora to ja kupie ale taki zwykły dlatego ze jak okaże sie potrzebny to mój mąz sie nie bardzo zna na tych duperelach więc sama sie w to zaopatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już rozglądałam się za laltatorami i myślałam o tym ręcznym z gruszką, takim najtańszym, ale teraz to już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki diewczny za waxsze op;inie o laktatorach i tobie Renika - dzięki za podzielenie sie swoim doswiadczeniem :D Jolka - a co oznacza, ze kupujesz najzwyklejszy laktator? MAsz juz jakis upatrzony? a bylo :) Bede musiala sie dowiedziec w takim razie czy u mnie w szpitalu mozna pozyczyc laktotor jakby cos, no i rozpisac mezowi co ma kupic, gdyy=by jednak trz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zapachem łóżeczka to fakt, pachnie drewnem bardzo intensywnie, podobnie jak materacyk nowością, trzeba by troche postało i sie przewietrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie pakuje torbe do szpitala... Kalpki,koszula,ręcznik,ubranka dla małej,pampersy,kocyk,kremiki,szare mydło,podkłady poporodowe..hm... co jeszcze...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Witam, mam do was pytanie jakiego stopnia dojrzałości łożyska macie? Jestem już w 38 tygodniu, brzuch mi już opadł a łożysko II stopnia, boje się,że przenoszę tą ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ja byłam na usg w czwartek kończę 37 tydzień i też mam dojrzałość II stopnia, to chyba dobrze, bo oznacza, że łożysko jest jeszcze dobrze wydolne i odżywia malucha prawidłowo. III stopień z tego co słyszalam powinien pojawić się tuż przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
u mnie to jest w ogóle dziwna sytuacja... według miesiączki miałam termin na 15 czerwca, a według USG i mnie na 1 lub 4 lipca. a tu jeszcze te łożysko...jestem ciekawa cy to może zmienić się z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
laktator sie przydaje jak planujecie gdzies na dluzej wybywac z domu i to juz bez roznicy jaki, najlepiej doic sie w trakcie karmienia, bo wtedy mleko samo leci z drugiej piersi. a mnie jeszcze wczoraj wsciekl jeden pijak pod kioskiem. stanal i gapi sie na mnie i wmawia mi, ze beda blizniaki, mowie, ze nie, a on uparcie, oj, ja widze ze beda...:O normalnie zyjemy w sredniowieczu i on lepiej widzi niz ultrasonograf... mezus montuje ciepla wode, jedynie miesiac musialam na to czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze ja dzis pierwsza wstalam z ciazowek:) ,juz po pisemnych egzaminach ale na wyniki trzeba niestety pocekac dziekuje tym ktore mocno trzymaly za mnie kciuki:) Valli pozdrow od nas i usciskaj Aneczke!! ja juz sie nie moge doczekac kiedy wroci na naesze forum i pokaze nam zdjecia Krzysia. ja dzisiaj noc ciezka ,czy wasze dzidzie tez w nocy kopią?bo mnie najintensywniej i to ponoc oznaka ze beda\'nocnymi markami\" czyli nie dadza nam sie wyspac ..tak gdzies slyszalam W dzien tez lubi pokopac ale noc to wprost uwielbia ,dość mocno czuje ruchy niektore az bola ,nisko czuje rowiniez moja dzidzie jutro do ginekologa i sie dowiem wszystkiego czy mi sie czasem szyjka nie otwiera!!! jutro zaczynam 37 tydzien wiec chcialabym jeszcze pochodzic w ciazy z poltorej tygodnia zeby zdac ten ustny egzamin!!!! w niedziele to bede miala juz z glowy A dzis czeka mnie mnostwo nauki:( bo jeszcze nic sie nie uczylam na ustne..i o 13 jade do mojego pieknego mieszkanka bo juz chlopacy meble zlozyli -na sprzatanie moze wprzyszlym tygodniu juz sie bede wprowadzac jak dobrze pojdzie.Pozdrawiam i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna może ten termin z usg jest bardziej prawdopodobny, bo może akurat cykl Ci sie wydłuzył i do zapłodnienia faktycznie mogło dojść nieco później. Na moje oko z tym łozyskiem to może być tak, że niby z dnia na dzień pewnie diametralnie nie może sie zmienić, ale może jest juz w krańcowym stadium II stopnia i lada chwila będzie się klasyfikowało jako III stopień. Czyli Ty już chyba z nas jesteś najbardziej zwarta i gotowa :-) Nowa mój dzidziulek też uwielbia kopać w nocy, zwłaszcza koło 1 i 3, wtedy budzi mnie jego wiercenie, przeciąganie i napieranie na żebra, co wrecz uwielbia :-) jak wstaje do toalety to tez mam murowane, że jak sie polożę to kopniaki jak na zawolanie. w ogóle czasem mam wrażenie, że dzidzia zapada tylko na kilkuminutowe drzemki, a tak cały czas aktywna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hewj dziewczynki :) ja tylko na chwile, bo jade z mężem na paintaball :) tzn o n bedzie sie strzelał w lesie, a ja wcinała kiełbaski z ogniska ;) co do łóżeczka to ja czekam właśnie az mi przysla i złożę od razu. raz aby sie wywietrzyło, dwa ze tez robimy przemeblowanie, a poza tym, chce poprac ciuszki i powkłądac je do łóżeczka i przykryc pieluszka, aby czekały na maleństwo póki nie mamy komody :) co do laktatora to ja kupuje Avent ISIS ale po porodzei, jak bede miała pewnosci, ze bede mogła karmic :) chce miec laktator chcociazby po to, aby sciagac mleko, jak wróce do pracy i jak bedziemy jeździc na jakies wyprawy, aby nie musiec karmic małego w plenerze, tylko maminym mleczkiem z butelki :) a kupujecie ręczny czy elektryczny? bo ja myslałam o ręcznym raczej :) bardoze sie ciesze, ze z aneczka wszystko tak dobrze sie ukłąda :) najgorsze ma juz za sobą, teraz musi byc tylko lepiej! nowa jak nastawisz sie psychicznie ze nie urodzisz, to nie urodzisz i juz :):):) bedziemy trzymac kciuki za wszystkie egzaminy i koniecznie napisz, jak bedą wyniki tych wczorajszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
hihi, bo wy z poczatku lipca to juz zacznijcie sie bac;) to tylko 2 tygodnie do terminu wiec mozecie zaczac rodzic w kazdej chwili:) trzymam kciuki. jak bedzie pelnia to uwazajcie! wtedy falami kobitki ida rodzic;) jak ja marze zeby juz byc "po", postanowilam, ze chyba jeden egzamin przezuce sobie na wrzesien i zajme sie pisanie magisterki, wczoraj nawet jakos mi poszlo jak mezulo zabral gabi do castoramy. wydaje mi sie, ze latwiej bedzie mi sie skupic na nauce do egzaminu we wrzesniu niz na magisterce. no i wykladowca to dupek, nie lubi mnie i juz rok temu mi to okazal. nadenerwowalam sie w poprzedniej ciazy i dzieciatko umarlo, to w tym roku sobie podaruje. ja wiem ze jestem tchorzem, ale mi babcia cale zycie wpajala, ze bez edukacji nic w zyciu nie osiagne, no i mam przyklady mojej matki i ciotki. ciotka dogorywa jako celniczka, matka oficjalnie bezrobotna, remonty robi za granica. zle nie maja, ale co to za przyjemnosc. obie po 40-tce, dzieci nie wychowywaly, zachowuja sie jak niedojrzale malolaty. ostatnio doszlam do wniosku, ze to dlatego, ze mialy zbyt idealnych rodzicow. i tu moj apel do was. nie musicie byc idealne, badzcie dobre, kochajcie swoje dzieci, ale mozecie popelniac bledy. moja babcia byla piekna, madra, dobra, popularna, mam wrazenie ze one poprostu nie potrafily jej dorownac i wplynelo to na ich zycie tak, ze nic im sie nie uklada. a ja sie panicznie boje porazki:( rok temu dwie sesje, przy pierwszej przez kilka dni trzymal mnie jakis paraliz, wyladowalam u psychiatry, bo wyszlo na to, ze to na tle nerwowym, przy letniej palpitacje serca. dlatego chociaz chcialabym sie jeszcze sie poksztalcic, to sobie podaruje. nie chce sie wykonczyc, a tak bylo od poczatku, przy kazdej sesji deprecha. kiedy zakowam, a trafie na zle pytania, zalamuje sie totalnie. kiedy dostane kiepska ocene, a uwazam, ze zasluzylam na wiecej tez jestem wsciekla... neee, magister mi musi starczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ,a tak pozatym zalozylam osbny topik ale nie bardzo chca sie na nim wypowiadac wiec moze zapytam was ktore imie wam sie bardziej podba Nikola czy Oliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
mnie chyba oliwia, ale jak dla mnie zbyt popularne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola mi sie bardziej podoba!Ale i tak bym nie dała tak na imie mojej córce,bo podoba mi sie jeszcze cosinnego???? Dzisiaj spałam 7 godzin(nareszcie) i 0 biegania dołazienki w nocy :) Skórczyki nadal atakuja ale to już chyba tak zostanie do samego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jakies propozycje imion. Mi sie podoba Oliwka jak dla mojej niuni ale i Nadia tez jest śliczne. Justyna zobacz kiedyś było tyle Kasiek i Jolek:D a teraz cisza o tych imionach.Ja osobiście nie miałam żadnej kolezanki Joli a kiedyś był szał na takie imiona. Jak mialabym miec synka miałby na imie Staś:D:D:) Ale mnie chrapka nszła na nutelle. Chyba sie do biedrony wybiore:D A dzisiaj upikełam ciasto z truskawkami :D Co do torby do szpitala to jakie ciuszki bierzecie dla malucha bo to wkońcu bedzie lato i moga być upały. Może jakaś doświadczona mama sie odezwie. Moe poszukam tematu z lipcówek 2006 i sie zapytam??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×